TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nákupní centrum

+2
Lexi Branson
Admin
6 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Feb 20, 2015 12:14 am

No když by se tak stalo tak mě kontaktuj, pomůžu ti s vymýšlením..*Mrkne na něj.*No děkuju pěkně, kamaráde... *Zasměje se zeširoka.* Třeba mám pouze nějaký dočasný výpadek.. *Zavrtí hlavou s úsměvem. Zasměje se nad tím jak zhodnotí její odůvodnění.* Taky bych řekla.. *Kývne hlavou s úsměvem na rtech.*Myslím že si nebudeš muset zvykat, ona ta stará Lexi ještě vystrčí růžky.. *Řekne se smíchem.* No.. Pokud chceš.. *Kývne.* Já bych už šla.. ne že by se mi v tvé společnosti nelíbilo, to opravdu ne, ale... stýská se mi.. *Zaculí se a krátce koukne na Stefana a pak bokem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Feb 20, 2015 12:21 am

Dobře,určitě se ozvu*kývne s úsměvem*Promiň..*Uchechtne se*Dočasný výpadek *přikývne* Opravdu?Tak to jsem zvědavý,když ta stará Lexi vyleze*Zasměje se*Až vyleze,ať mi napíše.Rád si popovídám i s ní*Usměje se a kývne,když Lexi řekne,že už chce zpátky*Dobře,tak jdeme zpátky do hotelu..Vzhůru do tepla*Pokud se zase o něco vtipného a usměje se.Po těch slovech se pomalu rozejde do hotelu*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Feb 20, 2015 12:37 am

Dobře... *Přikývne na jeho slova hlavou.*Ale to je v pohodě... *Zasměje se a mávne nad tím rukou.Přikývne na ten výpadek.* Opravdu.. No tak na to jsem zvědavá taky... Určitě jí to vyřídím... To se neboj.. *Usměje se na něj zeširoka.*Dobře.. Stejně se dnes ještě uvidíme u stromečku.. *Mrkne na něj s úsměvem. Chytne se zase jeho paže a zamíří s ním do hotelu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 15, 2015 6:50 pm

*Nakonec jí nohy zanesou dřív než do hotelu do nákupního centra pro nový mobil.Zaleze do obchodu s elektronikou a tam si po chvilce vybírání vybere iPhone 4 s luxusním krytem
Nákupní centrum - Stránka 2 8-million-luxury-iPhone-4 Nakonec za něj zaplatí s "menší" slevičkou a zařídí si simkartu se stejným číslem,jako měla předtím.Po chvilce dohadování dokonce přijdou i na to,jak sehnat fotky a videa,která měla na paměťové kartě a obnovit je na tomto telefonu,takže si jako tapetu opět zvolí Damona a sebe v SF.Rozejde se po nákupním centru a rozmýšlí se,když zavadí o obchod se spodním prádlem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 15, 2015 6:58 pm

*Nakonec vejde do toho obchůdku a rozhodne se napsat Lexi.*
kód:
Ahoj krásko.Co provádíš?Snad ještě nespinkáš?Potřebuju od tebe pomoct s výběrem sexy prádýlka.Chceš se ke mně přidat? R. 
*Napíše Lexi zprávu a strčí mobil do kapsy u kabátku.Rozejde se pak kolem regálů,aby se porozhlédla co kde mají.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 15, 2015 7:16 pm

*Přečte si zprávu od Lexi a usměje se nad ní.*
kód:
Dobře,dobře.Tak já si jdu dát drink a užívat si pozornost cizích mužů a těším se na tebe,sluníčko nejkrásnější.Těším se na tebe,zatím pa.Pusu Rose
*Zamrká na displej a usměje se pro sebe.Pohladí přívěšek na krku od Damona a kus od nákupního centra najde bar,do kterého zaleze na drink.Ovlivní si barmana,aby si mohla namíchat sama a namíchá si svojí jahodovou bombu,kterou kdysi dávno namíchala Damonovi a pár minut poté se s ním poprvé milovala.Čímž odstartovali společný život.Usměje se při té vzpomínce,posadí se na bar a znovu se vysvlékne z kabátku,aby se neupekla.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 15, 2015 8:02 pm

*Po několika drincích už má docela slušně nakoupeno.Vytáhne svůj krásný,nový mobil z kapsy a přečte si zprávu od Lexi.Potěšeně nadskočí na barovce a hned jí odepíše.*
kód:
Čekám před nákupním centrem,krásko. Líbá Rosie
*Odpoví jí a zaplatí,přičemž si stoupne před nákupní centrum a jen čeká na Lexin příjezd.Poupraví si účas i šaty a nemůže se Lexi dočkat.Alespoň nějaké rozptýlení.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 15, 2015 8:18 pm

*Na další Lexinu zprávu už neodpovídá,ale čeká na ní,dokud nepřijde.Určitě si při vybírání prádélka užijí spoustu srandy.Možná by mohla napsat Damonovi.Vytáhne mobil z kapsy a jen tak si s ním pohrává v ruce,jak přemýšlí nad SMSkou,kterou by mohla Damonovi napsat.Co napsat někomu,kdo jí usnul během předehry.Odfoukne si pramínek vlasů z čela a zadívá se do nebe,ze kterého se začnou snášet vločky.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 8:19 pm

*Objeví se po chvíli u nákupního centra. Koukne ke vchodu kde vidí stát Rose. Pomalu se za ni rozejde a prodere se mezi lidmi až k ní.* Ahoj krásko.... *Pozdraví ji s úsměvem a krátce ji obejme.*Tak běžíme nakupovat ? *Zeptá se s širokým úsměvem.Těší se už na ty nákupy bude to zase zábava s Rose.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 15, 2015 8:26 pm

Lexi ahooooj... *Obdaří jí jedním ze svých nejoslnivějších úsměvů a taky jí obejme.* Ano,prosím,běžíme.Nemůžu se dočkat. *Zasměje se a čapne jí za ruku.Prodere se mezi lidmi s ní a mrkne na ní.* Páni jsi kočka v tom kabátku... Jdeme tedy pro to prádýlko?Ať jsme sexy? *Zamrká na ní s úsměvem a pak se kousne do rtu.Neví,jestli se jí má svěřovat s tím,že jí Damon usnul těsně před aktem.Není to nic,čím by se chtěla chlubit,protože si připadá nepřitažlivá.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 8:45 pm

*Zasměje se nad slovy Rose.*Ty jsi zlatááá... *Řekne s úsměvem.*No já už se taky nemůžu dočkat...*Mrkne na ni.Proplete se společně s ní mezi lidmi.*Ale prosím tě, to ty jsi tady kočička. Ty šaty a kabátek... Mmm, doufám že se udržím a neskočím po tobě... *Zasměje se na ni zeširoka.*Jasně že jdeme... vlastně jak tě napadlo jít nakupovat prádlo? *Zeptá se ji s úsměvem stále na rtech.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 15, 2015 8:59 pm

*Zakření se na ní vesele a zavrtí hlavou.* Ale jdi ty,snad bys po mně nechtěla skákat tady mezi lidmi... Neboooo???? *Zvedne svůdně obočí a hned se zasměje.* Ou... Jak mě to napadlo? *Kousne se do rtu a nakrčí čelo.* Hmm.... *Koukne po Lexi a pokrčí rameny.* Na něco se tě zeptám a odpověz mi upřímně jo?Myslíš... že jsem... noo... *Prohrábne si vlasy a přešlápne si před obchodem se spodním prádlem.* Myslíš,že jsem sexy? *Dostane ze sebe a zčervená.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 9:07 pm

No to si piš že bych na tebe klidně skočila tady před lidmi...*Zasměje se.*Pokud na mě takhle budeš koukat tak ti přísahám že se neudržím a je mi jedno že jsi vdaná a já zasnoubená... *Mrkne na ni a usměje se. Pak si smyslně olízne ret a nakonec se rozesměje.*Ano jak tě to napadlo..*Pokývne hlavou a sleduje ji.Nakrčí čelo, když chce po ni upřímnou otázku.*No dobře odpovím..*Pousměje se.Pozvedne obočí nad její konečnou otázkou.*Jo myslím že jsi sexy..*Odpoví ji popravdě.*Proč se na toto ptáš?*Nepřijde ji že by měla Rose nízké sebevědomí a že by se na to měla ptát.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 15, 2015 9:38 pm

*Musí se smát tomu,jak by na ní Lexi skočila bez zájmu o to,že je vdaná a ona zasnoubenál.zatřese hlavou a mrkne na ní v momentě,kdy si olízne ret.* Vrrr,nesváděj mě,nebo se neudržím. *Zakření se pobaveně a vejde s ní do toho obchůdku.Povzdychne si nad její poslední otázkou a podívá se na ní takovým nešťastným pohledem.Pak se k ní nakloní,aby jí nikdo jiný nemohl slyšet.* Damon včera usnul při.... *Odmlčí se a polkne.Pak se odtáhne a rozhodí rukama.* Však ty víš... *Podrbe se ve vlasech a s povdychem si začne prohlížet vystavené prádýlko.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 9:48 pm

*Pohodí na ni rošťácky obočím a zasměje se zeširoka, když řekne že se taky neudrží. Vejde za ni do toho obchodu s prádlem.Úsměv ji zmizí, když se na ni smutně Rose koukne.Poslouchá její slova jak se k ní nakloní.*Ouu... *Pusu stáhne do o.Rose se musí cítit příšerně.Už chápe proč se jí i ptala na to jestli je sexy.*Zlato nebuď z toho smutná..*Pohladí ji po zádech.*Nebyl třeba jen unavený nebo tak něco?*Zeptá se.* Včerejšek vlastně už dnešek byl pro něj docela dost zničující.Však víš myslel si že jsi mrtvá a byl na dně z toho úplně.Dokonce se i rozbrečel. Tak třeba proto nevydržel. Emoční vysílení..*Pokrčí rameny.Rose ji totiž jako nepřitažlivá nepřijde takže si to jinak ani vysvětlit nedokáže proč vytuhnul.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 15, 2015 9:55 pm

*Stáhne rty po jejím "ooouu" a pokrčí rameny.* Nejde o to,že jsem smutná spíš... Je to takové... *Promne si pramínek vlasů mezi prsty a zčervená.* trapné... víš jak... *Povzdychne si a mávne rukou.Poslouchá její vysvětlení a kývne jí na všechno.* Určitě byl unavený,ale tak to mohl říct,že jo... Nebo to ukončit... To je jedno. *Zapíchne pohled do země a nervózně se ošije.* Rozbrečel se?? *Vykulí na ní oči a zatřese hlavou.* Před vámi? *Nemůže tomu uvěřit.Navíc jí to znovu zabolí u srdce.* Asi máš pravdu.. Tedy doufám... Protože jinak asi skočím z mrakodrapu. *Usměje se na ní odlehčeně a koukne po vystavených kouscích.* Tak jako tak jsem se rozhodla si koupit něco mega sexy,abych si zvedla sebevědomí... A byla jsem si pro mobil. *Zamává na ní svým novým zlatíčkem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 10:21 pm

Jo vím, musí to být trapné... *Přikývne.Sice se jí to nikdy nestalo, ale s Rose soucítí.Vidí jak se zase začervená.*No třeba to právě nechtěl říci a ponížit se že to nezvládne.Pak to prostě nezvládl. Určitě to, ale není tím že by jsi nebyla atraktivní... *Mrkne na ni.*Ano rozbrečel a ano před námi...*Odkýve to všechno souhlasně hlavou.*Odnikud nebudeš skákat!*Rozkáže jí to až.*Tak fajn něco ti vybereme. Něco z čeho si ten tvůj moula sedne na zadek... *Zasměje se a začne se probírat prádlem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 15, 2015 10:25 pm

Nooo... jako kdybych byla atraktivní,tak... *Mávne rukou.* Prdím na to. *Zasměje se,aby to vypadalo,že je v pohodě a hned si povzdychne.* Skoro vypl...Přišli jsme se Stefanem na poslední chvíli... Nikdy už nic takovýho nechci zažít. *Zatřese hlavou.Nicménně jí ale Lexi dostane tím zákazem.* Ano madam. *Zakření se a souhlasně pokýve hlavou.* Pecka,to jsem na to zvědavá... Protože jinak budu muset asi na plastiku. *Ušklíbne se a hned se zasměje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 10:50 pm

Prostě se to stalo a nebylo to tebou, takže to vypusť krásko..Věřím že i jemu bude dost trapně...*Koukne na ni vážně.Je ji jasný že ji to trápí.*Díky bohu že jste ho zastavili...Já už takový den taky nechci...*Zavrtí hlavou.Nediví se Damonovi že chtěl vypnout sama by taky vypla kdyby byla na jeho místě.*Tak se mi to líbí, když posloucháš...*Zasměje se na ni.*Nepotřebuješ žádnou plastiku.. Prádlo bude stoprocentně stačit... *Mrkne na ni s úsměvem. Pak ji podá průsvitné červené prádélko.*Hm?*Pozvedne obočí s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 15, 2015 10:59 pm

*Usměje se a zavrtí hlavou.Už radši nic nekomentuje.Koukne překvapeně na to průsvitné prádýlko a zasměje se.* Emm.... No myslíš? *Zazubí se a vezme si ho od ní do rukou.* Zkusit to můžeme. *Zakření se a rozejde se do kabinky i s tím kouskem.Po cestě jich ještě pár sebere.Zaleze do kabinky a vykoukne v jednom z kousků.* Lexi?? *Zavolá na ní z kabinky a odhrne závěs v jednom z kousků,které vybrala ona Nákupní centrum - Stránka 2 Lauren_Lingerie_28629
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Enzo Sun Mar 15, 2015 11:18 pm

No hlavně,že všechno dobře dopadlo. *Pokýve hlavou a usměje se.Ten pohled byl k nezaplacení,ale to Damonovi vyprávět nebude.Zase by mohl být za homokládu a to se mu nechce.* V pohodě... Klidně říkej,ale nediv se,když ti přistane moje pěst v ksichtě. *Zazubí se jeho obrannému gestu a pak na něj vykulí oči.* Byl jsi unavenej,takže jsi jí u toho usnul??? *Zasípe nevěřícně a pak znovu propukne v nehorázný výbuch smíchu,až se z toho dostane do kolen.* Ty vole,takže Rose ne,že je s Lexi,ale ta chuděra se nechala vystřelit na Měsíc. *Dostane ze sebe při nádechu a dál se tlemí.Ani mu nedochází,že na něj teď čumí celej nákupák.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 11:21 pm

Já nevím..Zkusit to ale můžeš...*Pokrčí rameny s úsměvem.Přikývne na další její slova.Koukne za Rose, která míří do kabinky a cestou bere další kousky.Potom jak na ni zavolá tak se rozejde ke kabince, když je u ní tak se ozve.*Ano? *Zůstane na Rose koukat s pootevřenou pusou, když se jí ukáže v jednom z kousků.*Em.. *Nemá slov z toho.*Jsi v tom rajcovní a vážně po tobě asi brzy skočím...*Řekne pak, když se ji dostane slov.Lehce se usměje a ještě ji znovu sjede.* Otestuješ i ty další kousky?*Optá se ji s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Mar 15, 2015 11:24 pm

To nějak přežiju*Okomentuje to pěstí v ksichtě.Když pak řekne,že u toho usnul a začne se tlemit.Jde dál a dělá,že ho vůbec nezná a nejde s ním.Jako by to byl někdo cizí,kdo trpí samomluvou.Tohle nemá zapotřebí.Dojde k obchodu s mobilema a zadívá se do výlohy,jaký tam mají nabídky.Přemýšlí,jestli má počkat,až se Enzo uklidní,nebo si jít ten mobil koupit sám a nechat ho,ať se zatím přede všema směje jako blázen*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 15, 2015 11:30 pm

*Zlomí se v pase smíchy,když vidí její výraz a do toho ještě šíleně zrudne.* Okay,okay. *Zvedne ruce a prohlédne se v zrcadle.* Nooo asi zkusím,já nevím... Tak počkej... *Mrkne na ní a vyzkouší si další kousky,ve kterých se jí postupně ukazuje.
Nákupní centrum - Stránka 2 67133_367609649981926_793874517_n
Když dokončí přehlídku,vyzkouší si nakonec i Lexin výběr
Nákupní centrum - Stránka 2 D2c840ce2d_46494445_o2
To už se červená,stejně jako prádlo.* Tak co myslíš? *Zadívá se na ní nejistě.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Enzo Sun Mar 15, 2015 11:36 pm

*Dívá se za Damonem,jak od něj mizí,zatímco on se pokouší zkrotit ten smích.Otře si oči a s ještě menšími dozvuky a občasným potřesením rameny se postaví vedle něj,když zkoumá ty mobily.* Sorry kámo... *Zaprská ještě a tentokrát se ovládne.* Fakt mě to mrzí. *Zabublá smíchy,ale pořád se drží.Nedokáže si představit tu situaci,asi by se propadl do země.* To je dobrý,kámo... *Poplácá ho po rameni a zazubí se na něj.* Jste spolu moc často... *Zabublá zase a vejde s ním do obchodu.* Tak jakej jsi vybral? *Změní radši hned téma.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 2 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru