TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj Enza a Lexi

+4
Damon Salvatore
Enzo
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 31 z 33 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next

Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Apr 06, 2015 8:04 pm

*Zvedne pohled od té obálky k Enzovi. Uvidí ty dvě letenky v jeho ruce a povzdychne si. Doufá že Rose a Damonovi se jejich líbánky budou taky tak zamlouvat. Je ráda že tam domluvila aspoň těch několik věcí, že si za to nemusí připadat až tak trapně. Pohladí Enza po tváři.* No myslím si taky že trochu zešílela, ale nezabíjej ji..*Zavrtí lehce hlavou.* Jdeme už za nimi, aby jsme si to mohli konečně vyřídit...*Mrkne na něj a pozvedne koutky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Enzo Mon Apr 06, 2015 8:14 pm

Fajn...Jdeme...*Povzdychne si a hodí si mobil do kapsy od bundy.Poškrábe se na bradě a pousměje se na ni.Vezme jí za ruku a vyjde s ní z pokoje.Je mu vážně hanba za to,že jejich obřad byl tak obyčejný,v hotelovém prostoru a tak vůbec.Na chodbě přivolá výtah a mrkne po Lexi.Doufá,že ty dva budou poslouchat alespoň ji.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Apr 06, 2015 8:27 pm

*Vezme si mobil do ruky a líbánky v obálce pro ty dva. Nic neříká, mlčky s ním dojde k výtahu.Pozvedne koutek, když na ni mrkne. Chvíli se zamyslí nad tím, aby s ní normálně dál mluvil a neužíral se. Nastoupí s ním do výtahu.*Víš vůbec kde přesně ti dva bydlí? *Zeptá se ho s lehce pozvednutým obočím. Sice ví že bydlí v chatrči, ale kde přesně to neví. Nikdy tam za nimi nebyla.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 07, 2015 11:16 am

Vím jaká je, ale možná že přede mnou je to jiná Rose...*Pokrčí rameny. Vážně to nechápe. Přikyvuje na jeho slova. Má pravdu. Vždycky to tak je, když se ti dva pohádají.Možná že teď je, ale vážně naštvaná i na ni.Pousměje se, když ji pohladí po zádech.*Nebudu... Řekne a zvedne o něco více koutky. Vejde pak do pokoje. Sedne si do volného křesla. Koukne krátce na ty svoje svatební šaty. Pak vezme mobil a vytočí číslo znovu na Rose. Chvíli skoro nedýchá.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Enzo Tue Apr 07, 2015 4:23 pm

Tomu sama nevěříš...Víme oba dobře,jaká je... Tak přestaň vzdychat...Když to není vyvolaný mnou. *Mrkne na ní.Nechce,aby se dnes trápila.Pousměje se na ní,když si pak sedá v pokoji do křesla a zavře za nimi dveře.Klekne si před ní a sleduje jí,jak vytáčí Roseino číslo.Sundá si bundu,hodí ji přes čelo postele a pohladí jí po stehnech.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 07, 2015 5:13 pm

Nevěřím..*Pokrčí rameny, ale fakt neví co si o tom má myslet. Protočí oči a musí se usmát nad tím co řekl nakonec. Koukne na Enzovi ruce a pohladí ho jednou, když jí to Rose nebere. Potom jak ji to vezme tak zvedne hned k Enzovi s nadějí v očích. Poslouchá co ji Rose říká a zvedne koutky. Skoro ani nepobírá ty její slova jak to Rose chrlí ze sebe. Možná že Damon jen kecal o tom že se urazila.*Ahoj krásko, to je v pohodě neomlouvej se... No chtěla jsem ti osobně poděkovat za ten dnešek a za ty líbánky, ale jak jsme zjistili tak jste pryč... Nechtěla jsem ti děkovat přes mobil, protože to je divný, ale už mi asi nic jiného nezbude...*Odmlčí se na chvíli.* Do smrti ti za to nedokážu dostatečně poděkovat... Za to co jsi pro mě.. Vlastně pro nás připravila... Bylo to vážně nejkrásnější a nejúžasnější. Ty jsi nejlepší organizátorka a kámoška zároveň... Zbožňuju tě a vážně si toho vážíme co jsi udělala a nesmírně moc ti za to všechno děkujeme.... *Rozhodne se mluvit i za Enza, jelikož to dělala Rose pro ně pro oba a ještě navíc s Enzem se spolu nebaví. Má v sobě ještě tolik slov které by ji řekla, ale raději osobně. Byla by ráda kdyby ji za to mohla i obejmout. Vydechne. Pohladí jemně Enza po tváři a pousměje se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 07, 2015 7:39 pm

Jo byli... To je v pohodě, nemusíš mi přece hlásit kde se zrovna nacházíte.. Jo já vím, Rosie... *Kývne hlavou i když to Rose vidět nemůže.* A už jste v pohodě? *Zeptá se ji. Nechce, aby se tím trápila.* Ale jo musím..Si piš že líbilo a to hodně...No to je super že to je zdokumentované..*Zasměje se.Doufá jen že tam bude ten obřad a to potom co se dělo.* Neomlouvej se mi, to je v pohodě já to chápu... Tak to určitě se nám tam bude líbit a vlastně my vám taky nesli ty vaše líbánky na které máte zítra odjet.. Měli jste tam být dávno.. Nechám vám to expresně doručit do penzionu... *Usměje se. Vzpomene si ještě na ten únos.* Jo a ještě vlastně ten můj únos... Enzo se ti omlouvá za to jak reagoval.. Bylo to kvůli tomu... No prostě není rád, když jsem s Damonem sama a divil se sám tomu že tobě to taky nevadí... Mrzí ho to, že se tak zachoval...To je asi celé..*Odmlčí se. Víc k tomu říkat nechce, kvůli tomu aby to ona neměla v hlavě pořád.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 07, 2015 8:57 pm

Jo mluvila..*Vydechne. Uleví se ji, když řekne že jsou v pohodě ti dva.* Jo odjíždíte. Měla by jsi začít balit...*Usměje se zeširoka.* Ale no tak jsou to líbánky... Domov na vás počká... Neděkuj, to je maličkost...*Koukne na Enza, když o něm Rose začne mluvit.Jen přikývne na její slova. Nechce k tomu nic říkat, aby neřekla něco nevhodného.*No dobře..*Řekne nakonec jen k tomu. Zamrzne ji úsměv na tváři, když ji řekne o mrtvejch holkách v penzionu.*Byly tam mrtvé holky? Rose promiň.. Já to neřekla nikomu... Nechtěla jsem, aby jsem tak tím pokazila to tady... Mohl za to Klaus a věřím že Damon by doma nezůstal sedět v klidu.. Proto jsem to jsem to ani jemu neřekla... A za to co bylo v penzionu se omlouvám, bylo všude docela dost lidí na uklízení do penzionu jsem to nestihla... Věděla jsem to jen já, Elena a samozřejmě Stefan...*Vydechne. Promne si oči, když si vzpomene na ty všechny mrtvé co za sebou Stefan nechával.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 07, 2015 9:35 pm

*Usměje se nad tím jejím balením a nijak to dál nekomentuje.*Na Maledivy... Neboj se nic, je to daleko od místa kde máme být my...*Řekne ji hned s úsměvem. Líbánky vedle sebe by asi nedala a věří že by nebyla v tom sama.Povzdychne si, když zmíní že jich tam bylo hodně. Dokáže si to živě přesvědčit.* Tak omlouvám se i Damonovi, že to musel odklízet a že jsem mu to o jeho bratrovi neřekla...*Krátce sklopí pohled ke svým nohám.* Jo mělo by to být v pořádku... Jo chápu.. Tak to už nemusíte..*Zase kývne i přes to že ji Rose nemůže vidět.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 07, 2015 9:57 pm

*Zavrtí lehce hlavou nad tím jak se až zajíkla.Nekomentuje to dál. Budou od sebe tak daleko že ani přes schopnosti se neuslyší.*Dobře to beru...*Usměje se.* Dobře, princezno... Neboj se my jsme zabalení za pět vteřin... Taktéž si to užijte...To samé platí i pro tebe, dobře? *Zasměje se zeširoka.Má na mysli to focení a to aby se ji ozvala. Budou konečně někde úplně sami. Nejraději by ještě zaházela telefony a bylo by to stoprocentní že by je nikdo tam nerušil.Mrkne na Enza.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 07, 2015 11:02 pm

To ja ti děkuju Rosie a taky vlastně za nás za oba a za všechno... *Zasměje se a lehce nakrčí čelo.* Jo to musíme.. Neboj se nic... Všechno stíháme..*Zaculí se. Pohladí Enza po ruce, kterou má na své noze.*Tak zatím se mějte a užijte si pořádně líbánky.. Pa.. *Ukončí hovor po chvíli. Mobil s úsměvem položí na stolek a oddychne si. Přitáhne si Enza k sobě a políbí ho jemně na rty. Nic mu říkat nemusí, protože všechno slyšel.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Enzo Tue Apr 07, 2015 11:12 pm

*Poslouchá celý hovor.Občas se zamračí,občas usměje.Hlavně je rád,že měl co se týče Rose pravdu.Když Lexi konečně zavěsí,zeširoka se usměje,nechá se k ní přitáhnout a polibek jí oplatí.* Říkal jsem ti,že to bude v pohodě... *Mrkne na ní s úsměvem.Jen netušil,že v Penzionu zůstal nepořádek po Stefanovi.A to,že Damonovi neřekl o tom,že Stefan řádil už dávno zapomněl.Pohladí jí po vlasech.* Už se těším na líbánky. *Zazubí se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 07, 2015 11:38 pm

*Usměje se zeširoka a kývne na jeho slova.* Jo a já ti budu vždycky věřit... *Pohladí ho po tváři jemně a zadívá se mu do očí.* I já se na nem těším...*Mrkne na něj s úsměvem. Sami a daleko. Nemůže se toho dočkat už, aby tam byli.* Jdeme balit nebo máš něco lepšího?*Zeptá se ho s roztomilým úsměvem a hlavu dá mírně na bok.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Enzo Tue Apr 07, 2015 11:40 pm

To bys měla. *Uchechtne se a vezme jí za ruku.Taky se jí koukne do očí a mrkne na ní.* Potom,co jsem viděl tu svatbu jsem zvědavej,co nás čeká tam. *Zazubí se a zvedne pobaveně obočí.* Ne,vlastně nemám.Můžeme začít balit. *Pohladí jí po stehnech a konečně se narovná.Ten jejich hovor byl nekonečný.Skoro mu zatuhly kolena.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Apr 07, 2015 11:52 pm

*Zasměje se zeširoka. Koukne na svoji ruku, když ji on za ni vezme a uvidí tak svůj snubní prstýnek, usměje se. Zvedne pohled hned k němu.* Jo to já jsem taky zvědavá... Doufám jen že mě to nepoloží...*Zasměje se zeširoka.* Tak balíme...*Tleske jemně s úsměvem a počká až se zvedne Enzo. Pak vstane z křesla. Vytáhne si pak kufr a otevře ho. Přejde ke skříni a začne tam házet zatím samé spodní prádlo. Moc letního a prostě lehkého oblečení tu nemá.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 08, 2015 12:05 am

Mám obavu,že položí... Když obřad byl takovej,jakej byl. *Uchechtne se.* Jasný,jasný...Jen nevím,co zabalíme,když jsme se tu skoro zazimovali. *Zasměje se a přejde s ní ke skříni.Naháže spodní prádlo do kufru a rozhodí rukama.* A jsem sbalenej... Tam asi nic víc potřebovat nebudem....Leda tak fontánu s chlastem a dortíky sežerem než odjedeme... do zítřka času dost *Zazubí se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 08, 2015 12:30 am

Tak to mě teda raději chytej.. Nechci se hned po příjezdu utopit nebo tak něco... *Nakrčí čelo a zasměje se.* Jo to taky nevím..*Zasměje se a pokrčí rameny. Koukne do skříně po nějakém oblečení.* Můžu si zabalit tak boty.. *Zasměje se zeširoka. Když tam naháže všechno spodní prádlo tak kufr zavře a zapne.* Taky mám sbaleno.. Asi nebudeme, já nevím na líbánkách budu poprvé...*Zaculí se a mrkne na Enza. Koukne krátce na ty dorty.*Fuu, myslíš že to dáme, jo?*Zeptá se ho s úsměvem. Už jen jak vidí ty dorty tak už nemůže.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 08, 2015 12:49 am

Neboj se,vůbec tě nemám v plánu pouštět. *Uchechtne se.* Boty na pláž??Ale prosímtě. *Zasměje se a zavrtí hlavou.Hodí ho kufru všechny trička a pár kalhot a tím končí.Stejně jako Lexi kufr zavře a mrkne na ní pobaveně.* Ještě abys na nich byla víckrát...Asi bych musel pátrat a vraždit. *Uchechtne se znovu a zavrtí hlavou.Koukne pak na dorty a zcela vážně pokýve hlavou.* Tak tím si buď stoprocentně jistá.Jen ty fotky z tohohle sundám a založím je někam....Tohle je mega luxusní dortík... *Usměje se zeširoka a sundá fotky všech se všemi z dortu.Pak vyndá z krabice dvě mega lžíce a jednu podá Lexi.* Nejdřív všechny ochutnáme a pak se rozhodnem,kterej je nejlepší.Úžasně vypadaj všechny. *Zasměje se a zaboří lžíci do dortu,na kterém byly fotky.Nandá si plnou pusu a začne kousat.Slastně přivře oči a prožívá svůj malý orgasmus při té chuti.* Fejtím whifkey... *Zahuhlá s plnou pusou a polkne.Hned si vezme další lžíci a zazubí se na Lex.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 08, 2015 12:23 pm

*Zasměje se nad tím že ji nebude pouštět a dál to nekomentuje.* No co.. Nic jiného na sbalení nemám...*Pokrčí rameny s úsměvem.* Ale no tak přece by jsi nevraždil, pane žárlivej... *Zasměje se zeširoka. Koukne na něj pak pohledem "jako vážně?", když ji na ty dorty přikývne.*No, tak to nemám šanci to dát... *Oddychne, koukne znovu na ty dorty a dá si ruku na břicho. To fakt nedá. Vezme si od něj tu lžíci a nadechne se, když vidí jak velká ta lžíce je.Přikývne na jeho slova, že nejdříve ochutnají a pak vyberou. Zasměje se, když ho slyší tak zahuhlat a zavrtí lehce hlavou.Ochutná ho tedy taky, ale jen trochu. Potom ucítí tu whiskey.*Myslím že vyhrál...*Zasměje se zeširoka.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 08, 2015 3:31 pm

Ale jo vraždil... *Uchechtne se a na to balení už nijak nereaguje.Nemá na to co říct.* Ale jo,máš...Nekecej a papej.. *Zasměje se a sleduje jí,jak baští dort z whiskey.Přikývne na její slova se širokým úsměvem a už do sebe láduje další.Se zavřenýma očima si vychutnává ten marcipán na vršku a otočí se k ní.* Ochutnej tenhle... *Kývne ke žlutému,co do sebe láduje a přejde k dalšímu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 08, 2015 4:48 pm

*Zavrtí hlavou se smíchem nad tím že by vraždil a dál to nekomentuje už.* tolik sladkýho.. To bude moje smrt...*Zasměje se zeširoka. Koukne na něj, když ji pobízí k dalšímu dortu. Vydechne a vezme si z toho žlutého marcipán. Marcipán zbožňuje, ale ani tak to nedokáže celé zdlábnout.* Rose nás chce vykrmit k prasknutí..*Vydechne s úsměvem. Ty dorty jsou luxusní, ale nemá šanci ani jeden zdolat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 08, 2015 5:09 pm

Jo,taky bych řekl... Asi jí připadáme hubený... *Uchechtne se a poplácá se po břiše.Hned se pustí do dalšího dortu a zamrká na Lexi pobaveně.* Já asi umřu na to sladký... *Uchechtne se znovu.Hned se začne ládovat a slastně mlaskat.Nalije si k tomu skleničku bourbonu a nalije i Lexi.Podá jí to a usměje se.* Hele...S tím to jde líp... *Zasměje se znovu se pustí do dortů.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 08, 2015 5:41 pm

No tak po tomto všem hubený určitě nebudeme...*Zavrtí hlavou se smíchem. Koukne na svoje břicho a zasměje se.* Cítím jak mi tím cukrem v žilách přestává proudit krev... *Zasměje se zeširoka. Vezme si od něj skleničku.Napije se.*Toto mi tu krev zase rozproudí... *Pozvedne sklenku s úsměvem. Vezme si ještě trochu toho marcipánového. Je skvělej.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Enzo Wed Apr 08, 2015 5:48 pm

*Uchechtne se nad jejími slovy a mrkne na ní.* Jo to jí stoprocentně rozproudí....*Uchechtne se a nalije do sebe další lok bourbonu.Pustí se do dalšího dortu,který ještě neochutnal.Mlaská si nad tím a pak si to přenese všechno do postele.Dál se láduje,až má umaštěnou celou pusu.Otře si drobky a znovu si dolije bourbon.* Budeme to muset na líbánkách vysexovat.... *Uchechtne se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Apr 08, 2015 6:08 pm

*Zasměje se a kývne na jeho slova. Vezme si ještě kousek dortu. Potom dopije bourbon a vydechne. už nezdlábne ani kousíček.* Cítím jak mi začíná praskat zip u šatů, já končím... *Zasměje se zeširoka.Odloží tu skleničku i lžíci. Rozesměje se nad jeho posledními slovy.* Jo, to asi budeme muset...*Zasměje se a zavrtí trochu hlavou. Přejede si rukou po plném břiše.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Enza a Lexi - Stránka 31 Empty Re: Pokoj Enza a Lexi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 31 z 33 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru