TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nákupní centrum

+2
Lexi Branson
Admin
6 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 11:45 pm

*Zasměje se taky, když se rozesměje Rose.* Jasně, jasně počkám... *Usměje se a mrkne na ni.Pak kouká na Rose pokaždé, když se ji ukáže v jiném kousku.Čumí na ni s pootevřenou pusou celou dobu div ji neukápne slina.*Em...Myslím že to černé s podvazky... *Potom co to řekne tak konečně zavře normálně pusu a nekouká na Rose jako kdyby byla teplá.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Mar 15, 2015 11:48 pm

Skvělý,že se bavíš*Zašklebí se a víc mu k tomu neřekne.Nejraději by se schoval někam do kouta a zůstal navždy pohlcen temnotou a byl neznámí.Vejde s ním do obchodu a ukáže na nějaký mobil,který mu prodavačka hned dá do krabičky a dá mu ho.Hodí jí tam nějaký peníze a vyjde zase ven.Rozhlédne se kolem a rozejde se pomalu z obchodu pryč,aby mohli na to kafe*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Mar 15, 2015 11:56 pm

*Mrkne na ní s úsměvem a zadívá se na to prádlo s podvazky.Oblékne si ho na sebe a otočí se před zrcadlem,aby se viděla ze všech stran.Nákupní centrum - Stránka 3 2djwajc Nakonec se pro to rozhodne a usměje se na Lexi.Vyjde v tom z té kabinky a šaty si bere sebou.Ovlivní prodavačku,aby si to prádélko mohla nechat na sobě,dá jí nějaké dýško a přehodí přes sebe šaty.Kabátek nechá hozený přes ruku.* Jestli nezabere tohle... Tak je ze mě lesba a jako první znásilním tebe. *Zazábí se na Lexi a obejme jí.* Děkuju za pomoc,krásko.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Enzo Sun Mar 15, 2015 11:59 pm

Fakt sorry,kámo. *Zaúpí při zadržování smíchu.* Já to jen nechápu.Máš takovou kost a ... *Vyprskne a rychle se prodýchává,aby se uklidnil.* Ber to sportovně,Lexi je do ní celá žhavá,tak to holky třeba doháněj spolu. *Uchechtne se a rozejde se s ním taky od obchodu s mobily,aby zašli na kafe.Nijak extra se nerozhlíží.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 16, 2015 12:11 am

*Sleduje Rose, když se obléká do toho prádla, které si nakonec vezme.Přejde s ní až za tou prodavačkou.Koukne kolem sebe, když ji Rose ovlivňuje.Počká než se Rose oblékne.*Jestli to nezabere tak začnu přemýšlet o tom jestli není Damon teplej... *Zasměje se.* Ooo, to mi bude ctí nechat se znásilnit vámi, paní Salvatore... *Zeširoka se na ni usměje a mrkne na nim.Též ji obejme.*Nemáš vůbec za to, princezničko...*Mrkne na ni a pohladí ji po zádech.Následně s ní vyjde z obchodu.*


Naposledy upravil Lexi Branson dne Mon Mar 16, 2015 12:28 am, celkově upraveno 1 krát
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 16, 2015 12:22 am

Emmm...To doufám není. *Zasměje se a zkousne si ret.To opravdu doufá,že není.Zatřese hned hlavou nad tou myšlenkou,aby jí vyhnala z hlavy a mrkne na Lexi,když jí osloví příjmením Damona.Vesele se zazubí a udělá pukrle.* To mně by bylo ctí. *Znovu se zasměje a když vyjdou z obchodu,rozhlédne se kolem sebe.Zahlédne před sebou vycházet z obchodu s mobily Dama s Enzem a mrkne na Lex.* A jéje... My o vlku a upírci před námi. *Zašeptá k ní tichounce a tváří se,že vůbec nevyšli z toho obchodu se spodním prádlem.Vůbec neví,jestli Damon není naštvaný,nebo něco.Zkousne si ret a koukne na Lex.* Přepadnem je zezadu? *Zakření se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 16, 2015 12:30 am

No určitě není, protože kdyby byl tak by si tě přeci ani nevzal... *Mrkne na ni a zároveň se i usměje.*Chceš mě snad dostat na lopatky už tady, krásko?*Zeptá se ji s úsměvem a schválně si lehce skousne ret.Koukne tam kam Rose, když promluví před obchodem a uvidí Enza s Damonem vycházet z jednoho z obchodů.*A sakra...*Řekne tiše s úsměvem.Tváří se stejně jako Rose, že v obchodě s prádlem nebyli.*Jo přepadneme...*Přikývne hlavou a usměje se spiklenecky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 16, 2015 12:41 am

Nooo jen aby to nebyla kamuflage. *Zasměje se a přiloží si ukazováček na prst,jako že to zůstane jen mezi nimi.Dam by já za to rozcupoval na kousíčky* Princezno,tebe vždy a všude. *Mrkne na ní a nakrčí s úsměvem nos.Je vážně ráda,že má přítelkyni jako je Lexi.Spiklenecky na ní mrkne a usměje se.* Jdem na ně. *Špitne a rozejde se rychleji za klukama.Dojde tam ve stejnou chvíli jako Lexi a mrkne na ní.Hned položí Damovi ruce na oči.* Přepadení.Chci všechno,co máš. *Promluví hrubším hlasem schválně,jako když při příjezdu blbnuli s Enzem na jejich pokoji a hráli si na přestřelku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 16, 2015 7:27 am

No to doufám že není... *Zasměje se.Pak ji přikývne na to že to nikde neřeknou.* Mm, ty jsi zlatíčko..*Zaculí se na ni. Přikývne souhlasně na to že jdou na ně.Usměje se a společně s Rose se za těma dvěma rozejde.Mekne na Rose,když stojí za zády kluků.Zakryje Enzovi taky oči dlaněmi.Nejraději by po něm skočila, ale to by je "prozradila".*Vyval všechny love..*Napodobí hlas Rose schválně a zacukají se ji koutky smíchy.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 16, 2015 1:18 pm

Mám to brát sportovně?Zrovna ty dvě?Že to říkáš zrovna ty..*Zavrtí hlavou a vydechne.Jde pomalu z obchodu.Když mu někdo zakryje oči,zastaví se a usměje se nad tím*Já nic nemám....Jenom mobil,ale to nevím jestli ti k něčemu bude*Mluví na ní a má zvedlé ruce,jako,že se vzdává.Samozřejmě se nad tím docela baví.Nečekal,že se s nimi potkají v obchodním centru.I když,kde by taky měli být*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 16, 2015 3:09 pm

Myslím,že to Rose budu muset dopřát,když ty jí odmítáš. *Uchechtne se a trhne sebou,když mu někdo zakryje oči.Zazubí se nad těmi hlasy holek.* Jsem chudej,moje snoubenka mi všechno sebere. *Zasměje se a otočí se na Lexi.Hned si jí vysadí do náruče a políbí ji.* Ahoj co vy tu??? *Usměje se na obě dvě.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 16, 2015 3:15 pm

*Zakření se na Lexi a když Damon tak pěkně reaguje,zasměje se a chytne ho za ty ruce,co zvedl nad hlavu.* Tak jiný cennosti,mám tě prohledat? *Využije svojí sílu a protočí si ho tak,že ho natiskne na stěnu zády.Nakloní hlavu s úsměvem a přimhouří oči.* Zdravím..... *Broukne na něj a pak ho líbne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 16, 2015 3:24 pm

Já jí neodmítám*Řekne nesouhlasně.Vydechne,když mu Rose chytne ty ruce*Prohledat mě můžeš,já nic nemám...*Zopakuje a usměje se na ní,když skončí u stěny*Ahoj*Pozdraví jí a opětuje polibek.Je rád,že na něho není naštvaná za to,že usnul*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 16, 2015 3:42 pm

Pff...A to si ji vážně chceš vzít? Tak to tě už teď lituju..*Zasměje se zeširoka, když se k ní Enzí otočí.Polibek mu opětuje, potom co se dostane do jeho náruče.* Ahoj...Ale šli jsme s Rose do baru...Co vy tady? Nakupujete?*Koukne z Enzího na Damona s Rose s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 16, 2015 4:12 pm

Chci,páč jí hrooozně miluju. *Zazubí se na Lexi a jemně jí plácne po zadečku.Mrkne na Rose a Dama a pak se zase zadívá na tu svojí hvězdičku.* Byli jsme pro mobil a jdem na kafe... Jdete s náma,princezny? Třeba do tý kavárničky,kde dělaj tááákovejhle kopec šlehačky? *Zazubí se znovu a mrkne na Dama.* Co kámo?Že chceme svoje krásky sebou? *Sjede pohledem na Rose a zakření se.Pustí Lexi na nohy a nechá jí ruku položenou kolem pasu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 16, 2015 4:16 pm

*Schválně mu přejede rukama po těle,jako se prohledávají zločinci a když opravdu nic nenajde,svěsí smutně ramena.* Zase nic... To je den. *Prohrábne si s povzdychem vlasy a pak se zeširoka usměje.* Nevadí,ukradnu si tebe. *Mrkne na něj a pak se otočí na Enza a Lexi.Spiklenecky na Lexi mrkne a přikývne na její slova.* Přesně tak,byli jsme na skleničce a já jsem si kupovala nový mobil. *Zamává se svým třpytivým iPhonem a stáhne si trochu okraj šatů,aby nebyly ty podvazky vidět.Zvedne na Enza jedno obočí,když je zvou na kafe a tázavě se podívá na Dama,jestli je budou chtít sebou.* Tam bychom si klidně zajít mohli. *Přikývne souhlasně a usměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 16, 2015 5:54 pm

Říkal jsem ti,že nic nenajdeš*Pokrčí rameny s úsměvem*Ach..ukradneš si mě...aha*Přikývne se stálým úsměvem.Koukne na Enza,když navrhne,aby šli s nimi.Potom se koukne na Rose a kývne*Jop,pojďte s náma.Aspoň do mě přestane tolik rýpat..*Koukne zase na Enza z pohledem "mlč" Nechce tam s nimi sedět a celou dobu jen poslouchat o tom,jak při tom usnul a jak to Enzovi přijde strašně vtipný,zatím co on se chce propadnout do země a zůstat tam navždy*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 16, 2015 6:02 pm

Tak to potom ona musí být šťastnou ženou..*Zaculí se na něj.Přimhouří s úsměvem oči, když ji plácne po zadečku.Nakonec mu dá pusu na tvář.mrkne pak spiklenecky na Rose.Trochu se pozastaví nad tím co Rose pak řekne, ale nic neříká a usmívá se roztomile.*Jo myslím že bychom tam mohli zajít...*Přikývne souhlasně.Postaví se na nohy pak, když ji Enzo pustí.* Myslím že ani před námi nepřestane do tebe rýpat...*Usměje se zeširoka a koukne poočku po všech.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 16, 2015 6:22 pm

*Koukne na Lexi a vesele se zakření.Když všichni souhlasí s návštěvou kavárny,zazubí se a koukne po Rose,jak si upravuje šaty.Zachytí Damonův pohled "mlč" a už už se nadechuje,že začne,když se rozchechtá ned tím rýpáním.* Já nerýpu... *Zavrtí hlavou a koukne znovu na spodek Roseiných šatů.Má sto chutí se jí zeptat,ale zatím nic neříká.* Tak jdem? *Koukne po všech,vezme LExi za ruku a znovu koukne na Roseiny šaty.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 16, 2015 6:25 pm

Nebo si tě taky neukradnu. *Trhne rameny a usměje se.Koukne s úsměvem na Lexi.* Dáme si mňaminky. *Pohladí si bříško spokojeně a zasměje se.Někde nechala ty zákusky Jacka,tak si je alespoň dá tam v klidu.Střelí pohledem po Enzovi,když jí čumí na šaty a popotáhne si je níž.Koukne nešťastně na Lexi,protože se bojí,že Enzo je hovado a práskne to,co má Rose na sobe.Pootočí hlavu na Damona a nesměle se pousměje.Natáhne k němu ruku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 16, 2015 6:33 pm

Vypadá to tak*Usměje se na Rose a koukne na Enza s Lexi*Bezva*Odpoví Lexi a vydechne*Ne?*Pozvedne obočí*Aha*Přikývne a koukne zpátky na Rose*Jdeme*Kývne a chytne jí za ruku.Poté se společně s ní rozejde do kavárny.Cestou doufá,že Enzo jeho pohled pochopil a nic před nimi vytahovat nebude*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 16, 2015 6:48 pm

*Zasměje se nad tím, když Enzo řekne že nerýpe.Ruku v ruce se rozejde s Enzem k té kavárně.Koukne na Rose a vidí ten její nešťastný pohled.Koukne zpátky na Enza a vidí jak sleduje šaty Rose.Lehce ho dloubne loktem do žeber, aby upoutala jeho pozornost a pohledem mu řekne ať tam nečumí a mlčí o tom co vidí.Jestli o tom promluví tak ho asi uškrtí na místě.Pak se na něj usměje mile.Mrkne na Rose a mlčky směřuje dál ke kavárně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 16, 2015 6:52 pm

*Zakření se na Damona za tu jeho výřečnost a při tom Lexiném dloubnutí nadskočí a odtrhne pohled od Roseiných šatů.* Jáááu! *Vřískne a promne si žebro.Zachytí Lexin pohled a prudce se nadechne.Ještě jednou střelí očima k Roseiným šatům a nakloní se k Lexi.* Má na sobě opravdu to,co si myslím??? *Špitne k Lexi tak,že ty dva ztěží mohli něco zaslechnout a pootoší hlavu na Damona.Vykouzlí ten nejsladší úsměv,který říká Nééé vůbec se nebavíme o tobě nebo Rose. a vyjde do ulic s ostatními.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 3 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru