TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 11 z 40 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Dec 14, 2014 12:50 am

To je dobrá zpráva*usměje se*Měl jsem štěstí,že jsem našel někoho,kdo má chuť mstít se a být na straně zla.Dobří upíří i vlkodlaci se mi zdají dosti nudné.Jako by ani nebyli tím,čím doopravdy jsou...Je to vtipné,nemyslíš?
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Tyler Lockwood Sun Dec 14, 2014 1:32 am

Mám obrovskou se mstít hlavně tomu černovlasému a blodýně... *Přikývne s tajemným úsměvem.* No jelikož jsem byl ještě před nedávnem nudnej vlkodlak tak i tak souhlasím. Myslím že mi toho dost ukázala tato přeměna v hybrida. Zlo jako kdyby bylo na místě... *Usměje se na něj.* Nedávno jsem byl pod zámkem u Salvatorů a nechápu co všichni mají proti hybridům, teda upíři... *Zavrtí hlavou.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Dec 14, 2014 1:40 am

Ano*kývne*víc síly,víc pravdy,víc šancí ublížit..To dělá hodně*usměje se*Těší mě,že aspoň někdo dostal rozum a nechal se pohltit tou mocí,kterou také využívá.


Naposledy upravil Klaus Mikaelson dne Mon Dec 15, 2014 12:34 am, celkově upraveno 1 krát
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Tyler Lockwood Sun Dec 14, 2014 11:56 pm

Musím s tebou jen a jen souhlasit... *Usměje se.* Nepotřebuješ teď momentálně někoho zabít či nějak ublížit nebo snad je provokovat ? *Zeptá se s úsměvem.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Dec 15, 2014 12:40 am

Ne,zatím nic takové,i když jsem přemýšlel nad tím,že je tady ve městě dlouho ticho a klid*usměje se*Možná by to něco chtělo,ale musím si nejdřív rozmyslet koho by jsme mohli provokovat nebo komu ublížit.Brzy to ale vymyslím a pak ti dám hned vědět.Máš mě slovo...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Tyler Lockwood Mon Dec 15, 2014 12:44 am

Taky mi to tak přijde, ten klid a tak. *Přikývne souhlasně.* chtělo by to někomu znepříjemnit život. *Usměje se ďábelsky.* Dobře, tak mi dej vědět. Rád pomůžu. I ty máš mé slovo. *Kývne směrem k němu.* No já asi půjdu, aby se po mě nesháněla moje holka... *Pousměje se.* Tak zatím Klausi. *Vyrazí ke dveřím, kterýma tam přišel.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Dec 15, 2014 4:21 pm

Ano,chtělo by to a taky se tak stane*usměje se a kývne*Zatím Tylere*rozloučí se s ním a sleduje ho,jak odchází pryč.Mohl by sice vymyslet něco na místě a hned Tylera zastavit,ale chce,aby to tentokrát bylo dobře promyšlené a záchrana nebyla tak jednoduchá jako vždy*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Enzo Tue Dec 16, 2014 10:47 pm

*Dojde s Lexi ke Klausovu domu a zavrtí hlavou pobaveně.* Ty nic neuvidíš prďka... *Usměje se a koukne na ten dům.Zamračí se a koukne na Lexi.* Nešlo by to nějak jinak? Miluju Mystic Falls ale tohle místo mi zrovna k srdci nepřirostlo. *Zašklebí se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Dec 16, 2014 10:59 pm

Ou, jaká škoda... *udělá smutný obličej, ale hned se usměje. Koukne pak na dům Klause, když tam dojdou a pak se podívá na Enza.*Nešlo, protože nikde jinde nedostaneme věc, která patří Klausovi než tady.. *Polkne a přemýšlí jestli přeci jenom by nebyla nějaká jeho věc. Po chvíli jí to dojde, plácne se po čele.* Ehm, šlo by to jinak. ta sklenička posledně co jsem v ní donesla tobě, Damonovi a Rose krev tak byla jeho. Ta sklenička zůstala u Rose doma... *Zastaví se.* Takže jdeme k Rose... *Trochu se pousměje, je jí hned líp že nemusí jít do toho domu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Enzo Tue Dec 16, 2014 11:08 pm

*Zamračí se a polkne,když Lexi řekne,že tam budou muset.Nechce se mu tam ani trochu.* Já se na to.... *Kopne do kamínku u cesty a ten odletí a přistane v jednom z oken.Díkybohu zrovna Lexi řekne, že Rose má doma skleničku z jeho domu.Oddychne si a čapne Lexi za ruku.* Díkybohu, že sis vzpomněla. *Zašeptá a u.r. s ní zmizí od domu, než je stihne Klaus zmerčit.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Tyler Lockwood Mon Dec 22, 2014 12:41 pm

*Objeví se u domu Klause. Přejde ke dveřím a zlehka na ně zaklepe. Vyčká než mu přijde Klaus otevřít.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Dec 22, 2014 1:46 pm

*Svůj čas,kdy po něm nikdo nic nechtěl,trávil pojídáním dívek,které vždy,i když nerad,nechával žít.Pokaždé,když mu přišla zpráva,přečetl si jí,nad videem se pobavil a pustil si ho několikrát za sebou.Ráno,když se vzbudil a do syta se najedl,mu přišla zpráva s pozvánkou na Enzovo narozeniny.Chvíli přemýšlel,že by tam šel,ale když už se rozhodl,že tam půjde na návštěvu,aspoň pozdravit,zaslechl klepání.Vydechl,zvedl se z křesla a odešel ke dveřím.Otevřel je a podíval se na Tylera s úsměvem*Zdravím Tylere,dlouho jsme se neviděli.Máš zase chuť si popovídat,nebo máš nějaký plán a potřebuješ pomoci?Ať je to cokoliv,pospěš si.Dostal jsem pozvánku na akci v Grillu a byla by škoda nejít tam a nepobavit se...*Ustoupí od dveří,aby mohl Tyler vejít dovnitř*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Tyler Lockwood Mon Dec 22, 2014 1:50 pm

Čau Klausi... *Pozvedne koutek, když mu otevře.* No mám na tebe spíše žádost... potřeboval bych tvého čaroděje a od něj pomoci. *Koukne na něj, vejde dovnitř.* Neboj se nebudu zdržovat... Mimochodem taky jsem byl v tom Grillu a docela hustě to tam jede. *Pousměje se.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Dec 22, 2014 2:38 pm

*Zavře za ním dveře*Mého čaroděje??A mohu vědět k čemu ho potřebuješ?*Pozvedne obočí*Myslím si,že mám právo to vědět*Usměje se*A doufám v to,že to tam žije.Nerad bych se tam nudil...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Tyler Lockwood Mon Dec 22, 2014 2:59 pm

Ano tvého čaroděj... Potřeboval bych ho na to aby udělal kouzlo, aby nenašli tu blonďatou upírku. Chci si s ní totiž trochu pohrát, protože jak jsem zjistil tak na moje kousnutí nezemřela. *Řekne trochu naštvaně tu poslední větu.* Nudit se tam určitě nebudeš. Dokonce si tam můžeš zatancovat na baru....
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Dec 22, 2014 3:20 pm

Dostal si jí?*Pozvedne obočí*Dobrá tedy,dám ti jeho číslo*Vezme do ruky mobil a najde číslo na Erika.Nadiktuje ho Tylerovi a mobil uklidí*Doufám,že nebudu litovat toho,že jsem ti ho dal...*Usměje se*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Tyler Lockwood Mon Dec 22, 2014 3:39 pm

Jo dostal... *Přikývne s úsměvem.* Děkuju... *Zapíše si číslo do mobilu a mobil strčí nazpět do kapsy.* Neboj se nebudeš litovat... *Odsouhlasí mu.* Tak já půjdu, aby ses mohl jít pobavit. *Pousměje se.* Díky a měj se zatím... *Rozloučí se a odejde pryč z domu.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Dec 28, 2014 1:45 am

Zatím Tylere*rozloučí se s ním a odejde po schodech nahoru,že se půjde připravit.Nakonec se rozhodne nikam nejít a zůstat doma.Místo toho si vytáhl plátno,dal ho na stojan a chvíli kreslil.Rozdělaný obraz nechal stát,aby uschl a odešel se umýt.Hned po umytí zalezl do postele a usnul.Ráno se vzbudil,oblékl se a sešel dolu.Zamířil ven z domu.Odešel od domu,ovlivnil si nějakou dívku,ze které se nakrmil a poté odešel ven trochu se projít*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Jan 01, 2015 8:48 pm

*Vrátí se domů a se spokojeným úsměvem na tváři odejde do obýváku,kde se posadí do křesla se skleničkou v ruce.Upije trochu whiskey ze své skleničky a zamyšleně se zadívá na oheň v krbu*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Thu Jan 01, 2015 8:55 pm

*Už od rána přemýšlí nad Klasusem a jeho postoji k celé jejich rodině. Vejde do obýváku a všimne si na Klause* Ahoj
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Jan 01, 2015 9:01 pm

*Otočí hlavu a podívá se na Kola*Zdravím bratře*usměje se a zvedne se z křesla*Netušil jsem,že jsi doma.Kdybych to tušil,nabídl bych ti,jestli si nechceš dát se mnou*Pozvedne skleničku.Nepřestává se přitom usmívat*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Thu Jan 01, 2015 9:32 pm

Ne díky. Jak vidím máš dobrou náladu *pozoruje ho*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Jan 01, 2015 9:38 pm

Dnes mě zatím nikdo nestihl naštvat,tak proč mít špatnou náladu*Pokrčí s úsměvem rameny*Vše mi v poslední době vychází tak,jak má*Napije se*ale ty se mi zdáš nějak bez nálady,bratře.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Thu Jan 01, 2015 9:41 pm

To se ti jen zdá. *Křečovitě se usměje.* Možná trochu jsem bez nálady a nemám žádný důvod abych to změnil...
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Thu Jan 01, 2015 10:05 pm

*Zvednu ruce v obraném gestu a hned je zas spustí dolu*Dobře,když není důvod,tak není*Pokrčí rameny a dopije obsah skleničky.Skleničku pak položí na stolek*I když nechápu,kdo tobě mohl pokazit náladu..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 11 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 40 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru