TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hotel L.A.

+4
Damon Salvatore
Enzo
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 21 z 36 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 28 ... 36  Next

Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 09, 2015 6:11 pm

*Uchechtne se nad tím,jak je Enzo připravenej nakopat Klause*Jop,my ho o tom přesvědčíme brzo*Kývne a koukne směr,kam mu očima ukázal Enzo.Vydechne úlevně,když uvidí Rose v pořádku.Koukne na Enza kam jde a pak už se zvedne ze židle,koukne na Rose a usměje se.Počká,než k němu dojde a pak jí beze slov obejme.Je vážně rád,že už je v pořádku,měl o ní strach*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 09, 2015 6:19 pm

*Podívá se na Enza,když kolem ní projde za Lexi a slabě se pousměje.Pak koukne na Damona,když se zvedne a jakmile se usměje,usměje se taky a zrychlí krok.Padne mu do náruče a pevně ho stiskne.Vdechne jeho vůni a vzlykne.* Omlouvám se..... *Zapláče mu do náruče a stiskne ho pevněji.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Feb 09, 2015 6:28 pm

*Zeširoka se usměje na Rose,když se míjí a dojde až k Lexi.Taky na ní koukne a políbí jí.Obejme jí kolem pasu a objedná jim whiskey.* Jsi ok??? *Zeptá se starostlivě a pohladí jí po vlasech.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 09, 2015 6:41 pm

Nemusíš se omlouvat,jen už to příště nedělej,dobře?*Tiskne jí k sobě taky pevně a jednou rukou jí pohladí po zádech.Tou druhou nemůže,neboť v ní má ten prstýnek,takže ruku musí mít sevřenou v pěst*Tak nebreč.Už je všechno dobrý...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 09, 2015 6:51 pm

Neudělám,slibuju.... *Hlesne a oddálí se od něj maličko.Pohladí ho zdravou rukou po tváři.* Je mi to líto.... *Setře si slzy a podívá se mu do očí.* Bála jsem se.... *Polkne.To,že se ve finále bála víc toho,že už ho neuvidí a posléze že už na něj nebude moct promluvit a bude se řezat nedodává.Nikdy nebude moct Lexi dostatečně poděkovat za to,že jí zbavila ovlivnění.* Chyběla bych ti..... *Vzpomene si na jejich rozhovor u ní v domě potom,co byli na výpravě pro jeho denní prsten.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Feb 09, 2015 6:59 pm

*Polibek mu opětuje a usměje se na něj.* Jo, jsem v pohodě... *Pousměje se na něj. Neřekne mu o tom co ví z hlavy Rose chce si to nechat jen pro sebe, ale nejraději by to ani sama nevěděla.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Feb 09, 2015 7:06 pm

Zvládla jsi to....Jsi nejlepší.... *Usměje se na ní a políbí ji na čelo.*Nejsi unavená? *Přisune k ní panáka whiskey a vezme jí znovu kolem pasu.Teď se mu opravdu ulevilo,že je všechno v cajku.Zamyslí se nad tím,jestli by měli dneska jít do klubu,nebo to odložit.Všichni musí mít všeho po krk.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 09, 2015 7:15 pm

Já se taky bál,když mi Enzo napsal,že nejsi,jak si říkala,na nákupech,ale u Klause *Vydechne* Chyběla bys mi moc*Pousměje se a vezme její ruku.Natáhne jí prsty a nasadí jí ten prstýnek* Teď už jsi celá*Koukne jí do očí a usměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 09, 2015 7:31 pm

*Svraští čelo,když uslyší nahlas svojí stupidní omluvu a zavrtí nad ní hlavou.Byla tak pitomá.Pousměje se na něj,když tentokrát nahlas přizná,že by mu chyběla a pohladí ho po paži.Sleduje ho,co dělá s její rukou a v momentě,kdy jí nasadí prstýnek a ještě to okomentuje,vhrknou jí znovu slzy do očí.Vzhlédne k němu a vydechne.* Damone.... *Špitne a zase ho obejme.* Ani netušíš netušíš,jak moc tě miluju... *Hlesne,oddálí se a chytne ho oběma rukama za tváře.Dlouze ho políbí a nehodlá ho pustit.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Feb 09, 2015 7:53 pm

*Nakrčí čelo nad tím že je nejlepší.*Ale nejsem.... *Zavrtí hlavou. Přivře oči, když jí políbí na čelo.* Jenom trochu, ale to je dobrý zvládla bych v pohodě ještě nějaký mejdlo... *Mrkne na něj. Napije se ze skleničky. Je ráda že všechno je v pořádku a že je Rose živá. Zamyslí se na chvíli nad Mikaelem, ale ty myšlenky pak pošle pryč nechce myslet na nejhorší.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Feb 09, 2015 8:00 pm

Ale jsi....a neškleb se... *Usměje se a pohladí jí po zádech.Zvedne pobaveně obočí nad tím mejdlem.* Faktiš??Zrovna jsem přemýšlel o tom klubu... *Uchechtne se a ohlédne se přes rameno na Dama d Rose.* Ale aby to neskončilo dřív,než by to začalo.... *Zasměje se a mrkne na Lexi.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 09, 2015 8:00 pm

*Usměje se a taky jí obejme.Jakmile se od něho oddálí,znovu se na ní usměje*Nevím,ale ty tvoje reakce teď,mi jako důkaz stačí*Opětuje jí polibek*Taky tě miluju*Řekne po polibku a nepřestává se usmívat*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 09, 2015 8:09 pm

*S úsměvem se na něj zadívá a chytne ho za ruku.Pevně mu jí stiskne a kousne se do rtu.* Mám takový štěstí.... *Pronese skoro jako by tomu nemohla uvěřit.Pohladí ho palcem po hřbetu ruky a když jí opětuje vyznání,zeširoka se usměje a chytne ho kolem pasu.Spokojeně si opře čelo do jeho krku.* Já už budu víc přemýšlet jo? *Vydechne mu na krk.Nejradši by si nakopala za to,že všechny vynervovala.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Feb 09, 2015 8:18 pm

Pff..*Zavrtí hlavou s úsměvem.* No nějaký kratší bych zvládla.. Klub zní dobře.. *Kývne souhlasně s úsměvem.* No je tam i tato možnost.. *Pousměje se. Koukne na Rose a Damona a usměje se spokojeně.* Nevím, ale jestli by chtěli jít i oni... *Pokrčí rameny.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 09, 2015 8:39 pm

To bys měla,protože příště už by to takhle dopadnout nemuselo*Nechce ani myslet na to,jak zle by to mohlo příště dopadnout.Vydechne a obejme jí*Příště,když ti bude vyhrožovat,tak mi to musíš říct,dobře?Ve dvou by to dopadlo úplně jinak.Mohli jsme odtamtud Katie dostat snáze a bez problému....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 09, 2015 8:49 pm

*Zamračí se nad tím,že by tam jeli oba.Kousne se do rtu a chvíli jen mlčí a nereaguje.* Mmmmm..... *Zamručí ne zrovna souhlasně a zůstane u něj v objetí.Teď zrovna je nejšťastnější na světě.Kdyby se jí nechtělo tak spát.Lehce se jí podlomí nohy.Chytne se Damona pevně kolem pasu a sykne,když zatne svaly na poraněné ruce.* Fajn....Slibujeu,že příště si nebudu vymýšlet žádné blbosti a všechno ti řeknu....Je mi to vážně líto,ale já tě nechtěla děsit...Už takhle jsi měl zlé sny....
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Feb 09, 2015 8:53 pm

*S úsměvem na ní zamrká.* Jsi moje ďáblice... *Zazubí se a při pohledu na ty dva pokrčí rameny.* Zeptáme se....Třeba jsou odpočinutí....Dam z toho deliria a Rosie z bezvědomí....*Uchechtne se a vezme Lexi za ruku.Dojde k Damonovi a Rose.Usměje se spokojeně,když je vidí a mrkne na Lex.To je skoro na fotku.* Chcete jít zapařit do klubu??? *Zeptá se těch dvou,zatímco si Lex drží kolem pasu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Feb 09, 2015 9:05 pm

*Zasměje se nad tou ďáblicí a zavrtí hlavou.* Dobře... No třeba jo.. *Při vzpomínce na Damona jak ho našli na káry se zasměje. Za ruku dojde s Enzem za Damonem a Rose. Usměje se na ty dva, když čekají na jejich odpověď. Koukne krátce na Enza a přitiskne se k němu trochu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 09, 2015 9:06 pm

*Pevně jí obejme,když se jí podlomí nohy a ona ho hned pevněji obejme*Nechceš si radši sednout?*Pozvedne obočí a kývne*Jop,ale tím,že bych byl s tebou,bych měl přehled o tom,že ti nic neudělá.Ochránil bych tě,oba by nás nedostal*Vydechne.Koukne na Enza a Lexi,když tam za nimi přijdou a Enzo se zeptá na klub*Sorry,kámo.Myslím,že to dneska vynecháme....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 09, 2015 9:30 pm

Nechci...Chci zůstat takhle.... *Políbí ho na hruď a přivine se k němu.* Já vím....Byla to hloupost ode mě....Promiň....Vím,že bys mě ochránil.... *Usměje se spokojeně a pootočí se na Enza a Lexi.Drží Damona kolem pasu a usměje se na Lexi.Přelétne očima z Enza na Damona a zpátky.* Mohli bychom tam vyrazit....třeba se odreagujeme.... *Pokrčí rameny a zvedne hlavu k Damonovi.Možná dělá hloupost,necítí se nejlépe,ale zase nechce zklamat Lexi a Enza potom,co pro ní udělali.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Feb 09, 2015 9:34 pm

*Chytne Lexi pevněji,když se k němu přitiskne a usměje se na Rose.Pak se podívá na Damona a chápavě přikývne.Vlastně si to myslel,že teď Rose nikam nepustí.Pohladí Lex po boku a mrkne na Rose,když řekne,že by šla.S úsměvem se koukne na Dama a zvedne obočí.* Takže??
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Feb 09, 2015 9:44 pm

*Na chvíli se setká pohledem s Rose, hned jím ale uhne.*Takže jdeme... Tři proti jednomu, Damone nemáš šanci.. *Zavrtí hlavou a pousměje se. Koukne na Damona a doufá že s nimi taky půjde.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 09, 2015 9:50 pm

Tak dobře*Pousměje se a nechá jí stát.Víc už se k tomu nevyjádří.Nemá,co by k tomu více řekl.Vydechne,když Rose souhlasí s tím,že do klubu půjdou*Tak fajn,jdu taky*Řekne po Lexiních slovách.Ví,že má Lex pravdu a proti nim nemá ani nejmenší šance*Kam se jde?A kdy vyrážíme?*Pokládá hned otázku za otázkou*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 09, 2015 9:57 pm

*Pohladí Damona po zádech,když souhlasí,že půjde s nimi.Je zmatená z toho,jak Lexi uhnula od ní pohledem.Sklopí hlavu a smutně sleduje špičky svých bot.Zvedne oči k Damonovi,po jeho otazkach,které ale ví,že nepatří jí.Proto se podívá na Enza,který je považován za hlavu výletu.Na moment sjede pohledem na Lexi,ale hned se zase podívá k zemi a přitiskne se k Damonovi.Měla spíš být s ním a jít ai lehnout.Jestli je na ní Lexi naštvaná,tak to bude zábava na prd.Nasucho polkne a opře si hlavu o Dama.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Feb 09, 2015 10:05 pm

*Zazubí se nad tím,co řekla Lex Damovi a koukne na něj a pak na Rose.Je mu jasné,že Damon Rose bez něj teď nepustí.Usměje se a kývne.* Přesně to jsem chtěl slyšet....Jdeme teď hned a jdeme tam,kde pařili holky....Je tam docela našlapáno....Zavolám taxík.... *Hrabne do kapsy pro mobil a uvědomí si,kde je.Koukne na Lexi a natáhne ruku,aby mu vrátila telefon.* Seru na taxík,jdeme pěšky.... *Uchechtne se a vezme Lexi na záda.* Velím odchod,bando....naviguj mě,zlato... *Zasměje se,hodí na bar pár bankovek a vykluše jako vraník z baru a posléze z hotelu.Vyrazí ulicemi ke klubu,jak ho Lexi naviguje a občas zařehtá.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 21 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 36 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 28 ... 36  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru