TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bistro L.A.

5 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Bistro L.A. Empty Bistro L.A.

Příspěvek pro Admin Mon Jan 12, 2015 5:02 pm

Bistro L.A. Bistro-la-bon
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 5:40 pm

*Vejde s ní do bistra a rozhlédne se okolo.Přátelsky se pozdraví s obsluhou a rozejde se s Lexi k jednomu ze stolků.Líbí se mu, jak je to tady útulné.* No velcí sice jsou, ale Rose je zmatkářka, Stefan je trouba, Elena je Elena a Damon zase nerv, kterej se nikdy v životě nikoho nezeptá na cestu a na pomoc. *Uchechtne se.* Každopádně kdyby se do obědá neobjevili, tak je vypátráme... *Zazubí se a znovu si Lexi přeměří tím pobaveným pohledem.Odsune jí židli, aby si mohla sednout a pak jí přisune ke stolu.Sedne si naproti ní a vezme si od obsluhy jídelní lístek.Zatím jim objedná dvě kávy a vodu.* Ale ale... Co máš s Růženkou za plány na odpoledne a kdy jsi mi o tom chtěla říct? *Uculí se rošťácky a zakouká se do jídelního lístku.Podívá se na Lexi přes okraj a zavrtí hlavou.* Holky vy dvě spolu o samotě jste nebezpečný... a teď se nebojím průšvihů,ale těch chlapů, co se na vás lepí... *Odrkne si a když má vybráno,odloží ten jídelní lístek.Usměje se na obsluhu,když jim přinese kafe a vodu a hned nalije sobě i Lexi vodu do sklenic.* Co si dáš?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 5:58 pm

*Vejde s Enzem do Bistra, taky obsluhu pozdraví. Přikyvuje jak mluví o ostatních.* Pravda, musím s tebou jen souhlasit.. *Zasměje se.* Jo velká pátrací akce nastane... *Řekne se smíchem. Vidí jak si jí poměřuje. Pak si sedne na židli, kterou jí odsune a nechá se usadit. Děkovně na něj koukne a usměje se.* To jsou tajné plány, broučku... *Koukne na něj přes jídelní lístek a v očích se jí zaleskne.* Kdy jsem ti o nich chtěla říci ? Emmmm, asi nikdy... *Řekne s nevinným úsměvem.* Na nás se lepí chlapi ? *Zvedne překvapeně obočí a na rtech jí hraje úsměv. Vybere si nakonec z jídelního lístku. Odloží ho a koukne na Enza.* Vafle... *Zvedne pohled k obsluze.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 6:08 pm

Tajný plány... Mmmm... *Zavrní tajemně a hned si v mysli začne malovat ty dvě spolu.Rychle zatřese hlavou a provinile sklopí pohled ke stolu.* Nechtěla nikdy?Takže bys prostě zmizela s Rose někam do pryč a já bych ani nevěděl, že spolu někam mizíte? *Olízne si rty a zvedne k ní oči.Přimhouří je a kývne.* Jo lepí... A některý bych za jejich poznámky roztrhnul vejpůl.... *Uchechtne se krátce a usměje se nad její objednávkou.* Dám si vejce se slaninou, děkuju.... *Objedná si taky a napije se vody ve sklenici.* Je to hrozný.... Kdekoliv se ukážete, strhnete pozornost. Stejně jako vaše soukromá tequilla párty v Grillu, kdy si vás všichni natáčeli a kdo tam nebyl, viděl to pak ve svým mobilu. Včetně Původního hybrida, včetně jeho poskoků.... Všichni... A tyhle hnusáci vás viděli v takových situacích.Haajzlové... *Zasměje se a když před ně přistaví jejich snídani,mlsně se oblízne.* Dobrou chuť,krásko..
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 6:30 pm

Mmm... *Olízne si pomalu rty a uculí se. Všimne si jak zatřásl hlavu a jeho pohledu, přimhouří oči a káravě se na něj zůstane dívat. Potom se hned zasměje.* A tak možná by ses to dozvěděl, nebo by ti to řekl Damon že jsem mu ukradla ženu. *Mrkne na něj s úsměvem.* Ale no tak... *Přejede mu lehce nártem po jeho lýtku a skousne si lehce spodní ret.* Za jaký poznámky? Například? *Pozvedne zvědavě obočí. Koukne za obsluhou jak odchází.* To byla dobrá párty.. *Zavzpomíná na to s úsměvem.* Zas tak hrozný to nebylo.... No tak nás viděli, však tam nic nevyhovujícího nebylo, nebo se snad pletu?*Pozvedne lehce obočí a zvedne k němu pohled s úsměvem. Uhne na stranu s rukama, když jim přistaví jídlo na stůl.* Děkuju, i tobě, zlato. *Mrkne na něj s úsměvem přes stůl.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 6:39 pm

*Musí se uculit nad tím, jak si olízla rty.Vydechne a přikývne na její slova.* Noo,chudák Damon. Vidíš to... ani si nemůže užívat společnej čas se svojí ženou... *Zazubí se a když mu přejede nártem po lýtku a ještě si k tomu zkousne ret,zalapá po dechu a přimhouří oči.* Slečno Bransonová, tohle se nedělá! *Vztyčí výhružně ukazováček a semkne rty.* A ne, že by tam bylo něco nevyhovujícího,ale prostě nesnáším,když na vás někdo takhle civí, natož takovýhle.... bastardi.... *Odfrkne si a zavrtí hlavou.Usměje se na Lexi, když mu popřeje dobrou nazpět a pustí se do snídaně,která je božská.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 7:12 pm

*Usměje se pobaveně.* Musí se se mnou o ní dělit, není jenom jeho. Já mu jí taky půjčuji. *Zasměje se zeširoka a mrkne na Enza. Slyší jak pak zalapal po dechu a v očích se jí objeví ďáblíci.* Omlouvám se, ale vůbec nevím co máte ne mysli.. *Dá si ruku na hruď a tváří se jakože neví, potom co zvedne výhružně ukazováček.* Nesnášíš.. Mmm..*Usměje se a pohodí obočím lehce.* Oni už se znovu nekouknou.. *Mrkne na něj a usměje se. Pustí se taky do svých vaflí, které jsem skvělé.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 8:45 pm

Není jenom jeho?? *Pozvedne obočí a usměje se nakřivo.* A Damon ví, že se s tebou o Rose dělí?? To se ho musím zeptat. Protože podle mě on si myslí, že Rose JE jenom JEHO. *Zdůrazní ta dvě slůvka a pohodí přitom vždy jedním obočím. Pobaveně se zasměje a zavrtí hlavou. Přimhouří oči,když vidí ty její ďáblíky a kousne se do tváře zevnitř.* Mučíš mě, Lex.... *Pronese tajemně a zadívá se jí přitom do očí.* Nesnáším... A troufám si říct, že by mě v tomhle Damon podpořil.Když se každej bastard se slinou u huby otáčí za Rose. Já bych je mydlil.... *Zavrčí temně a švihne očima po Lex.* Ne... To se nekouknou... Stále ale máme problém zvaný Oliver. *Nakloní hlavu mírně na stranu a polkne kus slaniny.Zapije to vodou,vedle kávy a usměje se.* Ale co... My si vás nějak ubráníme... Jsme nějaký rytíři. *Uchechtne se a spraví se mu nálada.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 9:27 pm

Ne není... *Zavrtí hlavou se smíchem.* Neví, protože by z toho nebyl moc nadšený. Takže se ho na to raději neptej. *Zasměje se nad tím jak zdůraznil ty dvě slova.*Já tě mučím? To není pravda.. *Nad otázkou lehce pozvedne obočí a pak se mu zadívá také do očí s nevinným úsměvem. Sundá si mezitím botu z nohy a něžně  mu s ní pak přejede po noze.*Vy jste prostě majetnický a žárliví, to se mi líbí... *Uculí se na něj.* Olivera taky dostaneme to problém nebude. *Mrkne na něj s úsměvem.* No právě jste rytíři na bílým koni, takže to zvládnete... *Zasměje se zeširoka. Pak se napije kávy. Svojí nohu pak spustí dolu a stáhne si jí k sobě.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 9:40 pm

Ahaaa, takže ona je sice i tvoje, ale Damon to nesmí vědět. *Uchechtne se a zavrtí zmučeně hlavou.* Je mi ho líto... Teď mu musí zvonit v uších. *Zasměje se nad tou představou,jak si Damon plácá do ucha, aby přehlušil zvonění a nadzvedne obočí,když si sundá Lex botu a přejíždí mu svou nohou po jeho.* Lex... *Zachraptí a odkašle si.* Tady ne.... *Špitne přidušeně a svraští soustředěně obočí.* Jasný, bejby.... Jsme žárliví a majetnický a co je naše, na to se nečumí a pro lásku boží, dotkne se vás někdo a urvu mu ruku,kterou mu pak zarazím do zadku. *Zavrčí znovu nebezpečně a semkne rty.Tohle myslí smrtelně vážně a na jeho hrubém,hlubokém hlasu to bylo dost znát.* Dostaneme.... Ale to pak bude chtít další výlet... *Polkne a dojí snídani.Opře se do opěradla a napije se kávy.Hned potom vypije na ex sklenici vody,která mu po včerejšku dost zachutnala.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 9:58 pm

*Nedojí svojí snídani, protože už neví kam by jí poslala. Od sune kousek od sebe talířek s jednou vaflí.* Ano, přesně tak. Pochopil jsi to správně. *Usměje se na něj.*Tak aby ti ho nebylo líto tak už ho zmiňovat nebudeme a ono mu v nich přestane zvonit. *Mrkne na něj s úsměvem. Když jí pak osloví s chrapotem tak zvedne lehce jedno obočí.* Copak ? *Zeptá se sladce. Moc dobře ví proč jí oslovil, ale dělá jako by nevěděla. Když pak dál mluví o tom co by udělal komukoliv kdo by na ni sáhl tak se až zarazí, když dá najevo že si nedělá ani trochu srandu.* Asi se tě začnu normálně bát.. *Zmíní a lehce přimhouří oči. Dopije kávu.* Nemám problém s dalším výletem. *Mrkne na něj. Snaží se to brát z té lepší stránky a nekazit si tímto výlet. Vleze si nohou nazpět do boty zatím co upije ze skleničky vody.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 10:11 pm

Tak už ani muk... Spíš jim pojď vymyslet líbánky... Někam je pošleme, ale kam? *Zvedne tázavě jedno obočí a nakloní hlavu ke straně.Musí se zasmát nad tím, jak dělá, že neví a pak jen mlčky kývne.* Ty se mě bát nemusíš... Ať se bojí ostatní. *Znovu ten temný, drsný hlas.Přimhouří oči a zlověstně se mu v nich zablýskne jen při té představě.Pak se na Lexi hned spokojeně usměje a v očích mu zase svítí ''dobrák Enzo".* Ani já s tím nemám problém, ale bojím se, že zbytek tak snadno do pártybusu nedostaneme... *Uchechtne se a dopije kávu.Mrkne na obsluhu,když jim sklízí nádobí a pro každého si ještě nechá přínést sklenku bourbonu a pistácie v misce.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 10:43 pm

Dobře mlčím. *Zasměje se zeširoka. Začne přemýšlet o líbánkách pro Rose a Damona.* Pošleme je na Maledivy...  *Usměje se. Sama by se tam jela klidně z fleku. Když znovu pak promluví tím temným a drsným hlasem a pak ty jeho oči tak ty svoje přimhouří. Opře se do židle a sedí tam jak přibitá.* Děsíš mě.. *Řekne nakonec a lehce se pousměje, když se mu oči zase změní do těch jeho typických.* Narvu je do toho pártybusu klidně násilím. *Usměje se na něj a trochu se povolí v té židli, aby tam nebyla fakt jak přibitá.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 11:02 pm

Na Maledivy?? Super nápad... Tentokrát jim to ale řekneme dopředu, aby jsme je prostě neposlali někam a oni nekoukali jak puci.I když to bylo k nezaplacení, jak se na ní Damon díval... *Uchechtne se a plácne se do stehna pobaveně.Koukne na ní překvapeně, když se "přibije"do té židle a ještě řekne, že jí děsí.Jeho pohled změkne a pousměje se.* Nechci tě děsit, omlouvám se... *Natáhne k ní ruku,chytne jí za ní a pohladí jí palcem po kloubech na ruce.* Dobže... Kdyžtak jim zlámeme vazy,naložíme je a tradááá... *Uchechtne se a zvedne skleničku s bourbonem.* Na plány! *Zasměje se a lehce si s ní přiťukne.Pak se napije a odloží sklenku na stůl.Zvedne k Lexi pátravě oči,když se uvolní na té židli a zvedne lehce koutek v úsměvu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 11:29 pm

No třeba, mě teď jen tak napadly můžeme je poslat jinam.. No tak dobře řekneme jim to.. Pravda ten jeho pohled byl k nezaplacení. *Zasměje se při vzpomínce na to. Vidí pak že jeho pohled ještě více změkl a tak se usměje o něco více.* V pohodě neomlouvej se.*Mrkne na něj. Když jí pohladí po kloubech na ruce tak k němu zvedne pohled a usměje se na něj.*Nechtěla jsem být až tak násilnická, ale dobře když tak jim je polámeme. *Usměje se ze široka.* Na plány. *Zopakuje po něm a lehce si s ním přiťukne. Upije ze skleničky. Koukne mu do očí s úsměvem na rtech.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 11:43 pm

Maledivy zní super... Bude se jim tam líbit... *Mrkne na ní s se smíchem přikývne.* Byli tak mimo... *Zakření se a spokojeně vydechne.* Musím se omlouvat... Nechci, aby ses mě bála... *Řekne jemně a usměje se na ní.* Jakápak násilnická... Nebudou chtít vypadnout? Lup,lup,lup a jedem... Žádný hraní, na to nebude čas... *Usměje se zeširoka a mrkne na ní,když se i ona napije ze skleničky.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 11:52 pm

Tak dobře a pošleme je tam minimálně na měsíc, abych se stihla od Roseinky od milovat.. *Zasměje se ze široka.*To byli.. *Zasměje se a přikývne souhlasně.*Nechci aby ses mi ale omlouval.. Já slibuju že se tě bát nebudu. *Mrkne na něj s úsměvem. Rozesměje se nad dalšími jeho slovy.*Pravda.. *Přikývne souhlasně na jeho slova. Zavrtí hlavou se smíchem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 11:58 pm

*Zasměje se hlasitě a dá si ruku před pusu.* Ty se chceš odmilovat?? *Zvedne se smíchem obočí a zavrtí hlavou.* Jakápak to změna? *Uchechtne se ještě a promne si kořen nosu.* Dobře, to jsem rád, že se mě bát nebudeš... *Usměje se na ní a nakloní se přes stůl.Pohladí jí po tváři a líbne jí na čelo.Zasměje se tomu, jak s ním souhlasí a pobaveně jí sleduje,jak se směje.Miluje její smích.Sleduje jí a znovu se napije bourbonu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Jan 13, 2015 12:10 am

*Zasměje se, když se začne on smát hlasitě.* Jo, musím. Nemůžu přece milovat dvě osoby najednou... *Usměje se na něj.* Vím že jsi i hodný a to moc hodný... *Mrkne na něj s úsměvem. Když jí líbne na čelo tak přivře oči. Usměje se na něj ze široka. Všimne si jak jí pak sleduje a dá hlavu mírně na stranu.* Co je ? *Zeptá se ho mile a začervenají se jí z toho až tváře tím jak na ni stále kouká. Neví proč na ní tak kouká a začíná jí to docela znervózňovat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Tue Jan 13, 2015 8:51 am

Řekl bych,že když budeš Růženku milovat tak nějak běžně a ne tak,že bys jí chtěla Damovi přebrat ,tak nevidím problém... *Mrkne na ní pobaveně a upije si ze sklenky.* Pak bych byl nucen žárlit,svěřit se jejímu muži.... *Blýskne mu v očích vesele.Samozřejmě to myslí jen jako vtip.* Nic....jen se na tebe rád dívám....Hlavně když se směješ.... *Zamrká na ní a zkousne si ret,když jí vidí jak se červená.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Jan 13, 2015 1:36 pm

No tak to bych se měla rychle odmilovat na to běžný zamilování.. *Zasměje se ze široka.* Žárlit na mě to je zbytečný... *Mrkne na něj a rozesměje se. Upije ze sklenky Bourbon. Zavrtí lehce hlavou, překlopí oči z něj na lidi kolem a usměje se po jeho dalších slovech. Vidí jak si zkousl ret. Zčervená ještě o něco více, sklopí pohled ke svým nohám a lehce pootevře rty. Pak k němu zvedne jen oči. Lehce vydechne.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Tue Jan 13, 2015 3:17 pm

*Zasměje se a skoro mu až zaskočí zbytek bourbonu v krku.* Počkej,počkej....Hele,uznávám,že je asi sladká a tak všechno....Ale teď už fakt malinko žárlim a vůbec se mi to nelíbí.... *Zasměje se znovu i když trošku nervózně.Vidí,jak se rozhlíží a klopí oči,což ho dostává ještě víc.* Lex.... *Zalapá po dechu,když se na něj podívá s těmi pootevřenými rty a semkne rty do úzké linky.Odkašle si a vypije zbytek bourbonu.Nějak mu vyschlo v hrdle.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Jan 13, 2015 4:28 pm

*Pozvedne obočí lehce, když řekne že už začíná žárlit.* Ty na nás žárlíš? Aww, to je sladký.. *Roztomile se zeširoka usměje. Potom co jí osloví a zalapá po dechu tak si projede rukou vlasy zneklidněně. Cítí jak se zadrhává dech. Zkousne si lehce mezi zuby špičku palce. Nezvládá to moc když mu koukne do očí.* Omluv mě.. *Špitne tišeji. Zvedne se a odejde na toalety. Opře se tam o stěnu, zavře oči a ztěžka vydechne. Rukama si přejede po obličeji.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Tue Jan 13, 2015 9:38 pm

Žárlím.... *Pousměje se jedním koutkem a zadívá se na ní přimhouřenýma očima.* A Damon by na Rose taky žárlil,kdyby to věděl.... *Vydechne a zvedne překvapeně obočí,když se jí začne zadrhávat dech a když si zkousne tu špičku palce,rychle se koukne do strany.Polkne nasucho a ještě překvapeněji se na ní podívá,když se zvedne s tím, aby jí omluvil.Ani na to nestačí reagovat a už je pryč.Poklepe nervózně na desku stolu konečky prstů a pár sekund poté se zvedne a rychlým krokem jde na dámy za ní.Otevře dveře opatrně a když stojí hned za nimi,vklouzne za ní a zabouchne je.Okamžitě jí přitiskne zády ke dveřím a dá jí ruce nad hlavu.Vášnivě jí políbí a zajede jí rukou pod to triko,které si oblékla.Vyjede až na její holou kůži na boku a jede s ní nahoru na prsa.Polaská je přes podprsenku a natlačí se na ní.Vydechne jí trhaně na krk a vysadí si jí v mžiku sekundy výš.Pánví se na ní přitiskne do jejího klína a přišpendlí si jí tak ke dveřím.Pustí její ruce a zajede jí rukama na zadeček.* Co blázníš? *Dostane ze sebe s výdechem na její klíční kost a zajede jí pod kalhotky rukou do klína.Začne jí tam hladit a dýchá jak maratonec.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Jan 13, 2015 10:46 pm

*Otevře oči potom co tam někdo vejde, chce pak odejít, když v tom jí přitiskne na dveře Enzo. Koukne na něj překvapeně. sotva si dokázala urovnat dech tak už ho zase nekontroluje. Vášnivě ho políbí nazpět potom co jí dá ruce na hlavu. Jak jí vjede rukou pod tričko a jede výš až k jejím prsům tak vydechne jemně se jí zachvěje tělo po jeho polaskání. Potom co jí vydechne na krk tak nasucho polkne a pootevře rty. Obmotá mu kolem boků nohy, když ji zvedne výše. Vyjde jí z úst tišší sten potom co se jí natiskne do klína. Ruce dá kolem jeho krku a jednou rukou mu vjede do vlasů.Skousne si spodní ret, když jí přejede rukama na zadeček. Koukne mu do očí potom co jí položí otázku, je téměř neschopná odpovědi.* Potřebuju tě... *Šeptne mu ty dvě slova ztěžka do jeho ouška a víc nedokáže říci. Její dech se ještě zrychlí, potom co jí rukou vjede pod kalhotky. Jak jí tam začne hladit tak jí ze rtů uteče vzdych. Přejede mu pak rukou pod tričko a jemně ho pohladí po těle.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru