TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Dose)

3 posters

Strana 22 z 29 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun May 03, 2015 11:23 pm

Ne to ne,myslím,že jsem ho naštvala,když jsem upadla...Vůbec bych se k němu nedostala,jenže jsem se lekla jinýho,co visel ze stromu.*Pokrčí lehce rameny.*Já vím,zlato,ale tak mohl jsi udělat kopeček a já bych ho potom uplácala a byl by z toho hrad.*Zvedne tázavě obočí.*Ach,ale já....*Chce mu skočit do řeči,ale dojde jí,že je to k ničemu.Opravdu jí má přečtenou.Provinile se na něj pousměje a políbí ho na tvář,když jí pohladí po ruce.*Dobře,jestli to tak chceš...Zůstaneme tady...Můžeme se jít klidně zchladit do vody,na terase je to v pohodě...a opravdu začíná být dost horko...Nechceš?*Koukne na něj starostlivě.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun May 03, 2015 11:35 pm

No,když myslíš,tak to tak nechme.Nemá cenu to řešit,když nevíme,jak by se ten had zachoval,kdyby ses ho nelekla..a nespadla na zem*Opravdu teď nemá chuť řešit co by,kdyby*Kopeček bys zvládla i ty a navíc,já nevím,jak velký by měl být,takže*Vydechne*Ty chceš jít do vody??*Pozvedne obočí*Já nemám nic proti ochlazení.Jde jen o to,jestli se na to cítíš....Nemusíš se snažit vymýšlet aktivitu,když ti není dobře.Já to chápu...Nevadí mi jen tak sedět,ale nechám to na tobě.*Měl by se nějak dostat k pytlíkům,protože z ní teď pít nemůže a slíbil jí,že si řekne až bude potřebovat.Zatím si ale věří,že ještě něco vydrží*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun May 03, 2015 11:47 pm

Přesně tak,nic nevíme,tak nic nebudeme řešit...*Přitaká na jeho slova souhlasně.*Já vím,že bych ho zvládla,ale radši jsem,když mi pomáháš...*Pokrčí znovu rameny.*Já nevím,nechci nám kazit dopoledne,když jsme si ho tak hezky vylepšili...*Koukne na něj vážně,ale hned se lehce pousměje.*Nic chápat nemusíš,já budu v pohodě...Už jsem v pohodě.Klidně bych zvládla i to potápění.*Polkne.Machruje,ale její chvění těla prozrazuje,že blafuje*Tak půjdeme do vody...*Usměje se na něj nahraným ,širokým úsměvem a vstane z jeho klína.*Trošku se zchladíme....*Pohladí ho ve vlasech.Snaží se přitom,aby se jí ruka netřásla,tkže jí soustředěně pozoruje.Pak se otočí a co nejpevnějším krokem se vydá na terásku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun May 03, 2015 11:58 pm

Jop,tak na to je pozdě,už je to přesunutý*Za což je opravdu rád,protože moc dobře ví,jak na tom je*Fajn,jdeme se zchladit*Kývne  a chvíli jí sleduje,jak jde na tu  terásku.Vidí na ní,jak se snaží,aby vypadala,že je v pořádku a stejně tak tuší,že ta voda nedopadne dobře,ale když se tak snaží přesvědčit ho,že je v pořádku,rozhodl se dělat,že jí to věří.Zvedne se proto z křesla a rozejde se za ní pomalým krokem.Raději by se vodě ještě nějakou dobu vyhl,ale už není úniku.Na druhou stranu se alespoň připraví na to potápění,co je čeká odpoledne*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon May 04, 2015 12:04 am

Aspoň budu mít víc času se na to připravit.*Pousměje se a lehce škubne rameny,jakože jí to nevadí.Přejde až k okraji terásky a sedne si tam,ponoří nohy do vody a chvilku sleduje hladinu.Líbí se jí,jak se vlny co chvilku otřou o její kolena.Ví,že jestli tam skočí a potopí se,hrozí jí,že už nevyplave,ale odmítá přiznat,že by na tom byla nějak zle.Nechce,aby o ní měl Damon starost,nebo se kvůli ní nějak stresoval.Nakrčí provinile čelo na svůj odraz ve vodní hladině.Cítí,jak jí vítr čechrá vlasy a tak nějak jí to stačí.Nicménně jestli chce Damona opravdu přesvědčit,že je v pohodě,tohle sezení jí nepomůže.Teď jen sbírá odvahu do té vody skočit.Odhrne si vlasy,které jí vlají přes tvář za ucho a zhluboka se nadechne.Ani jeden z nich od včerejška nic nejedl.A Damon si ani nedal pořádnou dávku krve.Přimhouří nad tím oči.Teď by se mu jistě krev hodila.Pootočí se na něj horní polovinou těla,když ho uslyší jít k ní.*Damone...Můžeš prosím si sednout za mě?*Přimhouří oči protí sluníčku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon May 04, 2015 12:12 am

*Dojde k ní pomalým krokem a vidí,jak se jen sedá,aby si ochladila nohy.Dost se mu díky tomu ulevilo,protože se o ní aspoň nemusí tolik bát,že už nevyplave ven a on jí bude muset zachraňovat.Koukne na ní,když ho žádá o to,aby se posadil za ní*Budu ti dělat stín na záda.Mě bude stačit,když si sednu vedle tebe,ať se opálíme oba a všude*Posadí se kousek vedle ní a nechá vodu,aby mu namáčel nohy.V jednu chvíli vezme trochu  vody do ruk a opláchne si obličej,aby ho to sluníčko tolik nepálilo.Potom se posune trochu blíž k té vodě a položí se na záda*Áááh...tohle byl opravdu skvělí nápad.Je to tady mnohem lepší,než v tom křesle.*Usměje se do sluníčka se zavřenýma očima*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon May 04, 2015 12:19 am

No,ale já...*Chce zaprotestovat,ale marně.Už si sedá vedle ní.Přimhouří na něj oči a zavrtí nesouhlasně hlavou.*Dobře...Chtěla jsem jen,abys mě ještě chvilku u sebe držel.*Vzdychne.Otočí se znovu k moři.Přemýšlivě semkne rty,jak horečnatě vymýšlí,jak do něj dostat krev.Opravdu chce,aby se napil,ale nechce pít ona.Měla krve až dost.Pootočí se na něj,když si lehne na záda.*Jo to je...Díky sluníčku...Nabíjí energií...*Pousměje se lehce.Zvedne hlavu a zamžourá do sluníčka.Pak se zase otočí na Damona.*Emm...Damone...*Začne opatrně.Neví,jak ho donutit.*Chtěla bych,aby ses ze mě napil...*Řekne mu přímo.*Donutil jsi mě vypít dva pytlíky.To je dost nad můj rámec.A sotva ses ze mě napil.Navíc jsi běhal v písku,měl jsi o mě strach,stresoval ses...Já...*Strčí si pramen vlasů za ucho.*Opravdu bych byla ráda,kdyby sis dal...Nebo ti donesu konzervu...Co chceš spíš?*Zvedne tázavě obočí.Samozřejmě by byla radši,kdyby se napil z ní,ale je jí jasné,že to bude chtít odmítnout už proto,že o ní má starost.Chvilku ho zamyšleně sleduje a potom se otočí zpátky k moři.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon May 04, 2015 10:39 am

Budu tě držet později,slibuju*Usměje se na ní a pak už nastavuje obličej a své tělo slunci*hmm...?*Pootočí na ní hlavu a čeká,co z ní vyleze.Vydechne,když začne o krvi.Doufal,že když je její stav takový jaký je,tak na to zapomene a on se nějak posilní.Nemusel by mít tak těžký výběr,protože jí slíbil,že bude pít z ní,když ona bude pít dvě krevní konzervy denně,což bohužel pro něho udělala,ale její stav mu to moc nedovoluje*Takže to,že si mám za tebe sednout nebyl důvod proto,žes chtěla abych tě držel,ale chtěla si mě donutit k tomu,abych se z tebe napil*Polkne*Fajn,ale až později,tady to dělat nebude,kdokoliv by to mohl vidět....A to bychom nechtěli,že ne*Dořekne to a zase nastaví slunci svou tvář.Musí být na něm aspoň trochu znát,že někde byl*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon May 04, 2015 1:26 pm

Fajn tak později...*Kývne.*Ne to ne,chtěla jsem,abys mě držel...Ale mohli jsme to spojit víš jak...Nikdo neví,jestli se mazlíš s mým krkem,nebo mi piješ krev...*Pokrčí rameny.Otočí se na něj a zapře se rukama za zády.*Dobře...Když se z toho nebudeš snažit zase vyvlíknout,jsme domluvení.*Pousměje se.*Miluju tě...*Skloní se k němu,když se znovu nastaví sluníčku.Políbí ho lehce a pak se položí vedle něj s rukama za hlavou,aby taky nachytala bronz.To,jak jí moře chladí nohy a sluníčko současně pere do jejího těla teplo vytváří extrémně příjemnou kombinaci.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon May 04, 2015 2:39 pm

Jop,jako večer ve vaně*Usměje se*Jenže bys na sobě měla býlí místa,kde bych měl ruce a tak.Navíc bych ti dělal stín na záda a ty mě na břicho*Dostane ze sebe výmluvu,proč to nedělat.Protože z ní teď opravdu nechce pít,když je na tom tak špatně.I když se zdá,že už je jí líp,když má chuť se starat o takovéhle věci*Já se z toho nevyvlíkám...*Zaprotestuje*Taky tě miluju*Usměje se a opětuje jí polibek.Pootočí na ní trochu hlavu,když se vedle něho položí.Pousměje se nad tím a hlavu zase srovná.Užívá si sluníčka a té vody,co mu chladí nohy,aby mu nebylo takový horko*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon May 04, 2015 2:46 pm

Večer ve vaně to prostě vybízelo k tomu,abys to udělal...*Ohradí se hned s úsměvem proti jeho nařčení.*No určitě,Damí...*Zavrtí pobaveně hlavou.Jestli si myslí,že mu tyhle výmluvy sežere,tak se teda šeredně plete.*Rovnou mi řekni,že se jmenuju Tonda a mám modrý oči.*Zasměje se lehce.*Ne,vůbec se nevyvlíkáš...*Zamžourá na něj,když jí sluníčko pálí do obličeje.Pak zavře oči,aby je nemusela mhouřit a zakrývat si je.*Nesnáším hady.*Řekne po chvilce,aby nebylo takové ticho,protože jí začíná ten klid,šumící moře a sluníčko pálící do nich nálož tepla ukolíbávat ke spánku,který neměli ani jeden.Ještě chvilku leží na zádech,ale dlouho jí to nevydrží.Po asi půl hodině se zvedne zase do sedu,s pocitem,že je snad opečená do křupava.*Musím do vody.*Pousměje se a seskočí z terásky.Voda je tak příjemně chladná,ale ne studená,že jí okamžitě zalije skvělý,osvěžující pocit.Až zapomene mávat rukama a nohama a potopí se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon May 04, 2015 3:12 pm

Jop,to je fakt..*Kývne lehce hlavou*Tonda??*Pozvedne obočí a koukne na ní*To bych nemohl,líbal jsem tě...*Usměje se na ní a vrátí hlavu zase ke slunci*Nevyvlíkám...*Zopakuje znovu svoje slova a víc k tomu nedodává.Nechce se s ní ještě hádat,jestli se vyvlíká nebo ne.Koukne znovu na ní,když začne o hadech*To jsem viděl...ale už je neuvidíš,neboj.Už tě tam nevezmu*Pohladí jí hřbetem ukazováčku po tváři a pak se vrátí do své polohy.Zvedne hlavu,když mu oznámí,že jde do vody*Fajn*Kývne a sleduje jí,jak leze do tý vody.Jemu se do vody nechce,takže zůstává na souši.Když ale neuslyší nic.co by dokazovalo,že je Rose ve vodě.Zvedne se do sedu a rozhlédne se kolem po hladině.Když Rose nikdy neuvidí,zastaví se mu na moment dech.Doufá jen,že se potopila schválně a hned se vynoří*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon May 04, 2015 3:21 pm

Kdyby jen líbal...*Mrkne na něj pobaveně.Už má co dělat,aby nebouchla smíchy.Na vyvlíkání a nevyvlíkání už taky nijak nereaguje.*Já vím,že ne...*Přivře oči po jeho doteku na svojí tváři.Pootočí na něj se spokojeným úsměvem hlavu,maličko oči pootevře a políbí ho na rameno.Pak už je ve vodě.Chvilku zůstane pod vodní hladinou.Nechce se jí plavat.Užívá si ten chladivý pocit.Klesá pomalu ke dnu a až když jí voda začne nadnášet zase nahoru,máchne rukama,dostane se nad vodu a zhluboka se nadechne.Otře si vodu z oči a vyklepe si vodu z očí.*Fuu... Je fakt osvěžující...*Řekne spíš sama pro sebe a pootočí hlavu na Damona.Když zjistí,že sedí a kouká na ní,tázavě nakloní hlavu k rameni.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon May 04, 2015 3:29 pm

No prosim.....*Vydechne a hned se usměje se.Nic víc už neříká a protože je ticho,poslouchá moře.Kouká na vody a vydechne do prázdna,když se Rose vynoří.Už se začínal bát,že pro ní bude muset skočit*Super*Kývne na tu osvěžující vodu a k tázavému pohledu jí nic neřekne.Prostě se zase položí a nastaví se slunci.Jen se tentokrát otočí na břicho,aby si ohřál i záda.Přitom poslouchá zvuk moře a zvuky značící,že Rose plave a je s ní všechno tak,jak má být*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon May 04, 2015 3:45 pm

*Pokrčí rameny,když jí nic neřekne a znovu se položí na záda.Rozhodne se trochu protáhnout,takže plave docela daleko od terásky.Přimhouří oči,když doplave k červeným bójkám.Tady odtud se můžou vyskytovat žraloci.Ale co je může držet pryč za nimi?Ohlédne se k terásce,jestli jí Damon sleduje,nebo ne.Rozhodne se zariskovat,když zjistí,že Damon leží na břiše.Podplave nějakou záchranou síť a dostane se až za bójky.Musí dokázat sama sobě,že není srab.Plave ještě dál,až za ty bójky,jenže nic nevidí,rozhodne se tedy potopit a podívat se na "divočinu" pod vodou.Tady to musí být člověkem netknuté.Potopí se tedy a potápí se co nejníž,co jí dovolí tlak,než jí začnou bolet uši z tlaku.Potká tam pár mořských koníků,nad kterými se rozplývá.Při tom rozplývání si ale nevšimne,že menší rybky okolo ní najednou zmizely.Až pozdě zvedne oči,když zírá na blížícího se žraloka.Krve by se v ní tu chvíli nedořezal.Okamžitě se dostane nad hladinu a plave co nejrychleji umí zpátky za bójku.Podplave záchrannou síť,jenže pravděpodobně toho žraloka nasrala,protože do sítě narazí těsně po ní.Vyplave nad hladinu za bójkami,rychle si otře vodu z očí a sleduje nadskakující bójku,jak se ten žralok snaží procpat skrz síť.Po zádech co nejrychleji doplave zpátky k terásce a zadýchaně se z posledních sil vytáhne na dřevo.Pleskne sebou vedle Damona a jen se jí rytmicky zvedá a klesá hrudník ve zběsilém tempu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon May 04, 2015 4:00 pm

*Zvedne hlavu,když se Rose položí na dřevo vedle něho a její dech a dost zrychlený*Honila si rybičky??*Zavtipkuje s pozvednutým obočím*nebo oni honily tebe*Uchechtne se*Tímhle způsobem je za chvíli vyplašíš a nebude tu po rybě ani stopa.I když...Moře by aspoň bylo čistý a lidé by mohli plavat v klidu bez toho,aby čekali,kdy se jich nějaká ryba dotkne*Vydechne.Založí ruce pod hlavu a položí si na ně tvář tak,aby viděl na Rose a nekoukal pořád jen do tmy nebo na to dřevo*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon May 04, 2015 4:11 pm

*Přes její dech mu není schopná ani odpovědět.Chvilku ještě dýchá,načež se zhluboka nadechne a zadrží dech.*Žralok.....*Vydechne.Zvedne se na loktech,nadechuje se a vydechuje dlouze,aby se srovnala.*Já jsem.... Vidíš to???*Ukáže zničehonic na bójku,která vyskakuje nad hladinu.*Tam je....*Znovu vydechne prudce.Není schopná mluvit přes dech souvisle.*Ty rybičky tu nebudou jen kvůli..... němu....*Vydechne znovu.Už dokonce řekla skoro celou větu.*Bože....*Plácne sebou na záda znovu.Hrudník už se jí alespon nezvedá tak moc.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon May 04, 2015 4:31 pm

Žralok??*Zvedne hlavu a obočí.Otočí se,když mu ukáže na bójku*Ty jsi lezla za tu bójku??*Podiví se a bójku pořád sleduje*Zbláznila ses?!*Koukne na ní*Proč si tam lezla,vždyť ti mohl ublížit a já než bych to zjistil a než bych tam doplaval mohlo být po tobě*Zavrtí hlavou a vydechne*Jestli se sem nějakým zázrakem dostane,jsme v háji a už žádná voda...*Polkne a položí hlavu na ruce,aby to nemusel sledovat a ještě se s ní kvůli tomu nepohádal.To by totiž opravdu nerad.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon May 04, 2015 6:41 pm

*Kývne mlčky na toho žraloka.Provinile sklopí hlavu s pohledem stále k té bójce.Trošku se přikrčí,když na ní bafne,jestli se zbláznila.*Jak jsi poznal,že jsem lezla za bójku?Třeba mě ucítil i přes síť...*Polkne,ale do očí se mu nepodívá.Nebude mu lhát,takže to radši dál nerozvádí.*Nic se mi nestalo,byla jsem za sítí....Dřív než on u mě.*Zašeptá poslední slova sotva slyšitelně.*On se sem nedostane...*Zavrtí hlavou.Krátce se na něj podívá,jak si zpátky pokládá hlavu.Zvedne se znovu do sedu.*Už se to nehýbe...*Hlesne,když se bójka uklidní.Posune se znovu k vodní hladině a zadívá se do vody.Nakrčí přitom provinile čelo s pocitem,že vyvraždila celou vesnici.Sotva slyšitelně si povzdychne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon May 04, 2015 7:41 pm

Jop..Ucítil tě přes síť,proto si se sem vrátila udýchaná....Kdybys byla jen u té síti,muselo ti dojít,že se přes tu síť nedostane,takže tak...*Vydechne*Nestalo,já to vidím..ale mohlo to dopadnout všechno jinak*Zavrtí lehce hlavou.Zvedne zase hlavu a jen se krátce koukne na tu bójku,jestli už se opravdu přestala hýbat.Hned jak zjistí,že má pravdu,hlavu zase položí.Viděl na Rose,že jí to mrzí,ale momentálně nemá ani chuť zvedat se do sedu.Nechce si ani představit,jak by to dopadlo,kdyby jí ten žralok opravdu dostal*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon May 04, 2015 7:47 pm

Plavala jsem docela rychle no...*Pokrčí lehce rameny.*Já vím,Damone...je mi to líto...Byly tam ti koníci.*Špitne.Opravdu si nemyslela,že to takhle dopadne.Prohrábne si ještě mokré vlasy a pootočí na něj hlavu,když se koukne na tu bójku,jestli nekecá.Připadá si jako by jí naplácal na holou jako malý holce,že zlobila.Kousne se do rtu provinile.*Zlobíš se na mě?*Položí se taky na břicho s tím,že si hlavu položí na ruce.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon May 04, 2015 8:17 pm

To si možná plavala,ale to může každý a stejně většinu dostane..*Polkne*A to ses na ně nemohla dívat přes tu síť?*Vydechne.Zvedne hlavu a koukne na ní,když mu položí otázku*Nope,jen mi to nejde do hlavy.Muselo ti být jasný,že tam jsou žraloci,když je to chráněný sítí a ty tam stejně lezeš.*Položí zase hlavu a zase tak,aby na ní viděl*Co kdyby se ti opravdu něco stalo?Co kdyby tě dostal,hmm??*Sníží tón hlasu,takže je spíše tišší,než normální*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon May 04, 2015 8:24 pm

Ale nedostal mě...*Špitne.Chtěla by mluvit nahlas,ale pořád se cítí provinile,takže jí to nejde.*No oni byli až daleko za sítí...*Hlesne.Promne si oči a v tu chvíli jako ta malá,vyčiněná holčička vážně vypadá.*Já vím...Neměla jsem tam lézt...Mrzí mě to...*Zadívá se do dřeva s hlavou opřenou o ruce.*Já...*Polkne po jeho otázce.Otočí hlavu,opřenou o ruce na něj a zjistí,že na ní kouká.*Já nevím...Nedostal mě...ale zase bys měl po starostech?*Pokusí se o vtip.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon May 04, 2015 8:48 pm

Daleko,aha*Přikývne*Dobře,že to víš..*Vydechne*Po starostech?*Pozvedne obočí*Po jakých starostech proboha*Zavrtí lehce hlavou*Tebe ten šok nějak moc poznamenal,ne?*Kouká na ní nechápavě*Jdu si dát něco k pití.Za chvíli se vrátím*Oznámí jí a zvedne se na nohy.Odejde do domku a vezme si vodu.Napije se pořádně,protože na tom sluníčku mu dost vyschlo.Když dopije skleničku,nalije si ještě jednu a i tu do sebe hodí na ex.nejraději by si dal Bourbon,ale na tom sluníčku by mu to vlezlo rychle do hlavy a pak by byla velká šance,že se s ní pohádá a to nechce*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon May 04, 2015 8:58 pm

*Radši zase otočí hlavu tak,aby koukala do dřeva.Poslouchá jeho slova a čím dál víc si připadá jako spratek.*Po starostech se mnou...?*Odpoví mu taky se zvednutým obočím.Nazdvedne se na loktech,ale hlavu k němu neotočí.*Nic mě nepoznamenalo...*Stáhne obočí.Hlavu k němu natočí v momentě,kdy se zvedne,že se jde napít.*Fajn..*Kývne a kouká na něj,jak odchází.*Fakt skvělý...*Řekne pro sebe,když už je skoro v domku s tím,že si myslí,že jí neslyší.No bohužel dost nahlas na to,že jí zaslechnout mohl.S povzdechem se dostane znovu do sedu a přesune se k okraji terasy.*Já se na to vyprdnu....*Vzdychne.Po chvilce sledování hladiny znovu skočí do vody,aby tam jen tak neseděla jako zpráskaný pes.Chvíli plave kolem terasy a pak se potopí a podplave dřevo,takže se ocitne pod dřevem terasy.Kdyby se Damon vrátil,uslyší ho chodit nad svojí hlavou.Kouká na hladinu pod sebou a užívá si chvilku stínu,kdy do ní nepere sluníčko.Je opravdu rozpálená.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 22 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 22 z 29 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru