TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metropolitan Nightclub

5 posters

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 8:39 pm

*Vydechne,když Enzo první své slova začne s tím,že je hajzl.Vezme do ruky flašku a napije se.Přitom čeká,co z něho vyleze dál.Nějak tušil,že to není všechno*Jop,kámoši co ze sebe dělají děcka,i když se před několika hodinami choval jako děcko ten druhý.Měl bys příště přemýšlet než něco řekneš...Pak se to může pěkně vymstít*kopne do sebe zbytek obsahu ve flašce a mávne na barmana,že chce další.Ví,že alkoholem nic nevyřeší,ale momentálně to prostě musí všechno spláchnout pořádnou dávkou tekutiny*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 17, 2015 8:48 pm

*Pevně semkne rty,když ho znovu označí za děcko díky tomu,co se dělo.Napije se a zatřese hlavou.* Víš co? Řekni mi..."kámo"... Co bys na mým místě dělal ty?Řekni mi to,protože ses ještě od tý doby,cos do mě valil nevyjádřil. Představ si to. Pohádáte se s Rose... A ona ti řekne,že je konec a odejde. Tak... máš před sebou tu situaci.Řekni mi,co bys dělal. A upřímně... Bez nějakejch keců okolo.... Udělej pro mě tu laskavost. *Sedne si na nějakou židli u sebe a znovu se napije,zatímco čeká na jeho odpověď.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 8:58 pm

Co bych dělal??*Pozvedne obočí a napije se z nové flašky*To se nedá úplně popsat,ale rozhodně bych nechtěl hned vypínat,když je někde v hloubi naděje,že se vrátí.Nikdy se nikdo nevrátí hned,ale když ti řekne,že je konec,nevzdáš to hned v tom momentě.Každý má právo být smutný,naštvaný a mít zlé myšlenky,ale hned to všechno vzdávat???To je ta největší hloupost,co jsem kdy slyšel.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 17, 2015 9:08 pm

Já vím že jsi nechtěla. Může za to ten kluk... No nejdříve jsem si to myslela taky, ale jak jsme všichni viděli tak žárlí... Bylo by divný, kdyby jsi toho blbečka mlátila ty... *Zavrtí hlavou.* Aspoň vidíš že nejsi Damonovi volná... *Dodá ještě.*Ale prosím tě nejsi jiná.. Jsi úplně normální... Já tomuto světu taky nerozumím... *Zavrtí hlavou. koukne na Fredyho, když o něm Rose mluví.* Jo všímám si toho až moc dobře.. *Kývne s úsměvem. Jen jí odkýve to že jsou kluci určitě v pohodě.* No do hotelu... No tak kluci se o sebe postarají, jsou přece dospělí... My si zatancujeme jindy třeba zítra. *Mrkne na ni a pousměje se. Vidí jak sleduje tu zem a pak na ní koukne když řekne že už nepije.* Tak jdeme zlato? *Zeptá se ji. Tuší že to asi sama nedojde.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 17, 2015 9:09 pm

*Seskočí z té židle a zatímco mluví dál pokračuje napříč barem,nevědomky jeho směrem.Poslouchá ho a jen nad jeho slovy vrtí hlavou.Dopije během cesty druhou lahev a vezme si na baru třetí.Zastaví se,když stojí kousek od Damona.Zvedne obočí nad tím,že vypadá úplně stejně,jako před chvílí vypadal on na druhým konci.Koukne na jeho lahev v ruce a odfrkne si.* Tak na to se nedá říct nic jinýho,že mám prostě Lexi rád víc,než ty Rose. *Trhne rameny a napije se,aniž by zavěšoval.To,že mu to může říct normálně do obličeje nijak neřeší.* Lžeš sám sobě,protože víš,že bys byl v prdeli.Člověk ani nepřemýšlí nad tím,že by se ten druhej mohl vrátit... V tom momentě to nejde.Nepředstavil sis to... Ale víš co? Já najdu Rose a předvedu ti to,chceš? *Zvedne znovu obočí a sleduje ho,zatímco mluví jak debžot pořád do telefonu.* Můžeme jí říct... já nevím... co třeba... Co by jí tak mohlo dostat,když ne to,že je nejlepší kámoška s tvojí bejvalkou,kterou jsi odkopl a nechal na střeše bez denního prstenu. *Dělá,že přemýšlí a pak zahraje žárovku u svojí hlavy.* Ledaže by nad tím takhle vůbec nepřemýšlela.Zkusím to s ní probrat.Třeba odejde..A pak si povíme.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 17, 2015 9:19 pm

Skoro jsem ho měla na lopatkách,když najednou... FRRRR BOOM! *Naznačí rukama výbuch.* A bitka.Viděla jsem jen jak letí ten kluk,pak Damon,pak zas ten kluk a klubko a pak Enzo jak trhá Damona pryč... A já ... *Vykulí oči a zavrtí hlavou.Rozhodí rukama.Má dost.* Brďo,to byla měla... *Zase potřese hlavou a zeširoka se na Lexi usměje.* Když on ho pak mlátil už jen proto,že mu to vracel... *Uculí se a roztomile,opile nakrčí nos.* Ty taky ne?Aawwwww... Super... Tak nejsem v tom sama... *Zavlní se na židličce a hned se chytne baru,když se s ní pohne zeměkoule.Mrkne na Fredyho skrz řasy a pak se usměje na Lexi znovu.* Uuumm.... Já nevím jestli to ale dojdu,krásko.... *Znovu se na Lexi sladce uculí a přimhouří opile pohled.Slyší,jak do Lexi Fredy valí,aby ještě zůstaly a daly si na něj panáky.Sama ale pomalu sleze z barovky.Sjíždí po ní opatrně,dokud neucítí pod nohama pevnou zem,ale zapomene na svoje krátké šaty,takže si je rychle shrnuje,aby neměla holej zadek.V tom momentě jí ale vypoví službu centrum rovnováhy v mozku a ona se kácí k zemi.Díkybohu za procházejícího chlápka,co jí chytí a když si jí prohlídne,rychle jí opře o bar a zdrhá pryč,zatímco se rozhlíží okolo sebe.Začne se smát a koukne na Lexi.* Aha,Damon udělal taky dojem.... *Nemůže se tomu přestat smát.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 9:23 pm

*Koukne na Enza,když si stoupne kousek od něho a pořád mluví do toho mobilu.Nemá nic proti a tak hraje tu hru s ním.Na to,že on má Lexi radši,nic neodpovídá*Možná si to jenom nepředstavuju tak drasticky jako ty*Zašklebí se a poslouchá ho dál.Jakmile Enzo začne o něm a Lexi,začne mít zase nervy a vyklopí do sebe tu flašku,co měl skoro plnou.Polkne,když dodá,že to s ní probere*Ty hajzle!*Křikne na něho,odloží mobil a postaví se na nohy.Přejde k němu úplně a dá mu pěstí do obličeje*Já bych pak mohl Lexi taky cokoliv nakecat a věř mi,že by stačilo trochu a přišel bys o ní....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 17, 2015 9:27 pm

*Přimhouří oči,když na něj zařve a ušklíbne se.Čeká,co udělá,když se postaví a udělá pár kroků dozadu,jakmile schytá pěstí.Tohle přesně potřeboval.Poslouchá jeho slova a otře si z koutku rtů krev.Usměje se na Damona a strčí mobil do kapsy.Ví,že tady nemůže používat u.r.,ale porvat se rukama jako chlap mu bude vyhovovat,udělá pár dlouhých,rychlých kroků a vrátí Damonovi ránu do obličeje pěstí.* Jenže já bych si nevymejšlel,kámo.Jen bych jí donutil otevřít oči a zamyslet se nad tím! *Prskne na něj a zrychlí se mu dech.* Fajn,ty věř mně,že by stačilo málo a Rose už bys v životě neviděl!
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 9:34 pm

*Koukne na Enza a zavrtí s úsměvem obličej,když mu to vrátí.Čekal od Enza něco víc,než jen pěstíMožná bych si taky nemusel vymýšlet,napadlo tě to třeba?*Pozvedne obočí*Jestli jenom cekneš*Dá Enzovi hlavičku a podkopne mu nohy.Když se Enzo dostane na zem,klekne si nad něho*Budeš mít ze života peklo*Začne mu vyhrožovat*A můžeš se zeptat Stefana,že já své sliby dodržím a hezký to není...*Přimhouří oči*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 17, 2015 9:41 pm

*Nadechne se,že mu odpoví na to vymýšlení.Má na něj sotva něco,o čem by Lexi nevěděla.Dřív než ale stihne zformulovat větu,schytá hlavičku a leží na zádech.Uchechtne se nad těmi jeho slovy a vyplivne trochu krve vedle sebe.* Helemese, kdo má nahnáno.... *Ušklíbne se se škodolibým úsměvem a nenechá Damona nad sebou klečet dlouho.Zatímco on mele pantem,sundá ho loktem a klekne si nad něj tak,aby měl zablokované ruce.* Mohl bys vědět Damone,že poštvat si proti sobě mě se taky nevyplácí... Nebo se ti snad stýská po sporýšové lázni na nohy? *Přimhouří oči taktéž a zmáčkne mu krk.* Nebyla to tenkrát sladká Rosie,která tě našla zbídačeného před domem? Tak si buď jistej,že tentokrát by tam nebyla... Co ty víš... Třeba by se dala dohromady se svým dávným přítelem,jak že se jmenuje...Trevor? Jop,Trevor... a odjela by s ním daleko a ty bys zůstal sám... Tak co,pořád bys čekal,že se jednoho dne vrátí? Nebo by ses choval jako děcko? *Nakloní hlavu k rameni a přestane ho hlídat,aby se nepohl.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 17, 2015 9:47 pm

Jojo skoro jsi ho měla.. *Odkýve jí to raději. Viděla jak to bylo.*No to si piš že by byla...  *Zasměje se.*Ne mlátil ho protože chtěl tebe ten grázl... *Mrkne na ni.* Nikdy v ničem nejsi sama, zlatí.. *Usměje se na ni.* To je v pohodě já tě tam, když tak dopravím... *Vidí ten její opilý výraz. Musí se nad tím usmát. Koukne na Fredyho a nesouhlasně zavrtí hlavou. Nezůstanou tam a na panáka už vůbec ne. Chce pak Rose chytit, když vidí že padá, ale dřív ji zachytí nějaký chlápek, který jí hned opře o bar. Zamračí se trochu a koukne po něm, když zdrhá.* Koukám na to... *Řekne se smíchem. Je ráda že se Rose tak směje. Vezme ji pod paži.* Tak razíme, princezničko... *Řekne s úsměvem a rozejde se s ní od baru. Po celou dobu ji pevně drží, aby neupadla na zem. Uslyší z dálky podporující dav a svědčí to o bitce tam. Jen se otočí, ale nejde tam jedna bitka jí stačila. Dál pokračuje v cestě s Rose.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 9:52 pm

*Vydechne se zavřenou pusou,když skončí na zemi on se zablokovanýma rukama.Zůstává mu však vážná tvář a poslouchá Enza,co říká*Znovu bys na to neměl*zašklebí se a ztěžka polkne,když mu Enzo zmáčkne krk*Nemusel bych hned vypnout,abych na ní přestal myslet.Existujou i věci,které tě zabaví a na ní bych zapomněl brzo.Sám sem říkal,že po světě chodí plno jiných holek.Některý jsou i chutný,jestli mi rozumíš*Mrkne na něho a využije toho,že nedává moc velký pozor a zvedne koleno rychle,čímž ho nakopne mezi nohy.Počká až povolí a dostane ho zase na lopatky on*Co kdybych Lexi řekl,že z tebe dělá něco,co nejsi..a že jestli tě miluje,ať se s tebou rozejde a nechá tě navždy být.Myslíš,že by tě nechala??? *Usměje se*Já bych si byl na devadesát procent jistý,že by tě nechala....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 17, 2015 9:53 pm

*Nevěřícně na ní zamrká,ale pořád se tak opile uculuje.* Myslíš,že ho bušil jen proto,že na mě šahal?Mmm.... *Přimhouří očka a zkousne si ret.* To je sladký... Asi ho budu muset poňufat... Jestli se mi teda někdy vrátí... manžílek... *Zakření se rozkošně a povzdychne si.* Ty jsi na mě tak hrozně hodná,zlatí..... *Uculí se na ní a pak se směje nad tím útěkem.* Odteď budu pěkně v prdeli.Už mě nikdo neosloví. *Postěžuje si se smíchem a obejme jí.Snaží se na nohách držet sama,aby se s ní Lexi tak nervala.* Vzhůru do nekonečna a ještě dáááál! *Zasměje se a prohrábne si vlasy.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 17, 2015 10:00 pm

*Zamračí se při tom,co říká a otevře pusu.Lituje toho,že si tohle nenahrál.Přimhouří oči a vzápětí zakřičí bolestí,když schytá kopanec mezi nohy a Damon ho znovu otočí.* Ty jsi hustej... Hraješ si na lásku a pak dokážeš říct takovou věc.... *Odfoukne si.Rozkrok ho vážně bolí.Ztěžka polkne nad tím,co by řekl Lexi a zvedne se prudce do sedu,takže mu čelem rozbije nos.Zatímco si nad něj klekne,přidržuje ho předlotím za krk.* Opovaž se někdy tohle Lexi říct... věř mi Damone,že bych měl na mnohem horší věci,než je sporýšová lázeň a pobodávání žhavým... Mimochodem... Slyšel jsem,že Rosie má nějaký pochybnosti.... To jsem rád,že jsem si tvoje slova nahrál... Až je uslyší,bude nadšená.... Jen vystřihnu zbytek našeho hovoru... *Narovná se nad ním a znovu mu jednu vrazí.* Až uslyší....že na ní zapomeneš brzo....a to o těch holkách... sama dobrovolně půjde za Klausem.... *Vydechne už ztěžka.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 10:14 pm

*Sykne,když mu Enzo rozbije nos a zůstane na něho koukat,když má jeho předloktí na krku*Vážně bys měl na mnohem horší věci??*Pozvedne obočí*To bych chtěl vidět...*zašklebí se a když začne zase o Rose a o tom,že nahrál jejich rozhovor,zrychlí se mu ještě dech a v očích se mu objeví nenávist.Teď už by dokázal Enza zabít*Ty hajzle!!*křikne na něho a tentokrát si na obličej sáhne a setře tu krev,která mu teče.Chvíli ho jen tak sleduje a vypadá to,jako by to vzdal.Po chvíli se ale zvedne,rukama ho ze sebe odstrčí.Použije trochu upíří sílu a znovu se dostane nad něho.Chytne mu ruce,aby se nemohl bránit a prohledá mu kapsy.Vytáhne jeho mobil a hodí ho upíří silou někam pryč.Je mu jedno,koho tím trefí a že letí Lexiným a Roseiným směrem.Mobil skončí těsně před nimi a rozbije se na několik kousíčků*Příště bych nepříteli neříkal,co chystáš.Může zničit důkazy*Usměje se a nepouští mu ruce*Vzdáš to nebo tě mám dobít jako toho kluka předtím.Já s tím nemám problém....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 17, 2015 10:30 pm

To si sakra piš...že bych na to měl. *Odfrkne si a když uvidí tu nenávist v jeho očích,ušklíbne se.* Hajzl jsi ty.Za to,co děláš Rose.Zaslouží si vědět,že je pro tebe jen další z milionu. *Zasyčí na něj skrz zuby a když použije upíří sílu,aby ho od sebe odstrčil,přidrží mu ruce a odhodí mu mobil,otevře pusu.* Ty srabe.... *Vydechne a zavře oči.Semkne rty a zavrtí hlavou.* Kdybych tě považoval ze nepřítele,dávno jsem s tebou skončil. *Otevře oči a přimhouří je na Damona.Využije svojí převahu v síle díky věku a taky na něj použije po jeho poslední větě upíří sílu.Vyškubne mu svoje ruce,chytne ho pod krkem a zvedne se s ním.Položí ho přes stolek na záda a skloní se k němu.Napřáhne ruku se zaťatou pěstí,že ho začne mlátit do obličeje.Chce mu ještě něco hnusného říct,ale v tom momentě mu zabliká v mozku světýlko.Chovají se oba jako kreténi.Pustí Damona a narovná se.Zvedne ruce ve vzdávajícím se gestu.* Do hajzlu.... *Setře si krev pod nosem a zaboří si prsty do vlasů,jako by si je chtěl vyrvat.* Já se kurva nechci rvát! *Křikne na Damona a opře se rukama o stehna.Vydechuje ztěžka.* Ty vole,jsi můj jedinej kámoš.... *Narovná se a polkne.Díky alkoholu v krvi je nějakej citlivej.* Já ti volal,aby jsme si to vyříkali....
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 17, 2015 11:01 pm

Jo to si myslím... *Přikývne souhlasně s úsměvem.* To si piš že se vrátí... *Mrkne na ni.* No neřekla bych že jsem hodná.. to jsi ty ta nejhodnější.. *usměje se na ni zeširoka.*Osloví... O to se postaráme příště... *Koukne na ni spiklenecky a usměje se. Obejme taktéž Rose. Potom co chce ještě Rose odpovědět a vyjít z baru tak se před nimi rozletí něčí mobil, který se ještě tak tak vyhnul hlavě Rose. Otočí se a uvidí trochu rozstoupený dav a tam uvidí Damona a Enza. Párkrát mrkne, protože nevěří tomu že ti dva se tam řežou. Následně se zamračí, když se jí to nezdá.* Lásko, na chvíli si tě tady posadím. Nikam nechoď a počkej tu... *Usměje se na ni. Posadí ji ke stolu a těm lidem co tam jsou u stolu řekne, aby jí ohlídali a aby nikam nešla. Rozejde se do toho davu pak se jím procpe až k těm dvoum volům.* Děláte si prdel? *Zamračí se na ně. Koukne z jednoho na druhého. Srazí jejich hlavy o sebe, takže si dají větší čelčko. Pak je pustí. Doufá že se jim rozsvítí.* Jste vážně idioti... *Řekne jen a zavrtí hlavou. Otočí se na patě. Odejde zpátky za Rose, vezme jí s úsměvem, aby nic nepoznala a opustí s ní ihned bar. Drží si jí u těla, aby jí na schodech nespadla. Zamíří s ní do ulic a jelikož Rose už moc nevnímá a plácá se tak jí vezme do náruče. Up. rychlostí se s ní přesune do hotelu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 11:24 pm

Fajn,tak jí to řekni*zašklebí se.Sleduje ho,.když najednou zavře oči*Nemáš na to,hmm??*Usměje se a jakmile skončí na stole,sleduje ho se zrychleným dechem a čeká,až ho praští,když napřáhne tu pěst.Usměje se,když se stáhne.Posadí se na tom stole a zavrtí hlavou*Ještě před chvílí to tak nevypadalo*Vydechne*Chtěl sis to vyříkat??*Zvedne se na nohy*Vypadal si na to*Znovu se zašklebí a koukne na Lexi,když tam dojde*Dobrý divadýlko,ne?Úplná komedie...haha všichni se smějou*Koukne kolem sebe a hned zase na Lexi.Když jim pak srazí hlavy a odejde.Chytne se za čelo a udělá krok dozadu.Jelikož je za ním stůl,padne rovnou na něho a z něho sjede na zem.Zůstane ležet obličejem k zemi a vydechne do prázdna.Tohle už ho vážně přestává bavit.Pořád jen v tomhle klubu leží na zemi*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 17, 2015 11:30 pm

Jsi ubožák.... Nechápu,na co si hraješ.... Rose se to ale dozví... Nenechám jí,aby ti věřila,když si s ní jen hraješ... *Odplivne si a vydechuje.Zamračí se a zavrtí hlavou.* Chtěl jsem.... *Narovná se,když přijde Lexi a chce nějak reagovat na ten její rozčilený tón.Koukne,kdy se tam přiřítí Rose a vzápětí už schytá čelíčko s Damem.Odpadne hned na zadek a zadívá se rozostřeně za Lexi.Vidí,jak táhne pryč Rose a pokusí se zaostřit.* Přizabil jsi si mým mobilem manželku... Ale tobě je to jedno,tady máš ženskejch dost. *Zašklebí se a mne si čelo.Tohle ho fakt otravuje.Rozhlédne se po lidech,co na ně čumí a zakleje.Divadýlko teda předváděj řádný.* Sorry.... *Hlesne a pokusí se posbírat na nohy,ačkoliv díky tomu,jak je dobitej,motá se mu hlava z toho čelíčka a alkoholu,mu to jde opravdu hodně ztěžka.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 11:41 pm

Zase taková rána to nebyla.Dával jsem si pozor,když je tady plno lidí,kterým to může dost ublížit...*řekne mu a začne se pomalu zvedat ze země.Jeho "sorry" jako by přeslechl.Dostane se na nohy*agh*zamrká párkrát očima a teprve potom se na Enza otočí*A nevím jestli jsem měl jenom ten pocit,ale asi budeš mít u sebe doma taky pěkný problém.Lexi nevypadala zrovna šťastně..*řekne a odkráčí k baru,o který se jen opře.Musí se dát trochu dokupy a odejít pryč.Začíná se v tom klubu až moc prát a strhává na sebe až moc velkou pozornost.Slíbí si v duchu,že už do tohodle klubu nikdy nevejde*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 17, 2015 11:46 pm

Jo jasně... Jsem tě viděl jak jsi s ním mrsknul a bylo ti tu zadku,koho a jakým způsobem sejmeš... Tak gratuluju,jsi vdovec.... *Ušklíbne se a konečně se sebere na nohy.Zůstane chvíli v předklonu a otočí se na něj po jeho slovech.* Ne,to nevypadala... ale až se dozví,proč jsem ti dal do držky,tak to budeš ty,kdo bude mít problém.... *Narovná se a chytne se za hlavu.* Můžem se přestat prudit jak idioti? *Ušklíbne se a promne si čelist.Damon nedává zrovna malý rány.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 12:02 am

Máš ušetřený hlasivky.Už jí nemusíš ode mě odhánět.Máš to bez práce*Zašklebí se.V duchu ale doufá,že je Rose v pořádku a momentálně leží v posteli,ve které v klidu spí*U ní??*Uchechtne se a zavrtí hlavou*Posluš si....Pak to můžeš říct i Rose a nezapomeň na Stefana a varovat Elenu.*Poradí mu ještě s úšklebkem na tváři.*Já nevím,ty jsi si tady v tom klubu začal.Tys začal provokovat...Já tě jen nenechávám vyhrát.To by bylo ubohý..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 18, 2015 12:08 am

Přestaň,Damone... *Protočí otráveně oči a zavrtí nad tím hlavou.* Začal jsi před klubem... *Dodá a opře se rukama o bar.* Nemám zapotřebí do toho tahat Stefana a Elenu.Co kdybys náhodou Elenu chtěl místo Rose až tě přestane bavit.... *Ušklíbne se.Ty jeho slova z hlavy nedostane.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 12:13 am

*Zavrtí nad Enzovo posledními slovy hlavu a vytáhne z kapsy peníze.Položí je na bar a oddálí se od něho*Jdi do háje,Enzo*Řekne otráveně a pomalým krokem se rozejde pryč z baru.S Enzem už nemůže být ani minutu nebo by mu musel znovu jednu fláknout a to už nechce,protože by skončil znovu na zemi.Vyjde z baru,chvíli se zastaví,nadechne se vzduchu a pak se opravdu pomalým krokem vydá k hotelu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 18, 2015 12:17 am

*Otočí se za ním,když ho pošle do háje a zavrtí hlavou.Taky položí nějakou bankovku na bar a rozejde se hned za ním.Sebere ze země zbytky svého mobilu a strčí si to do kapsy u džín.Jelikož jde za ním asi tři kroky,ví,že na něj může v klidu mluvit.* Nebude ti doufám vadit,že půjdu za tebou.... *Prohlásí a koukne na jeho záda.* Mohl bys mi říct,proč jsi tak vyváděl? Kvůli Rose a tomu všemu,když jsi pak řekl to,cos řekl? Jenom tohle mi vysvětli... Pak si klidně mlč a ignoruj mě... *Trhne rameny a koukne kolem sebe.* Když si myslíš,že je to tak správně....
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 7 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru