TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Dose)

3 posters

Strana 29 z 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun May 10, 2015 2:36 am

Myslím si spíše to druhé.Nevěří si,ale nemůže si pomoct.Možná proto,tak hbytě skočil na tu mojí nabídku*Usměje se.Vlastně by to dávalo i smysl,když nad tím začne přemýšlet po tom,co Rose řekl*Většinou všechno vyhraješ no.Už bych si měl asi začít zvykat*Uchechtne se*Já už vyhraju jen nad málo kterýma věcmi*Na její poslední slova už nic neodpoví.Napije se z ní a tentokrát o něco víc ,než ráno.Protože ačkoliv si to odmítal přiznat.Měl vážně hlad.Oddálil se od ní,utřel jí pár kapek z krku,co ještě sthlo vytéct,než se její krk zahojil.Poté si utře pusu a tu krev z prstu slízne*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun May 10, 2015 2:47 am

No tak vidíš...A máme důvod,proč po tobě tak jde...*Zasměje se tomu,jak pěkně to nakonec uhádli.*Jsem prostě dokonalá...*Mrkne na něj.*Ale kdepak,vyhráváš nade mnou často...*Zasměje se.Užívá si znovu ty pocity přitom,co z ní pije.Oči neotvírá ani v momentě,kdy se od ní oddálí.*Zdá se,že večer ti opravdu chutná víc...*Usměje se stále se zavřenýma očima.Otočí se k němu,když ještě olízne její krev ze svého prstu a pohladí ho po tváři,načež ho dlouze,vášnivě políbí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun May 10, 2015 12:18 pm

Fajn.Doufám,že bude moct pomoct,až skončí večeře a naše cesty se rozejdou*Usměje se.Musí to ještě všechno nějak promyslet*Vyhrávám nad tebou často?Opravdu?V čem?*Pozvedne obočí*Já bych totiž řekl,že vyhrát nad tebou je hodně těžký a zcela nemožný*Vydechne s úsměvem*Vždyť sem to říkal*Pokrčí lehce rameny a opětuje jí její krásný dlouhý a vášnivý polibek.Konečně je zase sytý a tím pádem málo unavený.Což mu vyhovuje,že může aspoň přemýšlet nad večeří se stewardem*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun May 10, 2015 1:48 pm

Jestli se ovšem rozejdou...To bude ješě zajímavý...*Zasměje se.*Aaahh nemůžu se dočkat zítřka...*Zamrká na něj pobaveně.Těší se,až Damon půjde na rande se stewardem.Mohla by si jít zajezdit na skútrech.Nechce žádný program do stewarda.*Ti nevím,ve všem...*Pokrčí se smíchem rameny.*No fajn,možná že je to trošku těžší,ale držíš se statečně...*Usměje se zeširoka.Po polibku se od něj odtáhne a mrkne na něj.*Tak co teď?*Zvedne tázavě jedno obočí a položí se na bok.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun May 10, 2015 2:02 pm

Proč by se neměli rozejít??Já se s ním nebudu setkávat dál*Zavrtí hlavou*Jednou a konec.To je můj styl.Jen na tebe sem to nepoužil a použít nehodlám,ale na něho to použiju klidně*Usměje se*Aspoň,že uznáš,že to není tak úplně pravda.Držet se můžu,ale ty jsi pořád víš a máš to tam všechno mnohem snažší...Jsi na vrcholu vítězů*Uchechtne se.Vzdychne,když mu položí poslední otázku*Já nevím.Před potápěním si byla unavená.Už nejsi??
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun May 10, 2015 2:09 pm

Jde o to,aby se on nepotkával s tebou,drahoušku...*Mrkne na něj.Zarazí jí pak jeho dalšími slovy,po kterých pootevře pusu a lehce stáhne obočí.*Aaahh....Tak tvůj styl.*Polkne.*No aspoň jsem výjímka...*Pokrčí rameny.*Vrchol vítězů...*Kývne s úsměvem.*Jo vlastně jsem docela unavená...Nebyla jsem,protože konec potápění se nezvykle dobře vyvedl...S instruktory jsme si pokecali,tys mě pobavil....*Pousměje se a trhne rameny.*Ale asi bude lepší jít spát.*Povzdychne si,vklouzne pod deku a zachumlá se do ní s Drákulou v náruči do klubíčka.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun May 10, 2015 2:18 pm

Budu se mu nějakým způsobem vyhýbat*Pokrčí rameny*Jop,konec se opravdu vyvedl.Já tě pobavil a steward mě šokoval.Aspoň,že ses bavila*Pousměje se a položí se na záda.Jednu ruku si dá pod hlavu a zadívá se do stropu.Deku jí nechá,protože je mu docela teplo.Vydechne a zamyslí se nad tím zítřkem.Jak to všechno udělá,jak se stewada zbaví,co by mu měl a neměl říkat.A takovýhle otázky se mu honí hlavou pořád dokola,až se mu to skoro zamíchalo do sebe.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun May 10, 2015 2:24 pm

To můžeš...Snad ti to k něčemu bude...*Pokrčí rameny.*Od té doby,co tě steward šokoval se bavím přímo královsky...Teda,bavila jsem se...*Pootevře oči,aby se na něj podívala a zastihla ho v přemýšlecí fázi.S povzdechem se otočí taky na záda a zadívá se do stropu.*Budeme teď přemýšlet nad tím,jak se z toho vyvlíknout nebo jak ho odpálkovat při večeři?*Zeptá se s pohledem ukotveným ne strop.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun May 10, 2015 2:29 pm

Jop,snad ano..Když ne,tak vymyslím nějaký způsob.Jak ho od sebe odradit*Vydechne.Opravdu ho nechce mít za zády všude*To mě opravdu těší.Rád jsem tě pobavil*Polkne.Sleduje strop a přemýšlí*Ty můžeš klidně spát jestli chceš.Nemusíš se mnou přemýšlet,jestli že jsi unavená a raději bys spala.Vždyť na to máme i zítřek,celá den..*Pokrčí lehce rameny*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun May 10, 2015 2:40 pm

*Už se k tomu stewardovi nijak nevyjadřuje,nemá k tomu co dodat.Jen dokola opakují stejné věci.Zadívá se na něj.*To je od tebe opravdu velmi hezké...*Pousměje se.*Nechce se mi spát...A nechce se mi spát,když vedle mě ležíš,koukáš do stropu a přemýšlíš...*Zvedne obočí,které ale hned povolí.*Nakonec je to pěkně v prdeli...Mohla to být sranda,ale není....*Povzdychne si.Zvedne se do sedu a odejde si do kuchyně pro vodu.Cestou zdlábne další jahodu v čokoládě a zaleze zpátky do postele.Napije se vody,nabídne jí Damonovi a znovu se zavrtá pod deku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun May 10, 2015 2:54 pm

Tak promiň.Jestli chceš,tak se můžu přestěhovat chvíli vedle,než usneš a bude ti jedno,jestli spím a nebo přemýšlím*Nabídne jí*Sranda to být mohla.A chvíli taky byla.Teď Už to tak zábavný není a vymyslet něco,jak z toho ven je těžší,než jsem čekal.Myslím,že dneska v noci neusnu,protože budu přemýšlet*Vezme si od Rose vodu a taky se trochu napije.Musí se udržovat vzhůru a to se mu bez vody jen těžko povede,v tom vedru,které je venku i v domku*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun May 10, 2015 3:09 pm

Proboha Damone...Nechci aby ses někam stěhoval...*Povzdychne si.*Mrzí mě,že jde teď steward po tobě...Nějak ho odradíme...Když s k němu budeš chovat tak hnusně,jako někdy umíš,budeš protivnej,budeš se šklebit a podobně,určitě ho od sebe odradíš a už s tebou nebude chtít nikam...Kdo by taky chtěl...*Koukne na něj.Položí si polštář tak,aby ho měla opřený o pelest postele a opře se o něj zády.Sedne si do tureckého sedu a zadívá se před sebe.Ne,že by nebyla unavená,ale vážně se jí v tomhle nechce jít spá
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun May 10, 2015 6:50 pm

*Koukne na ní s pozvednutým obočím,když řekne svá poslední slova*Kdo by chtěl?*Pozvedne obočí*Ah..fajn.Když si tohle myslíš,asi to tak bude.*Kývne*A je to vymyšlený...super*Pousměje se a otočí se k ní zády*Dobrou...*Popřeje jí a zadívá se na stěnu.Když už on neusne,alespoň dá tu šanci Rose.Teď už před ní nevykazuje ani známku v to,že nad něčím přemýšlí a ona může v klidu spát s pocitem,že to mají promyšlený*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun May 10, 2015 6:58 pm

Myslím to tak,že když na někoho budeš celou dobu pobytu s ním hnusnej a protivnej,budeš si z něj dělat srandu a tak podobně,nebude s tebou chtít už nikam jít...*Vzdychne po tom jeho pohledu.Řekla to blbě a on se urazil.*To si děláš srandu...*Zaúpí,když se k ní otočí zády a popřeje jí dobrou.Zvedne se z postele.*Dobrou.... *Popřeje mu taky a odejde do křesla s výhledem na moře v obýváku.Samozřejmě nezapomene zavřít dveře.V křesle se schoulí do klubka,chvilku kouká na moře,ale to jí za moment díky její únavě ukolébá tak,že usne s hlavou opřenou o kolena.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun May 10, 2015 7:54 pm

*Zvedne hlavu a koukne na ní,když odejde z ložnice.Vydechne,ale za ní nejde.Zdá se,že dnes nemají moc štěstí a není jim přáno,aby měli normální den.Nebo alespoň hezky zakončený den.Nechápe,co je zase špatně,ale zjistit to nehodlá.Vrtat se v tom je zbytečný,když je takhle pozdě.Otočí se zase na záda a zadívá se do stropu,čekajíc na Rose až se vrátí.Když se dlouho nevrací,zvedne se z postele a rozejde se z ložnice za Rose.Vyjde z ložnice,zavře dveře a rozhlédne se kolem sebe,kde je Rose.Když jí nenajde nikde od dveří,rozejde se po domku.Nevolá na ní,kdyby náhodou spala.Jakmile projde celý domek a nikde jí nenajde,posadí se do křesla a vydechne.Nemohla jít přeci do džungle.Bála se tam a ví,co tam je.Znovu by tam stoprocentně nelezla,tím si může být jistý.Zajede si prsty do vlasů a začne přemýšlet nad tím,kde by mohla být.Neměl jî nechávat odešla z ložnice.Jen kdyby věděl,že v noci tady číhá nebezpečí všude.Musí jí najít.Zvedne se z křesla a nasadí si tričko.Vyjde z domku ven a začne jí hledat,kde jen se dá.Chvíli i zůstane stát v písku a kouká na moře jestli se jen nešla opláchnout.Potom,co zjistí,že tam není,rozejde se do míst,kde by být mohla.Hledá jí takhle celou noc*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 29 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 29 z 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru