TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 8 z 40 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Nov 30, 2014 9:55 pm

*Přesune se s ní u.r k domu,kde jí pustí.Chytne jí jen za ruku,aby měl jistotu,že mu neuteče a otevře dveře.Odtáhne jí dovnitř a zavře za nimi*Vítej v mém království*řekne s úsměvem a odvede jí do obýváku,kde si posadí do křesla*A být tebou,nesnažil bych se utéct.Bylo by to marné,jen by sis zbytečně zadělala na problémy...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Dec 01, 2014 7:25 pm

*Než stačila něco udělat tak se ocitla u něj před domem.Pak í zase táhl dovnitř.* (Aha...milý...to jsi byl jen v baru.
) *Pomyslí si a sleduje ho.*Máš to tu pěkné...a pěknější by bylo,kdyby jsi mi nevyhrožoval...*ušklíbne se.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Dec 01, 2014 7:31 pm

Já nevím,ale podle mě na tom vůbec nezáleží*vydechne a sedne si před ní do dřepu.Ruce položí na opěradla křesla*Já mám čas,lásko.Můžeme tady být třeba týden,dokud to neřekneš...Já z tebe pravdu dostanu.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Dec 01, 2014 7:35 pm

Já mam taky času docela dost...*Řekne a sleduje jak před ní klečí.*Ale to,že nevím ti stále opakovat nebudu...ještě lepší bude,když nebudu mluvit vůbec...*Usměje se.Pak zavře pusu,nahodí kamenou tvář,opře se a zkříží si ruce na prsou.Sleduje ho.Rozhodla se,že nebude mluvit.Začne docela nervozně poklepávat nohou.Nelíbí se jí,že před ní klečí,protože má krátký šaty.Takže jí klečí u holých nohou.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Dec 01, 2014 7:39 pm

Chceš si hrát?*pozvedne obočí*Dobrá*usměje se a postaví na nohy.Zamyslí se na chvíli,co by jí mohl udělat.Nechce jí moc ubližovat protože ví,že by mohla vykrvácet a pak by mu byla naprosto k ničemu*Jsem zvědavý,jak dlouho ti vydrží to nemluvení.Jednou budeš muset promluvit,zlato.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Dec 01, 2014 7:41 pm

*Jen se usměje na jeho otázky.Stále vůbec,ale vůbec nic neříká.Na jeho poslední větu se jen tak provokativně usměje.Rozhodla se,že se nenechá vyprovokovat.Po chvilce zase nahodí kamenný pohled a zadívá se na zeď na druhé straně obýváku.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Dec 01, 2014 7:44 pm

Myslel jsem vážně to,že tady budeme sedět týden.Jen jsem zapomněl dodat,že ti nenabídnu nic k jídlu a pití.Bude to takový týrání ve stylu obyčejných lidí.Mrtvá bys mi byla k ničemu.Jediné,co ti nabídnu je postel.Jen tě upozorňuji,že odtamtud se nedostaneš,už vůbec.Dám si na tebe pozor.Dokud neřekneš pravdu,budeš tady....o hladu a bez pití*Usměje se nad jeho plánem*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Dec 01, 2014 7:46 pm

*Má kamennou tvář i když se jí nelíbí co říká.Kuli Oliverovi to už přece jednou dokázala.Lhostejně pokrčí rameny a dá si nohu přes nohu.Dál hypnotizuje zeď.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Dec 01, 2014 7:49 pm

*Usměje se nad jejím chováním a posadí se do druhého křesla.Opře se o opěradlo a sleduje jí*Já nemám problém s tichou domácností.Jsem na to zvyklí,takže....*vydechne a jen jí sleduje.Více už neřekne.Rozhodl se hrát s ní tu hru *
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Dec 01, 2014 7:50 pm

*Jen pokrčí rameny nad tím co řekl.Když ztichne ,tak se usměje.Zajímalo by jí,jestli bude zticha,když se pokusí utéct.Ví,že jí to nevýjde,ale i tak to chce zkusit.Ponmalu se rozejde v obýváku ke dveřím.Mírně se usměje a pak zrychlí.Jde k dveřím ven.Pamatuje si,kudy jí tam táhl.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Dec 01, 2014 7:53 pm

*Usměje se nad tím,když vidí,že se pokouší utéct.Nechá jí chvíli jít a když mu zmizí z dohledu,napočítá do tří a pak se zvedne z křesla.U.r se přemístí před ní a založí ruce na hrudi.Zavrtí hlavou a ruce spustí podél těla.Chytne jí pevně za ruku a odtáhne jí zpátky.Je pevně rozhodnut,dělat to,co ona.Je si jistý,že to vydrží déle jak ona.Hlavně proto,že on je na to zvyklí a mluvit nepotřebuje.Hodí s ní do křesla a zadívá se na ní vážně*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Dec 01, 2014 7:57 pm

*Když se před ní přemístí tak se zastaví a čeká jestli něco řekne.Když nic neříká tak se zamračí.Když jí chytí za ruku a táhne jí do obýváku tak jde pomaleji než on.Vypadá to ,jako by se vzpírala.Když s ní hodí do křesla tak se zamračí ještě víc.Má vlasy v obličeji,takže jí do něj není moc vidět.Zašklebí se na něj a zůstává tak.Čeká,až se zase posadí.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Dec 01, 2014 8:09 pm

*Zůstává stát kousek od křesla a opět založí ruce na hrudi.Nemá v plánu se za ní pořád honit a je mu jasné,že když se o to pokusila jednou,zkusí to znovu.Spustí ruce,nakloní se k ní a dá jí vlasy z obličeje.Když tak učiní,usměje se na ní a narovná se.Chce jí vidět do obličeje.Líbí se mu jak se tváří.*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Dec 01, 2014 8:10 pm

*Když se k ní naklání,tak to vidí.Zamračí se a čeká co bude dál dělat.Nechává ho,aby jí dal vlasy z obličeje.Když se usměje,tak se podivý,že není naštvaný.Je naštvanáa tak se mračí,ale ne zas tolik.Má nutkání něco říct,ale odolá.Pořádně se posadí a založí ruce na prsou.Sleduje ho.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Dec 01, 2014 8:19 pm

*Když vidí,že má opravdu výdrž a jen tak na něho nepromluví,vydechne.Chytne jí za ruku,postaví jí na nohy a odvede do jednoho z pokojů,kde je okno spíše na ozdobu,než na otvírání,takže je v klidu.Nebojí se,že by třeba utekla.Beze slov odejde z pokoje,zavře dveře a zamkne,aby mu neutekla ani tak.Sejde schody dolů,odejde do obýváku a nalije si whiskey.SE skleničkou si sedne do křesla a spokojeně se usměje*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Dec 01, 2014 8:37 pm

*Když jí zase táhne někam pryč,tak nad tim převrátí očima.Když jí zavře a dokonce i zamkne v pokoji tak se zamračí.Rozhlédne se po pokoji.Lehce se usměje a jde k lampě.Vezme jí do ruky a třískne s ní do zdi.Jde ke střepům a klekne si.Jeden zvedne a vstoupne si.Nechce zůstat v pokoji.Střepem si přejede po dlani.Sykne bolestí.Na ruce má krvavý šrám.Upustí střep na zem a vezme si jeden čistý do druhé ruky.Schová ho pod postel a pak jde k rozbité lampě.Stojí u ní.Zdravou rukou si chytne tu,na který se pořezala a trochu máčkne,aby jí z rány teklo víc krve.Kouká se na svou ruku.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Dec 01, 2014 8:42 pm

*Pomalu dopije whiskey a poslouchá,co tam Hayley vyvádí za bordel.Jakmile ucítí krev,odloží skleničku na stůl a zvedne se z křesla.Vyběhne po schodech nahoru a přijde k jejímu pokoje.Odemkne dveře a vejde dovnitř.Zavře za sebou a zadívá se na ní.Prohlédne si jí.Když si všimne,že je pořezaná na ruce,vydechne*zbytečně si ubližuješ,ale tímhle mě nedostaneš.Já tě odsud nepustím.Můžeš se klidně i zabít,když chceš*pokrčí rameny.Odmítá už s ní hrát tu hru*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Mon Dec 01, 2014 8:47 pm

*Usměje se.*Ale dostala jsem tě do pokoje...*Řekne.Nebaví jí už mlčet.*Nechci tu být zamčená v pokoji...*Řekne a zamračí se na něj.*Neříkal jsi,že mrtvá ti budu k ničemu?*Zeptá se ho a prohrábne si vlasy.*Teď buď tak hodný a pusť mně odsud...*Ironicky se usměje.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Dec 01, 2014 8:50 pm

Řekl jsem to,ale to neznamená,že tě budu poslouchat na slovo,jen aby sis neublížila*usměje se*Pokud se zabiješ,tak se zabiješ.Já s tím nic neudělám.Pouštět tě odsud rozhodně nebudu.To by byla větší chyba,než tě nechat zemřít....
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Enzo Mon Dec 01, 2014 10:53 pm

*Dojde s Oliverem k domu a koukne na něj.Je jak beránek.Uchechtne se nad tím.Beránek jde na popravu.Zabouchá silně na dveře.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Dec 02, 2014 12:41 am

*Pootočí hlavu do strany,když zaslechne klepání na dveře*návštěva*řekne pro sebe nahlas a koukne na Hayley*Musim jít otevřít,počkej tady na mě*šeptne a vyjde z pokoje.Zamkne jí a odejde dolu.Přejde ke dveřím a otevře je.Koukne na Enza a pak na Ollieho.Nechápe,co tam ty dva dělají*mohu vám pomoci?*pozvedne obočí.S pozdravem se neunavuje*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Enzo Tue Dec 02, 2014 1:00 am

*Když Klaus konečně otevře dveře,nohou už nervozně poklepává o práh.Koukne na něj a zvedne obočí.* Můžeš.....Lexi pokousal tvůj poskok....Vedu ti vlka na přeměnu,nebo na co chceš,když mi dáš krev na její vyléčení. *Odpoví taky bez pozdravu.Ví,že se Ollie ani nehne,ačkoliv to slyší.* Co ty na to?Vyměním  život za život.Co jsem slyšel,má někde smečku. *Přimhouří na Klause oči a natáhne ruku s PETlahví.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Dec 02, 2014 1:10 am

*Poslouchá Enzo,co říká a usměje se nad jeho obchodem.Líbí se mu,co Enzo vymyslel*Život za život?*pozvedne s úsměvem obočí*To beru.Tvůj nápad se mi opravdu líbí.Nikdy bych neřekl,že s ním někdo přijde*vydechne a koukne na Ollieho.Potom pohled střelí na Pet lahev,kterou mu Enzo podává.Kousne se do zápěstí,dá ruku nad petku,ruku dá v pěst,aby teklo krve více a nechá tam něco nakapat.Když už se mu to zdá dost,oddálí ruku a dá jí podél těla.Čeká,až mu Enzo předá Ollieho*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Enzo Tue Dec 02, 2014 1:33 am

*Samolibě se usměje,když Klaus bez vytáček přistoupí na dohodu.Počká až nakape krev do PET lahve a podívá se na něj.* Nejsem amatér. *Odpoví mu a otočí se k Oliverovi.* Odteď nebudeš následovat mě a můžeš mluvit.Jsi jeho. *Ukáže na Klause a znovu Olivera ovlivní.* Užij si ho. *Mávne s úšklebkem na Klause.* Budu od tebe Rose pozdravovat. *Nahne se k Olliemu a u.r.zmizí k sobě domů.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Oliver Green Tue Dec 02, 2014 1:40 am

*Dojde s Enzem mlčky k domu.Vyčkává,co se bude dít a když slyší,co Enzo tomu chlapovi říká,vytřeští oči.Nemůže na to ale nic říct.Tak tam stojí ve stylu ''mouchy snězte si mě'' a teprve když ho Enzo ''osvobodí'' a předá Klausovi,zavrčí.* Tohle si vyřídíme....Rose se to dozví! *Houkne za ním a podívá se na Klause.Jelikož ted patří jemu,nemůže se vzdálit.* Dostanu boudičku? *Ušklíbne se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 8 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 40 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru