TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Falls High School

+12
Rose Salvatore
Tyler Lockwood
Sage Cohen
Enzo
Lexi Branson
Matt Donovan
Stefan Salvatore
Caroline Forbes
Bonnie Bennett
Vicki Donovan
Elena Gilbert
Admin
16 posters

Strana 35 z 37 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Next

Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Apr 28, 2015 1:05 pm

*Koukne se za tou křídou,když letí přes třídu a pak se otočí na Erika.Tázavě zvedne obočí,jakmile řekne,že to tak nemyslel a čeká co z něj vypadne.Sklopí oči k jeho ruce,kterou má na rameni.*Proč by mě to jako nemělo zajímat?Protože už spolu nejsme?Vždyť to je taková blbost,Eriku...Já tě mám pořád ráda,rozumíš mi?*Zavrtí nad tím hlavou a vzdychne.Chvilku k němu zvedne oči,ale hned je zase sklopí,když jí pohladí a na moment je i zavře s výdechem.*Čemu jestli věříš?A jak se nemám zlobit,když říkáš takové hlouposti?*Nakrčí čelo.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Apr 28, 2015 1:16 pm

*Radostně mu poskočí srdce,když řekne,že ho má ráda,pousměje se a sleduje ji.* Omlouvám se ,Katie...vždyť ty víš,že tě taky mam rád...*řekne jí a zase jí dá ruku na její hřbet ruky.* Ještě jednou se omlouvám...*řekne a koukne na vyučujícího,stáhne ruku a začne zase zapisovat nějaké ty poznámky.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Apr 28, 2015 4:09 pm

No nevím,když plácáš takové věci...*Přimhouří a něj oči,ale usměje se.Koukne na jejich ruce a zvedne mírně jedno obočí.*Už se neomlouvej...Jen se přestaň chovat,jako bys nikoho neměl....kapiš??*Pohrozí mu prstem.Když jí pak znovu uvolní ruku,začne zase psát poznámky.Tentokrát s úsměvem.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Apr 28, 2015 6:11 pm

No...tak dobře...*řekne a pousměje se,začne psát poznámky,ale během chvilky zazvoní na konec hodiny.Začne si teda davat propisky do penálu,protože toho vytahal víc a zapne si ho.Pak si dá věci na jednu hromádku a vstoupne si,aby učitel odešel.Pak koukne na Katie.* Co máme teď? *zeptá se jí a udělá,že přemýšlí.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Apr 28, 2015 6:41 pm

*Jakmile zazvoní,sklidí si penál a propisky do taštičky a usměje se na Erika.Stoupne si při odchodu učitele a zadívá se přemýšlivě na Erika po jeho otázce.*Myslím,že angličtinu....Píše se velký test.. *Kývne.*A jestli mi dopadne špatně,letím ze školy....*Povzdychne si,prohrábne si vlasy a sebere sešity a učebnice ze stolu.Znovu jí všechno spadne,tak si klekne a začne to sbírat.Neví,proč jí dneska všechno padá.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Apr 28, 2015 6:50 pm

Argh...*vydá popuzenej zvuk a ušklíbne se.* Zasranej test...*řekne a když si všimne,že jí spadli učebnice,klekne si a pomůže jí je sebrat.Podá jí to co sebral dřív než ona a usměje se na ní.* Na...*řekne,když si to vezme,tak se jí nachvilku dotkne.Jen z toho dotyku se mu zrychlí dech a pustí to.* Tak jdem? *zeptá se,vezme si své věci a usměje se.* Myslim si,že angličtinu tak nějak umim,tak ti můžu pomoct...*mrkne na ní.* když to budu samozřejmě umět...*usměje se tak,až mu jsou vidět zuby a na tvářích se mu udělají ďolíčky.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Apr 28, 2015 9:19 pm

Jo...to teda je...*Zasměje se zeširoka a nakrčí přitom nos.Taková slova sice neříká,ale souhlasit s nimi musí.Usměje se mile,když jí pomáhá sbírat ty sešity a podá jí je do ruky.*Děkuju...*Mrkne na něj.Přimhouří oči,když se jejich ruce dotknou a ona zaznamená rychlejší pohyb jeho hrudníku a lehce se pousměje.*Jdem...*Kývne.*Ale obleč si to tričko...Ať se kvůli tobě nevzbouří celá dívčí populace ve škole.*Zasměje se a vesele přitom zamrká.*Super...takže sedím vedle tebe a opisuju...*Zakření se.Pak vyjde ze třídy a pootočí se na Erika,jestli jí následuje.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Apr 28, 2015 9:25 pm

Nemáš zač...*usměje se na ní.* Nojo...málem bych na něj zapoměl...*zasměje se,jde k topení a nasadí si na sebe tričko.* Nemyslím si,že se moje hruď někomu líbí...*ušklíbne se.* Jasněěě...*zakření se na ní a hned za ní výjde.Jde jí po boku.* Musíme do skříňky? *zeptá se jí.* Stejně nejspíš nebudeme nic potřebovat ,když píšeme test ne? *zeptá se jí a poupraví si tričko,všiml si,že si ho oblekl naopak,protočí oči ,rozhodl se si to převléct až ve třídě.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Apr 28, 2015 9:32 pm

To jsem si všimla,že bys zapomněl...Proto ti ho připomínám...Nechceme způsobit kolaps spolužaček...*Zasměje se.Sleduje ho,jak se obléká a zavrtí nad ním pobaveně hlavou.Je to pořád šašek.Nakloní hlavu k rameni a zvedne obočí,než k ní dojde.Zeširoka se usměje s nakrčeným nosem a vyrazí s ním bok po boku do další učebny.*Já tam nemusím,všechno mám sebou.*Ukáže na hromadu ve své náruči,která jí zase skoro spadne.*A k té tvé hrudi....Teď vynecháme můj osobní názor,ale sleduj,jak tě Rachel skoro znásilňuje pohledem...*Přikryje si pusu dlaní a rozesměje se.Koukne na něj,jak si upravuje tričko a pleskne se do čela.*Teda Eri... Jen ty si můžeš obléct tričko obráceně...Ty jsi se prostě chtěl mermomocí zase svlíkat,co?*Zatřese se smíchem hlavou a zastaví se před další učebnou.Tázavě zvedne na Erika jedno obočí,jestli jdou dovnitř hned.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Tue Apr 28, 2015 9:47 pm

Spolužačky se dívájí po někom jinym...*protočí očima.* Koukají po Jimmym...*pokrčí lehce rameny.*Aha...no já si a na ní nic brát nebudu...*uchechtne se,přidrží jí ty učebnice,když vidí,že můžou každou chvíli upadnout.* Ukaž...*řekne a vezme jí učebnice.*Škodaaa...chtěl bych tvůj názor slyšet...*skočí jí do řeči a provokativně se zatváří.* Rachel? Pfff...o ní bych si neopřel ani kolo...*ušklíbne se a podrbe se na bradě.* Nojono...*zamručí a mávne nad tim rukou.* Jsem prostě šikovnej...*udělá srandovní obličej a zasměje se.*Ne nechci...nejsem lékař,abych je tam pak křísil...*zasměje se až mu jsou vidět zuby. Když zastaví před učebnou,tak kývne hlavou ke třídě,aby do ní šla.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Apr 28, 2015 10:22 pm

Ahaa tak se asi dívají po mně...*Protočí pobaveně oči.*Fuj po Jimmym.*Pleskne se do čela se smíchem.Nakrčí provinile,ale roštácky nos,když jí musí přidržovat ty učebnice,aby jí nespadly.Kdyby měřila o pár centimetrů víc,nosily by se jí líp.*Děkuju...Znovu.*Usměje se na něj zeširoka spolu s jejími typickými ďolíčky,když jí pomůže s těmi učebnicemi.*Můj názor moc dobře znáš,tak mi neskákej do řeči a nedělej si srandičky...*Zasměje se.*Skoro nejšikovnější..*Ušklíbne se legračně po jeho srandovním obličeji a zavrtí hlavou.*No to nejsi...to by to dopadlo...*Zhrozí se naoko a zasměje se.Hned si vzpomene na Toma,když zmíní lékaře a v tom momentě jí od něj přijde zpráva.Rychle vytáhne mobil z kapsy a přečte si SMSku.Zeširoka se usměje a klikne na odpověď.*
kód:
Já se těším taky.Ať ti to v práci uteče a drž mi pěsti.Jdu psát velký test z angličtiny.Miluju tě.K.P.S.:Taky mi chybíš,záchranáři.
*Odpoví mu na zprávu a jakmile jí Erik kývne hlavou do dveří učebny,vejde dovnitř a usadí se do jedné ze zadních lavic,aby nebyla na očích,což bude takhle vzadu snadné díky jejímu vzrůstu.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Apr 29, 2015 10:10 am

No,tak co ty víš...můžou se dívat po takový sexy prdelce...*ušklíbne se a pak se zasměje.*Jimmy se ti nelíbí? *pozvedne jedno obočí.*Ne neznám tvůj názor...*dělá blbýho.* Já a dělat si srandičky? *udělá ukřivděného.*Nooo...*zasměje se.* To by to spíš nedopadlo...*zakření se. Jde ke Katie do lavice a dá před ní ty její učebnice.* Tu máš ty trdlo...raději ti je budu nosit,aby ti nepadali...*ušklíbne se a pak si sundá tričko,začne si ho obracet.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Wed Apr 29, 2015 12:07 pm

Třeba po tý mojí viď??*Zasměje se.*Ne Jimmy se mi nelíbí...Je to arogantní debil a když jsme spolu chodili my dva,chodil za mnou tady ve škole a říkal mi,že mě podvádíš a že když jsem ve škole nebo sama doma,že se taháš se všema holkama z Mystic Falls a tak podobně.*Mrkne na něj a lehce se pousměje.*Ale znáš...Byly časy,kdy se mi z pohledu na tvůj odhalený hrudník klepala kolena....*Pokrčí lehce rameny a usměje se.*Ne to by rozhodně nedopadlo....*Rozesměje se.Mrkne na něj,když jí donese ty knížky a nafoukne tváře.*Nejsem trdlo...*Zasměje se.Poděkuje mu a opře si hlavu i ruku,přičemž ho sleduje,jak si obrací to tričko.Celkem pobaveně.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Apr 29, 2015 12:59 pm

No vždyť sem myslel zrovna tu tvojí...*šibalsky se zatváří a pak ztuhne,setřese z rukou tričko na lavici a zatne ruce v pěst,je vidět že má naplé všechny svaly,bouchne pěstí do lavice.Je nasranej,že o ničem takovym neslyšel,když byl s Katie.* Cože říkal?! *Procedí skrz zuby otázku a zamračí se,až to skoro vypadá jako by měl spojený obočí.* Tohle vědět tak mu dam do držky...má štěstí,že tu v tý třídě není jinak bych mu jednu natáhnul...Tohle si s nim ještě později vyřídim až ho potkam...*zavrčí tišeji,tak aby si toho moc lidi kolem nevšimli.To jak mluvila o jeho hrudníku už ho nezajímá,představuje si ,jak toho hajzla zmlátí.Stále je podepřený o stůl pěstmi a má nasraný výraz.Když zazvoní,tak na sebe rychle hodí to tričko už dobře a posadí se do lavice,snaží se uklidnit tim,že i přes to s nim Katie byla,ale skoro vůbec mu to nepomáhá...Nejraději by mu rozmlátil držku k chodník,vyříznul mu jazyk,rozmixoval ho a donutil by ho to vypít...*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Wed Apr 29, 2015 3:26 pm

Jakou jinou bys taky mohl myslet...Lepší neexistuje.*Usměje se zeširoka.Hned vzápětí jí al úsměv spadne.Nadskočí srachy dobrých dvacet centimetrů nad židli a zase dopadne,ale strachy se krčí před tím,jak Erik řve.Položí si obě dlaně na uši a mhouří oči,aby jednu neschytala ona.*Eriku prosímtě...*Špitne ustrašeně.Myslela si,že to ví,co se o něm po MF říkalo,když jí lidi začali vídat chodit samotnou.Nikdy to ale nebrala vážně,věděla,že takový není.Znovu sebou škubne,ale úlevně,když zazvoní.Mrkne krátce na Erika,jestli se znovu nerozčílí,když se posadí do lavice a čeká na příchod učitele.Radši se ani nesnaží nic vidět,jen se jí viditelně třesou ruce a nohy.Vlastně se klepe celá strachy.Vstane,když přijde vyučující a začne rozdávat testy.V tomhle stavu nebude schopná nic napsat.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Apr 29, 2015 3:42 pm

*Všimne si toho,jak se Katie bojí,povzdychne si.Dá jí ruku pod lavicí na stehno,cítí jak se klepe.* Neboj...Nikdy bych ti neublížil...*zašeptá,neobtěžuje se pak ani vstát,když si všichni sednou,tak si vezme test a podívá se na něj,příjde mu to docela lehké.Napíše tam rychle nějaký ty věty a slovíčka a pak to natočí na Katie,tak aby si ho učitel nevšiml,ale aby to Katie viděla a mohla si to opsat.Ještě jim zbývá poměrně dost času.Počas toho co to psal se docela uklidnil,stále je naštvaný,ale už ne tak moc,ale až potká toho hajzla...tak ví že se pak nebude znát.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Wed Apr 29, 2015 3:53 pm

*Koukne po Erikovi,když jí položí ruku na stehno a zhluboka se nadechne.Musí dělat,že nic.prohrábne si vlasy a potom,co má před sebou ten test si povzdychne.Nechá to učitele odpočítat a začne psát,čím si je jistá.Potřebuje dostat 100%,jinak je v háji.Nakonec dost věcí ví sama,usměje se na Erika,když na ní otočí jeho vyplněný list a opíše si odpovědi,kde si nebyla jistá.*Tohle... je špatně.*Píchne do něj jemně ukazováčkem.Spíš ho jím lehce pošimrá,aby si všiml,kde má chybu.Dává pozor na učitele a ukáže mu svojí správnou odpověď,kterou si je stoprocentně jistá.Pak dopíše test a odloží tužku.*Půjdeme?*Špitne Erikovi tichounce,když mají oba dopsáno.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Apr 29, 2015 4:00 pm

*Pokýve lehce hlavou ,že to je chyba a opraví si to.* Díky...*zašeptá a falešně se usměje,aby si myslela,že už není naštvaný.No bohužel to v něm pořad vře.Podepíše si test,málem by na to zapoměl a pak koukne na Katie,přikývne a vstane.Nese test k učiteli.Dá mu ho a pak jde zpátky,vezme Katie učebnice,aby jí nepopadali kdyby je brala a jde ze třídy ven,čeká tam na ní za dveřmi.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Wed Apr 29, 2015 4:09 pm

*Usměje se na něj,když se usměje péon,nepozná falešný úsměv.Odnese test učiteli a když jí Erik vezme učebnice vezme si tašku a vyjde za ním před třídu.*Děkuju...Za pomoc.*Usměje se,lehce ho pohladí po rameni a pak si stoupne na špičky a dá mu maličkou,děkovno pusu a tvář.Soupne si normálně a koukne na hodiny.Další hodinu mají až za dvě hodiny.*Ukaž odnesu si to do skříňky..*Natáhne svoje ruce pro učebnice.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Apr 29, 2015 4:30 pm

Nemáš zač...*mrkne na ní,zase se mu zrychlí o něco málo dech po tý puse.To nečekal.* Počkej...donesu ti je až ke skřínce...*usměje se a jde s ní ke skřínce,zrovna zazvoní,všimne si Jimmyho,jak jde ze třídy a někam míří.* Tady máš ty učebnice,Katie...*věnuje jí malý a krátký úsměv,rozejde se za nim,zastaví se u něj.* Mohl by jsi prosím támhle? *ukáže na třídu.* Chtěl bych ti něco...*Když Jimmy jen pokrčí rameny a jde tam,tak jde hned za nim,zavře za nimi zveře a kouzlem je zamkne,tak aby se tam k nim nikdo nedostal.Je mu jasné ,že když je někdo načape,tak ho za to vyhodí,je mu to jedno.* Ty hajzle...pamatuješ si Katie,že? Co si jí to kurva kecal za píčoviny?! Že tu chodim se všema holkama v MF?! Děláš si prdel! *zaječí na Jimmyho a rozejde se za nim,chce mu dát pěstí,ale Jimmy jeho ruku zastaví,místo toho dá Erikovi pěstí on na místo pod pusou do brady.Erik se tim pádem nasere ještě víc a dá mu pořádný pěstí do hrudi,pak do nosu a trochu odstoupý,promne si bradu a sleduje co bude Jimmy dělat teď.Rozeběhne se proti Erikovi a skopne ho na zem,sedne mu na pas a dává mu pěstí.Erik ho po chvilce kouzlem setřese,ale tak aby to nebylo moc nápadný a posadí se na něj sám,začne mu dávat nelítostně pěsti a pak i vstane,kopne ho.Jimmy Erikovi podrazí nohy a kopne ho taky do žeber.Erik si to samozřejmě nenechá líbit a vstane,začnou si oba vzájemě dávat pěsti.* To je za to,že si takhle pomlouval ty hajzle! *zařve Erik ma Jimmyho. Jimmy má přelomený nos a tak mu z něj teče krev,monokla a na břichu se mu dělá pár modřin. Erik má natrhlí ret,obočí a taky se mu dělá monokl.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Wed Apr 29, 2015 6:34 pm

*Usměje se na něj ,když jí nese ty učebnice až ke skříňce.Odemkne jí a když jí je tak rychle dává do náruče,jen tak tak je stihne chytit.*Eriku,já...*Nestihne mu nic říct,když si všimne Jimmyho a Erika,jak spolu někam odcháZí.*Eriku!!!*Nahází rychle učebnice do skříňky a hodí tam i svetr a tašku.Skříňku zamkne a jde za nimi.Viděla,kam šli,ale dveře už jsou zamčené a ona slyší jen rány a křik.*Eriku,prosím!!!!*Zavolá na něj přes dveře a kopne do nich.Rozhlédne se,jestli jí někdo nevidí a když ne,kouzlem zruší zámek na dveřích a vpadne do třídy.Rychle za sebou znova zamkne a rychle vyhodnotí situaci.*Kluci dost!!!!!!*Křikne na oba a dostane se mezi ně,takže schytá ránu do lícní kosti od Jimmyho,protože je k němu čelem.Odstrčí ho od Erika a toho dostane na zem.Připoutá ho k zemi kouzlem a vstane,aby si to vyřídila s Jimmym.Dostane ho na zem taky a když jí hned chytí a chce jí líbat,střelí mu facku.Nejdřív ho uzdraví a pak ho donutí na všechno zapomenout.Pošle ho pryč z té třídy a vrátí se za Erikem.*Chceš aby tě vyhodili???*Znovu se na největší posadí a vyléčí ho,pak mu zruší poutací kouzlo a uvolní mu ruce i nohy od země.Vstane a až teď jí začne bolet tvář,kam dostala pěstí od Jimma.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Apr 29, 2015 7:30 pm

*Zamračí se,když tam Katie vtrhne,zamračí se na Jimmyho,když jí natáhne.Chce se na něj vrhnout,ale Katie ho přišpendlí na zem.* Katie okamžitě mě pusť!!! *Zavříská nasraně.* Jo! Chci toho debila zmlátit,tak mě kurva pusť...*zavrčí v zápalu nasranosti.Zamračí se ,když ho uzdraví,cítil jak se mu to pomalu napíná,aby se to spojilo atd...* Co si myslíš,že sakra děláš? Chceš si snad ublížit ještě víc? *zamračí se na ní,je naštvaný,že kouzlí,protože jí to ubližuje a je nasraný na toho zasranýho kreténa.Dojde k ní a prsty jí přejede po líci,tim jí uzdraví.Olízne si zbylou krev na rtu,neví že jí má i u obočí a tak to nechá.* Už to nedělej a nepleť se do rvačky...je ti to jasný? Mohl ti ublížit ještě víc...*řekne naštvaně.* Chci aby si to pamatoval...až ho potkam,tak ho zmlátim znovu,hajzla...*zasyčí a kopne do stolu ve třídě,ten stůl se převrátí,projede si prudce rukou vlasama.Stále z něj nevyprchala zlost.Ohne se v pase a zapře se rukama o stehna,hlasitě vydechne a svěsí hlavu.Snaží se tu zlost vydýchat,ale je naštvaný čím dál tim víc,protože nad tim kvuli tomu tichu přemýšlí,přehrává si co se stalo.Nejvíc byl nasranej na Jimmyho,ale teď je na Katie kvuli tomu,že se tam zpletla.Je naštvaný i na sebe,že jí nikde nezavřel nebo nezadržel než si to s Jimmym vyřídil,mohla toho schytat mnohem víc,mohl tomu zabránit,ale byl tak blbec,že to neudělal,protože ho v tu chvíli nic nenapadlo.Narovná se a pevně se chytí za vlasy,jako by si je chtěl vytrhnout,ruce má v pěst a tahá se za ty vlasy.Je tak nasraný,že snad ani tak nasraný nikdy ještě nebyl.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Wed Apr 29, 2015 7:40 pm

*Na to,že na ní Erik sprostě křičí nijak nereaguje.Ví ,že je naštvaný,tak ho nechává,aby se vykřičel.Nakonec si vzdychne a zvedne k němu oči,když jí uzdravuje lícní kost.*Děkuju...*Špitne a dál ho ostražitě sleduje,jak se vzteká.*Ano,pane....*Kývne,když jí zas nadává a dívá se do země.Nadskočí strachy,když převrátí stůl a zavrtí hlavou.Srovná ten stůl a pomalu přejde až k němu.Pohladí ho po zádech,přičemž zlehka nakloní hlavu k rameni.*Omlouvám se....Už se uklidni....Všechno je teď fajn....Nezlob se na mě....*Mluví na něj klidně a vlastně i docela potichu,hlavně ale mu vysílá klid do duše,stejně jako tenkrát uklidnila rozzuřeného Enza.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Apr 29, 2015 8:04 pm

Nemáš zač...*řekne.* Ještě jednou se vrhneš do nějaký bitky tak ti ještě nasekam na zadek...*řekne a podívá se na ní.* Chápeš,že se ti mohlo stát něco horšího? Podívej se na sebe...jsi křehká...neodpustil bych si,kdyby se ti něco stalo chápeš to? Jsem na sebe naštvaný už jen za tu tvář...*zamračí se a znovu jí dá prsty na její líci,přejíždí po ní jemně prsty,dívá se jen pod svoje prsty.Neví čim to je,ale pomalu se uklidňuje.Má pocit ,že to způsobuje Katiina přítomnost a to,že je v pořádku a nemůže se jí už teď nic stát.Prostě se v její přítomnosti cítí dobře,dlouze vydechne,stále jí přejíždí prsty po líci,má pocit,že ta líce není dobrá,že jí to nezahojil,není si tim jistý a tak všechnu tu naštvanost přeměňuje v sobě na energii a pouští jí timi dotyky do Katie,přeposílá jí s tim i trochu jeho síly,jeho magie,protože používala kouzla a tak se o ní bojí.Cítí to,jak ho trochu nějaká ta síla i ta magie opouští.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Wed Apr 29, 2015 8:25 pm

Rozkaz...Nikam se plést nebudu...Ano,já to chápu....*Na všechno mu kývne,jako by byl její táta a protočí nenápadně oči.*Jooo křehká...Jsem jak ze skla,bacha na mě...*Zakření se a hned se sladce usměje,aby se Erik už nevztekal.Sleduje ho,když jí znovu léčí tvář a přejíždí přes ni prsty.*Jsem v pohodě,Eriku...*Špitne a když cítí,že se uklidňuje,usměje se na něj.Pak ale pocítí příliv energie a moci,kterou jí posílá,chytne ho za ruku a sundá ji ze své tváře.*Dost....Jsem ok,vážně...*Pohladí ho po paži a rozejde se pomalu ke dveřím ze třídy .*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 35 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 35 z 37 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru