TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Anastasie

2 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Anastasia Clark Wed Mar 18, 2015 12:03 pm

Víš to...A stejně chráníme především dítě... *Povzdychne si trpce.* Jak myslíš...Budu dělat jen to,co se mi řekne.... *Pokrčí rameny.Po polibku se od něj kousek odtáhne a pomalu otevře oči.Zadívá se na něj tázavě,jestli jí už něco řekne,nebo zase bude dělat,jako že nic.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Anastasia Clark Sun Mar 22, 2015 7:39 pm

*Zpráva od Klause jí zastihne zrovna když chystá snídani pro ní a pro Maddoxe.Přelétne jí očima a starostlivě se zamračí.Ihned uklidí mobil do kapsy u džín a natáhne si kabát přes tričko.Vytáhne si vlasy zpod kabátu a připravenou snídani nechá na stole.* Maddoxi,musím za Klausem,s Emmalyn je něco špatně!!! Přijď za námi,jestli budeš chtít,na stole máš snídani! *Křikne na Madda do patra a sama pro sebe se usměje.Mít Maddoxe je pro ní jako splněný sen.Obuje si boty a rychle vyběhne ven a vydá se ke Klausovu domu.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 23, 2015 12:43 am

*Vrátí se domů,kam došla docela rychlým krokem a hned za dveřmi ze sebe sundává bundu a skopává boty.Arogance Klause nezná mezí,ale musí se před ním víc ovládat.Zhluboka se nadechne opřená o dveře zády a pak se rázně rozejde do domu.Těší se na Maddoxe.Připadá si jako zabouchlá puberťačka.* Maddoxi??? *Zavolá do obýváku.Neví,kde zrovna teď je.* Všechno je v pořádku,ale zítra musíme ke Klausovi oba a musíme něco vymyslet.Na něco jsme přišli...Tedy.Pan Mikaelson. *Pokračuje do prostoru v domě.Povídá si vlastně sama se sebou,aby nezapomněla řeč.Rozčileně si prohrábne vlasy a dojde do kuchyně,kde se usadí na barovku.Položí si hlavu na chladnou desku baru a oddychuje.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 23, 2015 12:58 am

*Nestihl Anastasii ani odpovědět a už byla pryč. Poznal to podle bouchnutí vchodových dveří. Seběhne dolu. Uvidí tu snídani na baru a usměje se. Nemůže uvěřit tomu že je vážně s Anastasii. Nikdy nevěřil tomu že se do někoho zamiluje a už vůbec ne že ho někdo bude chtít. Je to příjemný pocit. Všechno toto je pro něj tak nové. Přejde do obýváku a kouká po fotkách a tak. Jak uslyší Anin hlas tak se mu na tváři vykouzlí úsměv.* Na co jste přišli?*Zeptá se překvapeně a přijde až k ni. Políbí ji něžně na rty a pak se od ni odtáhne. Koukne na ni.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 23, 2015 1:11 am

*Překvapeně a potěšeně zvedne hlavu,když promluví a úlevně se na něj usměje.Je tak ráda,že ho má.Stále tomu nemůže uvěřit.Než mu stihne odpovědět,dostává polibek,při kterém jí zabrní v konečcích prstů.Něžně mu ho opětuje a chvilku na něj okouzleně zírá.Hned jak se vzpamatuje,zatřese hlavou a prudce se nadechne.* Víš.... jak jsme měli v plánu na Emmu použít uchovávací kouzlo,kdyby zemřela dřív,než se dítě narodí?Klause napadlo,že by se možná mohlo použít dřív,než by k tomu dšlo.Prostě bychom Emmu uložili ke spánku a až by bylo dítě připravené přijít na svět,oživili bychom jí.Co si o tom myslíš?Klaus mě dnes zavolal za pět minut dvanáct:Dítě se začalo přeměňovat v emmině těle a pak z ní téměř vysálo všechnu krev.Je uspané.Do zítřka máme klid,ale musíme něco hned vymyslet a zítra jednat. *Vysype na něj všechno jedním dechem.* Mimochodem.... Bude to chlapeček.A bude krásnej.Viděla jsem ho.Bude celý po Emmalyn.Dnesk jsem ale nebyla schopná vidět její budoucnost a Klause to dost vzalo.Vyšiloval jako blázen.Záleží mu na ní a nedokáže to přiznat. *Protočí oči a mávne rukou.Zadívá se na Maddoxe a zeširoka se usměje.* Promiň,že to na tebe tak chrlím.... *Zatváří se provinile a s rukama na jeho tvářích ho dlouze políbí.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 23, 2015 1:40 am

*Zůstane na ni koukat, když vidí ten její okouzlující pohled. Je úžasná a dokonalá.Poslouchá pak co mu říká. Nelíbí se mu vůbec co se dělo.*Měla jsi mi zavolat nebo spíše Klaus měl volat mě. Já ych ti s tím kouzlem pomohl. Přesto je dobře co jsi udělala. Teď, ale víme že dítě jde po krvi takže nejspíš bude upír a jelikož jsou jeho rodiče vlci tak bude i to. Takže malej hybrid.*Řekne svoje myšlenky nahlas. Neví jak ochránit jinak Emmalyn před tímto druhem nežli by ji uspali.*Do zítra něco vymyslíme a uděláme.*Přikývne souhlasně.*tak to mě těší. Vyšiloval? Anastasie myslím že by jsi za ním sama chodit neměla. Vím že jsi mocná, ale i tak.*Povzdychne si a promne si oči.*To je dobrý. Jsem rád že to vím všechno hned.*Usměje se. Koukne Aně do očí potom co mu položí dlaně na tvář.Polibek ji dlouze opětuje a svoje ruce položí opatrně na její boky.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 23, 2015 11:08 am

Nevím,co to bude zač,ale jelikož Emmalyn dnes skončila skoro bez krve a dítě se jí pokusilo přeměnit ve vlka,je to dost možné.V mých vizích ale ten chlapec kouzlil Maddoxi a já nevím,jak si to mám vysvětlit. *Prohrábne si rozčileně vlasy.Přestává jí to brát mozek.Je tak ráda,že už je s Maddoxem.Opře si čelo o jeho silný,široký hrudník a vydechne.Tady se cítí v bezpečí.* Hlavně jí musíme zachránit....Ona je taky prdlá.Vždycky říká:Ano zachraňte dítě,důležité je dítě. Já bych jí vždycky takovou liskla. *Povzdychne si.* Jo,vyšiloval.Řekla jsem mu,že bylo za pět dvanáct,že dítě se začalo přeměňovat a taky jsem mu oznámila,že bude mít syna.To ho zdá se potěšilo.Ale skoro mě sežral
když jsem mu řekla,že Emmalyn nemá téměř žádné šance na přežití.A.....
*Odmlčí se a provinile se na Madda podívá.* Byla jsem na něj trochu drza.Ale vážně jen trochu.Řekla jsem mu,že je vidět,že mu na Emmě záleží a že to nezakryje ... *Přizná se.* Maddoxi já se ho nebojím.Nemůže mi ublížit.Neudělá to kvůli Emmalyn. *Usměje se na něj sladce a to,jak o ní má starost jí hřeje u srdce.Vychutnává si jejich polibek a cítí jeho ruce na bocích.Odtáhne se od něj kousek,koukne mu znovu do očí a věnuje mu další polibek,při kterém si ho k sobě stáhne,aby se nemusela natahovat.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 23, 2015 1:08 pm

*Poslouchá Annastasii co říká a na chvíli se zamyslí, když řekne o tom kouzlení že to viděla v budoucnosti.* Počkat. Klausova matka byla čarodějka.Je možné že to dítě to má po ní v sobě. Kdyby toto byla pravda tak to bude hybrid a zároveň čaroděj.*Vydechne a ještě jednou se zamyslí nad svojí teorií.* Proto tedy je to dar to jeho dítě. Dokáže spojit jeho rodinu. Bude to mocné dítě.*Vydechne.Pohladí Anu po zádech, když se opře o jeho hrudník.*Protože si asi přijde málo cenná.Klaus by ji měl říci co k ní cítí a aby byli jako "normální" rodina.*Nad slovem normální udělá prsty uvozovky.*Byla jsi na něj drzá? Anastasie...*Dá hlavu na bok.Nemůže být drzá na Klause je to jeho pán a vlastně už i její.* Klaus nemá rád tuto pravdu.Neříkej mu to už raději víckrát.Dokázal by ti ublížit. Nebo mě by k něčemu nutil a to nechci.*Koukne na ni ustaraně.*Klaus je schopný všeho.Věř mi.*Ví co Klaus dovede, když se někdo začne šťourat ve věcech po kterých mu nic není a ještě když mu začne říkat takovouto pravdu.Nechá se stáhnout při dalším polibku.Polibek ji už samozřejmě opětuje.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 23, 2015 1:31 pm

*S pootevřenou pusou ho sleduje,když jí řekne,co to dítě bude zač.* Ty vole... *Vyklouzne jí ze rtů.* Emmm...No tohle si oznam Klausovi sám.Já už se s ním radši moc bavit nebudu.Protože bych mu trefila za to,že se chová jako by nechtěl Emmě dát nic najevo. *Zašklebí se otráveně.* Měl by jí to říct,ale kdo ho donutí mu říct,že jí to má říct to netuším. *Svraští obočí a provinile přikývne nad tím,že byla drzá.* Maddoxi já vím,omlouvám se,ale on pořád dělá,jako že nic.Že je to prostě jenom holka,co čeká jeho dítě a přitom všichni vidíme,i ty vidíš,že mu na ní zálěží.Má jí rád a bojí se o ní. *Zarputile pokračuje a pak se uklidní.*Už mu nic takového neřeknu,zavážu si jazyk,slibuju. *Její rysy hned povolí a usměje se do polibku,když jí ho Madd opětuje.Odtáhne se od něj kousíček a položí mu ruce na tváře.* Tohle je tak hezký.... *Vydechne s úsměvem.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 23, 2015 3:24 pm

*Pousměje se nad jejím slovíčkem.*Jo v pořádku já mu to oznámím.On to Klaus nedokáže říci.On prostě dělá že mu na nikom nezáleží, nechce být totiž zranitelný tím.Chápu ho proč to přiznat nechce.*Pokrčí nad tím jen rameny.*Ano bojí a má ji rád akorát si to bojí připustit.Však on ji to řekne až bude lepší doba a on se na to bude cítit.*Zadívá se na Anastasii.Přikývne na její slib s lehkým úsměvem na rtech.Nakloní hlavu na stranu nad jejími slovy.*Ano, je.*Pokývne hlavou.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 23, 2015 3:42 pm

Udělám vám k tomu zítra fanfáru. *Ušklíbne se a hned se na Maddoxe usměje.Nemůže si pomoct.* Nechce být zranitelný?? *Vykulí na něj oči.* A co ta holka?Ta holka je připravená umřít a on jí neřekne ani to,že mu na ní záleží. *Sykne skrz zaťaté zuby a zamračí se,takže vypadá jako bohyně pomsty.* Ty....ty ho chápeš? *Její rysy hned povolí a vydechne s rozšířenýma očima,upřenýma na Maddoxe.* Jen aby nebylo pozdě. *Špitne a zadívá se na něj.Pak se usměje a obejme ho kolem krku.* Co přestat řešit Klause a věnovat se teď nám? *Přehodí si vlasy přes rameno na záda a nakloní hlavu k rameni.* Máš hlad?Mám udělat oběd? *Zeptá se ho a pohladí ho po tváři hřbetem ruky.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 23, 2015 8:08 pm

*Zasměje se nad tou fanfárou.*Ano přesně tak zranitelný a to si teď nemůže dovolit.*Přikývne ji na to hlavou.*On ji nakonec nenechá umřít a taky neumře.*Zavrtí hlavou.*Jo chápu.Motají se kolem něj nepřátelé a tak podobně.*Pokrčí rameny a zadívá se ji taky do očí.*Nebude, neboj.*Pohladí ji po zádech jakmile ho ona obejme.*Jo přestaneme ho řešit, skvělý nápad.*Pousměje se na ni.*Ani ne nemám.*Zavrtí hlavou a jemně ji políbí.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 23, 2015 8:23 pm

*Povzdychne si jen nad Klausem,Emmalyn a jejich vztahem.Stejně nic nezmění.Jen přikývne na jeho slova a usměje se zeširoka,když jí pohladí po zádech.* A co bys chtěl dělat? *Nakloní hlavu na stranu a polibek mu opětuje.Je unešená z toho,jak jí líbá jemně a jakoby ostýchavě.Prodlouží jejich polibek a přitiskne si ho k sobě.Tak moc jí tenhle chlap baví.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 23, 2015 11:15 pm

*Zamyslí se na chvíli co by mohli dělat na padne ho jen jedna věc.* Co třeba na něco pěkného kouknout? *Navrhne s tázavým pohledem. Pousměje se jak Anastasie prodlouží jejich polibek.Nijak tím už není zaražený naopak si to uvolněně užívá. Už to není jako dřív. Byl tak odměřený a docela i stydlivý, ale to je pryč. Zbavil se zábran.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 23, 2015 11:25 pm

To zní jako dobrý nápad. *Kývne na jeho nápad s úsměvem a odtáhne se z jeho objetí.* Běž vybrat nějaký film a já zatím nakrájím ovoce,abychom měli co zobat.A dám si kafe,protože jsem ho ráno díky Klausovi nestihla vypít.Dáš si něco k pití? *Zeptá se ho a pohladí ho po paži.Zamrazí jí v zátylku,když se rozejde do kuchyně,protože v tom momentě bylo zrušeno její ochranné kouzlo kolem Klausova domu,ale to jí nenapadne.Zarazí se v pohybu,zmateně se rozhlédne kolem sebe a pak pokrčí rameny a začne jim krájet ovoce.Prozpěvuje si do toho,aby jí to šlo od ruky pěkně.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Maddox Tue Mar 24, 2015 4:28 pm

*Usměje se, když to Anastasie schválí.*Dobře, pokusím se vybrat něco normálního.No dal bych si prosím čaj.*Požádá ji s milým úsměvem.Letmo jí líbne a rozejde se do toho obýváku, vybrat nějaký ten film.Prohrabuje se chvíli DVDéčkama a nakonec narazí na nějaké Intimní tajemství.Vezme tedy tento film.Nikdy ho neviděl, ale rád uvidí něco nového.*Už jsem něco našel.*Zavolá z obýváku.Film dá zatím do přehrávače a připraví to tak, aby to jen pustil až přijde Ana za ní.Sedne si na pohovku a počká tam na ni.Uslyší po chvíli svůj mobil zvonit.Podívá se kdo volá a nakrčí čelo.Ihned hovor přijímá.*Děje se něco Emmalyn?*Zeptá se ze starostí.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Anastasia Clark Tue Mar 24, 2015 4:41 pm

*S úsměvem přikývne Maddoxovi na ten čaj a líbnutí mu letmo oplatí.Zatímco on chystá film a ležení,ona jim připravuje čaj a krájí ovoce.* Skvělé,hned jsem tam!! *Zavolá na něj do obýváku a pak se za ním odebere i s tácem,na kterém má všechno nachystané.Zastaví se mezi futry,když Maddox přijímá někomu hovor a zazní jméno Emmalyn.Položí spěšně tác na stůl a posadí se se zvědavým pohledem vedle něj na pohovku.Položí mu ruku na koleno a nakrčí starostlivě čelo.Emmalyn by přece nevolala Maddoxovi jen tak.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Maddox Tue Mar 24, 2015 6:43 pm

Dobře.*Zavolá na Anastasii nazpět.Poslouchá pak už jen Emmalyn v telefonu.Jak zmíní že je Klaus někde pryč tak se zamračí a hned se zvedne z pohovky.*Jak jako že je pryč? *Zamračí se o něco více.Poslouchá dál jak mu to Emmalyn popisuje.Toto je špatné.*Ne Emmalyn počkej doma hned tam dorazím.*Odmlčí se a po chvíli zavesí. Koukne hned na Anastasii.*Musím za Emmaly, Klaus zmizel. Chceš jít se mnou? *Zeptá se ji a promne si oči. Není to dobré. U domu bylo ochranné kouzlo. Musí za tím stát čarodějky.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Anastasia Clark Tue Mar 24, 2015 9:04 pm

*Stáhne obočí,když se Maddox zvedne z pohovky a zamračí se nad tím,co odpovídá Emmalyn.Počká,až do telefonuje a postaví se taky.* Zmizel?? *Pootevře pusu.* Jak zmizel?Vždyť jsem s ním mluvila,to přece.... *Zatřese hlavou a hned se natáhne pro sáčko.* Samozřejmě,že jdu s tebou,budeš mě potřebovat. *Povzdychne si,vypne televizi a přejde k němu,když si promne oči.* Madde,bude to dobré... Najdeme ho. *Vezme jeho tvář do dlaní a zadívá se mu do očí.* Ano? *Políbí ho krátce a hodí si klíče do kapsy.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Maddox Wed Mar 25, 2015 1:05 pm

Jo zmizel.Někdo ho unesl.*Přikývne na její otázku ještě.*Dobře.*Pozvedne koutky nad tím že jde s ním.Koukne na Anastasii, když k němu přijde.*Musíme ho najít.Jinačí možnost tu není.*Zavrtí hlavou.Potom se zadívá Anastasii do očí, jak mu vezme jeho tvář do dlaní.Je tak rád že ji má.Přikývne na její ano souhlasně.Polibek Aně opětuje.Sáhne pro bondu a oblékne si ji.Vezme Anastasii za ruku a vyjde s ní z domu směrem ke Klausovi.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Anastasia Clark Wed Mar 25, 2015 1:22 pm

Unesl?? *Vykulí na něj oči a vzápětí je zúží do mezírek.*To má z toho,jakej je tvrdohlavej a arogantní... Ohrožuje Emmu a dítě! *Zaprská rozčileně a rozklepou se jí ruce.Pohladí starostlivě Maddoxe po tvářích a chytne ho za ruku.Usměje se na něj a vyrazí s ním rychlým krokem do domu Klause za Emmou.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Anastasie - Stránka 2 Empty Re: Dům Anastasie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru