TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Park Mystic Falls

+23
Andie Star
April Young
Jessica Bradley
Katie Dellaney
Oliver Green
Kol Mikaelson
Bonnie Bennett
Lexi Branson
Enzo
Klaus Mikaelson
Erik Dixon
Elena Gilbert
Matt Donovan
Hayley Marshall
Caroline Forbes
Tyler Lockwood
Sage Cohen
Rose Salvatore
Mason Lockwood
Damon Salvatore
Vicki Donovan
Stefan Salvatore
Admin
27 posters

Strana 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Andie Star Sat Feb 21, 2015 11:45 am

*Vydechne hlasitě,po jeho slovech a překvapeně zamrká.* Dobrý důvod? *Pozvedne jedno obočí a semkne rty.Mohl by být ten důvod i ona?Hned se za tu vtíravou myšlenku okřikne.* (Zrovna jsi ho poznala,Andie,uklidni se.) *Promluví sama k sobě a obejme si paže.* Myslíte třeba vaší přítelkyni? *Zeptá se ho zvědavě a zvědavost se promítne i do jejího úsměvu,který mu věnuje.* Ať žijou dobré základy. *Zareaguje na jeho poznámku o gentlemantství a pokrčí rameny.Za posledních několik let se s nikým podobným nesetkala.* Ahh... *Promne si kořen nosu poté,co jí řekne,že je mu povědomá.* Pracuji jako hlasatelka.Ten,kdo vám každý den přináší nové zprávy. *Udělá naučené pukrle a zeširoka se usměje.* Andie Star. *Kývne zdvořile a pak mávne rukou.* Nedoufala jsem,že sledujete zprávy...
Andie Star
Andie Star

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 30. 12. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Trevor Sun Feb 22, 2015 5:56 pm

*Nad její otázkou se ani nepozastaví, nerad mluví o ženách.* Nemám přítelkyni. *Pousměje se ze široka a pohlédne na ní.* Dobrý základ je vše. *Poví ledabyle.* Hlasatelka, jistě. *Kývne hlavou a nad její poznámkou se usměje.* Televizi nesleduji Andie, těší mě. *Ukloní se a po té jí políbí zápestí pravé ruky.* Je mi potěšením. *Kývne hlavou a pomalu se rozejde dál, jelikož nechce řešit nic co souvisí se ženama bude lepší když nenápadně nahodí úplně jiné téma, téma vhodnější pro dnešní den.* Možná bych mohl zůstat déle i když jsem to vůbec v plánu neměl.
Trevor
Trevor

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 13. 10. 14
Location : Mystic Falls

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Andie Star Sun Feb 22, 2015 9:49 pm

*Opětuje mu bezelstně široký úsměv,když řekne,že nemá přítelkyni a aniž by si to uvědomovala,napřímí se.Možná by u něj měla šanci.Znovu se v duchu okřikne.Nemůže takhle přemýšlet nad mužem,kterého za prvé skoro přizabila svojí nešikovností a za druhé,kterého zná asi půl hodiny.Kývne na jeho slova o základu.Líbí se jí jeho způsob myšlení.Je jí blízký.A přitom je to cizinec.* No v tom případě jsem ráda,že mě neznáte jen díky mému provařenému ksichtu z televize. *Uleví si s malým úšklebkem,který si vzápětí uvědomí a rychle potřese hlavou a podívá se jinam,aby jí Trevor neviděl se šklebit.Překvapeně zamrká nad tím polibkem na ruku a jeho úklonem.Zatají se jí dech a sotva ze sebe je schopná něco vydat.Sleduje ho s pootevřenou pusou,jakoby zmražená na jednom místě.* I mně je potěšením,Trevore... *Odkývne mu,když konečně nabere vzduch do plic a jako hypnotizovaná se rozejde za ním.Po chvilce se zařadí vedle něj a nesměle na něj vykoukne zpoza řas.* Vážně?? *Skoro povyskočí nad tím téměř příslibem a zeširoka se usměje.* Totiž... Bude hezké vás tu potkávat i nadále.Bylo by smutné,kdybych vás už neměla vidět.Dlužím vám drink za to,jak jsem do vás vrazila.... *Znovu ten úšklebek nad svou nešikovností.* Nevím,jestli to není nevhodné,ale... Co si tykat? *Zčervená a pousměje se při pohledu do jeho tváře. Natáhne ruku k němu a doufá,že jí nepošle do háje.Asi by se v tu chvíli šla zakopat.*
Andie Star
Andie Star

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 30. 12. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Thu Feb 26, 2015 9:45 pm

*Přejde pomalým krokem do parku a usadí se na lavičku dál od vstupu.Sleduje nějakého klučíka,co si opodál staví sněhuláka.Nakloní hlavu k rameni a zamyslí se nad tím,jak dlouho nestavěla sněhuláka ona.Z náměstí k ní doléhá zvuk vánočních koled.Protočí oči,zamračí se a strčí si do uší sluchátka.Tohle teda poslouchat nebude.Zkontroluje čas na mobilu a zapne hudbu.Jestli si Klaus myslí,že tady na něj bude čekat bůh ví jak dlouho,tak se plete.Kdyby na něj aspoň měla telefonní číslo.Zapne si hudbu na mobilu a opře se do opěradla na lavičce.Sedne si do tureckého sedu a zamyšleně se dívá před sebe,takže nevnímá okolí.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Thu Feb 26, 2015 10:45 pm

*Po asi hodině čekání v parku je jí za prvé zima a za druhé je naštvaná,že jí ten magor nechává čekat,ačkoliv to on se bál toho,že uteče.Zvedne se z lavičky a i se sluchátkama v uších se rozejde z parku k jeho domu.Bude si to určitě vyčítat.Ale nechce být za toho,kdo vycouval z nějaké dohody.Jednou řekla,že tu přeměnu podstoupí a tak se vydá ona za ním,když pan Nepřemožitelný si hraje na nedostupného.Odfrne si,odhrne si ofinku z oči,aby viděla na cestu a přidá do kroku.Třeba ho potká po cestě.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Jeremy Gilbert Sun Apr 19, 2015 4:53 pm

*Kývne jen Anně na pozdrav a pak zmizí rychlejším krokem do parku. Připojí se tam k jednomu hloučku lidí. Zná je jen od vidění a vlastně párkrát s nimi hulil.Odpálí s nimi jointa a usadí se na lavičku.Zdrží se tam celkem dlouhou dobu. Už je zase ve stavu kdy mu je všechno úplně fuk.Sice i normálně mu to je všechno jedno, ale teď tuplovaně.S touto partou ho to baví. Je s nimi i zábava takže se s nimi docela dost nasměje.*
Jeremy Gilbert
Jeremy Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 01. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro April Young Sat Apr 25, 2015 10:36 pm

*Když se ráno probudí do dalšího dne a nikde nevidí a ani neslyší Jess rozhodne se někam jít. Nemá přímo určený cíl, prostě něchá své nohy, ať jí někam zavedou. Udělá raní hygienu, převlékne se a vyrazí. Venku je celkem hezky, ale i přesto fouká studený vítr, který ji rozcuchává její černé vlasy. Sklopí pohled a prostě vyrazí nějakým směrem. Po celou dobu co jde, přemýšlí nad tímhle městečkem. Je moc ráda, že tu je a zatím nemá v plánu z tadyma odejít. Najednou se ocitne v parku. To se vážně až tak moc zamyslela, že si nevšimla, že jde zrovna sem? Ušklíbne se nad tím a sedne si v parku na lavičku. Kdo by řekl, že jí tak za krátkou dobu chození rozbolí nohy.
April Young
April Young

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Nela Townson Sat Apr 25, 2015 10:42 pm

*Po ránu se probrala a udělala si hygienu.Rozhodla se,že má hlad a že nebyla dlouho na lidský čerstvý krvi.Její nohy jí dovedou až do parku.Parkem jde docela pomalu a užívá si tu přírodu.Líbí se jí to tam,je to tam klidný.Po chvilce chození si všimne holky sedící na lavičce,zamíří k ní s menším úsměv na rtech.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro April Young Sat Apr 25, 2015 10:47 pm

*Pohodlně se opře o lavičku a zahledí se do země. Chvíli tam jen tak sedí a opět přemýšlí. Až do té chvíli, dokud neuslyší kroky, který se k ní přibližují. Zvědne pohled a koukne na dívku, která k ní míří. Přimhouří oči a prohlédne si jí. Je si zcela jistá, že ji nikdy neviděla.*
April Young
April Young

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Nela Townson Sat Apr 25, 2015 10:52 pm

*Z obličeje jí zmizne úsměv .Postaví se před ní a koukne jí do očí,začne jí ovlivňovat.* Teď vstaneš,ale pak se ani nehneś...*řekne a o krok couvne,aby se mohla postavit.Čeká na to až to udělá.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro April Young Sat Apr 25, 2015 11:00 pm

*Když ta holka příjde k ní, tak se na ni přátelsky usměje. Protože taková ona je. Ovšem začne se poněkud bát, když ta holka se přestane usmívat. Podívá se jí do očí a zmateně nan i kouká. Udělá přesně to, co řekla. Vstane z lavičky a nehne se z místa.*
April Young
April Young

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Nela Townson Sat Apr 25, 2015 11:02 pm

*Pousměje se .*Hodná...*řekne a pak se jí změní obličej na upíří.*Neboj,jen se nakrmim a pak tě necham jít...*Pokrčí lehce rameny a pak se jí zakousne do krku,ještě si April chytne a saje z ní.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro April Young Sat Apr 25, 2015 11:11 pm

*Vůbec nechápe, co se děje. Chce utéct, ale nemůže, prostě to nejde. Když se jí zakousne do krku, tak chce vykřiknout, ale její hlasivky jakoby zmizely..*
April Young
April Young

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Nela Townson Sat Apr 25, 2015 11:15 pm

*Dostatečně se z ní napije,ale tak,aby April nijak moc neublížila.Když se odtáhne ,tak si rozkousne ruku a vnutí jí svou krev,aby se uzdravila.Pak jí zase začne ovlivňovat.*Zase se můžeš hýbat...a zapomeň na to co se stalo...pamatuj si,že jsme k tobě přišla,aby sme se nejspíše seznámily ...*když to dořekne tak se jen usměje.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Erik Dixon Sun May 10, 2015 9:54 pm

Noo...nemyslím si...vždyť já tu nikoho nemám a ani moc lidí tu neznam...*Povzdychne si,jde dal.Když dojdou k lavičce,tak se posadí vedle Emm,podívá se na malého po tom co si ho Emm vezme na klín a usměje se na něj,pak svůj pohled přemístí před sebe a se svěšenou hlavou sleduje zem a občas se podívá i na své boty.* Je něco o čem by jsi chtěla mluvit teď,aby tu nebylo takové ticho? *zeptá se Emm a po očku se na ní koukne.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon May 11, 2015 2:27 am

Pravděpodobně se moc s lidmi nestýkáš...Ale mohl bys mít přátele...Jsi milý,hezký kluk...Tak proč tolik deprese?*Nakloní hlavu tázavě k rameni.Vidí,že se dívá hlavně na malého,jen se nad tím ale pousměje.Kolébá Christiana lehounce na kolenech a pozoruje přitom pátravě Erika a jeho výrazy.Je jí líto,že někdo takový se tak trápí.*Já nevím...O městě mi toho asi taky moc neřekneš,když tu moc lidí neznáš...*Usměje se.Vlastně zná jen Klause a Finna.A Maddoxe a Anu.Prohrábne si vlasy a položí Christiana do kočárku.Chvilku s ním popojíždí a ten za moment usne.*Není nad pohyb po čerstvém vzduchu...*Pousměje se zlehka.*Odkud jsi?*Koukne na Erika zvědavě.Ztiší ale hlas a přisune se k němu blíž,aby nevzbudila malého.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Erik Dixon Mon May 11, 2015 7:15 pm

Nemam rád,když musim do společnosti chodit sám a tak nemam kamarády...*pokrčí lehce rameny.* Ne,to ne...ale Mystic Falls znam docela dobře...*mrkne na Emmalyn.* Jsem z Budapeště...*ztiští také hlas,když si všimne že ho stišila Emm a ještě si přisedla blíž.* Odkud jsi ty Emmalyn? *zeptá se jí stále stišeným hlasem.Je rád,že si povídá a dozvídá se nové věci,je mu velmi sympatická a působí na nej mile.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Tue May 12, 2015 12:23 am

Mmhhh...To taky nemám ráda...*Přikývne.*Můžeš být můj kamarád...*Pousměje se na něj s mrknutím.*Můj a Christianův...Já tu skoro nikoho neznám...*Pokrčí rameny.To,že zná Klause,kterého se všichni bojí mu říkat nechce.*Z Budapeště??*Vykulí na něj se šeptem oči.*Však to je Evropa,co tě zaválo až sem...*Stále šeptá,ale milounce se na něj usměje.*Já jsem z Kanady...*Špitne stále s úsměvem.*Jsem nudná,co?Nic zajímavýho...*Nakloní hlavu k rameni*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Erik Dixon Tue May 12, 2015 6:09 am

Jo...to budu rád...*usměje se,až se mu dělají ďolíčky.* Ano...*Přikývne,aby dosvědčil,že je odtud.* To proč jsem se přestěhoval je na hodně dlouho...*mrkne na ní.* Nebavilo by tě to...*pokrčí lehce rameny.* Z Kanady...*nachvilku se zamyslí a pak se znovu usměje.* Ne nejsi nudná...Rád si povídam a nic mi nepříjde nudnější než škola...*zakření se,po celou dobu šeptal,aby nevzbudil Christiana.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Tue May 12, 2015 1:59 pm

*Zeširoka se usměje,až odhalí zoubky,když se mu zase udělají ďolíčky.Tenhle klučina jí vážně baví.*Já budu taky ráda...*Přikývne stále s tím jejím širokým úsměvem.*Třeba by mě to bavilo...Jsem hrozně zvědavá...*Povzdychne si a přehodí si vlasy přes rameno.*Vancouver....*Přikývne na tu Kanadu,když se zamyslí.*Bylo tam hezky....*Pousměje se.Nemá nikoho.Jen bratra někde v čudu,který jí denně slibuje,že za ní přijede.Mohl by se alespoň dojet podívat na malého.*No tak to jsme na tom podobně...Ještě,že mám školu za sebou...*Zasměje se potišku,aby nevzbudila Christiana.*Ale zase tam byl člověk pořád mezi lidmi....*Zadívá se před sebe.*Nikdy nebyl sám...*Poškrábe se na paži zamyšleně a znovu se podívá na Erika.Teď už zase s úsměvem.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Erik Dixon Tue May 12, 2015 4:31 pm

No dobře,ale připrav se že to bue dlouhé...*řekne a vydechne.* Vyrůstal jsem tam jako každý jiný...vše bylo v pořádku,našel jsem si tam i práci...zdálo se mi to tam super...ale jednou moji příbuzní začali praktikovat černou magii a to je to nejhorší co může být...*povzdychne si,v mysli se mu úplně vybaví jak vypadali.* Řekl jsem,že jestli v tom budou pokračovat,tak že odejdu protože mě níčilo,že si ubližují...*Podrbe se na tom znamení na ruce a pak natočí ruku,tak aby na to Emmalyn neviděla a on ji nemusel říkat proč to má,když teď právě řekl,že je to to nejhorší co může být.* A od tý doby jsem tady no...*pousměje se na Emm.* Říkal jsem,že to bude dlouhý...*řekne jí a jen lehce pokrčí rameny.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 16 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru