TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 9 z 40 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Dec 02, 2014 1:58 am

*Koukne na Ollieho,když Enzo zmizí od jeho domu*Pojď dál*pokyne mu rukou.Počká,až vejde a zavře za ním*Nevím,proč bych ti měl dávat boudičku.Myslíš,že vás sbírám a házím vás na jednu hromadu?*pozvedne obočí*Mám pro tebe lepší budoucnost..*usměje se a rozejde se pomalu do obýváku.To,že má nahoře Hayley momentálně zapomněl.Má někoho jiného a novějšího*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Oliver Green Tue Dec 02, 2014 7:49 am

*Vejde za Klausem do jeho domu a přikrčí nos. Smrdí mu to tam.* Lepší budoucnost? Lepší než je co? *Zamračí se a rozhlédne se kolem sebe.* Co jsi zač? Ty nejsi jen upír... *Začmuchá kolem sebe.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Dec 02, 2014 8:42 am

Lepší,než máš teď*usměje se*Nebudeš se muset každý úplněk přeměňovat.Nebudeš už muset prožívat tu neskutečnou bolest,když se ti v těle lámou kosti.*Zavrtí hlavou*Ne,já nejsem jen upír.Jsem hybrid...Na půl upír na půl vlkodlak...A to přesně budeš i ty.Žádné přeměny o úplňku,ale kdykoliv budeš chtít.Budeš silný jako upír a zároveň nebezpečný pro upíry.Nezní to báječně?
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Oliver Green Tue Dec 02, 2014 9:06 am

*Sleduje ho a poslouchá ho s přimhouřenýma očima. Zní to pro něj sice skvěle, ale je pyšný na to, kdo a co je zač.* Vážně?? Zbavíš mě bolesti a utrpení, ale budu napůl upír.... *Vydechne a přeměří si ho pohledem.* Jsem pyšný na svůj původ.... *Podotkne a pokrčí rameny.* Ale je mi to vlastně jedno.Je to od tebe velkorysá nabídka. *Pokýve nakonec hlavou.* A co z toho budeš mít ty?? *Nakloní hlavu na stranu a založí si ruce na prsou. Jen tak by to určitě neudělal.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Dec 02, 2014 10:15 am

Co z toho budu mít já?*usměje se*Budu z toho mít hodně.Možná i víc.než si teď kdokoliv dokáže představit.Já tě osvobodím od bolesti a ty mě budeš pomáhat*pokrčí rameny*Není to nic složitého...Nemám pravdu?Je to minimum za to,čeho tě zbavím.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Oliver Green Tue Dec 02, 2014 10:23 am

Budu ti pomáhat?? *Nakrčí čelo a udělá krok dozadu.* Pomáhat s čím? *Zvedne obočí a zamračí se.Jen doufá, že nemá čest s dalším magorským sektařem. Nedůvěřivě se na něj podívá a zavrtí hlavou.* Proč mi přijde, že na tom budu hůř, než jsem teď? *Zeptá se a zamyslí se. Nemůže na tom být hůř. Pokrčí pak tedy rameny a podívá se k zemi.* Pro mě za mě.... *Pronese pak lhostejně a rozhodí rukama.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Dec 02, 2014 11:34 am

Tak různě.Občas mi někoho přivedeš,možná někdy někoho budeš hlídat.Někdy budeš mít i příležitost zabít*usměje se*Záleží na tom,jak to budeš brát..*otočí se a odejde pro ampulku s krví,kterou tam má připravenou pro případy,jako je tenhle.Vezme jí do ruky,přejde k Oliverovi a podá mu jí*do dna..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Oliver Green Tue Dec 02, 2014 11:38 am

Příležitost zabít... Budu moct jako vlkodlak kousnout kdykoliv a ne jen o úplňku. *Pousměje se pomstychtivě.Promne si ruce. Ti upíři, co zabili Gillian. Enzo. Kývne mu na souhlas a když mu podá ampulku s krví, ošklíbne se.* Fuj. *Vezme si jí do ruky, chvíli si jí prohlíží a s myšlenkou na to, že nemá co ztratit jí vypije.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Dec 02, 2014 12:05 pm

Jo,přesně tak*kývne a sleduje ho,jak pije krev z ampulky.Usměje se a vezme si od něho prázdnou ampulku,aby mu jí nerozbil,až bude padat.Uklidí ampulku do kapsy*Teď se trochu prospíš*oznámí mu.Nepočká na jeho reakci a zlomí mu vaz*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Oliver Green Tue Dec 02, 2014 12:34 pm

Co-.. *Nedořekne otázku a jakmile mu Klaus vezme ampulku, zatmí se mu před očima. Padne bezvládně na zem. Rána jako z děla.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Dec 02, 2014 4:49 pm

*Ušklíbne se nad tim co řekl.Když už chce něco říct,tak jde pryč a zase jí tam zamkne.*Ne,ne,ne,ne! *Zamručí a dupne nohou.*(On mně tu zase zamknul...no to snad ne!...)*Pomyslí si naštvaně,v duchu k tomu řekne ještě pár sprostých slov.Zamračí se.Ruka se jí hojí pomalu.Koukne na ní ale je jí to docela jedno.Zatne ruce v pěst.*Klausi!Okamžitě mně odsud pusť! *Zakřičí ,když přestane bouchat do dveří.Pak jde k oknu a zpátky ke dveřím.Kopne do dveří.Založí si ruce na prsou a začne chodit sem a tam po pokoji.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Dec 02, 2014 6:59 pm

*Přejde s tou ampulkou k jinému místu a vytáhne odtamtud pytlík s Eleny krví.Vzal si jeden domu,aby ho měl.Nechce pořád lítat ke Grilu.Přelije trochu té krve do ampulky a zbytek uklidí.Nechce,aby každý věděl,kde to má,tak využil toho,že je Oliver v bezvědomí.Uklidí pytlík,ampulku schová do kapsy a zvedne hlavu ke stropu.Je si vědom toho,že je nahoře Hayley,ale teď má něco rozdělané a od toho on neutíká.Proto srovná hlavu,usadí se v křesle a počká,až se Oliver vzbudí*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Oliver Green Tue Dec 02, 2014 7:16 pm

*Po nějaké době se zhluboka nadechne, když přijde k vědomí a zamžiká očima.* Co je... Co se to?! *Podívá se na Klause, který ho pozoruje.* Tys mě zabil! *Zvedne se pomalu na loktech a promne si bolavý krk.* Jakto, že žiju? *Položí mu otázku a podívá se na něj zmateně.Je vlkodlak, neměl by se probouzet.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Dec 02, 2014 7:36 pm

Říkal jsem ti,že budeš jako já*usměje se*upírům,když zlomíš vaz,tak se probudí*zvedne se z křesla a vyndá z kapsy ampulku s Eleny krví*Pro tebe*podá mu tu ampulku*Teď už tomu přijdeš na chuť,věř mi...*nepřestává se usmívat a sledovat ho.Trochu se bál,že budou vlkodlaci utíkat.Takže je příjemně překvapen,když se s ním neperou*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Oliver Green Tue Dec 02, 2014 7:49 pm

Já přece vím, že se upíři probuděj, když jim zlomíš vaz. *Protočí oči.* Nejsem debil. *Odfrkne si a vezme si tu ampulku.Zvedne se do sedu a hned se vyhrabe na nohy.* Zásnubní dárek? Sladký. *Ušklíbne se a kopne do sebe tu ampulku s Eleninou krví. Po pár vteřinách padne v bolestech na kolena.Nelidsky zařve, když ucítí stejnou bolest jako při úplňku. Zapře se rukama o zem a prodýchává se. Je na tu bolest zvyklý, ale přišla dost nečekaně. Zavrčí, pod očima mu probéhne žilkování a oči mu zezlátnou.Vycení tesáky a po chvilce se jeho obličej zase vrátí do normálního.Ještě chvilku zůstává na všech čtyřech a vstřebává to.Pak se zvedne na nohy a zůstane chvíli v předklonu.* Hotovo?
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Dec 02, 2014 8:09 pm

Jistě*usměje se a spustí ruce podél těla,když si Oliver vezme tu ampulku*Takhle bych to nebral,ale....Ber to jak chceš*udělá krok dozadu,když Oliver tu krev vypije.Už ví,jak přesně to probíhá a tak se rozhodl dát mu trochu prostor.Zůstane stát za křeslem a sleduje ho.Nikdy ho nepřestane bavit sledovat tu přeměnu.Usměje se a vrátí se zpět před křeslo*řekl bych,že ano.Vítej mezi hybridy.Rasou s výhodami*usměje se*Jen bych tě měl možná upozornit,že po lidské krvi půjdeš,i když si na půl vlkodlak.Upír krev potřebuje*nadechne se*ale to ty vlastně víš..*pokrčí rameny a usměje se*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Oliver Green Tue Dec 02, 2014 8:36 pm

*Ušklíbne se, když ho přivítá mezi hybridy a narovná se. Cítí se dobře.* Díky... *Vydechne a přejede si po hrudníku.* Takže půjdu po lidské krvi? No to mi asi neublíží. *Zvedne obočí a pousměje se.* Takže.... Si mám jít ulovit nějakou sváču, nebo máš pro mě rovnou prácičku? *Promne si spokojeně ruce.Vlastně se na tenhle život docela těší. Nic ho nemusí tížit.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Dec 02, 2014 8:54 pm

Můžeš si jít ulovit nějakou svačinku*usměje se*Mám nahoře ještě něco rozdělané a na to tě potřebovat nebudu.Až tě budu potřebovat,dám ti vědět.Jsem si jistý,že to bude brzy...Tím chci říci,aby si nezmizel někam moc daleko.Čím dřív tu budeš,až budu potřebovat.Tím lépe pro nás oba....*Rád by mu dal jako práci,aby se postaral o Hayley,ale něco mu říká,že tohle by měl sám.Jen ještě neví,zda jí pustí nebo bude dále vyzvídat.Má sice dalšho a ten by taky mohl mít informace,ale zalíbilo se mu hrát si s Hayley*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Oliver Green Tue Dec 02, 2014 9:00 pm

Fajn.... Budu se pohybovat v okolí. *Vezme ze stolku propisku, kus papíru a naškrábe na něj telefonní číslo.* Stačí prozvonit a máš mě tady. *Ušklíbne se. Nikdo jiný mu stejně nevolá, tak bude vědět, že je to Klaus.* Jdu so vyzkoušet upíří srandičky... *Vydechne a usměje se.* Tak zatím, šéfe. *Zasalutuje mu a rozejde se ven ze dveří.* Eeeem... Nepotřebuješ pomoct s tou prácičkou nahoře? Někoho přiškrtit, podržet a podobně? *Otočí se ještě s úsměvem ode dveří než zmizí.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Dec 02, 2014 9:21 pm

Skvělé*usměje se a vezme si ten papírek s jeho číslem*dělej si co chceš*Uklidí si papírek s číslem do kapsy a zapne jí*zatím*rozloučí se s ním a vyjde z obýváku.Rozejde se pomalu ke schodům.Když na něho Oliver promluví,zastaví se a koukne na něho (Byla by zábava,kdyby se ty dva potkali,ale jestli se znají,mohlo by to být komplikovanější)*Ne,to je dobré.Vyřídím to hned.Vlček je snadná oběť*usměje se*užívej si svobodu,dokud můžeš..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Oliver Green Tue Dec 02, 2014 9:26 pm

Fajn, užij si to... *Pokrčí rameny a ušklíbne se nad tím vlčkem. Je mu jedno, koho tam má.* Chystám se na to. Tak zdar. *Znovu se s ním rozloučí a tentokrát už zmizí z jeho domu. Odtud vyzkouší u.r. přímo do centra.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Dec 03, 2014 6:46 pm

Děkuju*poděkuje mu za přání,že si to má užít*sbohem*rozloučí se s ním.Když zmizí z jeho domu,rozejde se nahoru a odemkne pokoj,kde drží Hayley.Otevře je a vejde dovnitř*stýskalo se ti*usměje se na ní*Tak co...Už sis to rozmyslela??
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Wed Dec 03, 2014 6:52 pm

*Zastaví se,když k ní do pokoje vejde Klaus.*Ani ne...*Trochu se ušklíbne.*Tobě snad jo?Zeptá se ho a lehce se usměje.*Co jsem si rozmyslela? Myslíš říct ti něco co nevim?*Zeptá se ho a usměje se trochu provokativně.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Dec 03, 2014 7:01 pm

Ne,měl jsem návštěvu.Mnohem milejší než ty.A řekl bych,že byl rozumnější,než ty*usměje se*Takže už tě vlastně nepotřebuju*pokrčí rameny*Na další vlky už jsem narazil díky němu,takže jsi volná..*ustoupí od dveří,aby mohla odejít*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Hayley Marshall Wed Dec 03, 2014 8:33 pm

Návštěvu?*Když Klaus řekne,že byla rozumnější než ona tak se nad tim hned ušklíbne.*Jak? Proč ? *Zeptá se trochu překvapeně ,ale pak si pro sebe něco zamumlá.Když řekne,že je volná ,tak se zarazí.*Ty mně opravdu pouštíš nebo si hraješ?*Zeptá se a trochu se zamračí.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 9 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 40 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru