TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Dose)

3 posters

Strana 9 z 29 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Apr 19, 2015 1:09 pm

Je to statečná holka s vydrží....Fandím jí...*Zasměje se.*A ty nebuď na svýho malýho brášku tak vostrej...*Zatřese se smíchem hlavou.*Fajn,ale z toho tvého popisu mám celkem respekt,takže opravdu jen z dálky....Co když to bude sameček,zalíbím se mu a stáhne si mě k sobě....Tím chapadlem...*Zamává před sebou rukou,jako by to bylo to chapadlo.*Ou a nakonec by sám doktor psycholog potřeboval psychologa....Tak chobotnici necháme tady....Ulevilo se mi....*Otře si imaginární pot z čela a znovu se zasměje.Přimhouří oči,když jí jen pozoruje.Kývne na jeho slova,že těžko a nakrčí pobaveně nos.*Jsi tak hodnej,že mě ušetříš infarktu,zlato...*Zakření se.*Nejlepšího učitele.*Vtiskne se do něj pomocí jeho rukou.Slastně zavrní a protáhne si nohy.*Rozpustíme se tu....*Zamrká na něj,když zakloní hlavu,aby se na něj podívala.Dál se ale mačká jeho rukama kolem svého těla co nejblíž k němu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Apr 19, 2015 1:39 pm

Nejsem na něho ostrej.Jen říkám co je pravda*Pokrčí rameny*Hele...Bude to můj psycholog.Jestli na tebe jen sáhne,přijde o pacienta a já si radši poplavu za nějakým krabem*Usměje se*Ten mě aspoň nebude chtít k večeři.*Uchechtne se*Jop,to by potřeboval a nejlépe každý den i s lékama na spaní.Jestli něco takovýho existuje pro chobotnice*Zašklebí se trochu,při té představě,že tý chobotnici někdo dává léky*Z radostí..*Usměje se se šťastným pohledem*Ale živit se tím nebudu*Zavrtí pobaveně hlavou*Nerozpustíme.To by jsme tu museli být......*Zarazí se*Já vlastně ani nevím....*Uchechtne se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Apr 19, 2015 2:06 pm

Tak to aby si ten "doktor" dával bacha....*Zasměje se a zavrtí nad tím rozhovorem hlavou.Nikdo jiný takové kraviny řešit nemůže.*Noooo on by tě možná k tý večeři chtěl....Ale je malinkej,tak by měl smůlu.*Pokrčí soucitně rameny a znovu se rozesměje.*Mmmm léky na spaní pro chobotnice....Nevím,nevím...Do nich se střílí uspávací šipky,ne???*Zvedne tázavě obočí,ale cukají jí koutky.Ovládá se těžce.*No to teda nebudeš...Budeš učit jenom.....mě.*Mrkne na něj a znovu si přitáhne k sobě jeho rty.Nejdřív mu dá ale eskymáckou pusu,až pak ho dlouze políbí.*No právě...Já odtud už nikdy nevylezu....*Zatváří se nekompromisně a zeširoka se usměje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Apr 19, 2015 3:14 pm

Jop,to by měl...*Kývne*No a pokud se o něco pokusí.Dám ho někomu,aby měli domácí zvíře v akvárku.Mohli by být hezkou ozdobou v nějaké restauraci*Pokrčí pobaveně rameny*Já nevím,jak to s nimi je.Nikdy sem se o tohle nezajímal.Měl jsem jiný zájmy,než chodit do vody a zkoumat,kdo co.Kdo jak...*Zavrtí hlavou*Soukromí učitel...*Zasměje se.Usměje se nad eskymáckou pusou a polibek jí opětuje*Nikdy?*Pozvedne obočí*To ale nemůžeš.Uschla bys tady z nedostatku krve...A já bych tady uschnul s tebou.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Apr 19, 2015 3:23 pm

No v restauraci by ho ale sežrali....*Zasměje se.*A to je dost smutný....*Poškrábe se na nose a nakloní hlavu k rameni.*Chudinky mořský potvory...*Zahihňá se do dlaně.*Budeš mi vyprávět o těch jiných zájmech??Prosím prosím prosím....*Zašustí dlaněmi prosebně a udělá na něj žadonící kukuč.*Vyhovuje ti být MŮJ soukromý učitel?*Zvedne tázavě obočí a zeširoka se usměje.Od nikoho jiného by se učit nenechala.*Ne ty bys teda neuschnul...Já bych tě odblokovala...Aby ses mohl dojít posilnit až bys mě celou vysál...*Zakření se rošťácky.*Ne...Teď vážně...Zajímalo by mě,jak mě odtud chceš dostat.Protožeeeee mně je tady fakt nejlíp.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Apr 19, 2015 5:54 pm

Jednoho kraba.Tím by pohostily hodně osob.....Navíc ho třeba ani nebudou umět zpracovat*Pokrčí rameny*Takže bych se toho tolik nebál....*Usměje se*Proč?Vždyť už toho o mě víš tolik*Vydechne*Navíc války....Koho to v dnešní době zajímá,hm?*Pozvedne obočí*Jop,zatím si nestěžuji...*Zasměje se,aby poznala,že to byl vtip*Ach,ty bys mě odblokovala...To je od tebe milý,ale ty bys byla suchá a já bych se pak mohl pustit sám.Nejsi tak těžká,abych to nedokázal...*Uchechtne se*Něco vymyslí,uvidíš...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Apr 19, 2015 6:44 pm

Oni by sežrali i doktora chobotnici...To už je slušná večeře...*Zasměje se.*Mě zajímá úplně všechno,co se týká tebe....Však víš,měla jsem nudný život ...až do chvíle,kdy jsem našla na chodníku jednoho ne zrovna hezky vypadajícího upíra....*Mrkne na něj.*Toho jsem si pozvala domů...*Přejede mu ukazováčkem po stehně.*A tím to všechno začalo...Od té doby jsem jeho modré oči nemohla dostat z hlavy.*Pootočí na něj hlavu a zářivě se na něj usměje.*A teď je můj a já jsem jeho....Konec příběhu....*Sklopí oči a usměje se sama pro sebe.*Teď ty....*Opře se do jeho zad a znovu si s ním proplete prsty na obou rukách.*Ještě aby sis stěžoval...*Zasměje se pobaveně.*Budu nacucaná vodou,na to nezapomeň....Dvakrát těžší.*Upřesní se smíchem.*Nic nevymýšlej...Nechci odtud.*Usměje se na jejich ruce a položí si je na bříško.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Apr 19, 2015 9:36 pm

Doktora chobotnici..?Nedám jim svýho jedinýho doktora*Zavrtí hlavou*Ryba nebo krab jim musí stačit.Aspoň do doby,než odsud odjedeme*Vydechne*Pak,ať si s ním dělají,co chtějí..*Pokrčí rameny*Ach,krásný příběh.Kdy ho poznám?*Zeptá se schválně.Ví moc dobře o kom mluví,ale nemohl si odpustit trochu toho humoru*Já?To je dlouhý..Víš,než bych začal o válkách,užívání si upířího života,vymýšlení způsobů zábavy v cele společně s Enzou.Mám prostě život plný dobrodružství..*Usměje se a koukne na jejich propletené prsty na rukách.Uchechtne se nad dalšími jejími slovy*Já si myslím,že to nebude tak hrozný.....A vsadím se,že kdybych odsud vylezl,už by se ti tady tolik nelíbilo...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Apr 20, 2015 4:29 am

Však nedávej...Buď lakomej...*Zasměje se a lehce potřese hlavou.*Fuuuj jíst chobotnice...Rybu okay,kraba bych asi možná taky zkousla....Ale chobotnice???Brrrrr..*Otřese se hnusem a naskočí jí husí kůže okamžitě.*Nepoznáš...Já ho totiž radši nikomu nepředstavím,aby mi ho neukradl....*Zakření se schválně.Na to,že je to dlouhý mu nemá co říct.Pokrčí tedy rameny a usměje se.*Fajn...Tak si to nech....*Zamrká na něj.*To je pravda,máš to promakaný....Jestli vylezeš,je možný,že budu do pár vteřin venku taky....*Zasměje se.*Ale jistý to není....*Otočí se na něj s úsměvem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Apr 20, 2015 11:53 am

Jop....ale tak,možná ta chobotnice nebude špatná.*Pokrčí rameny s úsměvem*Sakra. Já doufal,že potkám novýho upíra.Třeba by s ním byla zábava...*Usměje se*ale chápu.Začal by se bavit se mnou a ty bys ho měla pro sebe jen málo...*Uchechtne se*To víš,neznám tě pár týdnu,ale měsíců.Za tu dobu sem tě stihl poznat hodně*Opře si hlavu o kraj vany a trochu jí zakloní*Ne?*Narovná hlavu a pozvedne obočí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Apr 20, 2015 12:45 pm

*Znechuceně se zašklebí nad tou chobotnicí a zavrtí hlavou.*Ne,nebude špatná.Bude příšerná přímo.*Usměje se nad tím novým upírem.*Jsem si jistá,že by se mi jen tak věnovat nepřestal.Je do mě blázen,řekl mi to....Sice byl namol,ale řekl....*Pokrčí rameny a mrkne na něj.*Pár měsíců....Je hrozně krátká doba....A přitom mi to přijde,že tě znám staletí....*Zamyslí se a zadívá se před sebe.Stáhne obočí,takže mezi ním má vrásky a vzdychne.Jsou spolu tak krátce a ona už si nedokáže představit,že by byla jediný den bez něj.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Apr 20, 2015 6:49 pm

A jak to můžeš vědět...*Usměje se*Možná bychom později byli oba překvapeni...hm?*Pozvedne s úsměvem obočí*AAh....musel se opít,aby tito řekl?Tak na toho si dávej pozor*Uchechtne se*Aby ti za chvíli neřekl i silnější slova*šeptne jí do ucha a usměje se*Jop,mám to tak stejně...*Kývne a políbí jí do vlasů a vydechne*Ta voda začíná být studená.Nemáš ten pocit??
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Apr 20, 2015 10:04 pm

Chtěl bys zkusit ochutnat chobotnici??? *Otočí se na něj pobaveně a zvedne tázavě obočí.Ona teda snad radši ani ne.* Kdyby mi naservírovali chapadýlko s takovejma těma přísavkama,asi bych s křikem utekla. *Zasměje se a vzápětí se zašklebí.Hrozná představa.* myslíš,že bych si na něj měla dát pozor?? *Vykulí oči a po dalších jeho slovech se zasměje.* Jaká silnější slova by mi mohl říct? *Přivře oči,když jí šeptá do ucha.Miluje to.Pootočí na něj hlavu zvědavě,protože to by jí opravdu zajímalo,co pro ní hezčího by z něj mohlo vypadnout.* Jsem ráda,že to máš stejně... *Vydechne spokojeně a zavře slastně oči,když jí políbí do vlasů.Otře si svoje čelo o jeho tvář a usměje se.* Mmmm...možná trošku. *Odpoví mu na tu studenou vodu.Není studená jen trošku,vychladla jim hodně,ale opravdu se jí nechce opouštět jeho náruč.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Apr 20, 2015 11:11 pm

Neřekl jsem,že jí chci ochutnat.Přijde mi to stejně nechutný jako tobě.Jen říkám,že bychom možná byli překvapeni*Zasměje se tomu,že by utekla před chapadlem*Jop,myslím*Kývne a usměje se,když se ho ptá na silnější slova*To já  ti říct nemůžu.To musí ten tvůj ne zrovna hezky vypadající upír..*Pokrčí s úsměvem rameny.Vážně rád jí provokuje.To,že je ráda nijak neokomentuje.Ani neví,co by jí na to měl odpovědět*Trošku?*Pozvedne obočí*Řekl bych,že víc jak trošku.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Apr 20, 2015 11:19 pm

Noo...Třeba budeme mít někdy možnost to vyzkoušet...Poslepu. *Dodá poslední slovo šeptem a zasměje se.* Ale no tááák... *Cákne po něm se smíchem,když jí provokuje.* On je krásnej...Božsky krásnej... *Mrkne na něj.* Jsi... *Usměje se zeširoka.* A moc dobře to víš,tak si nech ty kecičky.Řekla jsem přece,že jen když jsem ho viděla poprvé,vypadal ne zrovna hezky.Když mi pak vysál dva sáčky krve,hned vypadal.... *Pootočí se na něj a sjede ho přimhouřenýma očima.* Královsky. *Zamrká pobaveně.* Tak co je to za silnější slova??Prosíííííííím.... *Zaškemrá s úsměvem.* Mmmmhh...Fajn,je studená jako blázen... *Zasměje se.* Jdeš ven? *Zeptá se ho a otočí se k němu bokem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Apr 20, 2015 11:29 pm

Jop,možná někdy.Necháme si svázat oči nějakým šátkem a okusíme chobotnici*Zašklebí se nad tím.On by tu chobotnici nesnědl ani poslepu.Bylo to pro něho,jako by musel přejít na Stefanovo králičí dietu.Zasměje se,když na něho cákne a otře si kapky z obličeje*To je najednou otočka.Najednou už přiznáváš,že je božský a že jsem to já..*Uchechtne se*Nevím,jestli bych za tohle měl být tak hodný a prozradit ti to...*Usměje se*Možná za chvíli*Odpoví jí na poslední otázku a nadechne se.Nakloní hlavu do strany,aby se dostal k jejímu uchu,které nejprve políbí*Nikdy...Už nikdy tě neopustím.Jsi můj život a ten opustit nemůžu.Jinak bych zemřel...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Apr 20, 2015 11:50 pm

No určitě.... Fuj radši i rovnou propláchni pusu sporýšovou vodou. *Zasměje se a zase se znechuceně otřese.Srandovat o toje jedna věc,ale jen z představy,že jí někdo dává do pusy chapadlo se jí zvedá žaludek.* Pfff prej najednou...To tys hned říkal,že bys ho rád poznal. *Zavrtí se smíchem hlavou a udělá na něj smutný obličej,když jí nechce prozradit,co mají být ty silnější slova.* Určitě měl....Vždyť jsem andílek... *Usměje se nevinně a kývne na to,že možná půjde ven za chvíli.Sleduje ho,když naklání hlavu na stranu k jejímu uchu.Přivře s úsměvem oči po tompolibku a zamrazí jí po celém těle příjemně.Poslouchá potom jeho slova a pootevře rty údivem.Vykulí oči a cítí,jak jí přestalo tlouct srdce a ochably dýchací svaly.Pár vteřin se nedokáže ani nadechnout a pak do sebe prudce natáhne vzduch a podívá se mu do očí.Srdce si konečně uvědomilo,že má makat,ale teď se naopak rozbuší jako zběsilé.* Damone.... *Zalesknou se jí v očích slzy štěstí a okamžitě ho obejme a dlouze políbí.V životě neslyšela nic tak krásného.Oddálí se od něj malinko,ale objímat ho nepřestává.Opře si svoje čelo o jeho,ale neotvírá oči.Chce si ještě chvilku užít tuhle chvilku a nechat si jeho slova znít v hlavě.*Tohle.....je bezpochyby to nejhezčí,cos mi mohl říct.... *Podívá se mu zblízka do očí.*Neskutečně...tě miluju....*Pohladí ho palcem po tváři.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Apr 21, 2015 12:00 am

Dobrý nápad.Bude to nejspíše mnohem lepší než ta chobotnice..*Kývne s úsměvem*Řekla si,že jsi potkala,ne zrovna hezkého upíra.A promiň,ale jestli jsi mluvila o mě,musela si mít asi oči zalesklé od slz nebo tak.Protože já vypadám hezky pořád...*Pokrčí rameny a nepřestává se usmívat.Zašeptá jí ta slova a vážně je zvědav na reakci.No když vidí,že se její hrudník náhle přestal hýbat,sjede jí celou pohledem,bez jakéhokoliv náznaku úsměvu.Vydechne,když začne dýchat a konečně zase slyší její dech.Obejme jí a polibek opětuje.Věděl,že jí tim vyrazí dech,ale nevěděl,že doslova*Já to říkal..*Usměje se mile.Zadívá se jí do očí,když je konečně otevře a usměje se na ní*Já vím.......Taky tě miluju.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Apr 21, 2015 12:12 am

Stoprocentně se potom nepozvracím...Po chobotnici nejspíše ano.... *Zasměje se.* A už jen proto,že mám vsugerovaný,že je to hnusný. *Nakrčí pobaveně nos.* No promiňte,pane vždy-hezký,ale ty ses před tím domem neviděl...Já tebe jo. *Zasměje se znovu a přeměří si ho s jiskřičkami smíchu v očích.* Ne dobře,promiň.... Byl jsi krásnej,jako vždy... Já byla asi málo všímavá. *Protočí se smíchem oči a zatřese hlavou.Když ho pak objímá potom,co jí skoro způsobil infarkt,oplatí mu úsměv a kousek se od něj odtáhne.* Nečekala jsem,že mi takhle....Vyrazíš dech...Teda čekala jsem,že si ze mě budeš zase dělat srandičky.... *Nakloní hlavu k rameni.* A nejsi opilej.... *Usměje se zeširoka.* Dostal jsi mě... *Povzdychne si s úsměvem.* Já.... *Prohrábne si vlasy a kousne se do rtu.* Taky bych bez tebe zemřela,Damone...Jak jsem řekla....Máš mě navěky. *Pousměje se a pohladí ho ve vlasech za uchem.Nejradši by ho láskou umačkala.Sleduje ho jako obrázek a nepřestává se šťastně usmívat.Pořád si v hlavě přehrává každé slovo.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Apr 21, 2015 12:31 am

Nope,nepozvracím.Po tom se budeš jenom pár minut dusit..*Pokrčí rameny*Já si teda neodhaduju posoudit,co by bylo horší*Zavrtí hlavou*Neviděl,já vím,ale říkám.Já vypadám hezky i s naprosto krvavým obličejem*Uchechtne se*Měla jsi pejska.To tě omlouvá*Mrkne na ní s úsměvem na tváři.Nemůže být šťastnější*Srandičky??*Pozvedne obočí*Fajn,emm.....Ty nejkrásnější slova najdeš na pláži v písku.Můžeš tam najít i kraba,což je hezčí slovo než blázen.Protože krab se dá aspoň sníst*Pokrčí rameny.Neměl nic přípraveného a kompromisy mu v poslední době moc nejdou*No,skleničky jsem měl dvě.V tom horku venku.Nikdy nevíš,jak hodně mi to vlezlo do hlavy,hmm?*Usměje se zeširoka*Skvělé*Zadívá se na ní pyšně.Vydechne do prázdna po jejích slovech*Taky mě máš navěky.To ti slibuju...Počkej,já už to vlastně slíbil.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Apr 21, 2015 12:57 pm

Hlasuju pro dušení... Na to jsem připravenější spíš,než na zvracení.... Fůůj. *Zašklebí se.vlastně vůbec netuší,proč tu hnusnou chobotnici pořád probírají.*No samozřejmě...Vysušený,krve zbavený,umučený a vyhozený na ulici...A přesto andělsky krásný....Jen jsem tím chtěla naznačit,že jsem tě z té země nezvedala kvůli tomu,jak jsi vypadal....Ale páč jsem hodná holka. *Zakření se na něj pobaveně a lehce ho dloubne.Vlastně jeho sebevědomí zbožňuje.Vždy to všechno tak podá,že jí prostě dostane.*Uummm...Jasně,pejska.Tak jsem ráda,že bereš Masona jako omluvenku. *Zasměje se a potřese hlavou.Sleduje ho pak potom,co vymýšlí nějakou srandičku a protočí se smíchem oči nad tím,co z něj vypadlo.* Uuhhmm...Myslím Damí,že to cos řekl jako první bylo mnohem hezčí... *Usměje se na něj zeširoka a pak přimhouří oči,když zpochybňuje,že by nebyl opilej.Zadívá se mu do očí a nakloní hlavu k rameni.* A vlezlo ti to do hlavy? *Zvedne tázavě obočí a neurčitě se na něj koukne,načež hned sklopí oči.(VIZ OBR.->Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 240?cb=20120510174904).Tohle by jí vážně zajímalo.Jelikož všichn věděli,že byl tenkrát namol,nikdo nebral to,že by do ní byl blázen vážně,jen ona mu věřila.Zasměje se nad tím jeho pyšným pohledem a znovu se k němu přitiskne.*Slíbil no... *Usměje se spokojeně.*Taky ti to slibuju...*Špitne a pohladí ho po hrudníku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Apr 21, 2015 5:16 pm

Raději dušení,než zvracení?*Pozvedne obočí a chvíli se zamyslí*Možná máš pravdu.Něco na tom,co řekla bude...*Kývne*A nikdy jsem za to Enzovi nepoděkoval.Nebýt jeho a toho jeho násilnickýho chtíče,buď bych tě nepotkal nebo bych si musel ještě počkat.Možná bych tě pak potkal s prstýnkem na ruce a byl bych jen kamarád*Vydechne.Ta představa,že by se něco takového dělo,je příšerná*Já si taky myslím,že to první bylo lepší,ale chtěla jsi srandičku.Udělal jsem kompromis a něco zkusil*Pokrčí rameny.Zasměje se nad její další otázkou.Tohle ho opravdu dostalo.Uvěří mu vážně úplně všechno*Ne..Nejsem opilý.Na to bys do mě musela nalít celou tu flašku a možná by to bylo málo.Tohle je slabí...*Usměje se a na ty sliby už nic neříká*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Apr 21, 2015 6:49 pm

Taky si myslím,že mám pravdu....*Usměje se samolibě a mrkne na něj se smíchem.Sebevědomý kukuč a tón jí moc nejdou.*No kdybys mě nepotkal,nebo bys mě potkal s prstýnkem....*Zamyslí se a nakrčí čelo.Vůbec si to nechce představovat.*Zase by sis užíval svůj dosavadní život....party,holky a krev....*Pokrčí rameny a odkašle si.Zase blbý téma.*Musíme uznat,že někdy Enzo dělá i věci,co slouží k prospěchu.*Usměje se na něj a pohladí ho po zádech.*Skvělej kompromis...Vážím si toho,*Zasměje se a pak zvedne obočí,když se zasměje.Hned se ale usměje a zakření se na něj.*No proto...Takže jsi mi to řekl a nebyl jsi opilej,ani pod vlivem drog a podobně....Juuuuu....Myslel jsi to vážně. *Tleskne nadšeně do dlaní a obejme ho znovu.Je nejšťastnější bytost pod Sluncem.Když se tak zběsile pohne ve vodě ucítí,jak je ledová a mimoděk se otřese.Teď se od něj ale neodlepí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Apr 21, 2015 8:01 pm

Jop,svůj dosavadní život.Holky,párty,krev a zapomněla si nepřítele na každém druhém rohu...*Usměje se,aby to oba nebrali až příliš vážně.Nechce si tím zkazit náladu*Někdy jo...ale jen málokdy se mu to povede.Častěji to končí hádkama a podobnými ne zrovna užitečnými věcmi.*Pokrčí rameny a vydechne*Byl dost málo promyšlený.Nemusíš mi všechno chválit.Přijímám i kritiku.....dneska*Uchechtne se*Naprosto střízlivej a při smyslech..*Kývne s úsměvem a také jí obejme.Niky nevěřil tomu,že někdy vysloví tak silná slova.Byl smířený s tím,že bude sám a užívat si dlouhá léta s holkama*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Apr 21, 2015 9:13 pm

Nevěděla jsem,že ti tolik vadí mít nepřátele na každém druhém kroku...*Usměje se na něj.*O tom nepochybuj...řekla bych,že případů,kdy to za něco stojí je tak jedno procento.Já už jsem k tomu svoje řekla.Neodpustím mu....Bohužel. *Pokrčí lehce rameny a hned vyžene Enza z hlavy.Ví ,že je to jeho nejlepší kámoš,ale ona se s ním vůbec bavit nemusí.A taky nebude.Bude se i vyhýbat jakémukoliv setkání s ním.*Ouuuu přijímáš jí jen.dneska???Sakra a já zrovna nic,čím bych tě zkritizovala nemám....*Zasměje se a hraně si povzdychne.*Wow....ani úpal nemáš??Víš z toho sluníčka...*Dodá pobaveně.Těžko se jí věří,že jí něco takového řekl,ale okamžitě jí to katapultovalo do sedmého nebe.Opravdu je šťastná.Pohladí ho po zádech a něžně ho líbne na klíční kost,když se od něj oddálí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 9 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 29 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru