TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nákupní centrum

+2
Lexi Branson
Admin
6 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Nákupní centrum Empty Nákupní centrum

Příspěvek pro Admin Wed Jan 14, 2015 11:17 pm

Nákupní centrum 193431-original1-qgmx6
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 3:27 pm

Jo máš u mě a Enza na pokoji pár sáčků... *Usměje se na něj mile.*Aha takže vděčím Eleně za to že jsi mě neposlal do háje s nákupama.. *Pokýve hlavou s úsměvem. zamyslí se schválně nad jeho otázkou.* Jasně že pomůžu... *Řekne nakonec a s mrknutím oka s ním vleze do jednoho z obchodů.* Co si pro ni představuješ ? Nějaký šperk ? Prádlo? Kravinku?*Zeptá se s pozvednutým obočím a úsměvem na rtech.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 3:37 pm

Aha*Přikývne*Neposlal bych tě do háje,Lexi*Usměje se*ale když to tak chceš brát*Pokrčí rameny*Já ti v tom bránit nebudu*Usměje se,když řekne,že mu pomůže a hned se zamyslí nad její otázkou,když vejdou do obchodu*Já vlastně ani nevím,ale viděl bych to spíše na ten šperk...Přeci jen.Kupovat jí nějaké prádlo*Zavrtí hlavou*A kravinky jsou tvůj styl*Usměje se*Takže nějaký šperk...
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 3:52 pm

Dělám si jen srandu, Stefane... ty by jsi do háje nedokázal poslat ani svého největšího nepřítele... *Mrkne na něj s úsměvem.* Dobře tak šperk... *Přikývne s úsměvem.* Prádlo by nemuselo být špatný.. *Zaculí se na něj.* To si piš že jsou... *zamrká na něj. Přejde s ním do obchodu se šperky.* Co to bude? Náušnice, řetízek, náramek či brož ? *Zeptá se, aby věděla po čem má koukat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 4:15 pm

S nepřítelem bych to možná dokázal*Usměje se*Prádlo si může koupit sama takový,jaký se líbí jí..*Pokrčí rameny a vydechne,když se zeptá co přesně za šperk chce*To vážně nevím,Lexi.Prostě se tady rozhlídni a to co si budeš myslet,že by se jí mohlo líbit,to beru.Plně ti v tomhle důvěřuju*Usměje se zeširoka a rozhlédne se po tom obchodě.Mají tam toho opravdu hodně.Kdyby tam šel sám,aby by tam strávil hodně času,než by něco vybral*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 6:17 pm

No ale pořád tam je to možná... *Zasměje se na Stefana.*No co jí aby se líbilo.. Spíš tobě aby se líbilo... *Zaculí se a pohodí obočím párkrát.* No dobře.. Tak už se dívám dívám dívám..*Říká pořád to slovo a kouká po špercích. Zůstane stát u náušnic.* Ty jsou pěkný... *Ukáže přes sklo na náušnice a koukne na Stefana.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 6:30 pm

Jo,je tam to možná.Taky hodně záleží na tom,co přesně by mi udělal*Pokrčí rameny*Já to nosit nebudu*Usměje se a sleduje Lexi s rukama za zády*Jaký?*Přejde k ní a koukne na náušnice,které ukazuje*A myslíš,že se budou líbit i Eleně?*Koukne na ní.Trochu se bojí toho,aby jí nedal dárek,který by se Eleně nelíbil a jen ho měla někde položený a nosila ho občas jen tak,aby mu udělala radost,že to nosí*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 6:56 pm

Jo chápu tě.. Takže prostě možná.. *Odkýve to s úsměvem.* To ano, ale budeš se na to muset dívat.. *Zasměje se zeširoka.*Tyto... *Poklepe na to sklo, pod kterým se skrývají náušnice.* No a co by se jí nelíbili.. Určitě se jí budou líbit a nosit je bude. Neboj se nic... Je to přece jenom holka.. *Mrkne na něj s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 7:28 pm

Kývne*Jo...možná*usměje se*To přeci nevadí,že se na to budu muset dívat.Hlavní je,aby se líbili jí*Prohlédne si ještě jednou ty náušnice*Tak já je beru*Koukne na prodavačku,ukáže jí který vybrali a nechá je dát do krabičky*Jak jsem řekl..Plně ti v tomhle důvěřuju*Usměje se na ní a když mu je prodavačka dá do krabičky a taštičky.Poctivě je zaplatí a poděkuje*Tak a teď jdeme pro tvoje dárky...
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 7:45 pm

*Kývne na jeho slova.* Fajn fajn... *Zvedne ruce v obraném gestu se smíchem. Počká než jim to prodavačka zabalí. Když Stefan poctivě zaplatí tak protočí oči.* To jsem ráda, že mi v tomhle tom věříš. *Usměje se.* Dobře, ale já nevím co ještě koupím... *Rozesměje se. Zatím se směje, ale už jí teče pěkně do bot, nemá už moc času shánět dárky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 7:51 pm

Jsi dlouholetá kámoška.Nemám důvod ti nevěřit*Usměje se*To já taky nevím,ale něco určitě najdeš.Jen nesmíme stát na jednom místě a chtělo by se to tady trochu projít*rozejde se pomalu z obchodu se šperky*To vůbec nemáš ani představu,co bys komu dala??*koukne na ní*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 7:58 pm

Pravda.. *Usměje se. Taky Stefanovi věří a snad i on je jediný komu v životě kdy tolik věřila a že to je dlouhej život už.* Jo však už to tady opouštíme... *Zaremcá trochu s úsměvem. Odejde se Stefanem z obchodu se šperky.* Tak já už mám dárek pro Elenu a Rose a vlastně už i pro tebe... No a teď mi chybí ještě ti dva vocasové co se válí na hotelu.. *Zasměje se zeširoka. Projdou kolem obchodu s vůněmi a něco tam zasmrdí. Hned si vzpomene na Damona.* Možná bych se zastavila tady... Damonovi pro dárek, aby nesmrděl.. *Rozesměje se, ale snaží se krotit , když je na veřejnosti.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 8:11 pm

Myslíš Enzu a Damona??*Pozvedne obočí.Došlo mu to,po tom co vyjmenovala všechny,pro koho už dárek má*Damonovi voňavku?*Pozvedne obočí*To není špatný nápad.Myslíš,aby Rose více voněl jo?*Usměje se a radši kolem sebe ani moc nekouká,kdyby je sledovalo moc lidí.*Tak mu něco kup.Jemu to stačí.Navíc,tohle na stoprocent využije..A třeba ti pak bude i Rose vděčná,že si to koupila.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 8:26 pm

Jo přesně ty dva myslím... *Přikývne hlavou a usměje se.*Noo, asi jooo.. *Zasměje se.* Přesně, aby Rose více voněl... *Mrkne na něj s úsměvem.*No to určitě mi bude vděčná... Možná že má rose trvalou rýmu že necítí jak smrdínkuje.... *Řekne se smíchem. vleze se Stefanem do obchodu s voňavkami. Docela to tam smrdí jak je tam tisíc vůní. Vybere jednu a ani k ní nečichne. Přejde k pokladně a doopravdy za to zaplatí.*Pokračujeme...
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 8:49 pm

Něco takového v jejím případě jde??*Pozvedne obočí a hned se usměje.Vejde s ní do toho obchodu a sleduje jí,jak vybírá voňavku pro Damona.Pousměje se,když taky poctivě zaplatí*Dobře*Kývne a rozejde se z obchodu ven.Pokračuje potom s Lexi dál po obchodu,aby našli ještě něco pro toho Enza*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 8:56 pm

Já nevím, ale možná byla proměněna i s rýmičkou... *Zasměje se zeširoka.* Ale nevím jak si to jinak vysvětlit, že to necítí.. *Dodá se smíchem. Pak vybere v jednom z obchodů dárek pro Enza, za který taky zaplatí.* Tak a máme hotovo..*Promne si ruce. Tašky si hodí na předloktí.*Jdeme na Vánoční punč... *Oznámí mu a vyleze s ním z nákupáku. Uslyší že ji přišla zpráva. Vytáhne mobil z kabelky a přečte si zprávu. zasměje se nad tou zprávou.*
kód:
Ahoj, no doufám že brzy, broučku.. A nebyl jsi ty na ní nějakej nevědomě zlej? Damon zdrhnul? Proč? Taky mi je už smutno.. Miluju tě...
*Odešle Enzovi zprávu a mobil strčí nazpět do kabelky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 9:10 pm

Jo,tak to je zajímavá myšlenka*Usměje se.Kráčí po jejím boku a rozhlíží se po obchodu,co kde mají.Když pak Lexi najde i dárek pro Enza,vydechne*Super*Kývne na ten punč*To beru*Usměje se na ní znovu a vyjde s ní z obchodu.Neptá se na to,kdo jí píše,i když se u toho směje.Počká až odepíše a pak se s ní rozejde směr stánek s punčem*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 9:32 pm

No strašně moc zajímavá... *Zasměje se nad tím.Kývne na jeho super.*Pokecáme si u punče.. *Zaculí se. Dojde s ním ke stánku a tam ji vezme dva punče. Jeden podá Stefíkovi a druhý si nechá.* Em, tak jak ses měl celou dobu? Co Elena ? *Zeptá se nejdříve na toto než mu začne sdělovat všechny novinky za tu uplynulou dobu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 9:47 pm

*Dojde s ní ke stánku s punčem a když mu jeden podá,vezme si ho a usměje se na ní*Dobře...Chodily jsme na procházky nebo byli v pokoji...Prostě dovolená,jak má být.Jen jsem přitom nestíhal psát tobě*Pokrčí zlehka rameny a napije se trochu punče*A co vy?*Zeptá se na oplátku.Je si víc než jistý,že Lexi nezůstává tak jako Stefan pořád v pokoji nebo jde jen na normální procházku*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 9:59 pm

*Přikyvuje Stefanovi na jeho slova, když jí sděluje co dělali.* Buď rád za takovou klidnou dovolenou... Co já bych za ní dala.. *Usměje se na něj.* No kde začít... Tak jednou jsem si vyšla na dlouho noc s Rose...Klaus trochu otravoval, což mi připomíná že se nesmíš ty ani Elena vrátit do MF dokud se to nevyřeší nějak... No potom se nám všem Enzo přiznal že má noční můry...O... *Odmlčí se na chvíli.* O mě a o Damonovi.. *Uhne na chvíli pohledem stranou.* Krátký zkrat byl mezi mnou a Enzem, ale teď už to je v pohodě... *Pousměje se trochu na Stefana.* No Damon se taky popral v klubu a pak se popral ještě s Enzem... Ale už jsou asi zase v pohodě... *Upije punče trochu.* A to je asi všechno... *Pokrčí rameny s úsměvem na rtech. Potom co jí zase přijde zpráva tak si jí přečte a nakrčí čelo.*
kód:
Jo nejsi.. Doufám že je teda Rose v pohodě, protože Vánoce nevánoce a já říkám ti že ho nakopu... Ty můj malej opuštěnej.... No tak to nedovolím, aby ses mi utrápil.. Pohnu si, slibuju... PS: Cože jsi ? :O A to si říkáš že jsi nebyl zlej, pff... Jestli se tím bude trápit tak ublížím i tobě... Papa
*Odešle tu zprávu a mobil zase schová. Svůj pohled vrátí ke Stefanovi.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 10:26 pm

Copak?*Zeptá se a pak už poslouchá její zážitky a problémy*Klaus??*Pozvedne obočí*Takže jí tady mám držet,i když bude chtít domu?To bude dost těžký*vydechne a upije punče*Tak,hlavně,že už je to mezi vámi v pohodě*Pousměje se.Trochu v tu chvíli zamrzí,že mu to nedala vědět dřív*Damon..ten kdyby se přestal prát a občas mít ty jeho poznámky,aspoň rok.Tak si všichni myslí,že to není Damon,ale úplně někdo jiný..*Polkne*Asi?*Pozvedne obočí a usměje se*Čekal jsem,že mi tady začneš vyprávět,jak si navštívila koncerty a pařila někde až do rána...A ono nic*Uchechtne se*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 10:57 pm

Ano Klaus, ale teď už dal pokoj a už se v poslední době neozval. *Kývne jen.* No musíš jí tu udržet.. Tak jí když tak ovlivním no... Co se dá dělat.. *Pokrčí rameny. Nebude to poprvé co by ji ovlivňovala.* Jo je, díkybohu.. *Usměje se.*To je pravda, byl by to úplně někdo jiný..*Přikývne souhlasně.* No asi určitě... Dneska spolu pekli tak bych řekla že jsou v pohodě. *Usměje se nad tím ránem.* Kéž by, co já bych za to dala kdyby to byl každý večer o koncertech či večírcích, ale bohužel... Jen jednou jsem tu pořádně zapařila s Rose, dokonce jsme byli i v novinách... *Zasměje se zeširoka. Přečte si zprávu od Enza, ale už mu na ni neodpoví.* Jo a mám tě pozdravovat od Enza. *Vyřídí to jak slíbila.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 11:11 pm

Elena tě nenechá.Má sporýš a když jí ho vezmeš,udělá všechno proto,abys to neudělala.Nějak jí bránit musím,tak jsem to prostě musel udělat....*Pokrčí rameny*jo,bylo by to divný*kývne s úsměvem*Dobře*znovu trochu upije*Jednou??*Pozvedne obočí*Kdo jsi a co jsi udělala s Lexi??*Usměje se zeširoka*Chvíli tě nevidím a skoro tě nepoznávám*Zavrtí s úsměvem hlavou*Jako bys byla úplně někdo jiný...Ta Lexi co znám,pořád paří*Dopije svůj punč*děkuju,taky ho pak pozdravuj..*Hned je mu jasné,s kým si celou tu dobu píše ty zprávy*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 11:47 pm

No tak já nevím jak jí tu udržet.. Třeba jí na něco dokážeme nalákat co jí tu udrží... *Mrkne na něj a pousměje se.* Jo já tě chápu, proč jsi jí ho dal..Je dobře že ten sporýš má... *Usměje se. Dopije svůj punč a kelímek od něj pošle hned do koše. Přikývne na to že byla pařit pořádně jen jednou. Rozesměje se nad jeho další otázkou. Dál mu to odkýve s úsměvem.* Já vím... Asi na mě dopadlo stáří... Vymlať ze mě tu starou Lexi prosím... *Řekne se smíchem.* Musíme to někdy napravit to paření... Divím se že ještě vůbec funguju... *Dodá se smíchem.* Ne asi to bude tím že jsem našla toho pravého a mám s ním všechno, takže asi kvůli tomu nechodím tolik na večírky...*Usměje se a pokrčí rameny.*Určitě budu.. *Kývne.* Chceš už jít zpátky do hotelu? *Zeptá se ho.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 11:57 pm

Já už něco vymyslím,až bude nejhůř*Usměje se.Když projdou kolem koše,hodí tam i svůj kelímek*Na stáří to nesvádět,to bys s tím musela seknout už dávno.Neber si to ale nějak špatně*Pousměje se*To se divím taky..*řekne s úsměvem*Ach....Tak tomu říkám dobrý důvod*ukáže na ní prstem s úsměvem a pak ruku zase spustí*Teď už tomu rozumím.Sice mi bude chvíli trvat,než si zvyknu na novou Lexi,ale bude to dobrý..*Dá si ruce do kapes*zpátky?*Pozvedne obočí a na moment se zamyslí*Mě je to jedno.Ty jsi mě vytáhla ven,tak to rozhodni...Přizpůsobím se.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru