TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

San Francisco

2 posters

Strana 12 z 22 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next

Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Nov 04, 2014 8:44 pm

*Koukne ještě za tou holkou, která naštvaně odchází od nich a protočí oči. Neví, proč se Damon podíval naštvaně i na ní. Kouká, jak si bere od nějakýho chlapa skleničky a vezme si od něj tu svojí, napije se a za ruku se nechá odvést na parket.Obejme ho rukou, ve které drží skleničku kolem pasu a druhou ruku mu položí na rameno. Podívá se na něj a zvedne obočí.* Ani jsem se jí nedotkla... A neměla jsem to v plánu. *Prohlásí a podívá se mu do očí.* Všiml sis,že jsem ležela na zemi pod ní,ano? *Koukne na něj a tančí s ním na ten pomalý song.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Nov 04, 2014 8:56 pm

Jop,všiml jsem si toho*kývne a pousměje se*A vím,že ses jí nedotkla,ale nemusela jsi za ní ani chodit.Je opilá,ten alkohol z ní dost táhl.Přišli jsme sem,aby jsme si tady užily a ne,abychom se prali*Ne,že by mu nějak vadilo,že se o něho praly dvě holky a on je musel od sebe dostat,ale opravdu z toho nebyl moc nadšený.Jsou dny,kdy by raději bitvy nechal na jiný dny.Chtěl mít jeden den klidný a proto s ní odjel.Vydechne a chytne jí za ruku,protočí jí pod rukou a pousměje se na ní,kdy se otočí a koukne na něho zpět*Nebudeme si jich všímat,dobře??*pozvedne obočí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Nov 04, 2014 9:08 pm

Damone... Strčila do mě. *Zamračí se.* To je fuk... *Protočí oči a když se mu protočí pod rukou, taky ze sebe dostane lehký úsměv.* Jo, dobře... *Řekne jen a napije se whiskey. Přivine se k němu a opře si hlavu o jeho rameno. Samozřejmě slyší, co si ostatní povídají a tak jí neunikne plánování té skupinky holek, jak se jí zbavit. Ušklíbne se ned tím a hlavu z Damonova ramene neoddaluje. Očima sjede tančící párty a když DJ ohlásí další pomalou písničku, je za to ráda. Zůstává tak nablízku Damonovi a pootočí se s ním při tanci.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Nov 04, 2014 9:16 pm

Je to fuk,budeme dělat,jako by se nic nestalo a užívat si tenhle večer*pousměje se a obejme jí jednou rukou kolem pasu.Tancuje s ní na pomalou písničku a poslouchá ty holky.Ušklíbne se nad jejich plány a dál tancuje s Rose.Je mu vážně jedno jakou teď hrají a budou hrát písničku,hlavně,že bude moci být s ní a nebude se muset bát,že ty holky zase půjdou po Rose a nebo obráceně.Teď už si tam opravdu nemůže být ničím jistý.Ty holky se mu začínají líbit,čím dál méně.Ne,že by se mu nelíbili vzhledově,ale chováním a jejich plány.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Nov 04, 2014 9:26 pm

Fajn... *Povzdychne si. Ví, že jí Damon nevěří, že by neztropila scénu, ale ona tohle rozhodně zapotřebí nemá. Dopije obsah skleničky a protože se jí přestavají zdát plány těch holek, zamračí se a kousek se oddálí.Koukne se kolem sebe. Ta jedna holka se začala domlouvat s nějakým klukem, aby zabavil Damona. Protočí oči a koukne na Damona. Ví, že to slyší.* Jdu si pro pití. *Řekne mu prostě a nečeká, co jí na to odpoví. Rozejde se od něj přes parket k baru. Lidí trochu ubylo, ale pořád je tam dost narváno. Protlačí se k baru a sedne si na stoličku. Podá barmanovi skleničku a řekne si o další, dvojitou. Jelikož musí čekat, podepře si bradu a pozoruje lidi okolo. Přehodí si nohu přes nohu a poslouchá písničku, která právě hraje. Jedna z těch holek,vysoká zrzka s obřím výstřihem, když uvidí Rose odcházet přijde za Damonem.* Věnuješ mi jeden tanec? Vidím, že jsi sám.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Nov 04, 2014 9:41 pm

*Kývne jí na to,že si odejde pro pití.Koukne na ní,jak odchází pryč.Jakmile k němu přijde ta holka,jestli si nezatančí,zavrtí hlavou*nope*zašklebí se a rozejde se z parketu pryč.Požádá jednoho chlápka,aby vyřídil Rose,že odešel pryč.A když mu na to ten chlap kývne,otočí se a rozejde se pryč z toho baru.Vyjde ven a nadechne se čerstvého vzduchu.Vyjde ty schody nahoru a rozejde se pomalu od toho baru.Chtěl,aby to byl fajn bezproblémový den a stejně se to všechno pokazilo.Jde se sklopenou hlavou a s rukama v kapsách pryč od baru.Ví,že nebyl dobrý nápad,nechávat tam Rose samotnou,ale musel odejít,nemohl jinak.Rozhlédne se kolem sebe a vůbec nemá ponětí,kudy by měl jít.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Nov 04, 2014 9:48 pm

*Ještě než dostane svoje pití, přijde za ní nějaký chlápek, že Damon odešel. Zamračí se a stoupne si na stoličku u baru. Rozhlédne se, ale Damon je vážně někde pryč. Pokyne tomu chlapovi, aby jí sundal a prostě z toho baru odejde taky. Vyběhne schody nahoru, když se za ní objeví jedna z té skupinky holek s posměškem, že jí utekl chlap. Strčí jí ze schodů dolů, nějakýmu klukovi do náruče a vyběhne ven. Rozhlédne se kolem. Pamatuje si, odkud přišli, takže se rozejde rychlým krokem tím směrem a za chvilk před sebou Damona uvidí. Zastaví se. Neví, jestli s ním chce mluvit, když jí nechal v tom baru. Nakonec se prostě rozejde a projde okolo něj směrem k hotelu. Cestu si pamatuje dobře a klíčky si přinejhorším vyzvedne znovu na recepci. Krátce se na něj otočí, když kolem něj prochází. Tenhle útěk od něj fakt nepochopila.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Nov 04, 2014 9:57 pm

*Dívá se na zem,ruce má v kapse a lidi kolem sebe moc nevnímá,takže si ani nevšiml Rose,která kolem něho prošla.Jde tam,kam ho nohy vedou a neví,kam přesně jde.Nemá přímo v cíli jít do hotelu a být zase zavřený v tom pokoji.Proto tam nemíří a jde někam jinám.Přemýšlí nad dnešním dnem a hlavně nad tím,jestli se dokáže bavit s Enzem po tom,co mu udělal přes zprávy.Zamíří do nějaké uličky,která rozhodně nevede do hotelu.Po chvíli se dostane někam do města a rozhlédne se tam.Aspoň díky té procházce poznává město,i když nemá tušení,jak se dostane zpátky do hotelu a venku spár nechce.Vydechne a sedne si na nejbližší lavičku.Opře se o opěradlo a zadívá se před sebe.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Nov 04, 2014 10:05 pm

*Dorazí do hotelu a s docela sutným výrazem zajde za tím chlapem na recepci.Poprosí ho o klíčky od jejich pokoje a na otázky, kde nechala přítele radši ani neodpovídá. S úsměvem se mu omluví, že nemá náladu to řešit a odejde po schodech do pokoje. Odhodí klíčky na stolek u dveří a sundá ze sebe šaty. Těší se,až si zítra zajde na nákup. A na koně klidně půjde sama. Je na Damona naštvaná a je zklamaná, že odešel, ale ví, že je to prostě celý on. Odhodí šaty přes židli u stolu a zajde znovu do sprchy. Vysprchuje se, smyje ze sebe pach z toho baru a špínu ze země a dojde si v hotelovém županu lehnout na postel. Položí se na záda a chvíli koká na jejich namalovanou oblohu. Je jí líto, že se tak snažila, aby Damonovi zvedla náladu a on jí potom prostě opustil. Koukne na zbytek šampaňského na stolku a dopije ho. Pak se zase položí a zírá do stropu. Ví, že rozhodně neusne, ale aby Damona naháněla po městě, to fakt ne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Nov 04, 2014 10:17 pm

*Sedí na lavičce a kouká před sebe.Polkne a sklopí hlavu k zemi.Sedí tam takhle asi půl hodiny a potom se zvedne.Narazí na další bar,který už nevypadá moc narvaně.Koupí si tam láhev Bourbonu a odejde s ní pryč.Rozejde se dál a když se dostane někam na trávu,sedne si do ní a otevře tu láhev.Napije se z tý flašky a polkne to.Poté se zadívá před sebe a přemýšlí.Takhle tam sedí pořád a jen přemýšlí.Kouká se na tu přírodu kolem a mírně se nad tím pousměje.Pořád má pocit,že to byl dobrý nápad,aby tam odjeli,ale ten den si představoval úplně jinak.Napije se z té flašky znovu a vyndá z kapsy mobil.Uvědomil si,že si chtěl vypnout vyzvánění a tak to i udělá.Vypne vyzvánění na mobilu a uklidí ho zpět do kapsy.Po dalším loku už má ve flašce jen půlku*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Nov 04, 2014 10:29 pm

*Po chvilce se zvedne a natáhne se pro mobil. Chvíli přemýšlí, jestli má Damonovi zavolat. Přehazuje si ten mobil v ruce a pak se obleče zase do šatů. Sváže si mokré vlasy do copu a při cestě z pokoje si zase vezme klíče a mobil. Dole na recepci zase odevzdá klíče a recepční jí půjčí na ven nějaký pánský kabát, ve kterém úplně plave. Usměje se a vydá se ven z hotelu. Do kapsy u kabátu hodí mobil a zabalí se do toho kabátu,protože je jí docela chladno. Jde nějakými ulicemi, úplně jiným směrem než je bar, ve kterém byli a dál od hotelu. Projde kolem dalšího baru a povzdychne si. Dovnitř se jí nechce, aby tam Damona hledala. Opře se tedy chvíli o budovu zády a oklepe se zimou. Přitáhne si kabát víc k tělu a rozejde se k nějakému miniparčíku. Zastaví se, když uvidí Damona na trávě. Normálně by mu asi dala pár facek, ale je ráda, že ho vidí. povzdychne si a vytáhne z kapsy mobil. Najde jejich společnou fotku a prostě k němu přijde.* Dobrý večer... hledám svého přítele. Nechal mě v baru, přesto, že mám  narozeniny a snažila jsem se nám udělat fajn večer, ale stejně se mi po něm stýská. Neviděl jste ho? *Řekne, když k němu dojde a strčí mu před obličej mobil s jejich společnou fotkou.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Nov 04, 2014 10:37 pm

*Sedí tam dál a popíjí z flašky Bourbon.Když ho někdo osloví,dělá,že neslyší,ale když se přiblíží a ona mu ukáže fotku na mobilu,uvědomí si,že je to Rose a zlehka se pousměje*To není vtipný Rose*koukne na ní a znovu se napije*myslel jsem,že tam zůstaneš nebo půjdeš do hotelu a usneš..*koukne se znovu před sebe*nemohl jsem tam zůstat.Ty lidi už mi začínali pít krev a já bych tam nerad způsobil rozruch nebo bitvu*zadívá se na trávu a odloží na ní tu flašku s Bourbonem a zvedne hlavu tak,aby viděl na nebe*Možná bych příště neměl lést do baru,kde to neznám a až příliš to tam žije*zašklebí se,zvedne flašku a opět se napije*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Nov 04, 2014 10:46 pm

Ne to teda není vtipný....Zůstat tam?? Bez tebe? *Zamračí se a klekne si k němu, posadí se na paty a podívá se na něj.* V hotelu jsem byla, ale dala jsem si sprchu a nedalo se to tam vydržet. *Povzdychne si.* Bylo to fajn... Taky mi pili krev, ale měla jsem tam tebe a myslím, že jsme si to docela užívali. *Pousměje se.* Líbilo se mi tam... *Pokrčí nad jeho poslední větou a když se znovu napije z té flašky, kterou předtím odložil vedle sebe, vezme mu jí z ruky a postaví se.Uklidí mobil do kapsy a napije se z té lahve.* Chceš tu zůstat a spát na trávě?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Nov 04, 2014 10:57 pm

Já nevím,nezdálo se,že by ses nebavila*koukne na ní a vydechne*Nedalo??*pozvedne obočí a pokrčí rameny*Tak si tam mohla ještě zůstat,já ti nechtěl kazit tu zábavu...ale já odejít odtamtud musel*chce se znovu napít,když mu vezme flašku z ruky.Svráští obličej a koukne na ní,jak z té flašky pije*Nope,to jsem v plánu opravdu neměl,ale jen jsem chtěl dopít ten Bourbon...Pak bych přišel*pousměje se a koukne zase před sebe.Vynechá tu část o tom,že chtěl přemýšlet i nad Enzem*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Nov 04, 2014 11:07 pm

Šla jsem si pro pití, abych se zase mohla bavit... *Protočí oči znovu a zamračí se.* Damone proč... *Povzdychne si a obličej jí posmutní.* Tak promiň, že tě tu ruším. *Napije se z flašky tak, že v ní zbyde tak na dva doušky a vrátí jí Damonovi do ruky. Polkne alkohol v puse a zarazí si ruce do kapes.* Můžeš pokračovat v rozjímání... *Zašeptá zklamaně a otočí se k odchodu. Do hotelu rozhodně namířeno nemá. Stejně dnes spát nebude. Zkontroluje mobil, kolik je hodin. Do rána je ještě docela daleko, tak přemýšlí, kam se vydat.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Nov 04, 2014 11:30 pm

Já vím,že jsi šla pro pití...*koukne na ní*nevím..*pokrčí rameny a koukne zase před sebe*nerušíš*řekne a vezme si od ní tu flašku,kterou mu vrátí skoro prázdnou.Vydechne,když se otočí a odejde.Teď si je jistý,že ten večer pokazil úplně.Dopije na ex ten zbytek bourbonu,co ještě ve flašce zbyl a i s flaškou se zvedne z té trávy.Rozejde se za ní rychlým krokem*Rose počkej..*křikne na ní a stále jí následuje.Chtěl mít chvíli pro sebe,ale rozhodně nechtěl,aby to skončilo takhle.I když ho moc nepřekvapuje,že zase něco zkazil*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Nov 04, 2014 11:38 pm

*Zastaví se, když na ní křikne, ale neotáčí se. Zůstane stát zády k němu a rukama v kapsách. Mrzí jí, že to dopadlo takhle. Opravdu má pocit, že udělala všechno, co bylo v jejích silách. Do očí se jí nahrnou slzy a tak koukne k nebi, aby je vrátila zpátky do očí.* Co je? *Hlesne do prázdna s pohledem upřeným před sebe, když rozmrká slzy v očích a vrátí hlavu do normální polohy.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Nov 04, 2014 11:50 pm

*Zastaví se kousek od ní a sleduje jí.Vydechne,když se na něho neotočí*Já se nechci zase hádat nebo být rozhádaný a zase se s tebou nebavit.V tom hotelu mi to stačilo,jen...Já jsem se v tom baru opravdu nemohl zdržet.Nedalo se to....a než bych se přes ty lidi dostal za tebou k baru a pak se dostal mezi nimi zase ven.Vzal bych tě ven sebou a to jsem právě nechtěl*Neví,jak by líp řekl svou omluvu.Vlastně vůbec neví,co by měl ještě říct,proto doufá,že to co řekl,stačilo.Nikdy moc nebyl na omluvy*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Nov 05, 2014 12:01 am

Já se taky nechci hádat.... *Zašeptá a sklopí hlavu.Vyndá ruce z kapes a obejme si ruce.* Ale... *Vydechne. Neví přesně, co by mu řekla.* Já to chápu... *Zvedne hlavu a otočí se k němu trochu tělem.* Nebudeme to už řešit... *Pronese tišše a zlehka se pousměje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Nov 05, 2014 12:14 am

Fajn*kývne a sklopí hlavu.Polkne*nebudeme to řešit..*zvedne hlavu a otočí se.Najde koš a vyhodí tu prázdnou flašku do koše.Nedívá se,jestli ho stále Rose sleduje nebo odešla.Zadívá se před sebe a koukne na nebe.Ví,že tohle pokazil a není si úplně jistý tím,jak Rose odpověděla.Jestli to,co ze sebe dostal jako omluvu stačilo,nebo je na něho stále naštvaná.Sám by se tomu nijak nedivil.Někdy to dokáže opravdu zkazit a pak to jen těžko vrací zpět.Hlavně,co se vztahů týče*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Nov 05, 2014 12:29 am

*Koukne na něj, jak odchází s lahví ke koši a vyhazuje jí. Chvilku tam stojí a sleduje ho,jak se dívá do nebe. Pak se k němu pomalu rozejde a položí mu dlaně na ramena. Jeho omluvu pochopila a vzala jí. Ví dobře, že Damon jiný nebude. Jen jí mrzelo, že prostě odešel a vzkázal jí to po cizím chlapovi. Sjede mu rukama po pažích a chytne ho za ruku, proplete si s ním prsty a stoupne si před něj.* Pojď... Vezmeme to procházkou do hajan...Zítra nás čekají ty koně. *Vyloudí ze sebe ještě trochu smutný úsměv a koukne mu do očí.Chtěla by mu říct mnohem víc, ale došly jí slova a taky si myslí, že další slova jsou už zbytečná. Nakonec se k němu natáhne a dá mu pusu na nos. Miluje ho i ve chvílích, kdy by si zasloužil zaškrtit. *
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Nov 05, 2014 12:44 am

*Sklopí hlavu a koukne na ruku,za kterou ho chytla.Vydechne*Už chceš jít spát?*pozvedne obočí a koukne na ní*Fajn...*sklopí oči a hned potom se koukne na ní.Pousměje se,když mu dá pusu na nos,ale nic k tomu neřekne,ani víc nezareaguje.Tiskne její ruku a pomalu se rozejde pryč od toho místa.Vůbec netuší,kde přesně jsou a kudy se jde zpět do hotelu,ale moc to neřeší.I kdyby ho hledali celou noc,bylo by mu to jedno.Stejně má pocit,že celou noc nezavře oko.Konec dne se moc nevyvedl a to ho trochu štve*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Nov 05, 2014 1:01 am

Nechci jít spát... Pochybuju, že dneska usnu. *Posměje se a rozejde se s ním zpátky k hotelu, jak si pamatuje cestu, když šla hledat Damona. Šla docela rozrušená, takže si už cestu nepamatuje. Koukne na mobil a když zjistí, že jsou skoro 3 ráno, povzdychne si.Rozhlédne se okolo. Ulici, ve které jsou moc nepoznává. Uklidí mobil do kapsy a přitáhne si kabát blíž k tělu a jednou rukou si ho přidržuje kolem pasu. Po očku se podívá na Damona a pak před sebe na cestu.* Mám trošku obavy, že jsme se ztratili. *Zkousne si ret a zacukají jí koutky. Vlastně jí to v tu chvíli přijde absolutně absurdní a směšné.Damonovu pohledu se radši teď vyhne, aby si nemyslel, že je blázen a koukne se na druhou stranu, než je on.Snaží se ovládnout ten smích.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Nov 05, 2014 1:10 am

Pochybuješ o tom?*koukne na ní*Proč?*pozvedne obočí a koukne ne cestu,aby o něco nezakopl.Jde společně s Rose do ulice a vůbec nemá tušení,kudy jdou a kde zrovna jsou.Vydechne,když Rose přizná,že se ztratily*jop,taky mám ten pocit*rozhlédne se kolem nich.Teď už ani nemá ponětí,kudy by se mohli vrátit zpátky na to místo,kde byli do teď*Jsme ztracení*koukne na ní a pokrčí rameny*Čekal jsem,že se to stane až pojedeme na ty koně,ne už teď večer.Díky té tmě máme menší nevýhody v tom,že kolem moc lidí nepůjde*pousměje se trochu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Nov 05, 2014 1:27 am

Protože je skoro ráno a nechce se mi. *Pokrčí rameny a když Damon řekne, že jsou ztracení a začne o tom, že je všude tma, koukne na něj a drží pusu zavřenou, aby se nezačala smát.Zvedne ramena a nevinně vykulí trošku oči.Podívá se na něj a když ovládne další vlnu smíchu, vydechne.* Mrzí mě to... Nevím, kam teď. *Kousne se do rtu a rty roztáhne do širokého úsměvu, ve kterém odhalí zuby. Prohrábne si vlasy a poškrábe se na hlavě.* Ale pojďme tudy. *Ukáže na hlavní silnici a cestu kolem ní.Rozesměje se a zakryje si pusu dlaní.Vydá se po té ulici.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 12 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 22 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru