TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hotel L.A.

+4
Damon Salvatore
Enzo
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 20 z 36 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 36  Next

Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Feb 08, 2015 10:22 pm

Jo teď mi to psal a chtěl vědět kde jsme.. Měl by se o ní starat, já nevím co je důležitějšího, že chce jít mluvit.... *Pokrčí rameny.* Asi jde.. *Fakt by jí zajímalo jestli to ječení, které asi nejspíš přijde je přednější než Rose. Kopne do sebe panáka. uvidí pak Damona vcházet do baru.* Už tu je. *Kývne ke dveřím. Potom co se zastaví u ní a řekne že o samotě. Tak pozvedne obočí. Koukne ještě na Enza a pokrčí rameny. Pak se zvedne od baru a sedne si naproti Damonovi ke stolu. Kouká na něj mlčky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Sun Feb 08, 2015 10:25 pm

*Protočí oči,když se u nich objeví Damon řekne Lexi,že o samotě.Pokrčí rameny na Lexi a kopne do sebe další skleničku.Na Damona se nepodiva.Poslouchá je od baru.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Feb 08, 2015 10:27 pm

Posledně...když byl Stefan rozparovačem.Něco si dělala a pomohla mu.Funguje to i když je někdo ovlivněný?*Pozvedne obočí*A doufám,že něco takovýho taky umíš.Bylo by hezký,kdybys odpověděla ano*Kouká se při mluvení do stolu,protože nechce,aby viděla v jeho očích to zoufalství a strach o to,že Rose bude muset dovést zpátky za Klausem nebo někým,kdo jo dokáže pomoci*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Feb 08, 2015 10:36 pm

*Přikyvuje na jeho první slova. Nakrčí čelo, když se ptá na to ovlivnění. Nevím proč se na to ptá teď, když nahoře je Rose, která potřebuje jeho pomoc.*Jo funguje.. *Přikývne.* Umím, ale nevím proč ti teď na tom tak záleží... *Pozvedne obočí a čeká co jí k tomu řekne.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Feb 08, 2015 10:40 pm

*Vydechne,když mu potvrdí,že to umí i s ovlivněním*Rose*Polkne,ani to nedokáže říct*Klaus jí ovlivnil......*Zvedne hlavu a koukne na Lexi,,aniž by si svůj pohled uvědomoval*Pořád se do tý ruky řeže.Já...svázal jsem jí k posteli,ale kdoví jak dlouho jí to udrží.Jestli bude pokračovat,za chvíli si tu ruku uřízne úplně....*Vzdychne*Lexi,pomož jí.....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Feb 08, 2015 11:07 pm

*Zamračí se, když řekne jen Rose.*Cože ? *Řekne o něco nahlas a hned si přikryje pusu rukou. Vidí ten Damonův pohled plný zoufalství a strachu, zatají se jí z toho až dech.* To je takovej hajzl... *Řekne tišeji a nasraně. Nejraději by za to Klausovi urvala hlavu.* Já ji nemůžu ubližovat Damone... Ani to nedokážu... *Zavrtí hlavou. V očích má najednou bolest.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Feb 08, 2015 11:12 pm

Takže jí nepomůžeš?Necháš jí,aby se řezala do ruky dokud jí neupadne??*Pozvedne obočí*To,že jí chvíli budeš ubližovat,je nic proti tomu,že by měla přijít o ruku úplně.A kdoví co by dělala potom,když je ovlivněná.Neřekne ani slovo,jenom řeže a řeže.Lexi jestli s tím nic neuděláš,přísahám,že s ní jedu za Klausem....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Feb 08, 2015 11:31 pm

*Koukne na Damona a zavrtí hlavou. Podepře si hlavu o čelo a pak čumí jen do stolu, na chvíli zavře oči a pak je zase zvedne k Damonovi.*Ne nenechám... *Řekne nakonec. Ztěžka vydechne. Chce se jí z toho až brečet.* Fajn já to udělám.*Šeptne skoro ty slova. Ztěžka polkne.* Jdu za ní... *Povzdychne si. Zvedne se od stolu. Přejde k baru kopne tam do sebe toho panáka co tam nechala. Sáhne po bundě. Koukne ještě na Enza krátce a pak se vydá pryč z baru. U výtahu ovlivní toho chlápka, aby odešel a už neblokoval výtah a sama nastoupí do výtahu. Zmáčkne tlačítko nahoru do jejich patra. Hlavou se opře o stěnu výtahu a zavře oči.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Feb 08, 2015 11:38 pm

Fajn*Kývne,když řekne,že jde za ní.Otočí se a sleduje jí,dokud neopustí ten bar.Potom co Lexi opustí bar,se otočí a od servírky si nechá donést Bourbon.Položí ruce na stůl a hlavu na ruce.Zavře oči a i přesto,že mu servírka donese skleničku s Bourbonem,tu hlavu nezvedá.Už se nechce nikomu dívat do očí,aby neviděli ten jeho zoufalý pohled.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Sun Feb 08, 2015 11:42 pm

*Poslouchá jejich rozhovor se zatajeným dechem,když se dozví,co Klaus udělal Rose.Sevře ruku v pěst.Ani nevěděl,že Lexi dokáže zrušit ovlivnění.Koukne na ní,když si bere bundu a vyprovodí jí pohledem.Otočí se na Damona a vidí ho s hlavou v dlaních.Je mu ho líto.Objedná lahev bourbonu a dojde k němu.Pevně mu stiskne rameno,aby věděl,že je tam s ním a sedne si ke stolu k němu.Nalije si panáka a nechá lahev otevřenou.Nic neříká,chce nechat Damona vydechnout.Sám by se v jeho situaci zbláznil.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Feb 08, 2015 11:48 pm

*Ucítí něčí ruku a svém rameni.Dojde mu,kdo to je.Jen Enzo mu sahá na rameno*Přišel sis počkat,až zvednu hlavu,abys mi mohl vrazit?Nebo ses přišel zeptat na Rose?Předpokládám,že jsi poslouchal..*Mluví na něho a hlavu má pořád na rukách*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Sun Feb 08, 2015 11:59 pm

Nepřišel jsem ti vrazit ty magore.Přišel jsem,abys věděl,že tu jsem s tebou....Rose bude v pořádku.Slyšel jsem všechno,ptát se mi přijde zbytečný.... *Zašklebí se a přisune k němu láhev.* Ale jestli chceš být sám,půjdu na svoje místo.... *Koukne k baru a pak na Damona.* Myslel jsem,že by se ti kámoš hodil.... a já tě ve štychu nenechám..... *Pokrčí rameny a exne pití ve sklence.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 09, 2015 10:42 am

Tušil jsem,že budeš poslouchat,i když jsem chtěl s Lexi mluvit o samotě *Vydechne a konečně zvedne hlavu.Vezme do ruky svou sklenku,vypije její obsah na ex a dolije si z flašky,kterou mu Enzo přisunul blíž*Neměl jsem jí nikam pouštět,mohl jsem tušit,že z toho nebude nic dobrýho*Vydechne*Proč mi to neřekla?Ve dvou by jsme to zvládli líp.Jenomže ne,ona mu šla rovnou pod kudlu*Zašklebí se a vypije obsah další skleničky*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Feb 09, 2015 3:17 pm

Sorry.... Prsty do uší si dávat kvůli tobě nebudu. *Zašklebí se a koukne na něj,když zvedne hlavu.* (Herečka...) *Pomyslí si.* Ne,neměl jsi jí pouštět.Kdybys to věděl.Jenže jsi to nevěděl... Už jsem ti psal,proč to udělala.Vyhrožoval jí.Vydíral jí přes Katie.Zkusil to první na Lexi,ale jelikož jsem byl u toho,tak jsem si jí pohlídal.Tys takový štěstí neměl. *Pokrčí rameny a upije z nově nalité sklenky.Vzpomene si na prstýnek v kapse.Vyndá ho a hodí ho po Damonovi.* Klaus moc dobře věděl,co dělá,Damone....
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 09, 2015 3:42 pm

Neříkej.To je mi novinka,že jsem neměl štěstí*Chytne ten prstýnek a prohlédne si ho*Klaus to ví vždycky.Jen mě tady někdo uklidňoval,že jsme daleko a nikomu se nic nemůže stát*Koukne na Enza*ale já ho jednou zabiju.....Přijdu na to jak a zabiju ho,bude klid...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Feb 09, 2015 3:47 pm

Sorry,kámo... Netušil jsem,že... *Projede si strniště na bradě a vydechne.* Je mi to líto,netušíš jak moc.Když jsme přijeli a ten zmrd mi řekl,že jdeme pozdě,myslel jsem,že vyletím z kůže.Pak mi hodil tohle.... Kývne k prstýnku.* Hele... Rose je nahoře.Lexi jí pomůže. Teď už si dáme na jeho léčky bacha.Hlavně nikdo nikam sám. *Pokrčí rameny a přimhouří na něj oči.* Tak to bych neřekl kámo.... Říká ti něco pokrevní linie?Víš z koho jsi stvořenej?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 09, 2015 3:57 pm

No,pokud se nikdo nebude chtít podílet na vraždě,sám půjdu*Schová prstýnek do dlaně a nakloní hlavu trochu do strany,když začne o pokrevní linii*Pokrevní linie?*Pozvedne obočí*Mě stvořila Katherine,ale víc netuším.Proč s tím vůbec začínáš.Co má co společnýho,Klausova smrt a pokrevní linie.*Koukne na něho nechápavě*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Feb 09, 2015 4:06 pm

Pokud zabiješ Klause,s ním zemře každý upír,který kdy byl stvořen z jeho krve.A to tak,že pro příklad:Klaus stvoří Madlenu,Madlena stvoří Rose,Rose stvoří Trevora,Trevor stvoří Kvída a všichni tihle umřou,jakmile umře Klaus....Chápeš?Pokrevní linie....Takže pokud nevíš,kdo stvořil Katherine a tak dál a tak dál.... A já to nevím.Lexí to neví.Pochybuju,že to někdo ví. *Zavrtí hlavou a povzdychne si.Vypije obsah ve skleničce.* Klaus nesmí umřít.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 09, 2015 4:20 pm

Jemu snad projde úplně všechno.On to s tou nesmrtelností myslí vážně.*Zavrtí hlavou*Fajn,tak ho někam zavřu ať tam hnije třeba do životí.Já pochybuju,že mu bude někdo ochotnej pomoct.Všem se jenom uleví.Promyslím to všechno a zbavím se ho takhle.Když nemůže zemřít,bude aspoň hnít.To nikoho na životě neohrozí..*Pokrčí rameny*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Feb 09, 2015 4:22 pm

S tím souhlasím a jdu do toho s tebou. *Dolije si skleničku a pozvedne jí v přípitku.* Ámen. *Pronese a kopne do sebe panáka.* Nikdo neví,z koho je stvořenej....do prdele. *Zakleje sám pro sebe a zadívá se na prázdnou skleničku.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Feb 09, 2015 4:29 pm

Neděkuj mi pořád... No já bych tě tam když tak donesla.. *Usměje se na ni. Počká až Rose vypije tu krev a pak se spolu s ní rozejde k výtahu, který Rose přivolá. Nastoupí s ní do něj.* Ale ne, nezabije tě... *Zavrtí hlavou. Vezme Rose za zdravou ruku u recepce a dovede jí až do baru. Koukne ke stolu, kde sedí Damon a Enzo, kývne k němu a letmo koukne na Rose. U baru pustí její ruku, aby došla zatím za nimi sama. Objedná si u baru dvojitou whiskey a otočí jí do sebe. Potřebovala to.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 09, 2015 4:34 pm

Fajn,takže ho zavřeš se mnou?*Pozvedne obočí*Skvěle,parťák se bude hodit*Dolije si do skleničky Bourbon a jen si cucne*Nikdo to neví a Klaus toho zneužívá*Zašklebí se nad tím.Vážně by ho nejradši zabil*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 09, 2015 5:28 pm

*Chytne se Lexiny ruky a následuje jí do baru.Pousměje se trošku a když jí u baru pustí a kývne ke stolu,kde sedí Damon a Enzo,zatají se jí dech.Polkne a koukne se na Lexi,která zůstane u baru.Rozechvěle se rozejde pomalu ke stolu,kde sedí Damon s Enzou.Bojí se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Feb 09, 2015 5:38 pm

Jasně,že ho zavřu s tebou...a nakopu ho do koulí tak,že mu zůstanou v krku.... *Ušklíbne se.* Zneužívá....Myslí si,že je nedotknutelnej....Plete se. *Odfrkne si a v tom uvidí vejít Rose a Lexi.Skoro steče úlevou pod stůl.Když Lexi pošle Rose ke stolu samotnou,koukne na Dama a očima mu ukáže směr Rose.Pak se zvedne a vyrazí za Lexi.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Feb 09, 2015 6:04 pm

*Kopne do sebe ještě jednu skleničku whiskey u baru. Promne si oči, vzpomene si zase na to co našla v hlavě u Rose, lehce se zamračí a zavrtí hlavou. Cítí se až provinile tím že toto Rose vzala. Pak se rozejde ke stolu od kterého ji jde naproti Enzo. Zvedne k němu svůj pohled, ale nic mu neřekne.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 20 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 36 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 36  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru