TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penzion Salvatore

+11
Tyler Lockwood
Caroline Forbes
Elena Gilbert
Enzo
Rose Salvatore
Lexi Branson
Damon Salvatore
Katherine Pierce
Klaus Mikaelson
Stefan Salvatore
Katie Dellaney
15 posters

Strana 1 z 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Goto down

Penzion Salvatore  Empty Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 19, 2014 7:19 pm

*Když jí Damon pozve dál,vklouzne do dveřím,zavře je za sebou a opře se o ně zády.* Odpočíváš? *Usměje se na něj a zůstává u dveří.* Klidně jsi tam mohl zůstat s námi.Omlouvám se,že jsem se tam tak vykecávala,ale překvapil mě. *Prohrábne si vlasy a podívá se na něj.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Oct 19, 2014 7:26 pm

Přemýšlímusměje se*odpočíval jsem dole...*má na mysli ten zlomený vaz.Vydechne*To nevadí.Jen nechápu,jak se dostal až sem.Musíme být vážně oblíbení..*usměje se znovu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 19, 2014 7:39 pm

Skoro bych na to odpočívání dole zapomněla. *Zasměje se a znovu si přejede dlaní po krku.* Ale jen skoro.... *Uculí se a rozhodí rukama.* No to víš,kdo by neznal bratry Salvatorovi.Trevor si vždycky dokázal zjistit co potřeboval. *Usměje se při vzpomínce na jejich prchání před Klausem.* Nad čím přemýšlíš? *Odlepí se ode dveří a sedne si k němu na okraj postele.Položí mu dlan na ruku,kterou nemá pod hlavou.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Oct 19, 2014 7:58 pm

Našli by se lidi,kteří nás neznají*usměje se a sleduje jí,jak jde k němu*Nad vším možným,co se kolem teď děje..*pokrčí lehce rameny*Hlavně nad tím,jak dostat Stefana od Klause zpátky domů...*pousměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 19, 2014 8:04 pm

*Pousměje se na něj a povzdychne si.* Nejdřív potřebujeme zjistit,kam se Klaus se Stefanem vydal.Mohla bych kontaktovat Elijaha přes svého známého.Sice nevím,jak rád mě uvidí druhý Původní bratr,ale když jsem přežila setkání s Klausem-dvakrát,snad přežiju i Elijaha. *Zamyslí se.* A vidíš to,ještě musím najít Masona a vyřídit si sním ten kousanec. *Zamračí se a natáhne se pro džiny,co nechala přehozené přes čelo postele.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Oct 19, 2014 8:52 pm

Neriskuj svůj život Rose.Jeden tě mohl nechat být a ten druhý s tebou nemusí mít slitování.Najdeme jiný způsob,jen ještě nevím jaký*pousměje se a pozvedne obočí,když se zmíní o Masonovi*To vypovídá o tom,proč šel zrovna po mě.*přemýšlí o tom nahlas*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Oct 19, 2014 9:26 pm

Nechci ztrácet čas,Damone... Budu v pořádku,Elijah je rozumnější,než Klaus...Mohl by přistoupit na vyjednávání...Snad. *Polkne a pak přikývne.* Došlo mi to hned,jak Stefan řekl,že jsi pokousaný od vlkodlaka. *Zamračí se znovu a začne si natahovat špinavé džíny.* Rozsekám mu zuby tak,že neukousne ani rohlík,mizera. *Procedí mezi zuby,stoupne si a zapne si džíny.Pak koukne na tu jeho košili,co má na sobě a usměje se.* Jak jsem stylová,že?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 12:11 am

Rose,vážně...Najdeme jiný způsob.Nějaký,aby jsme se původním vyhli*vydechne a pousměje se (Mohlo mi to dojít hned,když mi skočil do domu jen tak)Koukne na ní,když se zvedne*Jop*kývne*stylová*usměje se na ní*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 20, 2014 12:44 am

*Klekne si k němu na postel a líbne ho na rty.* Původním se nevyhneme,když Stefana má Klaus. *Pousměje se a koukne mu do očí.* Neměj o mě strach,umím se prát. *Zasměje se a ukáže mu svaly na pažích.* Vidíš?Skoro kulturistka. *Pak si vyhrne košili a chvíli si zkoumá břicho.* Pár sklapovaček a budou i buchtičky. *Zakření se.* Jdu zabít toho psa.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 12:54 am

*Opětuje jí polibek a usměje se*Fajn,ale nemusí celá rodina vědět o tom,že ho hledáme,ne?*pozvedne obočí.Zasměje se nad jejími "svaly"*Tak do toho máš ještě daleko*odpoví na její břišáky*nemám jít s tebou??Taky bych mu rád vrazil...I když je to minimum toho,co by zasloužil.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 20, 2014 1:01 am

Asi máš pravdu...Mohli by mu to vykecat a bylo by po hehe. *Zamyslí se a sedne si mu obkročmo na klín.* No dovol??? *Koukne na něj pohoršeně,když se směje jejím svalům a pak se taky zasměje.* Náhodou,není to nejhorší. *Píchne se kousek vedle pupíku.Znovu na něj koukne a zakření se.* Chceš jít se mnou? *Zvedne obočí a dělá,že hrozně přemýšlí.* Ale ano,vlastně můžeš.* Zasměje se pak znovu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 1:27 am

Přesně,mohl by se to Klaus dozvědět a pak už by jsme ho nenašli nikdy*usměje se na ní,když si na něho sedne*nejhorší to není,ale do buchet máš daleko..*koukne na její bříško a pak zase na ní*můžu?*pozvedne obočí*to mě těší..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 20, 2014 1:41 am

Jsem ráda,že mi zbytečně nezvyšuješ sebevědomí...Mohla bych nosem shodit družici,kdyby jsi občas něco nepoznamenal. *Zasměje se a sleze z něj a následně z postele.* Asi půjdu v té tvé košili,v tom svetříku nemůžu vylézt. *Povzdychne si.* Tak pojd...Vybijeme si vztek z Klause na tom hajzlovi....Stejně je to všechno kvůli němu. *Zamračí se a rozejde se z jeho ložnice pryč.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 4:20 am

Rád pomáhám*usměje se a sleduje jí,jak slézáFajn**kývne a taky se zvedne z postele*sluší ti*usměje se a kývne*jop,jdeme si to na něm vybýt*zasměje se a přejde ke dveřím,otevře je a počká,až projde Rose*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Mon Oct 20, 2014 5:11 am

*Dojde k Penzionu a bez zaklepání se vyvalí dovnitř.Rozhlédne se a je zklamaný,že na ty dva nenarazil hned v obýváku.Rozejde se tedy směrem do něj a poslouchá jejich rozhovor v patře.* Dětátkaaaaaa,jsem tadyyyyyy. *Zavolá sladce a usměje se,než sejdou dolů za ním.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 20, 2014 5:15 am

*Usměje se na Damona,když jí pochválí slušivost jeho košile a políbí ho.* Já vím,jsem krásná,viď? *Zazubí se a když schází schody,zaslechne Enza. Protočí oči a otočí se na Damona.* Vážně?Zase? *Odfrkne si a pokračuje dolů do obýváku,když Enza i uvidí,ušklíbne se.* Nerada ti kazím radost,ale jsme na odchodu.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 5:19 am

*Oplatí jí polibek a rozejde se za ním.Vydechne,když zaslechne Enza.Rozejde se s Rose do obýváku*Přesně,jsme na odchodu*kývne a rozhlédne se*Kdes nechal Lexi??*pozvedne obočí*myslel jsem,že chodíte všude spolu..*pousměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Mon Oct 20, 2014 5:50 am

Lexi šla za Elenou...A já za vámi. *Usměje se zeširoka na oba a zastaví Rose tím,že jí položí ruce na ramena.* A kampak se chystáte,srdíčka? Mohl bych s vámi? *Mrkne na ní vesele a zaculí se.* Já jsem se na vás tak těšil. *Obejme jí jednou rukou kolem pasu a chytne jí tak pevně,aby se mu hned nevytrhla.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 20, 2014 5:57 am

*Pousměje se na Damona a vzápětí hodí na Enza vražedný pohled,když jí zastaví a drží ji za ramena* Do toho,kam jdeme ti nic není.Jdeme si něco vyřídit.A ne,nemůžeš jít s námi. *Ušklíbne se a když jí chytí kolem pasu,trhne sebou,aby se dostala z jeho sevření.Nepovede se.Podívá se prosebně na Damona.* Enzo pusť mě,nebo ti utrhnu hlavu! *Zasyčí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 6:05 am

A proč si nešel s ní??*pozvedne obočí*Není to tak dlouho,co si byl s náma a my máme jiný plány a jak řekla Rose,nemůžeš jít s námi*pousměje se a s koukne na něho,jak jí objímá kolem pasu*Enzo pusť jí....*řekne zatím v klidu*jednou ti to nestačilo??*pozvedne obočí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Mon Oct 20, 2014 6:15 am

*Pokrčí nevinně rameny a uculí se.* Nechtěla, abych šel s ní. Chtěla Stefana omluvit u Eleny a k tomu mě nepotřebuje. Prý sem dorazí. *Usměje se a když mu Rose vyhrožuje utrhnutím hlavy, jen se uchechtne.* Ale no tak, maličká. Za co bys mi trhala hlavu? *Vezme jí pod koleny a do náruče.Pevně jí chytí, aby mu nevyskočila a koukne pobaveně na Damona.* Co přesně mi mělo stačit?Když nemůžu s vámi, tak nepustím jí. Takže můžeš jít sám a nás tady nechat. *Zazubí se a pohodí s Rose v náruči.* Takže kam máte namířeno?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 20, 2014 6:21 am

Utrhnu ti jí za to, jaký jsi hovado. Pusť mě! *Zvýší hlas a znovu sebou trhne, když jí pak vezme do náruče a začne mluvit na Damona, chce se mu vyškubnout,ale drží jí moc pevně.* Enzo, přísahám ti, že jestli mě nepustíš tak dopadneš špatně! *Zavrčí na něj a chce mu aspoň jednu střelit, jenže má k němu špatný přístup.* To víš, já s tebou, sama... Pusť mě!!!! *Zakřičí.* Jdeme pocuchat fasád vlkodlakovi, co kousl Damona. Už mě pusť... *Řekne mu pak kam chtějí jít.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 6:30 am

Mělo ti stačit to,že ses jí předtím dotkl..*Zatím co Enzo na něho kouká pobaveně,on se moc pobaveně netváří*Já bych šel sám,ale z té zábavy Rose vynechat nemůžu a navíc nic proti,ale s tebou bych jí tady nenechal...Jdeme*chtěl říct,kam jdou,ale Rose byla rychlejší,tak jen kývl na souhlas*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Mon Oct 20, 2014 6:35 am

*Baví ho sledovat, jak se Damon tváří a Rose cuká.* Nebuď tak majetnický. *Zamrká na něj a pak když mu Rose řekne, kam mají namířeno,úsměv mu zmizí.* Tak tam bych nechodil... My jsme ho s Lexi totiž potkali v baru.... *Kouke na ně a na tváři mu zase pohrává úsměv.* Je vyřízenej. *Zaculí se a čichne si Rose k vlasům.* Co používáš za šampón? *Uculí se na ní a jelikož se cuká, zase s ní pohodí v rukách a chytne si jí pevněji.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 20, 2014 6:37 am

Enzo.... *Zamračí se,když jí nepouští a znovu sebou škubne.Protočí oči.* Potkali jste ho v baru? Děláš si srandu??? Jak vyřízenej? *Zamračí se znovu a kopne nohama do vzduchu, když si jí znovu pohodí a čapne.* Zabiju tě jen co se dostanu na nohy. *Procedí skrz zuby a když jí zaboří nos do vlasů, uhne hlavou.* Po tom ti nic není.... *Sykne naštvaně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru