TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hotel L.A.

+4
Damon Salvatore
Enzo
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 7 z 36 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 36  Next

Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 02, 2015 5:49 pm

*Poslouchá Elenu co říká a otevře pusu, když zmíní přeměnu.* No.. Myslím že toto by sis měla hodně dobře promyslet protože už to nikdy nebudeš moci vrátit nazpět. *Řekne pak do telefonu.* Vážím si toho že jsi mi to řekla. *Podotkne.* Možná by jsme si o tom mohly promluvit až sem přijedeš někde samy dvě. Co na to říkáš? *Zeptá se jí mile.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 02, 2015 5:58 pm

Jo jasně že zítra. Chápu to že budeš se Stefanem. *Usměje se.* Tak super. Já budu už končit, abych mě nepodezřívali že mám nějakej plán zase. *Řekne s úsměvem.* Takže si užij let a zatím ahoj. *Rozloučí se s ní.* Jo a Stefan má číslo pokoje... *Zvedne se z křesla otevře dveře a koukne na ně.* tisíc šedesát devět.... *Prozradí ji.* Tak zatím. *Ukončí hovor. Zavře za sebou dveře od pokoje a vrátí se na pokoj její a Enza. Vejde do pokoj. Koukne na všechny tři s trochu pozvednutým obočím a s úsměvem na tváři.*Trochu to trvalo, promiňte... *Usměje se na ně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Jan 02, 2015 6:18 pm

Už mě zastřelila,myslíš,že ještě něco zkusí??*Pozvedne obočí a chytne se ruku,kterou mu Rose podala.Avšak ze země se zvedne sám bez její pomoci*Jop,asi jim dáme taky čas,to prochází*zasměje se*Jestli nepřijdou do 15ti minut,tak jdeme dolu do baru a bez nich*Usměje se a vezme si od Enza skleničku.Dá jí k puse,že se napije,když v tom vejde Lexi*Co sem říkal*ukáže na Lexi*Kde máš Stefana?*Odloží skleničku a rozejde se k ní*fontánu na hlavě nemá a účes do nebes taky ne.Co jste tam dělali takovou dobu?? Stěhovali pokoj?*pozvedne obočí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Jan 02, 2015 6:20 pm

*netrvalo to zas až tak dlouho a dostala se konečně do hotelu, s kufrem se dopotácela do Stefanova pokoje, vybalování nechá na potom, sedne si na postel a čeká až přijde*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Jan 02, 2015 6:24 pm

*Zavrtí se smíchem hlavou a drží Damonovu ruku, ačkoliv se zvedne sám.* Noo ještě jsme si mohlu užívat na pokoji... To bychom stihli vyzkoušet i tu vanu. *Zasměje se na Damona a vezme si od Enza skleničku.V tom se otevřou dveře a koukne s úsměvem na Lexi.* Ty bláho, kde je Stefan?? Že on strčil hlavu do skříně a ztratil se v Narnii? *Zvedne se smíchem obočí a položí skleničku na stolek.* A tys ho hledala a nemohla ho najít. *Stiskne se smíchem Damonovu ruku, jako by ztracení hrozilo i jí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Jan 02, 2015 6:36 pm

*Rozhodí se smíchem rukama, když se Damon zeptá, jestli nestačilo, že ho Rose zastřelila a exne do sebe skleničku krve.* Rose vana až večer... Ne, že tam zdrhneš dřív. *Uchechtne se a zavrtí hlavou.* Fajn, fajn... za patnáct minut jim tu necháme lístek : ''Pravděpodobně jsme na mraky v baru dole. Odneste si nás jak chcete, nemáte si tvořit na hlavě osmý a devátý div světa. *Zasměje se a koukne na Lexi, když se otevřou dveře.* Nooo konečně!! *Rozpřáhne ruce a položí skleničku od krve na noční stolek.* Hele... nemáš ty vlasy nějaký kratší? *Přejde k ní a prohrábne jí vlasy u konečků.Koukne na Damona s Rose a zabublá smíchy nad jejich spekulacemi.* Kdepa, má je pořád stejný. Co jste tam dělali? Damon stihl Rose ulechtat k smrti, ta se stihla vzpamatovat, zastřelit ho a ještě znov oživit... *Založí se ruce v bok a zvedne na Lexi jedno obočí.* Že vy jste kontrolovali pokoje v celým hotelu, jestli někde není hezčí? *Zasměje se a obejme jí kolem pasu.* A teď vážně, kde je Stefan? *Usměje se zeširoka a utře si znovu oči.Dneska ze smíchu nevyjde.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Jan 02, 2015 6:43 pm

*Prochází městem a hledá někde nejbližší zlatnictví či klenotnictví.Když konečně na něco narazí,vejde dovnitř a prohlídne si všechny prstýnky,co tam mají.Do očí mu padnou jedny,na kterých je vyryté jméno( http://www.saty-models.cz/files/Radien4-Aussen.jpg ).Měl štěstí,neboť měli zrovna Damona i Rose.Koupil ty prstýnky a nechal je dát do krabičky.Po zaplacení vyšel spokojeně ven a vrátil se do hotelu s tím,že aspoň ještě stihne kluky v baru.Vejde zpět do hotelu a po schodech vyběhne nahoru.Odejde ke dveřím od svého pokoje a odemkne si.Vejde dovnitř,zavře dveře a klíčky odloží na stůl.Teprve ve chvíli,kdy klíčky odloží a zvedne hlavu,si všimne Eleny.Párkrát zamrká,jestli se mu to jen nezdá nebo neblouzní*Eleno..*šeptne její jméno a rozejde se k ní s úsměvem na tváři a rozpaženýma rukama,aby jí mohl obejmout*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Jan 02, 2015 6:45 pm

*když ho uvidí rozbuší se jí srdce jako splašené.. Stefan.. její Stefan.. ihned si stoupne a když rozevře náruč přímo mu do ní vletí a obejme ho pevně kolem krku* Stefane.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 02, 2015 6:51 pm

*Couvne kousek, když se k ní rozejde Damon. Nakrčí nechápavě čelo, když začne mluvit o fontánce na hlavě. Přejede si přes vlasy raději.* Co to na mě meleš? *Zeptá se s pozvednutým obočím. Když začne Rose o narnii tak přimhouří oči trochu.Koukne na enza, když řekne že má kratší vlasy. přemýšlí chvíli co mají pořád z vlasy a pak jí to dojde.* Heeej vy jste tu drbali Stefanovi vlasy s mejma. Pff... *Odfrkne si a pak se rozesměje.*Jste si tu něco šlehli to není možný... *Zavrtí hlavou se smíchem.* No celý žhaví jsme byli na to tady lítat po celém hotelu. *Zasměje se.* A ani jsem ho nehledala ve skříni a ani jsme nestěhovali pokoj. Jen jsme se trošku zapovídali... *Zasměje se a koukne na trochu omluvně.* Stefan si musel jít něco zařídit a přijde za vámi potom do baru. Máte tam na něj počkat. *Na všechny se mile usměje.Doufá že Enzovi dojde kam šel.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Jan 02, 2015 6:56 pm

*Pevně jí obejme,ale dává pozor,by to nebylo zase moc pevný.Pár minut jí jen bezeslov objímá a usmívá se u toho.Po chvíli se od ní trochu oddálí a koukne se jí do očí*Co tady děláš?A jak si mě tu našla?*Pokládá jí hned otázku za otázkou.Je z toho tak mimo,že mu to skoro vůbec nedochází*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Jan 02, 2015 6:58 pm

*objímá ho, po tomhle toužila tak dlouho.. aby jí prostě jen sevře v náručí, aby byla s ním.. podívá se mu do očí* To Lexi. Všechno zařídila.*usmívá se..* Tak moc jsi mi chyběl Stefane. Konečně jsem zase s tebou..
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Jan 02, 2015 7:05 pm

*Zasměje se nad tím,co řekl Enzo a Rose.Je rád,že spolu pořád drží,i ldyž je tam Lexi.Tak trochu čekal,že se Enzo před Lexi uklidní a bude zase normální*Co by jsme si tu asi tak šlehli.Leda tak čerství vzduch nebo tvoje voňavky*Zasměje se nad tím*Ach,musel si něco zařídit*Přikývne*Je ve městě chvíli a už si musí něco zařizovat...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Jan 02, 2015 7:10 pm

*Rozesměje se, když se přidá Enzo a promne si namožené břišní svaly.* Já už nemůžu... *Zasténá se smíchem a opře se o Damona bokem.* No dovol, Lex... My a šlehnout si? To vy jste tam byl tak dlouho, že jsme chtěli nastoupit v mafiánském stylu a zarazit vám výrobu pervitinu. *Zasměje se už vysíleně.* No a vymklo se to... Zastřelila jsem si Damona... *Pohladí mu se smíchem břicho, kde měl imaginární kulku a podívá se zase na Lexi.Když Damon okomentuje Stefanovo zařizování, tak pokrčí rameny.* Tak budete muset asi do baru sami, zlato... Ne, že se ztřískáte, než přijdeme my. *Usměje se zeširoka a políbí ho na rameno.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Jan 02, 2015 7:11 pm

Lexi...?*pozvedne s úsměvem obočí*Potom jí budu muset poděkovat*Vydechne a políbí jí*Jsem rád,že jsi tu...*šeptne a usměje se na ní.Přijde mu to pořád jako sen.V jednu chvíli si s Elenou jen volá a pak jí má najednou v pokoji*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Jan 02, 2015 7:16 pm

*polibek mu oplatí, přitulí se k němu a více ho obejme* Lexi je moc milá. Zítra s ní půjdu na snídani.*usměje se* Chce si pokecat.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Jan 02, 2015 7:18 pm

*Přejede si dlaní po čele,nemůže se přestat smát, ale v mozku už nemá skoro žádný kyslík. Dodělává ho Damon svými hláskami a to, jak se s Rose doplňují.* Něco jsme dělat museli, abychom se zabavili a při přemýšlení, co s váma asi je, jsme do toho zapojili trošku fantazie a Damon zjistil, že Rose do ruky zbraň nepatří. *Zařve smíchy a dá si dlaň před pusu, aby se uklidnil.* Uuff... ufff.... *Vydýchává salvu smíchu po Roseině drogovém komandu a zvědavě na Lexi koukne.Je mu jasné, že Stefan odešel pro prstýnky.Jen myslel, že půjde zezačátku s nimi, aby zabavil Damona po dobu, co bude zařizovat sál a dort na recepci.Koukne na Damona s Rose a znovu mu zacukají koutky.Zeširoka se usměje.* Fajn, fajn... Počkáme na Stefa v baru a zatím si dáme do nosu sami... Co, kámo? *Usměje se na Damona a pohladí Lexi nad zadečkem po zádech.* A vy dvě běžte na špacír a dávejte na sebe pozor. Pak se sejdeme někde tady,ju?? *Mrkne na ní.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Jan 02, 2015 7:21 pm

Jo,Lexi je milá*kývne s úsměvem*Chce jít s tebou na snídani a popovídat si?*Pozvedne obočí*To by mě zajímalo o čem*zadívá se zamyšleně před sebe a objímá Elenu*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Jan 02, 2015 7:24 pm

*zasměje se* Vlastně.. si chtěla povídat.. a já jí navrhla snídani. Věděla jsem že budeme chtít být spolu.. nějakou dobu.*usměje se sladce tak jak to umí jen ona*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 02, 2015 7:41 pm

*Směje se s nimi taky i když přesně neví čemu. (Tady to asi muselo vypadat.) Pomyslí si.*No šel prostě sehnat něco pro Elenu. Já taky víc nevím... *Protočí oči s úsměvem.* No nedovolím, vy jste si fakt šlehli... to není jinak fakt možný... *Zavrtí hlavou se smíchem.*V mafiánském stylu ? Ouu škoda že jsem se tam ještě chvíli nezdržela... *Rozesměje se nad představou jak by tam vtrhli a ještě navíc jako mafiáni.*No jen trošku fantazie.. *Zasměje se tomu.* Jo ne že se ztřískáte... *Ukáže na Enza i na Damona s cukajícími koutky.* neboj se nic. Jasný sejdeme se tady. *Mrkne na něj a jemně ho políbí. Vezme si kabelku a za ruku vezme Rose.* Tak paa.. *Řekne jim od dveří a zmizí s Rose hned pryč z pokoje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Jan 02, 2015 7:47 pm

Nooo buď ráda, že ses nezdržela, zlato... Pistole a já nejsme kámoši. *Zasměje se a potvrdí Enzova slova.Usměje se na Damona i Enza, když Lexi zopakuje, aby se neztřískali a Enzo už je posílá pryč a obejme Damona jednou rukou.* Zatím pa... *Políbí ho sladce s úsměvem a to už jí táhne Lexi za ruku z pokoje.Stihne se ještě ohnout pro kabelku a zasměje se nad tím.Podívá se ve dveřích Damonovi s úsměvem do očí a zamává klukům.Pak už následuje Lexi z hotelu.* Ty máš naspěch kočko a já ani nevím, jak vypadám, když jsem se tam rvala s klukama. *Prohrábne si se smíchem vlasy a poupraví svetr, se spadlým ramenem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Jan 02, 2015 8:34 pm

Aha,tak teď už to chápu*Usměje se*Večer se tady chystá překvapení pro Damona a Rose.Lexi s Enzou je chtějí provdat...Půjdeš se mnou na jejich svatbu??*Zeptá se jí s úsměvem*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Jan 02, 2015 8:40 pm

No jistě moc ráda. Ale nevím jestli tu mám vhodné šaty!*řekne trošku zděšeně, legračně vykulí oči*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Jan 02, 2015 8:48 pm

*Poslouchá,co všechno ty dva Lexi vypráví a směje se tomu,pořád mu to přijde vtipné*Já jsem rád,že ses nezdžela.Nevím co by bylo horší,jestli první pomoct od tebe nebo od Enza*Zašklebí se nad představku,že by se k němu skláněla Lexi*Mějte se a pozor na ní.Jestli dostane do ruky pistol,tak zdrhej*Usměje se na ní a sleduje je,jak dochází*Tak a my jdeme do baru*Koukne na Enza s úsměvem*Už potřebuju panáka...*Poplácá ho po rameni a rozejde se z pokoje ven.Tu krev tam nechal ležet netknutou na stole.Přejde k výtahu a přivolá ho,než Enzo zamkne jejich pokoj*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Jan 02, 2015 8:52 pm

Nemusíš mít šaty.Já myslím,že je jedno co budeš mít na sobě*usměje se*Hlavně,že tam budeš*Pokrčí rameny*Takže se nemusíš stresovat tím,jestli máš nebo nemáš vhodné šaty....
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Jan 02, 2015 8:56 pm

*Se smíchem sleduje ty tři a pořád nemůže z těch hlášek.Celé by to měl někdo natáčet.Opltaí Lexi polibek a mrkne na ní.* Písnem si... *Usměje se a sleduje, jak tahá Rose pryč. Koukne pak na Damona, když jim zmizí z očí a přikývne.* Souhlasím... Tak jdeme, taky by se mi nějakej šiknul. *Zasměje se a nevšimne si, že jejich skleničky s krví zůstaly netknutý.Zamkne za nimi jejich dveře a klíče si schová do kapsy u kalhot.Dojde za ním k výtahu a když přijede, společně nastoupí.Opře se o stěnu a koukne na Damona.* Opovaž se chtíít po mně to samý, cos dělal s Rose v San Francisku!! *Zvedne výhružně prst a rozchechtá se.Zmáčkne přízemí a počká, než tam dojedou.Pak vystoupí z výtahu a rozejde se přes recepci k baru.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 7 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 36 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 36  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru