TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bistro L.A.

5 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Feb 12, 2015 10:10 pm

Nevím,co bych měl přiznat.Říkám jen pravdu,víc k tomu dodávat nebudu*Pokrčí rameny a koukne očkem po Rose,když ho pohladí po ruce.Pousměje se a když jim donesou jídlo,oddálí se od opěradla a zadívá se na to*Dobrou chuť*Popřeje jim,ale jako první sáhne po šálku kávy a napije se.Poté si teprve vezme příbor a pustí se líně do jídla,jako by ho do toho někdo nutil.Nejradši by si někde lehnul a pokusil se usnout,má toho vážně dost*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Feb 12, 2015 10:15 pm

Dobrou... *Přidá se k ostatním a přisune se blíž ke stolu.Vezme do ruky příbor a naposledy sjede pohledem všechny u stolu.Pousměje se při pohledu na Damonovo líné stravování a napíchne na vidličku pár kusů zeleniny.Dá si něco do pusy a přežvykuje,jako by tam měla bůh ví jaké sousto.Zabodne svůj pohled do talíře a napije se kávy,když polkne zeleninu.Po nabrání dalšího sousta si ho jen tak chvilku prohlíží na vidličce a pak ho okusuje z té vidličky.Vážně nemá hlad.Spíš by chtěla odpočívat po tom včerejšku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 12, 2015 10:25 pm

*Podívá se po všech,jak se pustí/nepustí do jídla.Když Lexi ani nezačne jíst,povzdychne si a zadívá se do stolu.* Fajn.... Musím vám něco říct... Vím,že se toho teď stalo hodně.Každýho z nás asi provází ne zrovna pěkný sny.Pravděpodobně jsme všicni unavení a protože si navzájem svěřujeme,co se děje,chtěl bych udělat to samý...S tím,že doufám,že se toho zbavím...Aby mě pronásledovala téměř každou noc ta samá noční můra.... *Hodí si do pusy hranolku a zapije jí hltem piva.Koukne po ostatních,jestli má jejich plnou pozornost a nadechne se.Vlastně neví,ja začít.Podívá se na Damona a vydechne.* Každou noc mám před očima tebe a Lexi v New Yorku.Vlastně od té doby co to od vás vím.Vidím vás si to rozdávat na tom baru a pak na té střeše.A vážně to není fajn pohled.Vím,že je to minulost,ale straší mě to ve snech.Pořád a pořád dokola...A nevím co s tím. *Podrbe se ve strništi na bradě a natáhne se pro půllitr s pivem.Koukne po ostatních jen tak letmo a zhluboka se napije.* A to,když se pak v něčem shodujete anebo jste někde spolu sami... Vidím to zas.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 12, 2015 10:42 pm

*Potom co Enzo začne mluvit odtrhne pohled od stolu a koukne na něj. Konečně se dozví co ho trápí. Kýve na jeho slova že se toho aspoň zbaví a tak. Vezme si do ruky skleničku a napije se. Jen co řekne že má ji a Damona před očima v NY tak tu sklenku upustí k zemi, ta se roztříští na milion kousíčků a pak krátce koukne na Damona. Ztěžka polkne, v puse jí totálně vyschlo, když dál pokračuje v jeho noční můře. Sklopí pohled do stolu, podepře si hlavu rukami a dlaněmi si tak zakrývá oči že ji do nich nikdo nevidí. Neví jestli má brečet nebo utíkat. Nedokáže z toho ani skoro dýchat. Vrátí se jí všechny vzpomínky na NY a co se tam dělo. Není schopná slova, není schopná vlastně vůbec ničeho. Zavře oči a stále se jí v hlavě přehrávají slova Enza a celá ta skutečnost. Bolí jí z toho až srdce.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Feb 12, 2015 10:55 pm

*Koukne na Enza,když začne o tom svěřování a dalších slov okolo.Odloží přibor a věnuje mu plnou pozornost.Vykulí oči,když začne o NY a koukne očkem na Lexi.Na Rose se raději ani nepodívá,bojí se její reakce.On moc dobře ví,že Rose o tom nemá tušení.Netuší o tom,že se kámoší z někým,s kým se v minulosti vyspal,i když jí pak nechutně odkopnul a nechal jí bez prstenu*Kámo,je fajn,že se nám takhle svěřuješ,ale..*polkne*musim na vzduch*Oznámí jim a zvedne se ze židle.Obejde stůl a odejde ven z toho bistra.Hned dá pěstí do zdi,aby se trochu uklidnil,ale moc mu to nepomůže.Dá si prsty do vlasů a zůstane koukat před sebe.Radši ani nechce být u toho,co udělá Rose.Tohle se nemělo stát.Měla to slyšet od něho a ne od Enza ještě takhle.Měl jí to říct dřív,teď z toho akorát bude průšvih.Vůbec teď neví,co by měl dělat.Má se vrátit a doufat,že se to nějak vysvětlí,nebo raději utéct a Rose se neukazovat na očích minimálně měsíc.Je z toho všeho docela zoufalej a unavenej*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Feb 12, 2015 11:05 pm

*Podívá se na Enza,když začne svůj proslov a zatímco mluví,pohrává si se zeleninou v talíři.Sleduje ho,aby věděl,že ho poslouchá a pozvedne obočí,když začne o nočních můrách a svěřování se a podobně.Jakmile se podívá Enzo na Damona a promluví o tom,že se mu zdá o něm a o Lexi,otevře pusu a zalape po dechu.Vidlička jí vyklouzne z prstů a má chvilku pocit,že už se ani nenadechne.Když to Enzo potom ještě tak pěkně rozvede,vytratí se jí z obličeje barva a má pocit,že omdlí.Jako by jí vyrval srdce z těla a před očima jí ho pěkně vymáčkl.Sjede pohledem na Lexi,která si drží hlavu a dělá,že tam není a po Damonových slovech otočí hlavu s pootevřenou pusou i na něj.Možná ve skrytu duše doufala,že to jeden z nich vyvrátí,že řekne,že to není pravda.Připadá si jako idiot.Chytne se za břicho,když Damon vstane a odejde z bistra.Udělá se jí zle od žaludku a vstane od stolu.* Já.... *Hlesne stále ještě bez přísunu kyslíku do plic.* Promiňte.... *Špitne a sehne se pro vidličku.Položí jí na stůl a jako v mrákotách vypochoduje před bistro.Vrazí do Damona,podlomí se jí nohy a zvedne k němu oči,ve kterých má tolik zmatku a bolesti,že by to ani ona sama nechtěla vidět.Rozejde se někam do ulic.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 12, 2015 11:11 pm

*Zamračí se,když vidí jejich reakce.Hned jak naběhne obsluha uklidit tu vodu a rozbitou sklenici,pomůže jim a koukne na Lexi.* Hej..Jsi v pohodě? *Zvedne nechápavě obočí a podívá se na Damona,jak odchází.* Ale proč...? *Zamračí se ještě víc,když vidí Rosein pohled.* Ou můj.... *Uvědomí si,že ona nic nevěděla.Sleduje její odchod a polkne ztěžka.Prohrábne si vlasy a koukne na Lexi.* Ona to nevěděla? *Zeptá se jí nechápavě.Myslel si,že ano.Dal by si jinak bacha na hubu.Promne si oči a povzdychne si.Hodí si do pusy hranolku.Tohle se mu asi povedlo pěkně posrat.Jen doufá,že Rose jako vždycky šla za Damonem,aby ho uklidnila a tak podobně,jako to ona vždycky dělá.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 12, 2015 11:32 pm

*Nediví se, když Damon a i Rose zmizí. Chce taky utéct, někam daleko pryč o tohoto. koukne na Enza, když se jí ptá jestli je v pohodě, jen zavrtí hlavou. Pevně sevře víčka k sobě.* Já nevím asi ne... *Řekne téměř bez dechu. Nezvládne to musí pryč. Musí to nějak vstřebat a vyhnat ze sebe zase. Teď už určitě s ní Rose nepromluví. Doufala že jí to Damon oznámil už na začátku, když spolu ti dva začali chodit. Zvedne se ze židle, nemůže uvěřit tomu že to Enzo vážně to všechno řekl nahlas.* Já... *Mávne rukou a ani to nedopoví a prostě odejde z bistra. Zamíří do ulic, nemůže se už ukázat Rose na očích aniž by jí to nepřipomínala. Nejraději by utekla až na druhou stranu L.A., v hlavě má prázdno nedokáže myslet.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Feb 12, 2015 11:41 pm

*Koukne na Rose,když do něho vrazí.Nadechne se,že něco řekne,ale když zahlédne v jejích očích tu bolest a zmatek,slova zase vydechne a pak už jen sleduje,jak mu mizí z dohledu.Chvíli přemýšlí,jestli by se za ní neměl vydat a ohlídat jí,kdyby se jí náhodou něco stalo.Než se ale rozhodne,prochází kolem něho skoro bez duše i Lexi.Udělá pár kroků od bistra a položí se na chodník hned vedle silnice.Je mu fuk,že ho lidé překračují,obcházejí a občas si do něho nějaký kluk kopne ze srandy.Dívá se na nebe a nic víc kolem sebe nevnímá.Tohle je jeho konec.Tohle Rose nerozdejchá a všechno kolem něho se rozpadne jako pyramida z kostek,když do ní jen zlehka kopneš*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 12, 2015 11:54 pm

*Podívá se na Lexi zmateně,když ani ona nemluví a zvedá se ze židle.Nevěřícně jí sleduje a když mu zmizí z očí,nejradši by skočil do zdi.S povzdechem si nabere hrst hranolek,rychle jí spolkne,kousne do steaku,který už je studený a dopije pivo.Nechá na stole peníze za "oběd",kterého se ostatní ani nedotkli a nechá tam něco navíc za rozbitou skleničku.* Jasný,všichni zdrhněte a nechte to na mě,já to zatáhnu... Proč taky ne... *Zaremcá uraženě a zarazí si ruce do kapes.Vyjde z bistra a rozhlédne se.Než se stihne zamyslet,kam mohla jít Lexi,Damon a Rose,uvidí Damona ležet na chodníku.Dojde k němu a postaví se nad jeho hlavou.* Co tu děláš...? *Zeptá se ho a stáhne obočí.Jestli mu teď řekne,že ho Rose kvůli němu nechala,tak si to stoprocentně půjde hodit.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 13, 2015 12:03 am

*Koukne na Enza,když si stoupne nad jeho hlavu a položí mu otázku* Přemýšlím*Odpoví mu a znovu se zadívá na nebe.Samozřejmě,že nepřemýšlí.On spíše myslí na to,jak zlé to s Rose je a bude.Je si jistý,že tohle dobře nedopadne.Měl to být tak hezký den.Oběd a pak klub,kde se mělo dlouho pařit.Užívat si život a jeden druhého s úsměvem na tváři a ne být každý zvlášť a úplně mimo*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 13, 2015 12:07 am

Ležíc na chodníku.... *Odtuší a zavrtí hlavou.* Vstávej,Damone... *Zamračí se.* Kde je Rose? *Zeptá se ho nakonec sám,když z něj nevypadne žádné jiné slovo.* A Lexi jsi náhodou neviděl? *Zeptá se i na ní.Neví,jestli jsou teď všichni nasraný na něj,nebo na sebe navzájem,nebo co to tady vůbec od včerejška probíhá.Rozhlédne se okolo a koukne dolů na Damona.* Dělej,nebudeš ležet na chodníku uprostřed města.... *Zamračí se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 13, 2015 12:17 am

Kde je Rose?*Koukne znovu na něho*To kdybych věděl,tak tady neležím a jsem s ní*vydechne*A Lexi,ta šla někam tam*Ukáže směr,kam viděl jít Lexi a znovu se zadívá na nebe.Jakmile mu Enzo znovu rozkáže,aby vstal,tak si sedne a otočí se na něho*A proč?Rose v tomhle městě nenajdu.Nemám vůbec šajnu,kam šla.V Mystic Falls mám aspoň pár míst,ale tady nemám nic*Otočí se k němu zase zády a postaví se na nohy*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 13, 2015 12:22 am

*Vzdychne nad jeho slovy a podrbe se ve vlasech.* Sorry...Netušil jsem,že o tom neví.Já myslel,že tenkrát,jak mi odepsala když jsem vás prudil v San Franciscu...Myslel jsem,že to ví.... Ty vole,jinak bych to nevypustil z pusy takhle.... *Povzdychne si a koukne směr,kterým šla Lexi.* Žiješ v 21.století,kámo.... Existujou takový legrační skřínky,lidi jim říkaj mobily a přes ty se většinou dají ostatní vyhledat.Třeba hovorem.... *Protočí oči a když se konečně zvedne,sjede ho pohledem.* Jdu najít Lexi.... *Zarazí si ruce do kapes a rozejde se směrem,který mu Damon ukázal,aby jí našel.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 13, 2015 12:31 am

Já se nikdy neptal na její bývalí,ona se nikdy neptala na moje.Bylo lepší,že to nevěděla*Vydechne a zavrtí hlavou nad tím,jak mu popisuje mobilní telefon*Fajn*Kývne mu na to,že jde najít Lexi.Rád by Rose zavolal,ale pochybuje,že mu to teď zvedne.Viděl její oči a to,jak šla.Skoro ani nevnímala svět.Sleduje Enza,jak odchází a jakmile se mu vytratí z dohledu,už se nevrátí na chodník,ale rozejde se zpátky do hotelu.Potřebuje být chvíli sám a v soukromí.Musí nad tím vším přemýšlet.Hlavně vymyslet způsob,jak to Rose všechno vysvětlí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bistro L.A. - Stránka 3 Empty Re: Bistro L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru