TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Lorenza

+6
Enzo
Stefan Salvatore
Rose Salvatore
Lexi Branson
Damon Salvatore
Admin
10 posters

Strana 2 z 43 Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next

Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Wed Sep 03, 2014 1:47 am

*Pousměje se na Lexi.Jeho oči hrozně posmutněly.čekal od mučení Damona alespon to,že by se mu ulevilo.Zdá se,že ho ale zklamalo.Všechno.Doufal,že si to s Damonem vysvětlí,vyříkají,že není taková svině,za kterou ho považuje.Odpoutá ho od stropu,v řetězech ho vytáhne před dům a hodí s ním na zem.* Příště se mi raději vyhni,Damone Salvatore. *Odfrkl si a zabouchl dveře.Neměl strach,že by si teď Damon něco dovolil.Neměl sílu.Došel do sklepa za Lexi,řetězy hodil na zem a znovu se pousmál.* Slíbil jsem ti ten drink. *Odejde s ní do salonku,kde oboum nalije sklenici toho nejlepšího bourbonu.* Tak na zdraví.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Sep 03, 2014 2:32 am

*Když ho Enzo odvlekl ven,kde ho hodil na zem a zavřel dveře,zůstal tam chvíli ležet.Po chvíli se pomalu pokusil zvednout ze země,ale moc mu to nešlo,potřebuje krev a to co nejdřív.Když se mu povede dostat do sedu,klekne si a pomocí rukou se pokusí postavit na nohy.Když už,už se zdá,že se na ty nohy postaví,podlomí se mu kolena a znovu skončí na zemi.Když se tam stane,nadechne se a pokusí se o to znovu.Chce se odtamtud dostat dřív,než ho někdo uvidí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Sep 03, 2014 2:34 am

*Zrovna procházela kolem Enzova domu a litovala,že si u Lockwoodů nechala auto.Najednou jí zrak padl na ležícího Damona.Nejdřív si myslela,že je to bezdomovec,doběhla k němu a v těch krásných,dlouhých,bílých šatech si k němu klekla.* Proboha,jste v pořádku? *Promluvila na něj vyplašeným tonem,sáhla mu na mokré vlasy,nezdálo se jí,že by pršelo a popálil jí sporýš.* A jéje...Někoho jsi asi rozčílil.Pojd,pomůžu ti. *Usměje se na něj a pomůže mu dostat se na nohy.Posledními zbytkami sil ho podpírá.* Jsem Rose.... *Představí se pro formu a rozejde se k ní do domu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Sep 03, 2014 2:43 am

*Párkrát se pokusil o to dostat se na nohy,ale nakonec to vzdal,neměl na to,ne hned.Když k němu přišla dívka,už se chtěl začít radovat,že se bude mít do koho zakousnout.Hned ho ta radost přešla,protože mu sáhla na vlasy a věděla,co je zač.S její pomocí se dostane na nohy*Damon...jsem..Damon*řekne jí své jméno a jde s ní tam,kam ho vede.Normálně by nic od nikoho nechtěl,ale momentálně byl za Rose rád*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Sep 03, 2014 2:04 pm

*Koukne na Enza když se vrátí za ní do sklepa, pak s ním odejde do salonku. Kde si sedne do křesla.Vezme si od něj skleničku.*Na zdraví... *Zopakuje, pozvedne skleničku a napije se.Vrtá jí hlavou ta Maggie, třeba to byla jeho holka a Damon mu jí zabil. Viděla na vlastní oči jak Enzo úplně změnil když zmínil její jméno. *
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Wed Sep 03, 2014 3:04 pm

*Všimne si jejího pohledu při popíjení.* Vrtá ti hlavou Maggie. Že? *Povzdychne si.* Maggie byla součástí mého pobytu ve Whitmoru.Studovala chování ''augustiánských upírů''. Tak jsme byli nazýváni. *Odmlčí se a napije se ze skleničky s bourbonem.* Docela dlouho vysedávala u mé cely. Povídali jsme si. Byla to krásná, chytrá dívka. Tenkrát mezi námi začalo něco vznikat. Maggie mi chtěla pomoct, chtěla se stát upírem. Ale já nechtěl. Nechtěl jsem pro ní tohle. Nebo tamto. *Ukázal ke vchodovým dveřím am vyhodil Damona.* Chápeš? *Oči mu zase trochu změkly.* Vzal jsem její náramek se sporýšem a ovlivnil ji, aby na mě zapomněla a odešla z Whitmoru pryč. Abych ji ochránil. A pak přišel Damon. *Podívá se na ní s takovým zvláštním pohledem. Opře se o opěradlo gauče.* Damon o Maggie neví nic. Myslí si, že prostě jednoho dne nepřišla. Že odešla.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Sep 03, 2014 3:57 pm

Ano, vrtá.*Přikývne. Poslouchá celé Enzovo vyprávění o Maggie.* Chápu. *Kývne.* Damon je blbec, on o ničem neví a dělá nejchytřejšího. To znám. *Pousměje se.* Je pěkný co jsi pro ní udělal. *Koukne na Enza.* Viděl jsi jí ještě někdy ? *Zeptá se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Wed Sep 03, 2014 4:02 pm

*Usměje se na ní a pohladí jí po ruce.* Jsi skvělá. Nedokážu si to vysvětlit. *Pousměje se a pak zavrtí hlavou.* Neviděl.Snažil jsem se jí najít. Víš... Dneska už by byla stará, opravdu stará, chtěl jsem jí vzít na kávu. Dát si ''rande''. Jen abych jí poděkoval. To díky ní jsem Whitmore přežil. Damon je hlupák. *Procedí poslední větu mezi zuby.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Sep 03, 2014 4:19 pm

Ale... *Řekne jen na to že je skvělá. Pousměje se.* Chápu tě. *Přikývne.* Tak já ti jí klidně pomohu najít, jestli chceš, aby sis s ní mohl to "rande " dát a měl by jsi to už vyřešené. *Usměje se na něj mile.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Wed Sep 03, 2014 4:22 pm

*Vděčně na ní mrkne a znova se pousměje.* Jsi moc hodná, Lexi. Ani nevím, kde bych jí měl hledat. *Pokrčí rameny.* Jestli je ještě živá. *Podívá se na ní.* To je jedno.... Užila sis odplatu?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Sep 03, 2014 4:36 pm

*Usměje se na něj.*No třeba se porozhlédnout v okolí Whitmore. *Navrhne.* Ale pochopím když už se tam nebudeš chtít nikdy podívat. *Dodá rychle, když jí dojde že ho znovu posílá na místo kde mu ubližovali.* Zajedu tam klidně sama. *Nabídne se.* Budu doufat že živá je. *Mrkne na něj.* Jo docela jo, jak ty ? *Zeptá se s úsměvem na rtech.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Wed Sep 03, 2014 4:57 pm

*Pokrčí rameny a zavrtí hlavou.*Nemusíš to dělat, Lexi. Už jsem se asi smířil s tím, že jí neuvidím. Nepoděkuju. *Pousměje se.* Ty a sama? Lexi, to ti nemůžu dovolit. Co když tam pořád jsou? *Zamračí se.* Jo.... užil... Ale čekal jsem víc.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Sep 03, 2014 5:02 pm

Enzo naděje umírá jako poslední, třeba jí ještě stihneš poděkovat. *Mrkne na něj.* Mě neznají a určitě nemají žádný detektor na upíry, aby ho poznali na první pohled. *Koukne mu do očí.* Neulevilo se ti ? *Zeptá se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Wed Sep 03, 2014 5:10 pm

*Nedůvěřivě se na ní podívá.* Nemáš tušení, co všechno dokážou. *Zase se zamračí.* No...Popravdě ani moc ne. Myslel jsem, že ho zlomím. Že ho donutím být lepším. *Opětuje jí pohled do očí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Sep 03, 2014 5:23 pm

Vážně můžeš být v klidu, já se o sebe dokážu postarat a neboj se nebudu je tam vyhledávat. *Mrkne na něj. Pohladí ho po ruce.* On se zlomit jen tak nedá. Už jsem to zkoušela tenkrát v NY. *Při vzpomínce na NY pokroutí jen hlavou.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Wed Sep 03, 2014 5:30 pm

Jak myslíš... Lexi. *Pousměje se a odhrne jí pramínek vlasů z čela.Když ho pohladí po ruce, podívá se jí do očí.* Nebuď smutná. *Pohladí jí palcem po tváři a přiblíží svůj obličej k jejímu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Sep 03, 2014 6:13 pm

Bude to v pohodě, Enzo.*Kouká mu též do očí. Pousměje se na něj.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Wed Sep 03, 2014 6:16 pm

*Nakloní se k ní, vezme její obličej do dlaní a lehce se dotkne jejích rtů svými.Zavře oči a vnímá tlukot jejího srdce.* Bude to v pohodě. *Zopakuje po ní když se odtáhne a pousměje se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Sep 03, 2014 6:25 pm

*Když si vezme její obličej do dlaní tak zavře oči a když se dotne jejich rtů srdce se jí více rozbuší. Koune mu pak do očí, když zopakuje její slova.* Přesně tak. *Kývne a pak ho krátce ale vášnivě políbí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Wed Sep 03, 2014 6:29 pm

*Po jejím vášnivém polibku usoudí, že ho za tu pusu nezmlátí a jelikož cítil její zrychlený tep, prudce jí obejme a dlouze, vášnivě jí políbí, přičemž jí položí na gauč. Odloží skleničku, kterou držela.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Sep 03, 2014 6:56 pm

*Jen se pousměje když jí položí na gauč. Polibek mu opětuje. Pak si ho přitáhne k sobě a pokračuje i nadále v polibcích, jednou rukou mu zajede do vlasů a druhou má na jeho zádech.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Wed Sep 03, 2014 7:23 pm

*Bloudí jí rukama po těle a nepřestává jí líbat, sjede s polibky na krk, vezme ji do náruče a u.r. se s ní přesune do ložnice na jeho letiště.Tam jí začne svlékat.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Sep 03, 2014 7:50 pm

*Užívá si toho když jí líbá na krku. Sundá mu sako a pak mu roztrhne košili, že se knoflíčky rozletí po celém pokoji. Koukne na něj omluvným pohledem. Pak dál pokračuje v polibcích. Rukami mu jezdí po holé hrudi.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Enzo Wed Sep 03, 2014 8:02 pm

*Usměje se když mu rozerve košili a na oplátku jí rozškubne šaty vejpůl, odhodí je někam do prostoru a usměje se stejně omluvně jako ona předtím.Pak jí povalí na záda a během sundavání spodního prádla jí zasypává polibky po celém těle.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Sep 03, 2014 8:41 pm

*Zamračí se když jí roztrhne šaty vejpůl, ale hned se zase usměje. Polibky mu oplácí a užívá si každý jeho dotyk. Rozepne mu kalhoty od saka a stáhne mu je společně i s boxerkama. Přitáhne si ho blíž k sobě a dál ho vášnivě líbá.*


Naposledy upravil Lexi Branson dne Thu Sep 04, 2014 5:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Lorenza - Stránka 2 Empty Re: Dům Lorenza

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 43 Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru