TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hotel L.A.

+4
Damon Salvatore
Enzo
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 12 z 36 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 24 ... 36  Next

Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Jan 03, 2015 7:37 pm

*Když začne hrát písnička a Damon s Rose a Enzo s Lexi odejdou tancovat.Zůstane stát vedle Eleny a pomalu dojí ten dort.Prázdný talíř odloží a sleduje ty čtyři jak tancují.Sám se do tance nehrne,protože moc netancuje a ani nemá na tancování náladu*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Jan 03, 2015 7:44 pm

*Když ho chytne za ruku,odejde s ní tancovat.Usměje se nad slovy,které mu zašeptá do ucha*Myslím,že by to bylo možné,jen musíme vymyslet jak,aby nás v půlce cesty nezastavily*šeptne a narovná se,aby nebyli nápadný.Při tom tancování sleduje dveře a přemýšlí,jak by se odtamtud mohli dostat,aniž by je někdo zastavil a donutil zůstat.Má trochu problém s přemýšlením,neboť je ještě pořád trochu mimo z toho,co tam teď probíhá*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Jan 03, 2015 7:47 pm

*pohladí ho po paži..* Všechno v pořádku?*nechce ho nijak nutit, prostě si chce počkat až jí o tanec požádá sám.. kouká jakou jsou ostatní št'astní*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 03, 2015 7:53 pm

*Podívá se na Damona a chytne se jeho ramen při tanci.Rozhlédne se okolo a škobrtne lehce na podpatcích.Díkybohu to zamaskuje úkrokem do strany a sklopí oči.Pokrčí nad jeho slovy rameny.Sama neví, jak se nenápadně vytratit, aby je nikdo nezastavil.Pohled nechává sklopený i s hlavou a ráda by přemýšlela nad tím, jak se vypařit, ale pořád má v hlavě maglajs a nedokáže se soustředit na vůbec nic.Sjede rukou, na které má prstýnek s jeho jménem z jeho ramene na hrudník a zadívá se na ten prstýnek.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 03, 2015 9:15 pm

Jo, povedlo..*Přikývne souhlasně s úsměvem.* Tomu se taky divím, ještě jsem čekala že nás kuchne tím nožem... *Zasměje se. Protočí se mu pod rukou.*Nemusel by no, ale věřím tomu že nám to ještě spočítá... *Usměje se a koukne taky směrem k Rose a Damonovi.* Ale ono nebylo vůbec těžký z ní udělat princeznu. Ona je krásná jako princezna já na ní akorát navlíkla šaty. *Mrkne na něj s úsměvem. udělá pak otočku. Když dohraje písnička tak koukne znovu po Damonovi a Rose.* Jdu rozmluvit tu naší princezničku. *Mrkne na něj s úsměvem. Letmo ho políbí a pak odejde pro Rose.* Na chvíli ti odcizím ženu. *Oznámí Damonovi. Chytne se rose za loket a odejde s ní. Tam kde je dostatek alkoholu. Nechá si od pracovníka nalít dva panáky. Jeden si vezme a druhý dál Rose.* Krásko ty nejsi šťastná ? *Zeptá se ji.* Jo a dlužíš mi celej tvůj šatník. Vdala ses dřív než já. *Zasměje se ze široka na ni.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Sat Jan 03, 2015 9:23 pm

Přesně, to jsem taky čekal, kdy z nás udělá kuřata a vypreparuje nás. *Uchechtne se a zadívá se na ty dva.* Krásný šaty... Fakt jsem čuměl, když vešla... *Pochválí Lexi ještě jednou a povzdychne si nad tím,že jim to Damon spočítá.Je mu to jasné, ale stejně je rád, že to udělal. Rozhodně nebude říkat, že to byla chyba.* Okay, rozmluv jí, je z toho chudák celá vykleplá... *Zasměje se, opětuje jí polibek a sleduje jí, jak krade Rose Damonovi.Odejde za Stefanem a Elenou a zeširoka se usměje.* Co říkáte na obřad?? Kdy do toho praštíte vy dva?? *Zasměje se a čórne si pro ně jednu lahev whiskey.Nalije si panáka a koukne na Stefana.* Pijete? *Sjede pohledem na Elenu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Jan 03, 2015 10:15 pm

*Koukne na Elenu a kývne*Jo,všechno v pořádku*Usměje se na ní.Když tam za nimi přijde Enzo,koukne na něho*Měli jste to dobře vymyšlený*kývne*Povedlo se vám to*pochválí mu.To,kdy do toho praští oni,nekomentuje*Já jo,ale nechci to přehánět...
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Jan 03, 2015 10:25 pm

*Tancuje s Rose a přemýšlí.Nakonec se rozhodne,že s ní prostě odejde a jim řekne,že se vrátí.Už jí to chce navrhnout,když si pro Rose přijde Lexi.Vydechne a přenechá jí Lexi.Sám se rozejde ke stolu s pitím a odtamtud všechny sleduje.Chce odtamtud zmizet,ale nechce tam nechávat Rose.Hlavně proto,že chce zmizet stejně jako on.Rozhodl se jí nechat chvíli s Lexi a pak jí prostě odvést pryč,aby mohli být chvíli osamotě a rozdýchat to,co se tam stalo*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 03, 2015 10:47 pm

*Podívá se na Lexi, když pro ní přijde a řekne Damonovi,že jí odcizuje.Lehce se pousměje a když jí Lexi tahne za loket ke stolu s alkoholem, otočí na Damona hlavu a podívá se mu do očí. Ani teď se nezmohla na slovo protestu, ačkoliv jinak by se dokázala u Damona hlasitě udržet.Dojde s Lexi ke stolu s alkoholem a vezme si od ní panáka.Motá se jí hlava,takže ho do sebe hned otočí a usměje se na Lexi.* Já.... *Polkne a promne si pramínek vlasů,visících jí u obličeje.* ..jsem moc štastná... Asi... bylo to krásný... *Podívá se s úsměvem na Lexi a koukne po Damonovi, kde stojí.* Vím, že s ním chci být navždy, jen... jsem překvapená.... *Hlesne a opře se volnou rukou o stůl.Nad tím, že jí dluží šatník se usměje zeširoka.Úplně na to zapomněla.* No vidíš to... Takže kdykoliv zajdi... Moje skříň je tvoje. *Sklopí pohled na šaty a nechá jim nalít další skleničky. Vezme si jí a napije se. Zkusí rozehnat mžitky před očima rychlým zamrkáním a koukne na Lexi.* Nějak mi není..... *Ani to neodpoví a jen tak tak odloží skleničku na stůl a složí se na zem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Jan 03, 2015 10:52 pm

*Usměje se na Stefana, když jí potvrdí, že je všechno v pořádku a sleduje dění v síni.* Asi je zbytečné se tě ptát, jestli chceš tančit, když písnička skoro končí, viď? *Zeširoka se na Stefana usměje a drží se po jeho boku.Když přijde Enzo, s úsměvem přikývne.* Vymysleli jste to krásně.Hezčí svatbu jsem neviděla. *Pochválí ho a na alkohol odmítavě zavrtí hlavou.* Mně stačilo to šampaňské, ale děkuju. *Odpoví mile, když se na ní podívá a položí Stefanovi ruku na záda.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Sat Jan 03, 2015 11:00 pm

Dík, dík oběma... Jsem rád, že se vám to taky líbilo. Takže kdyby po mně běžel čerstvej manžel s ulomenou nohou od stolu, tak ho srazte... *Uchechtne se.* Ale kdepa, tu atmosféru doplnilo to, že to Rose tak sluší... A to zařídila Lexi.Nemůžu slíznout všechnu smetanu... Ale dal bych si ten bílej dort. *Zasměje se a koukne na Stefana.* Okay, tak trošku na ty dva, ať je zapijem. *Nalije panáka i Stefanovi a dolije sobě.* Ať jsou spokojený.... *Usměje se, podá mu panáka a znovu koukne na Elenu.* Já to chápu... Ne každej by zvládl to, co vypijeme za den my. *Uchechtne se a najde alespoň džus, který jí nalije a podá.* Ať nejsi na suchu. *Mrkne na ní.Jelikož nevěnuje Lexi a Rose žádnou pozornost, nemá šajnu, co se tam děje.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 03, 2015 11:20 pm

*Napije se ze skleničky. usměje se pak na Rose, když do sebe hned otočí celou sklenku.* Mělo to být překvapení, ale netušila jsem že z toho budeš němá. *Pousměje se na ni. Dopije taky skleničku.*No vidíš chceš s ním být navždy tak buď šťastná a užívej si to...*Mrkne na ni s úsměvem a pohladí ji po paži.* Budu tvojí skříň často navštěvovat.. *Zasměje se tomu a zavrtí hlavou nad tím. Když pak najednou Rose odpadne tak si k ní ihned klekne s vyděšeným výrazem. Poplácá jí zlehka po tváři.* Rose... *Zavolá na ni.Nakonec jí štípne u krku, aby se probudila.Zůstane u ní klečet a čeká jestli otevře oči.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Jan 03, 2015 11:37 pm

Ne,já netančím*Zavrtí hlavou a usměje se*Myslíš,že po tobě půjde s ulomenou nohou od stolu??*Pozvedne obočí a pousměje se*To mi došlo,když s ní přišla.Ty bys asi těžko zařizoval všechno*Zasměje se*Už byl přípitek,ne?Ale dobře,ještě jednu zvládnu*Usměje se a vezme si skleničku s pitím.Když Enzo nalije Eleně džus,usměje se a pak si s nimi ťukne*Tak na ty dva...*řekne a kopne to do sebe*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Jan 03, 2015 11:49 pm

*Stojí tam u toho stolu a sleduje je.Ve chvíli,kdy Rose omdlí,zrovna sledoval Enza,Elenu a Stefana.Jakmile uslyší Lexi,že mluví na Rose,jakoby někam odcházela,otočí hlavu a koukne jejich směrem.Když uvidí Lexi klečet na zemí,rozejde se rychlím krokem za nimi.Dojde tam,klekne si naproti Lexi a koukne starostlivě na Rose*Rose*zašeptá a vydechne.Chvíli jí sleduje a přemýšlí.Po chvíli,kdy zahlédne znovu Elenu,mu to dojde*Krev,potřebuje krev*šeptne a rozhlédne se.Jestli jí odnese pryč do pokoje,vzbudí pozornost*Jestli jí dáme napít z někoho tady,budeme prozrazení.Musíme to udělat jinak*stále šeptá*Kryj mě*přesune se po kolenou k její hlavě a položí si jí na klín.Kousne se do ruky a přiloží jí k její puse*Musíš pít*řekne a dává pozor,jestli ho někdo nesleduje*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Jan 04, 2015 12:06 am

*Trochu nakrčí čelo, když se Rose neprobírá. Pak zvedne pohled Damonovi, který se tam objevil. Když jí řekne že potřebuje krev tak koukne kolem sebe.* No tak můžeme říci že se jí udělalo špatně a odnést ji. *Navrhne, když pak však Damon se kousne do zápěstí a požádá ji o to aby ho kryla tak jen na to přikývne. Přesune se blíže k hlavě Rose a zůstane u ní klečet tak že lidi co jsou v síni je vidět nemohou. Kouká na Rose a netrpělivě čeká až se napije.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 04, 2015 12:11 am

*Na Lexino štípnutí nijak nereaguje,ale v momentě, kdy ucítí u rtů krev,pootevře oči.Ani se je nepokouší otevřít úplně a napije se z Damonova zápěstí.Když cítí, že se jí dělá lépe,odstrčí jeho ruku a až v tu chvíli otevře oči.Podívá se nad sebe na Damona a hned zase na Lexi.Pootevře pusu a podívá se na Damonovu ruku, kterou měla před chvílí u pusy.* Tys mi... Já jsem.... *Koukne na Damona, na Lexi a pokusí se se vyhrabat na nohy.* No ty blázne.... *Zakleje a sundá si střevíčky, aby se mohla postavit.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Sun Jan 04, 2015 12:16 am

*Zasměje se na Enza, když vtipkuje o tom že po něm Damon půjde.*Rose vypadá jako princezna. *Usměje se a vybaví si jak ji Lexi přivedla a všichni na ni s otevřenou pusou zírali. Koukne pak po bílém dortu.* Dala bych si taky, ale to už by mi dneska asi praskly šaty. *Zasměje se a pohladí si břicho.* To je pravda, já nemám skoro žádnou výdrž. *Přikývne a usměje se ze široka na Enza. Pak koukne s úsměvem i na Stefana.Vezme si od Enza džus, když jí ho podává.*Děkuju.. *Poděkuje mu mile. Přiťukne si s nimi.* Na ty dva. *Z opakuje slova po Stefanovi a pak se trochu napije džusu.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 04, 2015 12:20 am

A budou chtít zavolat sanitku*Zavrtí hlavou a polkne,když z něho Rose začne pít.Vydechne,když konečně otevře oči.Oddálí od ní ruku,když se začne zvedat*Musel jsem*vysvětlí jí dvěma slovy a pak se zvedne ze země.Srovná si rukáv od saka,aby zakryl to,že mu z ruky tekla krev*Měla bys jít na pokoj,aby ses dala trochu dohromady*Má na mysli,aby si Rose dala krev.On sám jí sice taky neměl,ale nemá zatím pocity,že by mu chyběla*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Sun Jan 04, 2015 12:22 am

*Zasměje se na Stefana a přikývne.* To si piš, že by po mně šel čímkolliv ostrým, co by měl po ruce. *Uchechtne se a koukne na Elenu.* Přesně... Jako princezna... *Pokýve hlavou a koukne zase na Stefana.* To jsme ale pili všichni společně.. A teď si my připíjíme na ně... To je logický, ne? *Zase se zasměje a mávne rukou nad tím, že Elena nemá výdrž.Pít s upírama by nezvládl nikdo.Podruhé mávne rukou nad její omluvou a s úsměvem do sebe kopne panáka.* Pojď, Elen... Budeme tlustý. *Uchechtne se a vezme nůž na krájení dortu.Přikrade se k tomu bílému a ukrojí sobě, Stefanovi i Eleně.Donese to na talířkách.* Povinná ochutnávka. *Zakousne se se smíchem do svého kousku a spokojeně si pomlaskává.O tom, co se děje opodál pořád nemá páru.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Jan 04, 2015 12:38 am

Jo,je to logický*Usměje se a kopne do sebe panáka.Koukne na Elenu s úsměvem,když prizná,že by si ten dort dala taky a hned se začne vymlouvat,že by jí praskli šaty*Vždyť si dejte,když chcete*usměje se na oba.Když Enzo donese dort i jemu,vezme si od Enza dort*Já jsem ale neříkal,že chci taky..*Usměje se a lžičkou si dá kus do pusy*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Jan 04, 2015 12:40 am

To je taky pravda. *Přikývne mu na tu sanitku. Sleduje Rose jak pije z Damona a následně jak otevírá oči. Když je otevře úplně tak se trochu usměje. Potom co Damon si zakryje tu ruku ze které Rose pila tak se taky zvedne. Pomůže pak i Rose na nohy.* Měla by jsi ho poslechnout a vážně jít. *Přitaká na slova Damona a zlehka se na Rose usměje.* Běž s ní Damone. Já vás tu "omluvím". *Nad posledním slovem udělá uvozovky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 04, 2015 12:45 am

*S pomocí Lexi se dostane na nohy a pousměje se na ní vděčně.* Díky....Oběma... *Hlesne potišku a podívá se na Damona.Přikývne na jeho slova a zase sjede pohledem na Lexi, když mu dá za pravdu.* Jo, jo... Měla bych...Ale.. *Podívá se znovu na Damona.* Půjdeš se mnou? *Podívá se na něj prosebně a sundá si čelenku z vlasů.Znovu se podívá na Lexi, když posílá Damona s ní, že je ''omluví'' a usměje se na ní.Pohladí jí zlehka po paži a koukne na Damona.Už by si ráda sedla, nebo lehla.Nejlíp s vanou krve a brčkem, ale nechce odejít bez něj.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Sun Jan 04, 2015 12:54 am

*Zasměje se nad jejich logikou ohledně přípitků a dá si vlasy za ucho s úsměvem.Podívá se na Stefana a pokrčí nevinně rameny.* Říkám,že nechci, aby mi praskly šaty. *Rozhodí lehce rukama a zeširoka se usměje.Sleduje Enza, jak krájí dort a když jim ho přinese na talířkách, zasměje se nad tím, že budou tlustý.* Noo to je hezký, aby mě pak Stefan ještě chtěl. *Usměje se na Stefana roztomile a ochutná dort na lžičce.* Páni, je ale vážně vynikající. *Pronese labužnicky a hned si nabere další lžičku.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 04, 2015 12:56 am

Jop,půjdu s tebou*Kývne a vydechne.Využil hned toho,že odtamtud bude moci zmizet*Tak pojď*Usměje se na ní a podá jí ruku,aby se ho chytla.Už se nemůže dočkat toho,až tu síň opustí*Užijte si to tady bez nás*Popřeje Lexi a rozejde se s Rose pomalu ze síně ven a potom k výtahu.Přivolá jim výtah.Když výtah přijede,nastoupí s ní do toho výtahu a zmáčkne jejich patro*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Sun Jan 04, 2015 12:58 am

Já vím, žes to neříkal, proto říkám, že je to povinná ochutnávka. *Uchechtne se a koukne na Elenu, jak futruje.* Jo, je vynikající.... Možná lepší než ten velkej.... Tenhle je plnej krému. Mňam!! *Zamlaská se smíchem a znovu si mohutně ukousne z toho kousku.Za chvilku ho má celej v sobě a olízne si labužnicky prsty.* Tohle snim klidně celý. *Ukáže na dort a zasměje se.Nalije si whiskey do skleničky a spláchne tu dobrotu panákem.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 12 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 36 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 24 ... 36  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru