TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nákupní centrum

+17
Rose Salvatore
Hayley Marshall
Stefan Salvatore
Enzo
Lexi Branson
Vicki Donovan
Caroline Forbes
Tyler Lockwood
Alex Lahey
Nela Townson
Mason Lockwood
Tatia Petrova
Bonnie Bennett
Oliver Green
Elena Gilbert
Matt Donovan
Admin
21 posters

Strana 14 z 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 19, 2014 8:19 pm

Jop,včera s Enzem jsme našli...nebo spíše Enzo našel*usměje se nad tou vzpomínkou na jeho alkáčskou slinu*Mě přijde divný,že jsem si ho dneska nevšiml,byl jsem tady a řekl bych,že jsem prošel dost chodbiček*rozhlídne se kolem dokola,jak to tam vypadá.S kávou nic dělat nemusí,tak si hrnku zatím nevšímá.Když pak Rose zmíní ty lidi,koukne jejich směrem*Třeba jsou tu schválně a hlídají to tady...Co kdyby sem nakráčel nějaký zloděj a dal si kávu bez zaplacení*pokrčí s úsměvem rameny a koukne zpět na ní*Chceš probírat ten včerejšek??*pozvedne obočí*Já nevím jak ty,ale já to probírat nepotřebuju..*vezme do ruky hrnek s kávou a trochu upije*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 8:32 pm

Ááá,Enzo našel... Vedl ho nos. *Zacvrnká si na špičku nosu a usměje se.* Tak snad mi to tam někdy ukážeš... *Pokrčí rameny a koukne po těch štamgastech.* Jo, určitě jsou tu schválně a hlídaj tady ty kluky za barem. *Vyprskne smíchy a koukne po nich nedůvěřivě.* Ještě, že jsme teda včera s Jess vzorně platily... Teda chtěly... *Pousměje sea podívá se na něj.* Nepotřebuješ...? *Zvedne obočí a pokrčí rameny.* Aha... *Řekne jen a podepře si hlavu dlaní.Když to nepotřebuje řešit tak nechápe, proč odešel a celou noc coural venku.Zadívá se na svůj hrneček s čajem a napije se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 19, 2014 8:43 pm

Tak nějak*kývne s úsměvem*Jop,někdy určitě..*odloží hrnek na stůl*Myslíš,že hlídají jestli to všechno dělají správně..??*Pozvedne obočí*Tak jste platily nebo chtěli,ale nezaplatily*koukne na ní,trochu to nepochopil*Nope,nepotřebuju*řekne a zavrtí hlavou.Ne,že by to nepotřeboval,hlavně vysvětlení,proč by jí měl být,ale nechce se k tomu vracet.A už vůbec ne v tom baru.Vezme si do ruky znovu ten hrnek a pohodlně se opře o opěradlo.Usrkne trochu kávy*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 8:52 pm

Budu se těšit.. *Řekne k té návštěvě baru a pousměje se.* Já nevím, co tu dělají , jen vím, že tu seděli přesně v těchto pozicích i včera. *Koukne k baru a pak na Damona.* Chtěla jsem zaplatit, když Jess odešla, ale někdo zaplatil za nás, takže jsem nakonec nezaplatila. *Pokrčí rameny a taky se opře do sedadla.* Fajn... Já jsem jen nechtěla, aby to mezi náma bylo takový... *Mávne rukou do prostoru mezi nimi a zadívá se ke stropu.Dopije čaj v hrnečku a zadívá se na stůl.* Ať jsem řekla, nebo udělala cokoliv, je mi to líto. Chtěla jsem, abys to věděl. *Položí hrneček na stůl.* Já... fakt nevím, jak to máš ty, Damone, ale já tě miluju a opravdu by mě potěšilo, kdybych věděla, jak to máš ty. *Hlesne a otočí na něj hlavu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 19, 2014 9:03 pm

Tak to už je opravdu záhada,nechceš se jich jít zeptat?*zasměje se*Aha,někdo to za vás zaplatil*kývne.Hned pomyslí na to,že Jess někoho možná ovlivnila,když odešla a náhle to za ně někdo zaplatil*Jop,teď už to vím a mě je to taky líto,ale...*vydechne a znovu se napije kávy*ale už to nechme být...*dodá*Já tě taky miluju,to mi věř.Jen jsem si prostě večer potřeboval provětrat hlavu a prodloužil jsem si to do rána..*dopije kávu a prázdný hrnek odloží na stůl*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 9:10 pm

*Střelí pohledem k baru po těch typech a s úsměvem zavrtí hlavou.* Nechci... Stoprocentně koušou, nebo od nich chytím nějakou jinou nemoc. *Usměje se znovu a pokrčí rameny nad tím, že to za ně někdo zaplatil.Nijak nad tím nepřemýšlela ani včera.* Okay... Necháme to být.... *Pokrčí smutně rameny a odhodí si vlasy na záda.Podívá se na něj, po jeho posledních slovech a přikývne.* Dobře.... *Řekne jen a dá pod hrneček bankovku.* Měli bychom popojet. Nechala jsem si v Penzionu boty u krbu ráno. *Spustí nohy ze sedačky a přisune se k němu blíž.Pohladí ho po koleni a zadívá se mu do očí.* Enzo má oslavu narozenin odpoledne v Grillu. *Oznámí mu, jelikož ví, že nemá mobil a Enzo ani Stefan mu to neměli kdy říct.Neví, jestli tam bude chtít jít, ale jelikož jsou s Enzem kámoši, měl by vědět, že se koná. Opře si svoje čelo o jeho a zavře oči.Už s ním chce být jen zadobře.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 19, 2014 9:29 pm

Ty se bojíš toho,že koušou??*pozvedne pobaveně obočí.Kývne na to,když souhlasí s tím,že to nechají být.Je za to rád,nerad by to celý rozebíral a řešil*Boty u krbu?*pozvedne obočí*Ty jsi byla ráno u nás u krbu?*polkne a oddálí se záda od opěradla*Odpoledne v Grillu?A ty tam jdeš?*Položí jí hned dvě otázky a vydechne.Zadívá se na ní,když se opře čelem o to jeho a pousměje se nad tím.Je rád,že už více nerozebírají ten včerejšek a všechno mezi nimi je zase v pořádku.Teď už jen,aby bylo všechno v pohodě mezi ním a Enzem.Po tom rozhovoru,co spolu vedli posledně si není moc jistý tím,jestli ho Enzo rád uvidí na své oslavě narozenin*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 9:37 pm

Bojím,však se na ně koukni. *Protočí s úsměvem oči a polkne po jeho dalších otázkách ohledně bot.* Jo já.... *Zaksichtí se, poněvadž přemýšlí, co si rychle vymyslet a zkousne s ret.* mmm.... *Udělá aspoň nějaký zvuk, aby nebylo trapný ticho a zadívá se na něj.* Byla no.... Byla mi zima... Kocovina. *Pokrčí nakonec rameny a silně stiskne víčka k sobě za takovou hovadinu.* Já nevím, jestli tam půjdu.Myslela jsem, že bychom tam mohli jít spolu. *Pokrčí lehce rameny, usměje se, když pootevře oči a oddálí se od něj kousek.* Chceš tam jít? *Zeptá se ho a nakloní hlavu na stranu.Ne, že by byla nadšená z nějakého dovádění v Grillu, radši by dnešek proležela po předchozím dni, noci i ránu, ale je to Enzova oslava narozenin.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 19, 2014 9:48 pm

Já je vidím*usměje se.Když začne odpovídat na jeho otázku ohledně bot,čeká co z ní vyleze.Vydechne,když z ní konečně něco vypadne*Aha,byla ti zima.A Stefan tě našel na tom hřbitově,odvedl tě k nám do Penziónu a ty ses ohřívala u krbu...*hádá*Já nevím jestli tam půjdu.Náš poslední rozhovor nebyl zrovna nejlepší a pokud ho to pořád bude štvát,jen bych mu zkazil oslavu*pokrčí rameny a vydechne*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 9:52 pm

*Pleskne se do čela, když promluví o tom, jak jí Stefan našel na hřbitově.* Jo.... *Zavrtí hlavou.* A asi jsem tam chytla upíří angínu, nebo co to bylo. Myslela jsem, že mě to zabije. *Zasměje se a prohrábne si vlasy za uchem.* Myslím, že tě určitě rád uvidí. Netvářil se, že by na tebe byl naštvanej, když jsme se potkali, než jsem tě našla v lese. *Pokrčí rameny.* Víš co? Půjdeme domů, já si vyzvednu boty a ty mu ode mě můžeš zavolat.... Nebo když už jsme tady, můžeš si koupit mobil a dát mu vědět sám... *Koukne na něj organizačně a líbne ho na nos.* Souhlas?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 19, 2014 10:02 pm

Upíří,cože??*pozvedne obočí*To jde...??*podiví se a polkne.Teď už chápe,proč po něm Enzo na tý ulici tak vyjel,když odmítl jít za Rose*Před tebou se tak možná netvářil,ale věř mi,že kdybys ho viděla na tý ulici*zavrtí hlavou*A o Stefanovi nemluvím.Odkdy jsou ty dva kámoši...*skrčí čelo*Fajn*kývne*Koupím si mobil a pak půjdeme do Penziónu pro tvoje boty*usměje se na ní.O tom,že se ozve Enzovi už nepokračuje*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 10:09 pm

Nooo... Jde... Taky jsem to nevěděla, ale bylo to hrozný. *Usměje se.* Takovou zimnici jsem neměla ani v té studně se sporýšem. *Pokrčí rameny a zamračí se.* Slyšela jsem, žes dostal od Stefana... Mrzí mě to. *Pohladí ho po tváři.I když možná díky tomu se teď spolu baví.* To nevím, odkdy jsou kámoši. Enzo přihasil s károu před Penzion a vytroubil nás, čímž mě vzbudil z chrápaní v křesle, proto jsem si tam nechala ty boty. Byl na mě nasranej, že jsi kvůli mně odešel a nevrátil ses... Tak vzal na první projížďku Stefana. Chtěl se pochlubit. *Pousměje se.* Supr, tak jdem pro mobil. Ten krám najdu za chvíli i poslepu. *Zasměje se a zvedne se ze sedačky.Skloní se k němu a když si bere kabelku, políbí ho.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 19, 2014 10:24 pm

Aspoň teď vím,že si nemůžu myslet,že si mi nic nestane,když někdo nastydnu*usměje se*Jop,ale takový rány to nebyli.On to neumí*zavrtí mírně hlavou a poslouchá dál její slova*Aha,takže je Stefan vlastně jako náhrada za mě*nakloní trochu hlavu do strany*To si Enzo uměl vybrat náhradu*narovná hlavu a vydechne*Jop,jdeme pro mobil*kývne s úsměvem a když se chce zvednout,dostane od ní polibek.Opětuje jí ten polibek a potom se pomalu zvedne na nohy*možná bys to poslepu zvládla i teď..*pokrčí rameny*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 10:31 pm

No to si rozhodně nemysli. A já jsem ráno slíbila Stefanovi, že bikiny budu oblíkat pouze v létě. *Zasměje se.* Koupala jsem se v jezírku a usnula na hřbitově, jinak bych nenastydla. Moje blbost. *Rozhodí rukama a nehodlá v tomhle tématu pokračovat.* Neumí??? *Zvedne pobaveně obočí a zasměje se.* No jsem ráda, že mi tě nepomlátil. *Usměje se a znovu ho pohladí po tváři palcem.* Náhrada za tebe? *Zamyslí se nad tím krátce.* Joo takhle, pro Enza.... Nemyslím si, že by tě Enzo nahrazoval. Jel pro tebe a chtěl mermomocí někoho svézt. Mě v tu chvíli nesnášel a byl tam jen Stefan, tak se přestaň mračit. *Mrkne na něj pobaveně a kývne na to, že jdou pro mobil.Počká, než se zvedne a rozejde se s ním z baru.* Tak to zkusíme.Následuj mě. *Zakucká se a zavrtí nad tím hlavou.Pak zavře oči a poslepu se vydá s rukama nataženýma před sebou k obchodu s elektronikou.Jen doufá, že nevezme cestou nějakou výlohu nebo něco podobného.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 19, 2014 10:48 pm

Slíbila jsi to Stefanovi*přikývne*Koupala ses v jezírku a pak usnula na hřbitově?Tak to se nedivím,že ti byla zima,když tě Stefan odvedl do Penziónu*zavrtí hlavou*Nope,neumí*pousměje se a polkne*Nehrajme si tady na to,že Enzo svezl Stefana jen proto,že tam v tom autě někoho chtěl a přiznejme si,že si Enzo Stefana oblíbil...Viděl jsem ty dva spolu..*přimhouří oči a hned potom se rozejde s Rose z baru ven*Hlavně opatrně*následuje jí a když jde směr někoho nebo něčeho,s čím by mohla mít srážku,upozorní jí na to a poradí stranu,na kterou má jít*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 10:52 pm

Odnesl... *Vztyčí ukazováček.* Bylo mi pěkně trapný probudit se zabalená v jeho bundě v cizí posteli. *Zavrtí nad tím hlavou a vzpomene si na svojí jízdu traktůrem, takže vyprskne smíchy.* Prosímtě nežárli na Stefana.Jsi Enzův nejlepší kámoš, tak se přestaň šklebit. *Dloubne do něj jemně loktem a pak už poslepu míří do toho obchodu.Musí se smát tomu, jak jí Damon naviguje, takže když tam dorazí otevře oči a otočí se na něj.* To nebylo moc fér, když jsi mi radil. *Usměje se zeširoka a rozejde se k mobilům.Mrkne na Damona,ať si vybere a ona zatím kouká na nějaká pouzdra co jsou ve vedlejším regále.Nechá ho v klidu vybrat.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 19, 2014 11:08 pm

Dobře,tak tě odnesl*pousměje se*Proč?Bunda jako bunda,ne?*pozvedne obočí nad jejím smíchem*Já a žárlit na Stefana?To sis trochu spletla..*zavrtí hlavou a jde s ní nebo spíše za ní do toho obchodu.Usměje se na ní,když začne o tom,že to není fér*Jen jsem nechtěl,abys do někoho narazila...*pokrčí rameny a vejde do obchodu.Přejde k regálu a začne si vybírat mobil.Nakonec si vybere samsung galaxy s4ku a odejde jí k pokladně zaplatit.Když čeká na vrácení peněz,koukne na Rose,co tam prohlíží*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 11:12 pm

*Pokrčí rameny nad tím, proč to bylo trapný a nevyjadřuje se k tomu.K tomu žárlení ale musí.* To vidím, brouku.. *Zašklebí se.* Enzo tě za nikoho nevyměnil a ticho už. *Dá mu ukazováček na rty, aby nemohl nic říkat a usměje se.* Dík, jsi pozornej vůči ostatním. *Zasměje se a prohlíží si ty pouzdra.Koukne se po Damonovi, a když ho zahlédne u kasy, odloží pouzdro, co měla v ruce a rozejde se za ním.Usměje se a koukne na mobil.* Hotovo? Můžeme do Penzionu? *Zamrká na něj a rozejde se z obchodu ven.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Dec 19, 2014 11:47 pm

*Nadechne se,že něco k tomu žárlení dodá,ale když mu dá prst před pusu,usměje se a nic k tomu nedodá*Jsem pozornej vůči tobě.Ostatní mi můžou být ukradený*usměje se znovu.Když zaplatí a Rose si všimne,že už má vybráno,tak kývne*jop*Vezme si krabičku ve které má mobil a příslušenství a rozejde se za Rose ven z obchodu.Když vyjdou ven,chytne jí za ruku,proplete s ní prsty a poté se s ní rozejde pryč z nákupního centra*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 11:51 pm

*Zamrká na něj roztomile, když řekne, že je pozornej vůči ní a když jí potvrdí, že je hotovo a můžou vyrazit,přikývne a počká, až jí dojde před obchodem.* Uka?? *Vezme si zvědavě krabičku do ruky a sladce se usměje, když jí vezme za ruku a proplete si s ní prsty.Stiskne mu ruku a volnou rukou si prohlídne mobil na obrázku.* Vidíš... Hezkej....A nerozbitej. *Zasměje se a podá mu krabičku zpátky.Jen co vyjdou z centra, vydá se s ním ruku v ruce k Penziónu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Dec 27, 2014 12:17 am

*Na to, že si Stefan zaběhne do lesa pro sváču už radši nic neříká, protože by se zase dostala do záchvatů smíchu a jen se uchichtne.Pokračuje s ním k nákupnímu centru když Damon popíše, co by mohli dělat, zastaví se a starostlivě se na něj podívá.* Nemáš horečku? Kdo jsi a cos udělal s mým přítelem?!? *Přimhouří na něj oči a pustí jeho ruku.Vzápětí se rozesměje a zavrtí hlavou. Samozřejmě jeho ironii pochopila. Obejme ho kolem pasu jednou rukou a znovu se rozejde.* Myslím, že návštěva nákupního centra se dá brát jako návštěva knihovny. Sklenička bourbonu kdekoliv se dá brát jako návštěva kavárny a místo zákusku můžeme něco uvařit. To je jediné,co bych si z toho vybrala. Místo romantickýho filmu bych si dala společnou sprchu s masáží... Samozřejmě bys ty namasíroval mě a na popcorn ti prdím, páč bych to pak dolovala ze zubů tři dny poté. *Zasměje se a upraví jeho plán.* A teď vážně jo? *Políbí ho na tvář a když dojdou před nákupák, vejde dovnitř a zamíří rovnou do marketu s potravinami.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Dec 27, 2014 12:30 am

Horečku?Já??*Pozvedne obočí*Nope,nemám horečku a ani mě nikdo nevyměnil.Chtěl jsem tě jen rozesmát a to se mi zdá se povedlo*Usměje se na ní a dá ruce do kapsy*Tvoje plány se mi ale líbí.Líbí se mi ty tvé plány s masáží,Bourbonem a tak...*Opětuje jí polibek a vejde s ní do nákupního centra*Vážně?Já bych bral ty tvoje plány.Rozhodně souhlasím s tou sprchou a masáží*Zasměje se a jde s ní do obchodu s potravinami*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Dec 27, 2014 12:38 am

Ano to se ti povedlo... Ještěééé!! *Zatleská jemně dlaněmi o sebe, jako natěšené dítě u dárků a zasměje se.* Joo, mně se taky líbí... Teď se budu těšit na večer.... Mmmmm.... *Zasní se a zakloní mírně hlavu při představě té masáže.Vrátí hlavu do normální polohy a koukne na Damona.* Ještě abys nesouhlasil, to bych pak musela shánět náhradníka a víš co..... *Ušklíbne se a hraně si povzdychne.* ... ty jsi prostě nenahraditelnej. *Zasměje se a vytáhne vozík.Rozjede se mezi regály a začne lupat do vozíku maso a brambory a mouky a pečivo a všechno, co by se jim mohlo hodit na dělání jídel.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Dec 27, 2014 12:47 am

*Zasměje se nad jejím nadšením a tím,že chce ještě*Abych tě nezablokoval.Nevím jestli umím masírovat*Zavrtí hlavou*Jop,náhradníka...specialistu na masáže *usměje se,když řekne,že on je nenahraditelný.Rozejde se s ní mezi regály a sleduje jí,jak nakupuje*A vajíčka...a támhle musíme vzít čokoládu!!*Zařve a rozejde se pro ní*Ta je taky důležitá*Usměje se a hodí jí do košíku*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Dec 27, 2014 12:55 am

A víš co... Mně bude příjemný i to, že mě poškrabkáš po zádech. Můžeme to brát jako masáž. Ty se bojíš, abys mě nezablokoval, ale že mi lámeš kosti v rukách ti nijak nevadilo. *Vzpomene si, jak jí rozdrtil ruku a zasměje se nad tím.Koukne na něj, když řekne, že potřebují vajíčka a hned se pro ně natáhne. Když zařve, že ještě čokoládu a rozejde se pro ní, zabublá smíchy a přikryje si dlaní pusu. Roztlačí vozík a když řekne, že je důležitá, vyprskne smíchy a horlivě přikyvuje.* Ano ano, zlato, ta je důležitá. Víš co? A vezmeme dvě! *Bouchne smíchy a docupitá pro další, kterou hodí do košíku.* A cornflaky!! *Zvedne ukazováček a hned se natáhne na špičky, aby sundala krabici z regálu.* Tablety do myčky! Zahlásí a odběhne do vedlejší uličky, kde vezme krabici, se kterou se vrátí. Nedokáže se přestat smát nad jejich nakupováním a opře se rukama o vozík.* Tak co ještě taťko?? *Zeptá se se smíchem a otře si uslzené oči.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum - Stránka 14 Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru