TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nákupní centrum

+17
Rose Salvatore
Hayley Marshall
Stefan Salvatore
Enzo
Lexi Branson
Vicki Donovan
Caroline Forbes
Tyler Lockwood
Alex Lahey
Nela Townson
Mason Lockwood
Tatia Petrova
Bonnie Bennett
Oliver Green
Elena Gilbert
Matt Donovan
Admin
21 posters

Strana 13 z 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Jessica Bradley Wed Dec 17, 2014 8:52 pm

No tak to děkuji... *Zasměje se na ní mile.*Jo dáme, taky se těším...Scákáme se jako nikdy... *Přikývne se smíchem.* Děkuju ti... *Mrkne na ní stále s úsměvem na rtech.* Moderní babča, yeeees... *Řekne trochu hlasitěji a volnou ruku zvedne nad hlavu a pak jí zase spustí. vejde do nákupáku s Rose.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Dec 17, 2014 8:59 pm

Anooo scákáme se. *Zasměje se a se smíchem zavrtí hlavou. Jess je skvělá.* Prosíímtě, neděkuj mi pořád. *Mrkne na ní pobaveně a v centru se rozhlédne po prodejně, kde byla naposledy s Enzem pro mobil ona.Zamračí se při vzpomínce na to, jak je ten hovad dnesa vyrušil a zavrtí hlavou.* (Pitomec....) *Řekne si v duchu a zasměje se nad Jessičiným zvoláním alá moderní babča.* Tamhle pojďme. *Usměje se na ní a zamíří do toh obchodu s elektronikou.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Jessica Bradley Wed Dec 17, 2014 9:05 pm

Tak super... *Zasměje se.*Ale jo musím ti děkovat. Nebýt tebe tak hniju stále v tom Whitmore a teď si nekupuju mobil... *Usměje se na ni vděčně.* Což mi připomíná, že bych chtěla najít tu blondýnu a toho zmetka tmavovlasého... *Procedí skrz zuby.* Dobře.. *Přikývne s úsměvem a dojde s ní do obchodu s elektronikou. Začne se dívat po mobilech.* Vzala bych si tento... *ukáže s úsměvem na iPhone 5S.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Dec 17, 2014 9:10 pm

Kvůli mně ne, Damon nás zachránil. *Zasměje se a pohladí jí po zádech.* A jsem ráda, že jsme se tam potkali. *Mrkne na ní a když zmíní Enza, semkne rty.* Enzo.... *Ušklíbne se a protočí oči.* No.... Blondýna za nic nemůže. Lexi je hodná holka. Zachránila mi život, nejednou. *Povzdychne si. Nechce, aby na ní byla Jess naštvaná za to, že Lex má ráda a Enzo je nejlepší kámoš Damona.* A na pomstě Enzovi se jakožto Damonova přítelkyně taky nemůžu podílet. I když by si to zasloužil. *Zamračí se a omluvně se na Jess koukne.* V tomhle by ti pomohl Oliver. Ten má na Enza pifku taky. Ale za tím zase nemůžu já, protože když jsme se viděli naposledy přišpendlil mě ke zdi jako motejla. A zachránila jsi mě ty. *Usměje se zeširoka a koukne na mobil,který si vybrala.* Super volba. *Kývne na prodavače, aby jim mobil vyndal, aby si ho Jess mohla vzít do ruky.* Vyhovuje?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Jessica Bradley Wed Dec 17, 2014 9:16 pm

Jo vlastně, ale i tak děkuji i tobě. *Usměje se.* Jo já jsem za to moc ráda. *Mrkne na ni s úsměvem.* No mě moc hodná naposledy tedy nepřišla. To ona mě připoutala doktůrkovi na lehátko.. *Řekne neurčitým tónem.* Neboj se pomstím se mu i za tebe. *Mrkne na ni s úsměvem.* Oliver? Tak škoda že nás nemůžeš seznámit... To on tě dostal do toho šíleného stavu ? *Pootevře pusu.* Vyhovuje.. *přikývne s úsměvem potom co dostane mobil do ruky.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Dec 17, 2014 9:31 pm

I já... *Špitne s úsměvem a obejme jí krátce.* Aaahh... je mi líto, že s nimi máš takovou zkušenost.Je to těžký občas. *Povzdychne si znova a přikývne.* To jsi hodná... Chceš říct, co dneska ten magor udělal? *Zvedne obočí a rozhlédne se.* Byli jsme s Damonem doma. Konečně chvíle klidu, nikam jsme se nehnali..... Tak víš jak to chodí, když si ukradneš nějakou chvilku pro sebe. *Koukne na ní s tajuplným úsměvem a když z jejího pohledu pozná, že ví o co jde zamračí se.* Ten debil tam nalítnul v tom nejlepším a sednul si k nám na postel. *Pleskne se do čela.* Chtěla jsem mu utrhnou hlavu. *Zasměje se.* Ale kvůli Damonovi nemůžu, takže jsem ho jen kopla do rozkroku a odkráčela. *Zasměje se a protože je v nákupáku docela teplo, rozepne si kabátek.* Joo... To Oliver... Je... Hybrid a trochu mu hráblo. *Pousměje se smutně.* (Všem nakonec hrábne.) *Pomyslí si.Usměje se zeširoka, když jí mobil vyhovuje a zaplatí za něj prodavačovi.Jelikož jsou dle jeho slov ''pěkný kočky'', mají ho i s obrovskou slevou.Mrkne na Jess a zazubí se.* Miluju Mystic Falls. *Vezme jí za ruku, dá jí mobil zpátky do ruky i s krabičkou a příslušenstvím a vyjde z obchodu.* Můžu ti dát na Olivera číslo... Mohla by ses s ním spojit. Pustil mě, tak... Jen nechci, aby ti ublížil. Dej si na něj pozor. *Koukne na ní vážně a očima vyhledá nějaký bar.Když ho najde svítit, mrkne na Jess.* Našla jsem nám nalejvárnu. *Usměje se a táhne jí za ruku do toho baru.Hned jak tam vejdou, sundá si kabát a vybere jim stolek hned u jukeboxu.* Mám pro nás zahajovací song. *Uculí se a naladí v jukeboxu ''I'm in love with a vampire''. Objedná u baru láhev whiskey a vrátí se za Jessicou.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Jessica Bradley Wed Dec 17, 2014 9:47 pm

*Též rose obejme.* No minulost už bohužel nezměníme... *Pokrčí rameny.* Chci. *Přikývne souhlasně a pousměje se. Přikyvovala na její slova, pochopila o co šlo.* Bože to je debil blbej.... Jak s ním ta blonďatá může být ? *Řekne svojí myšlenku nahlas, ale jen nad tím zavrtí hlavou.* To se ti nedivím, sundala bych ho hned. *Přikývne souhlasně.* Pěkná práce, zlato.. *Pochválí jí s úsměvem.* Neměla jsi to za mě platit... Za to tě zvu na všechny panáky dnešního večera.. *Usměje se na ni. Chytne se její ruky a odejde s ní z obchodu.* No já nevím co bych měla Oliverovi říci. Že jako já jsem ta která se chce taky pomstít Enzovi ? *Jméno procedí skrz zatnuté zuby.* Máklej hybrid, pěkný... *Pousměje se.* Neboj se nikomu nikdy už nenalítnu, budu si dávat velkého majzla... *Mrkne na ni.* Tak super.. *usměje se, když zmíní nalejvárnu. Koukne před sebe a uvidí skvělej docela vypadající bar. Zaleze tam s ní. Poslouchá tu písničku.* Super volba kočko. *Usměje se na ni. Naleje jim do skleniček whiskey a pozvedne ji.* Na dnešní večer.. *Mrkne na ni a kopne do sebe obsah skleničky.* Jdeme si trsnout, krásko... *Usměje se a zatáhne Rose za ruku od stolu a rozjede to tam s ní.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Dec 17, 2014 9:56 pm

Je to debil. Ale Lexi to s ním umí. Před ní nevyvádí. *Pousměje se a pokrčí rameny.* Prosímtě, byl skoro zadarmo. Takže panáky jdou fifty fifty. *Zazubí se vesele a koukne na ní.* Nevím... Možná jo. Říct mu, že jsem ti dala telefonní číslo, že jdeš po Enzovi a že byste se mohli spojit proti němu. Já nevím. A nesmím ti radit, páč kdyby na to přišel Damon, pár mi jich flákne. *Zakření se.* No to je hlavní.nenech si oblbnout hlavu.Jsem s tebou. *Usměje se na ní mile.* Ta nejlepší volba! *Souhlasí s ní se smíchem a ťukne si s ní.* Na dnešní večer a na spoustu následujících. *Přitaká jí a kopne do sebe panáka na ex na zahřátí taky.* Fůůů, super nápad, drahá! *Zasměje se a nechá se za ruku odtáhnout od stolu. Rozbalí to společně s ní a těší jí uznalé pohledy všech v okolí. Pobaveně na Jess zamrká. Ví, jak jejich tanec dostal Damona, který je zvyklý na ledaccos takže místním to musí připadat jako sen.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Jessica Bradley Wed Dec 17, 2014 10:38 pm

Neměla by ho nikam pouštět samotného... *Usměje se na ni.* No jen skoro.. Dobře někdy ti to vynahradím ještě. *Usměje se a mrkne na ni.* No to by šlo. Máš skvělé nápady. Takže pak tě budu uhánět o jeho číslo. *Zachechtá se.* Damon tě bije ? *Pozvedne šokovaně obočí.* Jo neboj se nenechám, už jsem se z toho vyléčila. *Usměje se.* Bude jich ještě spousty, to ti slibuji.. *Mrkne na ni s úsměvem na tváři. Tančí tam s ní až dokonce písničky.* Myslím že by jsme se měli jít posilnit. *Řekne jí po písničce a vyrazí ke stolu nazpět.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Dec 17, 2014 10:43 pm

Dám ti ho hned u stolu. *Zasměje se a hned zavrtí hlavou.* Nikdy mě neuhodil a troufám si říct, že by to neudělal. *Pousměje se zaláskovaně a dál s ní tancuje.* To doufám, protože když Damon bude chodit pařit s Enzem, tak bych nerada skončila sama doma. *Zasměje se a po konci písničky jí přikývne a následuje jí ke stolu. Sedne si a dolije jim skleničky.* Na dámský jízdy!!! *Zavelí a zasměje se na Jessicu.Kopne do sebe panáka na ex a hned jim dolije dalšího.* Uhhm.. To číslo. *Usměje se a najde v telefonu číslo na Olivera. Podá telefon s jeho číslem Jessice, aby si ho mohla opsat a prohrábne si vlasy.Opře se zády o opěrku a rozhlédne se po baru. Nevypadá nejhůř.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Jessica Bradley Wed Dec 17, 2014 10:56 pm

Dobře... *Přikývne souhlasně.* No už jsem se lekla že tě uhodil.. *Ulevilo se jí že to Damon neudělal. Nezdá se jí že by toho byl schopný.* Takže ten zmetek ti ještě krade přítele.. Podám si ho neboj.... Na mě nezapomene. *Mrkne na ni a tajemně se usměje.* Yeees.. *Přikývne se smíchem. Zasedne pak ke stolu.* Joo... Děkuju.. *Vezme si od ní její mobil a opíše si číslo Olivera. Mobil jí pak podá nazpět.* Mám mu napsat ještě dnes nebo to nechat už raději na zítra ? *Koukne na ni. Přece jenom ho znám lépe než ona.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Dec 17, 2014 11:02 pm

Neee, proboha, neuhodil... *Usměje se a zavrtí hlavou.* Krade no... Ale tak co... Damon si zaslouží zajít taky s kámošem dát si do nosu. Jen doufám, že mi ho Enzo nezkazí. *Povzdychne si trošku.Ví, že se Damon zkazit nenechá, ale stejně v ní hlodá trochu červík.* Dobře, já ti budu potišku fandit. *Zasměje se a vezme si svůj mobil zpátky. Vyjede z adresáře a koukne se na Damonovu fotku na tapetě.Usměje se na ní a pohladí ho na ní po tváři.* Já nevím, kdy mu chceš napsat.Zítra by jste se mohli sejít. *Pokrčí rameny.* Podle mě je i teď doma a buď chlastá nebo spřádá pomstu. *Zasměje se a otočí do sebe další panáky a dolije jim.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Jessica Bradley Wed Dec 17, 2014 11:21 pm

Tak to má štěstí.. *Usměje se.* Jo tak menší povyraženíčko je povoleno, ale s tím kažení no to bych obavy měla. Snad se to tomu blbcovi nepovede. *Zavrtí hlavou.*  Dobře bude to naše tajemstvíčko...* zasměje se a koukne na ni spiklenecky.*  No já bych mu napsala teď, aby jsem se s ní mohla hned zítra sejít. *Mrkne na ni. Otevře zprávy.*
kód:
Ahoj Olivere. Rose mi na tebe dala číslo jelikož mi prozradila že spolu mám společnou touhu se pomstít Enzovi. Já jelikož tu nikoho nemám tak by se mi pomoc hodila. Mohli bychom se zitra sejít? Jessica.
*Vyťuká zprávu a odešle ji.* Tak hotovo... A my pokračujeme... *Mrkne na ni s úsměvem a naleje jim dalšího panáka. Sklenku pozvedne a otočí ji do sebe.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Dec 17, 2014 11:31 pm

Doufám taky... Já... *Pokrčí rameny.* Budu ho milovat stejně, ale nechci se bát... Jestli mi rozumíš. *Prohrábne si vlasy a mávne rukou.* To je jedno. Nebudu na to myslet. Věřím Damonovi. *Usměje se na Jessicu a přikývne.* Dobrej nápad. Dneska se domluvíte, zítra se sejdete a něco vymyslíte. Hlavně si na něj dej pozor. Mě nekousl, ale hybridi jsou kousavý. *Usměje se a pohladí jí po paži.Sleduje jí, jak píše Oliverovi textovku a zasměje se.* Yeeaah,my pokračujeme. *Kývne se smíchem a taky pozvedne skleničku, kterou do sebe následně naklopí. Znovu jim dolije a zaposlouchá se do písničky, co hraje z jukeboxu. Líbí se jí, že je tady hudba takhle večer dost hlasitá. Jelikož hrají její oblíbenou Chica Bomb, vezme Jess za ruku a láhev do druhé ruky.* Na stůl krásko! *Zavelí a vyleze na stůl, kam jí za sebou hned vytáhne.Napije se z lahve a podá jí Jess, společně s ní rozbalí tanec na stolku, těsně přilepená na ní a dobře se baví.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Jessica Bradley Wed Dec 17, 2014 11:42 pm

Jo chápu tě moc dobře. Pokud se budeš trápit tak budu zlá. Moc zlá...* Mrkne na ni a pousměje se.* Neboj se budu si dávat velký pozor a jeho pusince se budu vyhýbat obloukem. *Zasměje se. Mrkne na ji když jí pohladí po paži. Kopne do sebe další skleničku. Když zavelí že jdou na stůl tak nijak neprotestuje. Vyleze tam za její pomoci ucuvne si z láhve a pak to tam s ní rozjede. Tancuje tak blízko u ní že se o ní jemně otírá. Skvěle se baví. Napije se znovu z láhve a pak jí podá Rose.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Dec 17, 2014 11:52 pm

Aawww, děkuju. *Obejme jí, za tu podporu a usměje se.Je za ní opravdu ráda.* Super, já bych ho zabila, kdyby ti ublížil nějak. *Ušklíbne se a když už spolu tančí na stole a jemně se o sebe otírají, musí se tomu usmát.Vezme si od ní lahev a taky se napije.Tyhle dámské jízdy musí pořádat častěji. A když se jí podaří srovnat Jess a Lexi, vzali by ještě Katie a pařili by ve čtyřech. I když takhle ve dvou jí to vyhovuje stejně.Mrkne na Jess a podá jí láhev nazpátek.Sice v ní už moc nezbylo, ale i tak.Začne hrát ploužák, tak se usměje a na písničku Everything začne s Jess tancovat tělo na tělo ploužáka.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Jessica Bradley Thu Dec 18, 2014 12:09 am

*Roztančí se s ní a dál se usmívá. Alkohol jí hodně stoupl do hlavy takže už tolik nevnímá. Napije se z lahve a tu pak prazdnou upusti na židli. Láhev se nerozbije. Když začne hrát ta další písnička tak si jí hned zamiluje. Tančí s ní ploužaka a dá ji ruce na boky. Potom co píseň dohraje tak už se jí docela brutálně motá hlava.*Ehm... Já myslím že mám dost... *Zamule trochu s problémy.* Promiň nemám už moc výdrž...ale ja se příště polepším... *Sleze ze stolu. Koukne na mobil a přečte si zprávu.* Mám ti říci že se ti Oliver omlouvá za to všechno.. *Řekne a mobil strčí do kapse u kalhot.* Nebude ti vadit kdybych už šla? *Zeptá se, necce jí opuštět ale vážně má dost.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Dec 18, 2014 12:13 am

*I ona cítí, že jí alkohol zmáhá. Byla dost unavená. Mohla vypít dva sáčky krve, ale vždycky přemýšlí až pozdě.Zamrká na Jess, když skončí písnička.* Noo... nebudeš sama. *Zasměje se a sleze ze stolu.* To psal? *Zvedne obočí nad tím, co Oliver vzkázal a zavrtí hlavou. Koukne na Jess a zasměje se.* Ne, vůbec mi to nebude vadit. Příště dáme pomalejší rozjezd a posilníme se na let. *Zasměje se znovu a obejme jí.* Moje číslo máš, tak mi pak napiš a domluvíme se na spicháčka.Mám tě ráda. *Poňufňá jí a počká, až odejde z baru.Mezitím si sedne ke stolku, u kterého seděla s ní a koukne na mobil.Je brzy, tak přemýšlí, co bude dělat.Mohla by zajít do Grillu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Jessica Bradley Thu Dec 18, 2014 12:23 am

Ano to psal...*Přikývne s úsměvem.* Jo příště pojedeme pomalu... *Přikývne souhlasně. Obejme ji a lehce jí zmáčkne v náruči.* Jojo ozvu se ti hned ráno... Taky tě mám moc ráda. Těším se na dalšího spicha... *Poufňá ji. Usměje se a pak se vytratí z nákupního centra a zamíří domů.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Dec 18, 2014 12:25 am

*S úsměvem sleduje Jessicu,jak odchází a nakonec se zvedne od stolu. Zapne si kabátek a chce na baru zaplatit tu lahev.Když zjistí, že jí někdo zaplatil za ně, pokrčí rameny a usměje se. Pomalu se vyloudá z nákupního centra a rozejde se ulicemi do Grillu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 18, 2014 9:15 pm

*Přejde do obchodu s hudebními nástroji. Vybere tam kytaru / Nákupní centrum - Stránka 13 SL29CEQBK/. U pokladny jí zaplatí a pak zamíří i s kytarou směrem domů.doufá jen že Enzo bude ještě spát.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 18, 2014 11:48 pm

*Přijde do obchodu a rozejde se pomalu do nějaké uličky.Rozmýšlí,co by mohl Enzovi koupit.Nakonec se zastaví v obchodě s pitím a rozhlédne se kolem.Vezme dárkovou krabičkuNákupní centrum - Stránka 13 1502563_978155292198054_2238875553861652231_n a ovlivní toho prodavače.Vyjde z obchodu a cestou ještě kouká po výlohách.Zastaví se u výlohy s papírnictvím a uvidí tam nějaké přání k narozeninám.Prohlédne si je a když ho zaujme jedno,pousměje se nad tím a rozhodne se zajít do obchodu.Vejde tam,koupí jeden malý papír a propisku,aby to měl kam opsat svým písmem a hned poté vyjde z obchodu ven.Rozejde se k Enzovi domů*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 7:54 pm

*Vejde s Damonem do nákupního centra a s úlevou vydechne, když cítí to teplo tam.* Konečně.... *Pousměje se pro sebe a koukne na něj.* Mmm... Asi.... To záleží na tom, jestli jsi kluk nebo holka. *Pokrčí rameny nad tím, že její kocovina trvá nějak dlouho. Nechce mu vysvětlovat, jak ležela na hřbitově, odkud jí musel odnášet Stefan a pak skoro chcípla na nějakou upíří chřipičku u sebe doma.Ukáže k baru na konci uličky.* Vidíš?? Zničehonic. *Usměje se na něj a dojde s ním do toho baru.Je to tam přesně takové, jako včera, pár místních štamgastů, co tu bylo včera a jinak prázdno, tma a teplo.Dojde s Damonem až k zadním stolkům s kruhovými sedačkami Nákupní centrum - Stránka 13 Obyvaci-pokoj-s-velkou-sedackou-lcd-tv-sat-dvd-3a30- Sedne si a objedná si čaj.Odloží si tašku vedle sebe a podívá se na Damona, než se usadí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 19, 2014 8:04 pm

*Vejde s Rose do nákupního centra.Na to,že záleží na pohlaví,jí nic neřekne,neboť neví,co by na to řekl.Koukne na místo,kam mu ukazuje a všimne si toho baru.Pozvedne nad tím obočí,protože on sám si toho baru mohl dnes všimnout a nestalo se.Rozejde se s ní do toho baru,kde si sedne vedle ní a objedná si kafe*Fajn,o tomhle jsem opravdu nevěděl.Začínám nacházet bar za barem*zavrtí nad tím s úsměvem hlavou*Nebo bych měl spíše říct,že začínám poznávat bar za barem...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 8:08 pm

*S úsměvem přijme čaj od obsluhy a vymačká si do něj citron.Vytáhne si nohy na sedačku a sedne si do tureckého sedu.* Nacházíš bar za barem? Je tu ještě nějaký, který by stál za zmínku? *Zvedne obočí.Bylo by fajn, nezevlit jen v Grillu a občas se kouknout i jinam.* Nebýt tady s Jess včera, nevím o něm taky, ale je to tady fajn. Hlavně .... Málo lidí. Tyhle tady seděli už včera.Myslím, že jsou tu k tomu přirostlý. *Zasměje se a napije se čaje.Hned na to znovu zakašle a zamračí se.* (Postel, čaj, Rose... Pitomče!) *Zandává si v duchu a koukne na Damona.* Chtěla jsem s tebou v klidu probrat ten včerejšek. A asi to všechno, chci, abychom byli zase v pohodě....
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 13 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru