TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Falls High School

+12
Rose Salvatore
Tyler Lockwood
Sage Cohen
Enzo
Lexi Branson
Matt Donovan
Stefan Salvatore
Caroline Forbes
Bonnie Bennett
Vicki Donovan
Elena Gilbert
Admin
16 posters

Strana 36 z 37 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Next

Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Apr 29, 2015 8:54 pm

Jo...však se na sebe podívej,Katie...*pohladí jí druhou rukou po rameni.* Dobře...*vydechne a promne si čelo.Vzhledem k tomu ,jak moci a energie měl,tak to teď cítí.* Kam jdeš? *zeptá se jí.Jde a opře se o lavici,posadí se na ní nakonec.Sleduje její vlasy.* Chápej mě...chci aby jsi byla v pohodě...*řekne jí tišeji.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Wed Apr 29, 2015 9:01 pm

Chceš říct,že vypadám blbě??*Zvedne se smíchem obočí a prohlédne si sama sebe.*Já tě chápu...A já zas měla starost o tebe...Taky to pochop...*Rozhodí lehce rukama.*Myslela jsem,že si dáme něco k obědu...Mám docela hlad...*Pohladí si bříško.*Ale jestli tady chceš zůstat...*Pokrčí rameny.Dojde zpátky k němu a vyskočí taky na tu lavici,aby si na ní sedla.Otočí hlavu na Erika a usměje se na něj.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Wed Apr 29, 2015 9:23 pm

Ne...vypadáš dobře...si jako tyčinka...snadno si něco zlomíš...*povzdychne si.* O mě nemusíš mít strach...jsem takový malý sumo...*řekne a nafoukne jak co nejvíc břicho,takbi tváře a dá si ruce na břicho,přestane,usměje se a rozhodí rukama.* Mě se nic nemůže stát...*pokrčí lehce rameny.*Aha...když máš hlad...tak dobře pojď...*řekne a jde pomalu pryč ze třídy,čeká před třídou,jestli ho dojde.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Thu Apr 30, 2015 12:09 am

Jako tyčinka???*Koukne na svoje bříško a nechápavě na Erika zvedne obočí.Pak se zasměje.*Ale nech toho...Umím se o sebe postarat...*Mrkne na něj.Rozesměje se,když ze sebe dělá sumo a lehce ho píchne do břicha Pak mu položí dlaně na tváře a donutí ho je vyfouknout.*Jsi komediant.....*Nakrčí se smíchem nos.Když pak vyjde ze třídy,chvíli se za ním dívá a pak seskočí z lavice a dojde ho.*Musím si dát asi něco mega kalorického,abych trošku přibrala....*Pokrčí rameny a taky nafoukne břicho jak jen to jde.*I když už koule jsem....
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Thu Apr 30, 2015 6:22 am

Jo...jsi hrozně hubená...*řekne a pousměje se.* Já vím,že ano...ale občas potřebuješ pomoct...*řekne a víc to nerozebírá.Když ho píchne do břicha,tak se zasměje a vyfoukne ho,nakonec i tváře.* Komediant? Neee...kde jsi to vzala...*zakření se.Taky jí lehce píchne do břicha.* Říkam ,že jsi jak tyčka,tak se nenafukuj jak žába...*usměje se až mu jsou vidět zuby a udělají se mu ďolíčky.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Thu Apr 30, 2015 4:22 pm

Ne to nejsem...*Zavrtí hlavou a chytne si špíček na břiše.Zasměje se tomu a přimhouří oči.*Aha a ty jsi rytíř hrdina a budeš mi pomáhat,jo?*Usměje se zeširoka.se smíchem vydechne vzduch z břicha,když jí píchne do břicha.*Heeej auvaa...Nejsem žába.*Zaksichtí se roztomile.Pak s úsměvem zamrká nad tím jeho úsměvem s ďolíčky a přimhouří oči.Je ráda,že se spolu dokážou normálně bavit.Vezme ho kolem pasu a rozejde se s ním do jídelny.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Thu Apr 30, 2015 5:15 pm

Jo jsi...*zazubí se.* Jestli chceš...*zasměje se tomu.*Nafukuješ se tak...*řekne a zakření se na ní.Když ho chytí kolem pasu,tak jen zvedne ruku a dá jí svou ruku kolem ramen,má to akorát,protože malá,usmívá se ,líbí se mu to,že se takhle drží,jde s ní do tý jídelny.Má na tvářích ďolíčky.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Thu Apr 30, 2015 7:14 pm

Ty bys mi pomáhal i kdybych nechtěla,protože si to nemůžeš odpustit....*Mrkne na největší se širokým úsměvem.*Pfff prej jako žába....Možná jako balónek....*Zasměje se.Zvedne k němu hlavu,když jim vezme kolem ramen a všimne si těch jeho ďolíčků.Zavrtí nad tímto s úsměvem hlavou a dojde do jídelny.Tam se ho pustí a vezme si tác,kam si nandá zeleninový salát s kuřecím masem,sklenici džusu a kafe.Pak mrkne na Erika a když si vezme jídlo i on,rozejde se ke stolu.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Thu Apr 30, 2015 10:05 pm

No...přesně tak...*usměje se.* Balónek? *Zachechtá se.* Aha...*zazubí se.Když dojdou,tak ji tedy neochotně pustí a vezme si tác.Pak si začne nandavat to samí,ale vezme si jen kafe a pak i s ní jde k nějakýmu stolu.Zbystří volnej stůl a tak tam jde,zastaví se a až su sedne Katie tak i on.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Fri May 01, 2015 3:49 pm

*Zasměje se jeho smíchu a zavrtí hlavou.Nemá mu k tomu už co říct,tak ho mlčky následuje ke stolu.Sleduje ho přitom jak před ní jde a usmívá se.Když vybere stů,posadí se a koukne na Erika,jestli si přisedne taky.*Nemáš hlad?*Nakloní hlavu k rameni,přitáhne si nohy pod sebe,aby byla vyšší a nemusela se vytahovat nad stůl a odhodí si vlasy na záda.*Já jako vlk...*Zasměje se a zamrká na něj.Pak si vezme vidličku a pustí se do jídla.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Fri May 01, 2015 7:19 pm

*Posadí se hned potom co se posadí Katie a usměje se.* No,ani ne...ale asi něco málo...*povzdychne si,vstane a jde do fronty na oběd,něco si dá na talíř.Jde a sedne si zase ke stolu,začne pomalu jíst.* Jako vlk? Tak to se bojim,aby jsi nesnědla i mě...*zasměje se a napije se kafe.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Fri May 01, 2015 7:33 pm

*Překvapeně naněj zamrká,když se zvedne a odejde si pro nějaké jídlo.Každopádně jí to potěší,takže se na něj zeširoka usměje,když se vrátí i s jídlem.*Teda...To koukám,že jsi mě poslechl...Neboj se tebe nesním...*Zasměje se a rozverně na něj mrkne.Pak se věnuje svému jídlu.Nesní všechno,protože je nacpaná,ale spokojeně se opře o opěradlo,napije se džusu a pohladí se po bříšku.*Jsem plná...*Usměje se na Erika.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Fri May 01, 2015 7:51 pm

Ne....to nemělo vypadat,že jsem tě poslechl...*ušklíbne se.Vezme si ještě pár soust a koukne na Katie,která už nejí,zazubí se na ní,napije se kafe,prohlíží si jí.*  Plná? To jsi toho teda snědla...*zakření se a ještě si dá sousto do pusy,snědl z toho asi jen štvrtku.Už nejí tolik,protože ani moc chuť k jídlu nemá,začne se v tom proto rýpat.Napije se do toho kafe a nakonec se opře o židli.* Taky už jsem plný...*Těžce vydechne ,aby ukázal že je opravdu plný ,pousměje se a dá si ruku na břicho.* Mam strach ,aby mi nepraskl knoflík od džín...*zasměje se.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Fri May 01, 2015 9:04 pm

Ale poslechl jsi mě...*Usměje se zeširoka a nakloní hlavu k rameni.Vytvoří se jí ďolíčky a sladce zamrká.*Náhodou jsem toho snědla dost...*Srovná hlavu a zadívá se na svůj talíř.Připadá si s Erikem jako za starých časů.Sleduje ho,jak se rýpe ve zbytku svého jídla a zavrtí hlavou.*Taky jsi toho moc nesnědl.*Hlesne starostlivě.Přimhouří při pohledu na něj oči.*Toho se bát nemusíš,vypadáš dobře....*Pokrčí rameny a hned zrudne,když si uvědomí,co řekla.Sklopí oči a kousne se do rtu.Prohrábne si vlasy,rychle vstane,vezme svůj tác a rychle odejde odnést tác se zbytky jídla.Kafe si vezme do ruky a vyběhne z jídelny.Opře se zády o dveře zvenku a zadívá se ke stropu.Cítí,jak jí buší srdce.Tohle vůbec neměla vypustit z pusy.Ještě cítí,jak se klepe a je červená.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Fri May 01, 2015 9:12 pm

Ne neposlechl...*ušklíbne se znovu.Zadívá se na ty její ďolíčky,hrozně se mu to na ní líbí.* No moc si toho nesnědla...*zase se ušklíbne.* Měla by jsi víc jíst...*řekne a kývne hlavou k ní.* Uhm...já nemam poslední dobou tolik hlad...*podrbe se na týlu.Když řekne,že vypadá dobře,tak mu vyjedou obě obočí docela vysoko nahoru.Povzdychne si,když vstává a rychle odchází,všiml si jak nervózní byla a tak nad tim jen lehce zakroutí hlavou.Chybí mu to...jak jinak...Vstane,odnese to,vezme si kafe do ruky a jde za Katie.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Fri May 01, 2015 9:21 pm

*Na jeho slova ani nestihne nijak reagovat.Překvapilo jí samotnou,co mu řekla.Všechno si tím připomněla.Potřebovala by se uklidnit.Prohrábne si vlasy a sklopí oči.Cítí,jak se jí třesou nohy,takže se sveze podél zdi a opře si čelo o kolena.Nejde jí na rozum,proč se Erik začal snažit až potom,co s rozešli.Promne si oči a vzdychne.Neví,co má dělat.Navíc si ve škole ještě dlouho pobude.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Fri May 01, 2015 9:33 pm

* Cestou přemýšlí nad tim co řekla,dojde za dveře a všimne si ,že tam sedí a má čelo opřené o kolena,klekne si ,dá kafe vedle sebe a chytí jí za ruce.* Katie...budem dělat ,že jsi to neřekla jestli ti to vadí ,chceš? *zeptá se jí,sleduje jí a čeká jestli zvedne hlavu od kolen.Cítí,jak se jí třesou ruce.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Fri May 01, 2015 9:40 pm

*Zachvěje se,když cítí,jak jí Erik vzal za ruce.Zvedne hlavu a podívá se mu do očí.*Ne,já...Já to chtěla říct,Eriku,já jen....*Zavrtí hlavou.Stiskne krátce jejich ruce a vstane.Jeho ruce pustí a povzdychne si.*Chybíš mi...Ale mám Toma...*Prohrábne si vlasy a nešťastně se na něj podívá.Jinak to vysvětlit neumí.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Fri May 01, 2015 9:46 pm

*Čeká co z ní nakonec vypadne,protožr to vypadá,že se zakoktala.Taky vstane a sleduje ji.* Já...*zamumlá.* Chápu to...*přikývne,sehne se pro kafe,vezme ho do ruky.* Nebudu ti to tedy ztěžovat...*řekne trochu sklesle a rozejde se pryč od jídelny,jde ke skříňkám i když tam nechce,prostě jde jen pryč,aby tam Katie nepřekážel.Má pocit,že jí je v tý škole na obtíž.Dojde na chodbu,nikdo tam není,naštvaně hodí to kafe proti skřínce.Kelímek spadne kousek od skřínky a kafe se tam rozpsrsklo.Je na sebe naštvaný,že jí nechal odejít,že se nestaral,že jí už nemá u sebe...Bouchne pěstí do svojí skříňky,pak se zase chytne za vlasy a ruce dá v pěst.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Fri May 01, 2015 10:05 pm

Eriku ne...Prosím..Nechápeš to....*Zavrtí hlavou a vzdychne,když jí tam nechá stát a odejde.Rozejde se za ním a uvidí,jak švihl s tím kafem.*Eriku!!!!!*Zavolá na něj,když dá pěstí do skříňky.Rozeběhne se k němu a když si drží vlasy,donutí ho se na ní otočit.*Nic mi neztěžuješ,jsem ráda,že jsi tady....Prosím...Uklidni se.*Obejme ho pevně kolem pasu.Nenechá ho nikdy samotného a nechce,aby jí nechával být.*Prosím....*Špitne ještě jednou.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Fri May 01, 2015 11:43 pm

*Slyší hlasy,ale ignoruje to.Když  ho donutí se otočit,tak jí jen sleduje.* Katie...ty to nevidíš? *zeptá se jí,obejme jí taky,pevně ji obejme.*Tak moc mi chybíš,Katie...*zašepta jí do vlasů a opře si bradu o její hlavu.* Ani nevíš,jak lituju...jak moc dobře se s tebou cítim...*Povzdychne si a opře si hlavu čelem o její rameno.* Ach...jak já tě mam stále rád...*zašeptá s tim,že si nemyslí,že ho slyší.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Fri May 01, 2015 11:52 pm

Já to přece vím,Eriku...Vím,že ti chybím a věř mi...I ty chybíš mně...Jen...*Polkne,když cítí,jak jí pevně objal.Nikdy by o něj nechtěla úplně přijít.Ale Toma miluje.Nikdy by ho neopustila.*Vím,jak lituješ...*Pohladí ho po zádech.*Taky se s tebou cítím dobře...*Zašeptá mu do hrudi.Malinko se oddálí,když se opře čelem o její rameno,aby se nemusel tolik sklánět a zadívá se na něj.*Taky tě mám pořád ráda...*Pohladí ho zlehka po tváři.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Sat May 02, 2015 12:01 am

*Jen pevně sevře víčka k sobě.* To nemůžeš nikdy pochopit Katie...*zašeptá jí do ramene a pohladí jí po rameni.Zvedne tedy znovu hlavu,aby na ní viděl,dívá se jí do očí. Zase se strácí,jako vždycky,líbí se mu její oči,její vůně,její povaha...Nikdy jí nepřestane milovat.Dá jí dlaň na tvář,po tom co ho pohladí,palcem jí pohladí a dá jí lehkou pusu na čelo.* Mám tě opravd rád...*zašeptá a všimne si Jimmyho,který jde kolem nich.Všechny svaly v těle se mu napnou,upíná na něj zrak a sleduje každý jeho krok,šel by ho klidně hned teď a znovu zmlátit,trochu se od Katie odtáhne,aby necítila jal se v něm zase všechno napíná.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat May 02, 2015 1:17 am

To by ses divil...*Povzdychne si a lehce stáhne obočí.Zvědavě mu opětuje pohled do očí s nakrčeným čelem.Už se skoro nadechne,že něco řekne,ale v tom jí pohladí palcem po tváři.Přivře mírně oči a pousměje se,když jí dá pusu na čelo,takže se jí znovu vyrýsuje ďolíček na straně,kde se jí zvedl koutek.*Já tebe přece taky.*Odpoví mu a koukne se na něj,když se od ní odtáhne.Vidí jeho pohled a samozřejmě vycítí jeho neklid.Otočí se na to,kam se kouká a uvidí Jimmyho.Položí tedy Erikovi obě ruce na břicho a trošku do něj zatlačí,aby za ním nešel.*To je dobrý,Eri... Už jste si to vyřídili..Je to dobrý.*Položí mu dlaň na tvář a donutí ho se podívat na ní,aby nesledoval jen Jimmyho.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Sat May 02, 2015 4:31 am

* podívá se na Katie,když mu zlatlačí rukama do břicha a obouma rukuma jí chytí kolem zápěstí.* Ale ten hajzl si to nepamatuje...*Zasyčí pomaleji,zase se do něj vrací ten adrenalin a naštvání,když si připomíná co všechno Jimmy dělal,když s Katie chodil,zamračí se a zase se na něj podívá.Pustí jí ruce a v tom ucítí její dlaň na svojí tváři,chvilku si není jistej jestli nedostal facku,ale neštípe ho ta tvář,takže nejspíš ne. S donucením se podívá zase na Katie.* Já ho stejně znova jednou zmlátim...*sykne.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 36 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 36 z 37 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru