TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strip Dolls

3 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 2:22 am

Bavila se i se mnou.Když jsme třeba byli nakupovat spolu její mobil.Mě je líto,že jsem se choval jak jsem se choval a znepřátelil si jí,protože je .... *Pokrčí rameny.* je skvělá a jsem rád,že jste spolu. *Přizná nahlas to,co ví už celé dva měsíce.Ví to od začátku,co jí zná,ale nepřipouštěl si to,protože na ní žárlil.Promne si bradu a usměje se na Damona.* Byla skvělá,vybral jsi kočku,ale já bych nezvládl nikoho,krom Lexi.Ani jí podobnou...Prostě... Jako kdybych objednal kočku tobě.Taky bys měl v hlavě Rose a nenechal se oblejzat.Myslím,že jsme beznadějný. *Uchechtne se.Jeho slova se potvrdí,když taky odmítne a koukne na něj.* Nemusíme pryč... Klidně tu zůstanem.Koukat se snad můžeme.Nebo chvátáš za Rose? *Zvedne obočí a dopije další skleničku.Zvedne se taky a zamíří za ním ven.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 2:37 am

Fajn,dobře...přesvědčil si mě*Kývne*Jop,ona je skvělá..*Potvrdí jeho slova a vzpomene si na to,jak žárlila,že se bude dívat na cizí*Jop,asi máš pravdu.Ztratily jsme to,co jsme ještě před pár lety měli a využívali toho...svobodu a upírství*Vydechne*Teď máme život s láskou a jsme úplně jiný...*Zavrtí hlavou*Nope,nechvátám za Rose.Ta je teď stejně s Lexi,takže bych byl akorát sám.Já chvátám za tímhle*Otevře dveře a tam už stojí limuzínaStrip Dolls - Stránka 2 50d67f69aaa1a42989c77ffd63dcf1e5.Otevře od ní dveře a vleze dovnitř*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 2:54 am

*Zasměje se nad tím,že ho přesvědčil a s povzdechem odkýve potvrzení toho,že je Rose skvělá.A teď jemu a Lexi přichystala svatbu a tím dala dohromady jeho a Damona.Podrbe se ve vlasech a zafuní.* Víš... Myslel jsem,že je to hovadina....Ale tenhle život s láskou...Víš, když máš pro co žít.Důvod,proč se ráno budit a být lepší.Snažit se,aby to nějak fungovalo.A musíme oba uznat,že holky jsou z těch,co tě nikdy nepřestanou bavit...Vždycky tě něčím překvapíí.... Je to mnohem lepší život,než ten dřív.... *Pousměje se.* Jo vlastně... holky jsou spolu. *Zazubí se a vytáhne mobil,aby ho zkontroloval,kdyby mu Lexi něco chtěla.Hned ho zase zandá a koukne na limuzínu,která mu stojí před nosem.Úžasem mu spadne brada.* No ty krááávo.... *Uchechtne se.* To je dost velkej luxus... *Zazubí se a vleze za Damonem.Uvelebí se do sedačky a roztáhne se tam jak největší pán.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 3:07 am

Jop,je to lepší pocit.Vždycky jsem si se Stefana utahoval,jak všechno prožívá a o všechny se stará,ale teď už ho docela chápu.Ten strach,když se jí něco stane a ta nejistota,když náhodou není s tebou*Vydechne.Kdyby mu o tomhle někdo řekl před pár lety,vysměje se mu a vmžiku ho zabije*Jop,holky jsou spolu...To už sis na to odvykl??*Pozvedne obočí.Uchechtne se nad jeho první reakcí na limuzínu a koukne na něho,když se tam usadí jak největší pán*Původně jsem přemýšlel nad barem,ale tam jsme pořád a rozlučka se svobodou je jen jednou za život,takže....*Usměje se*Mini bar tady je a navíc máme soukromí a jízdu k tomu...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 3:15 am

*Poslouchá ho a přikyvuje na jeho slova.Usměje se do prostoru před sebou.Přesně takhle se cítí.* A ta neskutečná žárlivost,když si jen představíš,jak na ní čumí chlapi okolo,nedejbože,kdyby se jí někdo dotknul. *Uchechtne se nad tím,ačkoliv ho hned polije horko při té představě.* Nejšťastnější jsem,když jí mám pěkně vedle sebe a nejlíp,když si jí můžu ještě přidržovat. *Zazubí se.* No,já vím,že si s Rose občas SMSkovali,ale na to,že spolu občas někam vyrazily jsem si odvykl no. *Uchechtne se a zavrtí hlavou.Jestli je zas bude někde někdo ohrabávat,tak těm hajzlům zpřeráží hnáty.* Kámo,máš samý lepší nápady... Tohle je ta nejlepší rozlučka se svobodou... A.... *Koukne na krabici s doutníkama.* Hustý!!!Snad mě Lex nesejme,když ze mě potáhne kouř. *Uchechtne se,jeden si vyndá,druhej nabídne Damovi a vrazí si ho do pusy.Zapálí a požitkářsky si potáne.Otevře střešní koýnko a vydechne dým ven.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 9:41 am

Jop,nejlepší je mít je u sebe,ale držet je pořád při sobě je někdy nemožný*Kývne a polkne*Odvykl sis za dva měsíce?Já čekal každým dnem,kdy se Rose sebere a odejde za ní,aby si trochu užily.Jenomže Rose nešla,protože bych byl sám..*Zavrtí hlavou.Uchechtne se nad tím,jak si chválí jeho naplánovanou rozlučku*A....?*Pozvedne obočí a koukne na ty doutníky co našel*Proč by to dělala?Je to rozlučka se svobodou.Dneska je povolený všechno*Usměje se zeširoka a přijme od něho doutník.Neměl sice v plánu dělat něco,co není normální,ale hned si vzpomene na Rose a její proslov o tom,jak si to má užívat.Zapálí si doutník potáhne.Vydechne dým jako Enzo,střešním okýnkem a napadne ho,že by měl zkontrolovat mobil.Uvnitř byl docela hluk.Vyndá tedy mobil a koukne na zprávu od Rose.Zasměje se nad tom,co ku poslala a zavrtí hlavou.Na ní výběrem fakt nemá.Vyfotí jí prozměnu limuzínu a odešle MMSkou nazpět.Potom mobil uklidí a dá řidiči znamení,aby někam jel a nestál s nimi před tím barem*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 12:11 pm

Nemožný,ale bylo by to fajn... *Šmátne do prázdna a předstírá,že drží Lexi kolem pasu.Uchechtne se tomu.* Taky si jí chyť,ať neuteče.... *Zazubí se a kývne na místo,vedle Dama,jakoby tam seděla.* Tak aspoň jste si odpočinuli a byli jste jeden s druhým.A kdyby Rose šla za Lexi....ozval by ses mi,abys nebyl sám? *Zvedne zvědavě obočí.Nechápal to pouto mezi nimi,ale teď ho chápe až moc dobře.Uchechtne se tomu,že je povolený všechno a přikývne.* Žádnou jsi neměl....Bál jsem se,že by ses svatbě bránil zuby nehty,tak jste měli rovnou obřad *Poškrábe se za uchem a natáhne další šluk.* Musíš to oslavit se mnou se vším všudy.Rose by ti to určitě dovolila. *Mrkne na něj.Je tak rád,že jsou znova spolu.Sleduje ho,jak se směje něčemu v mobilu a dělá fotku limuzíny.Tázavě nakloní hlavu,aniž by mu mizel úsměv z tváře,když se auto rozjede od klubu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 3:20 pm

*Uchechtne se a zavrtí hlavou nad tím,aby si jí taky chytil*Popravdě??*Pozvedne obočí*Já žádnou nepotřeboval.Bylo to fajn i bez ní*Pokrčí rameny*Jop,já vím že by mi to povolila a tak se o to taky snažím.Měl jsem s tebou Bourbon,vzal jsem si doutník...Jen tu dívku sem obešel*Potáhne a vydechne dým*ale to nikomu nevadí*Usměje se.*Co je?Chceš snad pořád stát u toho klubu??Není problém,můžeme tu zůstat....*O tý MMSce neřekne ani slovo.Natáhne se k minibaru a vezme do ruky nějakou flašku.Koukne co to je.Když to zjistí,koukne tam na něco jinýho,ale nic moc nenajde*Buď někde stavíme nebo celou noc pijeme nějaký šampaňský...nebo je tady červený víno *Koukne na Enza *
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 3:42 pm

*Zazubí se nad tím,že žádnou nepotřeboval a přikývne.* No byli jste oba sladcí,jak jste zcepeněli.Nevěděl jsem,koho sledovat dřív,ale Rose vypadala tak.... *Rozhodí rukama,ale správné slovo nenajde.Složí ruce do klína s všeříkajícím úsměvem.* Nedalo se nekoukat na ní. *Uchechtne se.* Tak myslím,že odtud potud... Od jistý doby je příjemný si užívat bez ženskejch. *Zakření se.* Ne,jen koukám,kam jedeme...Vzhůru do víru velkoměsta... *Uchechtne se znovu.* Já na tebe koukal,co tě donutilo se zubit na mobil.Kterej ti znovu pípá. *Zasměje se a sleduje ho,jak studuje tu lahev.Protočí pobaveně oči,když mu řekne,že mají jen červené víno anebo šampaňský.* Takže se stavíme někde pro lahev,nebo míříme do nějakýho klubu,co není strip? *Zvedne pobaveně obočí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 3:59 pm

Myslím,že kdyby jsme takhle postavily před hotovou věc vás dva.Dopadne to stejně,nebo aspoň podobně*Pokrčí rameny a usměje se*Od jistý doby....aha*Pozvedne obočí a přikývne*Jop...*Uchechtne se a kývne*Mobil?*Vytáhne ho z kapsy*Píše mi Rose...*Otevře její další MMSku a jelikož to tam střílí může to slyšet i Enzo.*A takhle probíhá Lexina rozlučka..*Uchechtne se a klikne na odpověď*
kód:
Neohluchni.Taky tě miluju
*Odešle to a mobil uklidí do kapsy*Chceš jít do nějakého klubu??*Vrátí tam všechny ty flašky a opře se o sedačku*Nemám s tím problém,ale do jakého...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 4:07 pm

Svatá pravda... Dopadlo by to asi na chlup stejně... *Uchechtne se a směje se i tomu,že od jisté doby.Koukne na něj,když vytahuje mobil a vědoucně kývne,že mu píše Rose.* Milostný psaníčka. *Zazubí se a škubne sebou,když jeho mobil začne střílet.* Páni... Holky jedou taky ve velkým stylu... *Zazubí se.Škoda,že nepaří všichni společně.Počká,až mobil uklidí potom,co napíše další zprávu a zvedne obočí.* Tak mohli bychom někde zapařit.A znám tu vlastně jen dva kluby... teď teda tři,ale ten třetí nemůžou navštěvovat s náma i holky. *Uchechtne se.* Do Blueberry sky mě střízlivýho a při smyslech nedostanete a nevím,jakej máš vztah s odstupem na Metropolitan... Něco vyber,nebo můžeme najít jinej,jestli chceš.... *Pokrčí s úsměvem rameny.Třeba někde narazí i na holky.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 4:25 pm

Neřekl bych*Zasměje se tomu,jak sebou Enzo škubnul*Jop.U nich bych ani nečekal,že budou jen tak někde sedět a povídat si o dětech..*Uchechtne se.Nic lepšího ho v tu chvíli nenapadlo*Do Metropolitanu mě nikdo už v životě nedostane.Ty slova sem myslel vážně,takže...Budeme muset něco najít.Jinak budeme celou noc tady,pít koupený alkohol,kouřit*Zvedne v ruce ten doutník*A pomlouvat každýho,kdo nás zrovna napadne..*Pozvedne obočí a čeká,jak se k tomu vyjádří.Jemu samotnému je to jedno.Jen už by radši,aby měl něco v sobě,jinak to dlouho nevydrží*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 4:30 pm

Jsou to dračice... *Uchechtne se.Je rád,že je Lexi divoška,opravdu se s ní nebude nikdy nudit.A to,že může chodit řádit s Rose,když on bude s Damonem mu přijde nejlepší.Už si představuje párty ve čtyyřech,když mu dojde,že Rose s ním nikam nepůjde.Zamračí se kvůli tomu a vydecne nosem.* A tak to budeme muset vážně něco najít... Protože tohle se pít nedá. *Kývne se smíchem k těm flaškám.Potáhne si z doutníku a labužnicky vyfoukne dým z plic.* A ty víš,kde jsou holky? *Koukne na něj a snaží se znít nenuceně a nenápadně.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 4:54 pm

Jop,budeme muset něco najít,když tady mají takový blafy*Zašklebí se a houkne na řidiče,aby je zavezl do nějakého klubu,krom těch dvou.*Nope,nemám tušení,kde jsou....Proč?*Pozvedne obočí*Chceš je najít a utíkat za Lexi?*Uchechtne se*Jestli jo,tak to řekni,pochopím to....Můžu zavolat Rose a zeptat se jí*Pokrčí rameny.Sám by byl radši s Rose,i když si to nechce moc přiznávat.Ty dva měsíce jen s ní ho dost změnily*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 5:04 pm

*Uchechtne se nad tím,že tu jsou jen blafy a zašklebí se nad tím.Koukne na řidiče a pohled vrátí na Dama.* No ... Já nevím,je to fajn být jen s tebou zas po dlouhý době.Sám a užívat si... *Zasměje se a poškrábe se ve vlasech.* Ale jo,chybí mi... Dokonalá rozlučka je složení tebe,jí a Rose. *usměje se a sklopí pohled k nohám.Fakt zfotrovatěl a jelikož byl s Lexi teď dva měsíce každý den,prostě si na ní zvykl a opravdu mu chybí.* Ty bys jí zavolal?A nebude si myslet,že jsem debil,když místo užívání si rozlučky chci narušit jejich párty? *Zvedne obočí zamyšleně,ale na tváři se mu usadí šťastnější výraz,když má naději Lexi brzy vidět.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 5:22 pm

Chápu tě..*Kývne a usměje se*Proč by si měla myslet,že jsi debil?Chybí ti...To se musí pochopit*Pokrčí rameny a vyndá z kapsy mobil*Jen doufej,že mi to vezme,protože si sám moc dobře slyšel,že ticho tam není*Uchechtne se a najde v mobilu její číslo*Tak ticho..*Šeptne a vytočí číslo Rose.Konečně jí zase uslyší a možná se s ní uvidí dřív,než si oba mysleli*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 5:38 pm

A nejsi nasranej,že spolu nebudem sami? *Zvedne obočí a usměje se.Jasně,že mu chybí.Hrozně moc.Uchechtne se nad jeho dalšími slovy.* Mají velkou párty a evidentně to tam frčí... *Zazubí se a přiloží si ukazováček na rty.* Jsem jak pěna.... *Uchechtne se a doufá,že mu to Rose vezme.Napnutě si opře lokty o kolena a nakloní se k Damonovi.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 6:09 pm

*Jen zavrtí hlavou nad tím,že není nasranej a čeká,kdy mu to Rose přijme.Když mu to Rose přijme,usměje se aniž by si to nějak uvědomoval*Ahoj...Potřebuju vědět kde jste.Bud...*Uchechtne se tomu,co zařve Lexi*Budoucí manžel*koukne na Enza*chce vidět budoucí ženu.*Koukne k zemi*Je to s ním horší,než jsem čekal..*zašeptá pobaveně.Je mu jasné,že ho Enzo slyšel a je mu to vážně jedno*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 6:18 pm

Heeej... *Uchechtne se nad tím,co šeptá Rose do telefonu a potřese hlavou.Dobře vidí,jak se tváří,když Rose zase slyší.* Jsi stejně beznadějnej jako já,kámo.... *Špitne,aby to neslyšela Rose,ale on jo a uchechtne se znovu.Potáhne z doutníku a zbytek krabičky sbalí do bundy.Můžou si dát s holkama,když se někde sejdou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 6:27 pm

To bych řekl,že to bylo nevinný.Jinak bych na Lexi musel začít žárlit*Zasměje se*Jste v metropoli...tanu*Přikývne s pozvednutým obočím*No,byla by škoda tahat vás odtamtud,když tam máte takový služby,ale....Mě do toho klubu už nikdo nedostane,takže vám tam vysadím Enza aa..Půjdu se někam projít.Venku je hezky tak to nebude problém.*Nechce jim kazit zábavu.Hlavně když slyší,že se asi opravdu náramně baví*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 6:46 pm

Proč bys mě...*Vydechne*Fajn*Potáhne zatím z doutníku a postaví se tak,aby byl vidět ze střešního okna.Zahodí ten doutník a zase zaleze.Posadí se a poslouchá Rose,když začne zase mluvit*Fajn,tak se tam sejdeme..*Kývne*Taky tě miluju*Odendá mobil od ucha a uklidí ho do kapsy.Nahlásí řidiči,aby jel do Fallen Angel baru a koukne na Enza*Říkal jsem,že to bude v pohodě..*Usměje se na něho.Zase jí uvidí.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 6:52 pm

*Kouká na něj,jak vylejzá ze střešního okýnka,telefonuje s Rose a když čeká,jak to dopadne,když jsou holky v Metropolitanu,podupává nervózně nohou.Je jasné,že Rose bude chtít něco vymyslet.Zazubí se na něj,když se domluví na něčem a slyší ho,že se někde sejdou a že jí miluje.* Fallen angel??? Dobrý... Je něco,co Rose nedokáže zařídit? *Uchechtne se.* Ještě bych rád věděl,proč bys musel na Lexi žárlit. *Zasměje se a kývne na to,že to bude v pohodě.Vidí ten jeho spokojenej úsměv.* Haha... Jsi na ní natěšenej jak feťák na svojí dávku. *Uchechtne se a vyhodí zbytek svého doutníku taky ze střešního okýnka.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 7:04 pm

Jop,o jedný věci bych věděl hned*Kývne s úsměvem*Protože mají obě v žíle a líbali se*Uchechtne se*Hele...nepřijde ti divný,že ty dvě už mají v žíle a my dva jsme pořád střízlivý??*Pozvedne obočí a hned se usměje*Tak zlý to nebude...ale jop,těším se na ní.I když na tom pořád nejsem zdaleka tak zle,jako ty*Uchechtne se*Ty už tu dávku přímo potřebuješ,jinak začneš brzo šílet...*Nikdy by ho nenapadlo,že i Enzo se změní až tak,že nevydrží bez Lexi déle jak tři hodiny*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 7:10 pm

O jaký??? *Zvedne zvědavě obočí.Opravdu by ho zajímalo,jakou věc nedokáže Rose zařídit.* Líbaly se?? A my to neviděli?Do hajzlu. *Uchechtne se.* Uuuhmmm.. Jo na tom bude něco pravdy...Zas jsou napřed.Takže...Než tam dojedeme... Vychlastáme to hnusný šáňo. *Zazubí se po tom faktu.Natáhne se pro lahev,bouchne špunt z okýnka a naklopí jí do sebe.Pak jí podá Damovi a zašklebí se.* Ty si děláš srandu z toho... Ale viděl jsem,jak ses rozsvítil... *Uchechtne se.* Nechápu,jakto že mi tak chybí... Ale nemůžu se jí dočkat. *Uchechtne se.* Ty si nehraj na tvrďáka... Nejsem slepej.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 7:23 pm

Nedokáže zařídit to,abych vstoupil do toho metropolitanu...*Usměje se*To už se totiž nepovede nikomu..*Zavrtí hlavou*Tam uvidí leda tak mojí mrtvolu..*Zašklebí se*Tys je chtěl vidět,jak se líbají??*Pozvedne obočí*Třeba ještě budeš mít šanci..Kdoví,jak hodně zdivočelí jsou*Uchechtne se.Pozvedne překvapeně obočí,když rozhodně,že vypijou to šampaňské.Zasměje se tomu,jak se zašklebí a přijme od něho tu flašku*Sám si to říkal v baru..To je láska,kámo..*Naklopí do sebe pár loků toho šampaňského a taky se zašklebí*Nehraju si na nikoho...fůj to je hnus*Podá mu zpátky tu flašku*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls - Stránka 2 Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru