TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Park Mystic Falls

+23
Andie Star
April Young
Jessica Bradley
Katie Dellaney
Oliver Green
Kol Mikaelson
Bonnie Bennett
Lexi Branson
Enzo
Klaus Mikaelson
Erik Dixon
Elena Gilbert
Matt Donovan
Hayley Marshall
Caroline Forbes
Tyler Lockwood
Sage Cohen
Rose Salvatore
Mason Lockwood
Damon Salvatore
Vicki Donovan
Stefan Salvatore
Admin
27 posters

Strana 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Sun Dec 21, 2014 10:20 pm

Já po jejím přítelovi... Damonovi... *Odplivne jeho jméno,když ho Jessica vysloví.* ..fakt nejdu. Nechci ho zabít a je mi ukradenej.Chápeš? A fajn, jdi si tedy jakou cestou chceš... Ale jsem zvědavej, jak chceš dostat Enza. Protože Rose ti neodpustí, jestli mu něco uděláš. A jí to neodpustí zas ten její. *Pokrčí rameny a znovu vstane z lavičky.Tentokrát pomalu, jakoby otráveně.* Jdu se bavit na párty.... Co ty? Chceš vidět Enza, tu jeho a rozloučit se s Rose? Určitě tam bude. *Ušklíbne se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Jessica Bradley Sun Dec 21, 2014 10:32 pm

Ona mi včera řekla že jí je jedno co udělám s Enzem. Taky ho moc nemusí... *Odfrkne si.* Nevím proč prostě rose nemůžeš nechat být, ona ti nic neudělala a ještě ti pomáhala. *Zavrtí hlavou.*Rozloučit ? *Pozvedne obočí..* No ale pozdravit bych jí mohla... *pokrčí rameny a nečeká na jeho odpověď.* Jdeme ?
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Sun Dec 21, 2014 10:40 pm

Ona ho nemusela ve chvíli, kdy jste se o něm bavili... On je totiž ten typ, kterej prostě něco udělá a je mu jedno, koho nasere. Ale Rose je odpouštěcí typ. Teď by ho bránila a vlastně víš co?? Ubliž Enzovi, protože to Rose těžce ponese.... *Uchechtne se.* Jestli se to dozví..... *Dodá tišše s ďábelským úsměvem a zvedne obočí.* Nemůžu, protože mi nepomohla.A udělala mi toho hodně. Snažil jsem se ti to vysvětlit, ale jsi asi hluchá. *Pokrčí rameny a rozejde se do Grillu.* Pozdrav se s ní naposledy..... *Zašeptá pro sebe a protočí oči.* Já jdu, nevím jak ty. *Aniž by se zastavoval, pokračuje po cestě do Grillu.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Jessica Bradley Sun Dec 21, 2014 11:33 pm

Já Enzovi ublížím o to strach neměj, ale nevěřím že by to Rose těžce nesla možná tak na oko to bude hrát... *Pokrčí rameny.*Nejsem hluchá ale nedal jsi mi dost dobré důvody k tomu že by jsi se jí musel mstít. tvé kámošky mi je líto, ale Rose se určitě snažila ze všech sil aby jí pomohla. to už jsem ti ale řekla. *Zamračí se mírně na něj.*Jdu taky. *Rozejde se za Oliverem.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Jessica Bradley Sat Jan 24, 2015 10:41 pm

Takže tu určitě budeš znát mnohem více míst než já.. *Usměje se na ni mile.* Konečně jsme našli aspoň jednu společnou věc.. *Mrkne na ni.*A jak sis to rozmyslela s tím bydlením u mě ? *Zeptá se jí zvědavě.* Jinak mě se tu taky líbí. Je to takové malinkaté městečko a docela i klidné řekla bych. *Usměje se zeširoka.* Tak jsme tu , v parku Mystic Falls... *Oznámí ji a koukne kolem sebe po lidech co tam venčí psy a nebo posedávají na lavičkách.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro April Young Tue Jan 27, 2015 6:01 pm

Noo...už si toho tady moc nepamatuji a navíc celkem se tu to změnilo. *Ušklíbne se a rozhlédne se kolem sebe. Koukne na ni, když se jí zeptá na to bydlení u ní.* Asi budeš mít novou spolubydlící. *Odpoví ji na její otázku s úsměvem. Jess ji připadá hrozně milá, takže nevidí důvod, proč by u ní nemohla bydlet.* Ano, to je. *Souhlasně přikývne a dá si pramínek vlasů za ucho. Když dorazí konečně do místního parku, tak se po něm rozhlédne a sama pro sebe se usměje.*
April Young
April Young

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Jessica Bradley Tue Jan 27, 2015 6:08 pm

To se divím že ti přijde že se to tu změnilo. Mě totiž přijde že toto městečko je docela mrtvé a je tu všechno každý den stejný.. *Pokrčí rameny s úsměvem na rtech. Zastaví se, když řekne že bude mít spolubydlící.* Supeeer... *Řekne radostně a pak jí i krátce obejme.*Nechceš se jít zabydlet ? Ještě navíc už je docela dost hodin, musíš být unavená po cestě.. *Řekne všechno milým tónem. Stále má radost v očích z toho že u ní bude April bydlet.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro April Young Tue Jan 27, 2015 6:43 pm

Opravdu? *Pozvedne pravé obočí.* Když myslíš. *Pokrčí nad tím rameny a pousměje se. Její reakci na to že s bydlením u ní souhlasí nečekala. Když vidí její radost, tak se na to bydlení u ní těší ještě více.* To je pravda. Už je opravdu pozdě. *Pokýve hlavou a trochu se strachem se kolem sebe rozhlédne.*
April Young
April Young

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Jessica Bradley Tue Jan 27, 2015 8:33 pm

No já nevím připadá mi to tak.. *Pokrčí zlehka rameny s úsměvem na rtech.*Tak jdeme ke mě teda vlastně k nám.. *Mrkne na ni s úsměvem. Rozejde se s ní z parku směrem ke svému domu.* Doufám že tam trefíme.. *Podotkne s úsměvem.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro April Young Fri Jan 30, 2015 10:29 am

Tak jo. *Pronese veselým tónem a následuje ji k ní domu. Je zvědavá, jak její budoucí domov bude vypadat.* No to já taky. Nerada bych se ztratila. *Zasměje se.*
April Young
April Young

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Jessica Bradley Fri Jan 30, 2015 12:23 pm

*Usměje se na ni zeširoka.* No já bych se taky nerada tady ztratila. *Pousměje se. Přejde s April do ulic a trochu se už začíná orientovat a myslí si že ví přesně už kde hledat dům.* Myslím že jdeme správně.. *Podotkne s milým úsměvem.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Andie Star Fri Feb 20, 2015 10:30 pm

*Před Vánocemi dostala volno v práci,ačkoliv nemá rodinu a žije sama,tak toho využila na procházku po Vánočním MF.Přitáhne si kabát blíž k tělu,zachumlá se do šály a s úsměvem sleduje děti,hrající si v čerstvě napadaném sněhu uprostřed parku.Nakloní hlavu ke straně,když je tak pozoruje a představuje si,jaké by to bylo mít vlastní děti.Hned tu myšlenku zažene.První kariéra a pak rodina.Její přátelé si z ní neustále dělají legraci,že je kariéristka.Vytrhne se ze zamyšlení a vydá se pomalu dál parkem procházkovým tempem.*
Andie Star
Andie Star

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 30. 12. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Trevor Fri Feb 20, 2015 10:50 pm

*Jelikož ani on nepatří k příznivcům Vánoc rozhodne se proto odjet na pár dní z města. Stejně ho tu nic speciálního nedrží, Rose je bůh ví kde a stejně mu je nejspíš Elijah pořád v patách, žít blízko původní rodinky která rádá mučí všechny na které si jen vzpomenou být nechce. Proto si v hotelu zabalí všechny věci a ještě před odjezdem který plánuje během zítřejšího dne se musí prostě projít. Proto se navlékne do teplého oblečení a upíří rychlosti, ačkoliv jí nerad používá se přemístí na procházku do parku. Teplou zimní bundu si zapne pořádně až ke krku a nasaje čerství vzduch.*
Trevor
Trevor

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 13. 10. 14
Location : Mystic Falls

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Andie Star Fri Feb 20, 2015 10:56 pm

*Zamyslí se i při chůzi se sklopenou hlavou,jak stráví letošní Vánoce.Má pozvánku k pár přátelům na večeři,ale nikam se jí extra nechce.Všichni mají rodiny a zase by do ní jen šili,kdy si konečně někoho najde a podobně.Nepotřebuje to poslouchat.Povzdychne si a vtáhne hlavu mezi ramena.Díky tomu,že se nekouká na cestu před sebou,nevšimne si Trevora,jdoucího proti ní a v plné palbě do něj vrazí,až udělá dva kroky dozadu,škobrtne a spadne na zadek.Zalape po dechu a začne se fofrem sbírat na nohy.* Ahh..omlouvám se,nekoukala jsem na cestu... *Vykoktá ze sebe,zatímco se snaží marně vyhrabat ze sněhu.Nechce si ani prohlížet toho,koho srazila,jak moc se stydí.Představí si,jak to hlásí ve zprávách a zacukají jí nad tím koutky.*
Andie Star
Andie Star

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 30. 12. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Trevor Fri Feb 20, 2015 11:04 pm

*S poměrně spokojený výrazem ve tváři se rozejde první cestou kterou uvidí před sebou. Lehce sklopí hlavu k zemi a začně přemýšlet nad svým životem, nejraději by odjel někam hodně daleko, daleko od toho všeho ale v každém případě chce být blízko Rose, vždy společně přežívali. I když ona má momentálně svůj život, nic mu nebrání aby na ní z dálky dohlížel. Dál kráči cestou, nevnímajíc nic a nikoho okolo sebe. Po pár krocích v před do něj někdo celkem velkou silou narazí. Trošku vyděšeně pohlédne k osobě která dopadla na zem a přeměří si jí pohledem.* To já jsem se nedíval na cestu, slečno. *Sehne se a natáhne svou ruku k ní.* Jste v pořádku? nezranila jste se? *Zvědavě se zeptá a lehce nakrčí čelo.*
Trevor
Trevor

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 13. 10. 14
Location : Mystic Falls

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Andie Star Fri Feb 20, 2015 11:10 pm

*Podívá se na ruku,kterou k ní dotyčná osoba,kterou tak nelítostně nabrala,natahuje a potom se podívá na toho muže.Rozšíří se jí oči a poněkud více jí zrudnou tváře když zjistí,že dotyčný je navíc dost pohledný.Rozpačitě se chytne jeho ruky a s jeho pomocí se vytáhne na nohy.Rychle se ho pustí a zavrtí hlavou.* Ne,ne.. Ne nezranila já... *Zvedne k němu oči a odkašle si.* Jsem v pořádku,děkuji. *Sám od sebe se jí na tváři rozlije široký úsměv,který ale hned vyžene zatřepáním hlavy.* Spíš jestli jsem nezranila,já Vás.Letěla jsem jak splašená.Vážně mě to mrzí. *Nahodí nejpřesvědčivější omluvný výraz a tentokrát omluvný úsměv ve své tváři nechá.*
Andie Star
Andie Star

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 30. 12. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Trevor Fri Feb 20, 2015 11:14 pm

*Když se chytne její ruky a vyhoupne se na nohy, podívá se jí krátce do očí.* Jsem rád že vám nic není slečno. *Věnuje jí nejmilejší úsměv který ze sebe dokáže dostat a ruku kterou jí pomohl do stabilní polohy zase zasune do kapsy.* Neomlouvejte se, každému se to může stát, ani já nejsem vždy pozorný. *Z hluboka se nadechne a věnuje jí dlouhý pohled do jejích očí, při tom si nemůže nevšímnout jejího úsměvu.* Jsem Trevor. *Vytáhne ochotně ruku z kapsy a natáhne jí k ní.*
Trevor
Trevor

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 13. 10. 14
Location : Mystic Falls

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Andie Star Fri Feb 20, 2015 11:21 pm

*Zadívá se mu na rty,když je roztáhne do úsměvu,který jistě podlamuje nohy mnoha dívkám a hned poté se zaměří na jeho oči.Vtáhne hlavu mezi ramena poté,co jí odrazuje od omlouvání se a nakloní hlavu k rameni.* Je dobře,že jsem Vám neublížila.... *Pousměje se a po jeho představení rychle oklepe sníh z rukavic,rukavici z pravačky si sundá a stiskne jeho ruku s vřelým úsměvem.* Jsem Andie... *Představí se bez příjmení,které napovídá v jaké branži se pohybuje.Nemá zapotřebí to říkat každému na potkání.Nebo na sražení.Opět jí pobaveně zacukají koutky nad vlastními myšlenkami a tiskne Trevorovi ruku déle,než je nezbytně nutné.Sleduje přitom jeho příjemné rysy v obličeji.Hned co si uvědomí,jak asi působí,ruku stáhne k tělu a nasadí si rukavici.* Trevor je nezvyklé jméno....Jste místní? *Začne konverzačně.Nepamatuje si,že by ho tu někdy viděla.*
Andie Star
Andie Star

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 30. 12. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Trevor Fri Feb 20, 2015 11:28 pm

*Lehce ztiskne její ruku a oplatí jí úsměv. Po té co mu prozradí své jméno, lehce oddělí rty od sebe a olízne si spodní ret.* Těší mě Andie. *Šepne velmi potichu a při tom sjede svým pohledem k jejím rtům. Již na první pohled ho naprosto uchvátila, z daleka se nepodobá ženě kterou pár století miloval ale vyzařuje z ní něco čistého a nesmírně lidského. Na pár okamžiků se nad tím zamyslí, až když pustí jeho ruku, uvědomí si že je nejspíš docela mimo. Pozvedne obočí a důstojně se vyrovná, její otázka ho však trochu zarazí.* Nejsem, cestuji, jen jsem přijel navštívit dávnou kamarádku. *Odpoví na její otázku a nad myšlenkou o svém jméně se zamyslí, nejspíš je moc starý na to aby mu tohle jméno připadalo neobvyklé. Je na něj zvyklý a nikdy s ním neměl sebemenší problém.* To asi je.
Trevor
Trevor

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 13. 10. 14
Location : Mystic Falls

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Andie Star Fri Feb 20, 2015 11:35 pm

*Přimhouří oči nad tím,jak si olízl ret.Mimoděk pootevře pusu a poté,co vysloví její jméno téměř šeptavě,zatají se jí dech.Rychle střelí pohledem mimo něj a cítí své hořící tváře.Nestýká se s muži.Nikdy jí žádný nepřišel hodný pozornosti,ale tenhle mladík jí zajímá moc.Vrátí na něj oči,když se narovná a přijde jí v ten okamžík tak...Hledá správná slova ve své hlavě.Mocný?Ohromující?Krásný je správné slovo.Štípne se lehce do ruky,aby jí ty myšlenky přešly a pokýve hlavou na důvod jeho návštěvy.* Návštěva přátel na svátky? *Zvedne lehce obočí.Ona sama by Vánoce vyškrtla z kalendáře a dělala,že se nic neděje.Ale těší se na rozsvícení stromku na náměstí.Líbí se jí ta atmosféra.Což je tak všechno.Provinile sklopí oči nad jeho pozastavením se.* Omlouvám se,jsem zvědavá... (Nemoc z povolání.) *Mávne nad sebou rukou a ušklíbne se pro sebe.* Jen mi přišlo divné,že jsem vás tu ještě nepotkala. *Dodá na vysvětlenou.*
Andie Star
Andie Star

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 30. 12. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Trevor Fri Feb 20, 2015 11:50 pm

Nemusíte se omlouvat, projdeme se? *Prohodá rozpačitě a široce se usměje.* Vlastně, chci již zítra odjet, nemám rád vánoční časy, kromě punče mne na nich nic netěší. Je to zvláštní svátek, nikdy mě ničím nezaujal, a to jsem na světě pár let. *Ušklíbne se a nečekajíc na názor Andie se rozejde v před, docela rád by jí poznal, možná konečně ve svém nicotném životě plném strachu, prázdnoty a nejistoty najde nějaký smysl který bude stát za to. Ruce znovu složí do kapes a vydechne, jelikož je poměrně velký mráz a Andie je člověk, obává se že by jí neměl vystavovat takové zimě jako je dnes, kam jí ale pozvat? nebude to příliš ? vždyť jí jen před pár okamžiky poznal.* Doufám že máte ráda punč Andie. *Otočí se za ní a věnuje jí letmý pohled do očí.* Zrovna dnes by přišel vhod, ta zima je neústupná, až mi mrzne nos. *Přiťouchle se uchechtne a semkne rty, jelikož si uvědomí že musí vypadat docela trapně.*
Trevor
Trevor

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 13. 10. 14
Location : Mystic Falls

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Andie Star Fri Feb 20, 2015 11:58 pm

Ach... moc ráda... *Přijme možná s moc velkým nadšením jeho nabídku a hned se zase uklidní.* Tedy pokud nezdržuji. *Strčí si pramínek vlasů za ucho a zarazí si ruce hlouběji do kapes,aby si udržovala teplo.Zvedne k němu oči,když přizná,že by už zítra měl odjet.Zklamaně se podívá na cestu před sebou a po jeho boku si vykračuje tam,kam jde on.* Taky nejste fanouškem Vánoc?Už jsem si myslela,že jsem jediná. *Usměje se zeširoka,když narazí na věc,která je spojuje.* Punč je jedna z mála věcí,které mám na Vánocích ráda.Zvete mě na punč? *Zvedne tázavě a pobaveně jedno obočí a nakloní hlavu rameni.Jeho pohled do očí mu opětuje a přitom překvapeně zamrká nad jejich hloubkou.Až škobrtnutí o klacek před sebou přeruší jejich oční kontakt a ona opět zčervená víc studem,než zimou.* Vypadám jako pěkná nešika... *Zamumlá pro sebe naštvaně.Zrovna ve chvíli,kdy by se potřebovala ukázat v nejlepším světle se jí nedaří.*
Andie Star
Andie Star

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 30. 12. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Trevor Sat Feb 21, 2015 12:10 am

*Pousměje nad přijatou nabídkou a spomalí krok, když ho Andie dojde lehce si jí prohlédne a po té se raději zadívá před sebe na cestu.* Nezdržujete. *Přesvědčí jí, teda se o to pokusí.* Vánoce nejsou zajímavé. *Dodá a musí se pousmát.* Přesně tak, zvu vás na punč, v tom případě prosím. *Zastaví a ukáže levou rukou k zatáčce.* Až po vás. *Ušklíbne se a po té co tak trochu zakopne, musí se usmát, její nešikovnost mu příjde roztomilá.* Je to roztomilé. *Zareaguje na její poznámku. Jelikož měl k ženám vždy úctu a zvláště k takovým jaká je Andie nemá potřebu chovat se jako nafoukaný pitomec bez citů, což vlastně ani není.*
Trevor
Trevor

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 13. 10. 14
Location : Mystic Falls

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Andie Star Sat Feb 21, 2015 12:16 am

*Kývne na jeho slova,že nezdržuje a po očku si ho prohlédne.* Ne to máte pravdu... Snad jen ta atmosféra. Zůstanete na slavnostní rozsvícení stromku? Myslím,že po pár kelímcích punče by to mohlo být příjemné. *Pootočí na něj s úsměvem hlavu a zastaví se stejně jako on v zatáčce.Musí se usmát nad tím,jak jí pokynul rukou a překvapeně si ho přeměří.* Páni... Slyšela jsem,že gentlemani vymřeli.... *Vypadne z ní zaskočeně,nicménně se na něj sladce usměje a znovu se rozejde na náměstí.* Uuhm.. Roztomilé. *Zahuhňá a ušklíbne se.Možná sí z ní jen utahuje.Po očku sena něj podívá a pokčí lehce rameny.Ani netušila,že jí slyšel.* Jako hrom do police. *Usměje se široce.*
Andie Star
Andie Star

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 30. 12. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Trevor Sat Feb 21, 2015 8:41 am

Mohl bych zůstat, stačí mí dobrý důvod. *Odpoví klidným tónem hlasu a široce se usměje. Za poslední dobu je to první úsměv který ze sebe dostal neboť v jeho životě není nic co jej děla šťastným.* Gentlemani stále žijí, nejspíš jsem takový protože jsem měl velmi dobrý základ, Andie. *Uculí se zvláštním způsobem a nad její poznámou s poloúsměvem zavrtí hlavou.* Jste mi povědomá, *Polkne.* neviděl jsem vás někde? *Zvědavě se zeptá a zařadí se po její bok.*
Trevor
Trevor

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 13. 10. 14
Location : Mystic Falls

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 15 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru