TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Lockwood

+11
Vicki Donovan
Damon Salvatore
Lexi Branson
Enzo
Rose Salvatore
Carol Lockwood
Elena Gilbert
Stefan Salvatore
Mason Lockwood
Tyler Lockwood
Admin
15 posters

Strana 20 z 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 30, 2014 5:35 pm

*Zasměje se znovu a chytne její ruku.* Tak jdem oslavovat.... *Mrkne na ní zvesela a rozejde se směrem k soutěžícím.* A Rose se ani nenapije na oslavu. *Uchechtne se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Nov 30, 2014 7:19 pm

Jo,příští rok vyhrajeme my.Jestli příští rok půjdeme*usměje se*emm....to je jedno.Můžeme klidně jít..*pokrčí rameny*Nechám to na tobě.Jak se ti chce...Přizpůsobím se.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Nov 30, 2014 7:25 pm

*Zasměje se,když se u něho Rose objeví s těmi slovy.Myslel to jako vtip,proto mu to přijde docela vtipné*Vyhráli jsme díky tobě,na mě moc nezáleželo*pokrčí rameny*Věř tomu,je to fakt.Vyhrála si férově.Byla jsi tady poprvé a hned si vyhrála.To je štěstí..*usmívá se na ní.Neví co všechno by jí řekl.Má radost s ní,ale moc to neprožívá*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Nov 30, 2014 7:33 pm

Já myslím, že si ze mě dělaj srandu... *Zašklebí se a koukne kolem sebe.* Potřebovala bych panáka, jenže tamhle je Enzo s Lexi. *Přilepí se na něj těsně a zašeptá mu to přímo do ucha, tak potichu, že neměl šanci to slyšet ani upír v jejich okolí.Odtáhne se od něj a zašustí dlaněmi o sebe v prosebném gestu. K tomu přidá sladký úsměv a zamrká na něj.Opravdu by si ráda dala nějaký drink.* Nebo můžeme zdrhnout domů, jestli se ti chce. Protože mně je to upřímně jedno, kde se napiju a aspoň si mě nebudou všichni prohlížet. *Zasměje se zlehka.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Nov 30, 2014 7:39 pm

Vítězka Miss Mystic Falls by neměla odcházet tak brzy*usměje se*Vydrž,dojdu nám pro pití*mrkne na ní a otočí se.Odejde ke stolu s pitím a vezme do ruky flašku s Bourbonem a nalije jí sobě do sklenky.Potom popadne džus,nalije ho do skleničky Rose a rozhlédne se kolem jestli ho někdo nesleduje.Když se ujistí,že si ho nikdo známý nevšímá,nalije k džusu vodku a flašku odloží.Vezme do ruky obě skleničky a s úsměvem se vrátí k Rose*škoda,že musíš jen džus.Alkohol by byl v téhle situaci lepší*znovu na ní mrkne a ťukne si s ní*tak na vítězství....*napije se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Nov 30, 2014 7:49 pm

*Usměje se na něj a sleduje, jak odchází pro pití. Počká, než se k ní vrátí a vezme si od něj skleničku s ''džusem''.Přiťukne si s ním a zasměje se.* Džus mi bude muset stačit. *Mrkne na něj a napije se.* Uuuuff,miluju tě. *Zašeptá a políbí ho.* Jak dlouho se tady asi bude muset vítězka zdržet? *Zvedne jedno obočí. Nerada by, aby tu musela být až do konce ''oslav''. Posune si korunku na hlavě,rozhlédne se kolem sebe a koukne na Damona.* Teď už jsem jako pravá princezna. *Ušklíbne se a hned vzápětí se zeširoka usměje.* Dnešek je asi nějakej magickej. *Pokrčí rameny a znovu se napije koktejlu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 30, 2014 7:55 pm

*Koukne na jeho ruku a pak na něj.*Jdeme.. *Přikývne a usměje se. ruku v ruce jde s ním za soutěžícími.* Její smůla... *Pokrčí rameny a ušklíbne se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 30, 2014 7:57 pm

Ale no táák. *Zasměje se a koukne, kde stojí Stefan s Elenou a Rose s Damonem.* Jdem popřát vítězce nebo podpořit poražený? *Mrkne po Lexi.* Nejdřív popřát a pak podpořit. *Uchechtne se a automaticky zamíří nejdřív za Damonem a Rose.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Nov 30, 2014 8:09 pm

*Usměje se*Já tebe taky*opětuje jí polibek*To já netuším.Možná až dokonce*pokrčí rameny*Jop,princezna jak má být*usměje se a napije*A já nepřivezl kočár.To je smůla..*vzdychne a hned na to se usměje*Proč hned magický?*pozvedne obočí*Máš šťastný den..*pokrčí rameny a dopije obsah své skleničky*Možná si dojdu ještě pro přídavek.Jestli tady máme nějakou dobu být,střízlivej bych to  tady nedával..*Potřebuje ho hlavně proto,že viděl rodinu Mikaelsonů.Je dobré,že nezahlédl Klause,ale z ostatních taky nemá zrovna dobrý pocit*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Elena Gilbert Sun Nov 30, 2014 8:11 pm

Určitě půjdeme. *Usměje se sladce.* No tak já bych tu ještě chvíli zůstala, ale moc dlouho ne. *Zavrtí hlavou s úsměvem. Všimne si Enza a Lexi, jak míří jejich směrem.* Aha už jde tvá šílená kámoška.  *Zasměje se tomu.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Nov 30, 2014 8:21 pm

Jo??Tak dobře*usměje se*Tak tu chvíli zůstaneme...*kývne a koukne na Enza a Lexi*Není šílená*zasměje se*No dobře,možná trochu*uzná nakonec*ale zase je zcela nemožný se s ní nudit*pokrčí rameny a koukne hned na Elenu,aby to nevypadalo divně,že je sleduje*Emm..nedáme si něco k pití?*pozvedne obočí*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 30, 2014 8:24 pm

Ale tak co.. Já ji za to nemůžu že nemůže pít. *Pokrčí rameny a zasměje se. Nestihne mu na tu otázku ani odpovědět, protože si na ní odpověděl sám.Dojde k Rose a Damonovi.* Gratulace mamčo... *Usměje se na ni a krátce jí obejme. Uslyší co o ní řekne Elena.* Omluvte mě hned se vrátím... *Řekne těm třem a přejde za Stefanem a Elenou.* Šílená kámoška je zde. *Rozhodí ruce se smíchem.* Sluší ti to, Eleno. *Polichotí ji.* Samozřejmě i tobě Stefane. *Dodá v rychlosti s úsměvem. natáhne se k číšníkovi a vezme tři skleničky se šampaňským a předá je těm dvěma, jedno si nechá.* Na účast. *Usměje se a pozvedne skleničku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Nov 30, 2014 8:33 pm

Tys nepřivezl kočár jo?? Teda.... *Zatváří se zklamaně a vzápětí se usměje.* Princezna odejde po svejch. *Usměje se líbezně.* A magický... Protože je to všechno nějaký divný. Nikdy jsem takový štěstí neměla.... *Luskne prsty v náhlém prozření.* Mám štěstí, protože mám tebe!! To ty jsi můj šťastněj talisman. *Zasměje se a chytne ho za ruku.Zašklebí se, když prohlásí, že budou možná muset zůstat až do konce.* Proboha jen to ne... *Zahuhlá s úsměvem.* Dám tady tomu tak hodinku... maximálně dvě... A pak uteču. Utečeš se mnou? *Zvedne s úsměvem jedno obočí a podívá se na něj.* Počkej, počkej... *Vypije rychle koktejl co má v ruce.* Můžeš dotankovat oboum. *Sladce se usměje.* Díky, Lexi.... *Usměje se na ní, když jí přijde gratulovat a kývne, jakmile se rozejde dál ke Stefanovi a Eleně. Jen nad tím lehce pokrčí rameny.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Elena Gilbert Sun Nov 30, 2014 8:34 pm

Super. *Usměje se. Kouká na Stefana, když mluví o Lexi.* Jo to máš pravdu, není s ní nuda. *Přikývne na slova Stefana s úsměvem.* Třeba to tady taky nějak více rozjede, jak na té tvé narozeninové párty. *Zasměje se. Když přijde Lexi tak na ní koukne omluvně potom co řekne že je šílená.* Myslela jsem to jen v dobrém. *Kouká na ni a trochu se usměje.* Děkuji, i tobě. *Úsměv se jí rozleje po tváři. Vezme si od Lex skleničku.* Na účast. *Zopakuje její slova a přiťukne si s nimi.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 30, 2014 8:41 pm

*Dojde k Damonovi a Rose a zasměje se nad Lexinou gratulací. Když se pak hned omluví a jde za Stefem a Elenou, pokrčí rameny a zvedne skleničku se šáněm.* Gratuluju, děti moje. *Pozvedne jí a poplácá Dama po rameni.* Chci selfie s výherci!! *Rozkáže, vytáhne mobil a stoupne si mezi ně, přimáčkne je k sobě a je mu jedno, jak se tváří, prostě se s nimi vyblejske. Spokojeně se podívá na fotku a uloží si jí k jejich kontaktům.* Růžo, sluší ti to. Vyhrálas právem. *Mrkne po Damonovi.* Kdybys měla hezčí doprovod. *Ukáže na sebe.* Dostala bys větší kytici. *Uchechtne se.* Dělám si prču, kámo... Fakt pěknej taneček. *Zvedne palec nahoru.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Nov 30, 2014 8:43 pm

To si nemyslím,ale třeba nás překvapí*stihne ještě s úsměvem říct,než se u nich Lexi objeví.Koukne na Lexi a usměje se na ní*děkuju.Tobě to taky sluší..*sklopí hlavu a s úsměvem jí zase zvedne.Vezme si od ní skleničku a také pozvedne skleničku*na účast*zopakuje po nich a přiťukne si s nimi.Hned na to se ze skleničky napije*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Nov 30, 2014 8:55 pm

Nope,kočár jsem nepřivezl.Zapomněl jsem*usměje se*Já nejsem talisman,to je nemožné*zavrtí hlavou*Aby tvým talismanem pro dnešní den nebylo bříško....Nebo tohle*ukáže na její zásnubní prstýnek a mrkne*Fajn,tak zůstaneme nanejvýš dvě hodiny a pak utečeme.Unesu tě odsud*zasměje se.Počká,až dopije a vezme si od ní skleničku.Už se chce rozejít pro další pití,když tam přijde Lexi s Enzem*Kdybys vydržel došel bych nám pro pití*usměje se,když ho poplácá po rameni*díky kámo*poděkuje za gratulaci a nadechne se,že oznámí svůj odchod ke stolu s alkoholem,když se s nimi Enzo vyfotí.Usměje se ze široka směr mobil a protočí oči,když si tam s tím mobilem pak Enzo začne hrát.Pozvedne obočí,když Enzo začne o hezčím partnerovi*Měli jste se s Lexi taky přihlásit,když už jste byli u nás*vydechne a zase se usměje*Fajn a teď už jdu opravdu pro to pití.Číšníci nealko neroznáší*zavrtí hlavou a protočí nad tím oči.Hned na to se otočí a odejde ke stolu s pitím,aby mohl zase propašoval pro Rose míchaný pití*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Nov 30, 2014 9:06 pm

Nevadí, ještě by jsme strhávali víc pozornsti a té jsem si teď užila víc než dost. *Zasměje se.* Není to nemožný... *Koukne na něj vážně a usměje se.* Štěstí mám od té doby, co jsem tě potkala a od té doby,kdys mě svedl.... *Zasměje se při té vzpomínce, kdy se mu snažila marně bránit, ale nemohla si pomoct a podlehla jeho kouzlu. Něžně ho pohladí po tváři a usměje se při pohledu do jeho očí.* Ale tohle je dobrý talisman. *Podívá se na ''zásnubní'' prstýnek a zamrká na Damona.* Oooo, ano, unes mě, můj drahý. *Zamrká panenkovsky a zasměje se. Hned koukne na Enza a pobaveně na něj mrkne.* Dík.... *Než stihne reagovat na jeho přání se selfiem, zasměje se do fotky a zavrtí pobaveně hlavou.* Růžo?? Enzo přestaň si laskavě hrát s mým jménem jako s plastelínou. *Zasměje se a když spustí, že by byl hezčí partner protočí oči a se smíchem zavrtí hlavou.* Kdepak, nemohla jsem mít hezčího. *Pohladí Damona po rameni a mrkne na něj.* To je pravda,Enzo... Proč jste přihlásili nás dva a vy dva jste nesoutěžili? Nerozdýchal by jsi porážku, co? *Zazubí se a kývne Damonovi.* Děkuju, zlato.... *Řekne,než zmizí pro pití a pohled stočí na Enza.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 30, 2014 9:10 pm

Jste upadli ne? Soutěžit s váma? *Koukne na ně jako by se opravdu bál porážky a pak se rozchechtá.* Nechtěl jsem, aby jste plakali, že jsme to vyhráli. *Směje se dál.* Rose promiň, ale s tvým jménem se hraje tak dobře, že to člověka prostě láká. *Zasměje se a koukne na Damona.* Jasný, dones dámě džusíček... *Mrkne na Rose.* Jaký to je, oslavovat džusem? *Zakření se pobaveně a ohlédne se na Lexi, Elenu a Stefana.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 30, 2014 9:11 pm

Chcete to tady více rozjet ? Není problém, zlatíčka... *Zasměje se na oba. Napije se ze skleničky, když si společně přiťuknou.* V pohodě Eleno, já to neberu vážně. *Mrkne na ni a mile se usměje.* Děkuju, děkuju. *Usměje se, když jí oba polichotí nazpět.* Em, vy nejdete za vítězkou a jejím doprovodem? *Koukne na oba s úsměvem na rtech.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Nov 30, 2014 9:19 pm

Věříš si,kámo*Odpoví mu na to,že nechtěli,aby brečeli.Odejde ke stolu s pitím.Zase to nalije tak,jako předtím a stejně jako předtím dává pozor na to,aby ho někdo nepozoroval.Když se mu opět podaří nalít Rose do skleničky i alkohol,vezme obě skleničky a vrátí se za Rose a Enzem.Podá Rose skleničku s džusem*Prosím princezno*usměje se na ní a když si od něho vezme skleničku,trochu se napije Bourbonu.Otočí hlavu a zadívá se na Lexi.S přimhouřenýma očima si jí prohlédne a zamyslí se nad tím,jak by asi vypadala ona,s korunkou na hlavě.Ani neví,proč nad něčím takovým přemýšlí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Nov 30, 2014 9:23 pm

Ach to víš, že ano... Ty jsi blázen. *Zasměje se Enzovu sebevědomí.* Nebuď srab a přiznej si to, že bys neunesl porážku. *Usměje se na Damona, když se vrátí se skleničkou ''džusu''.* Děkuju... *Zavrtí se smíchem hlavou nad tím oslovením a napije se.* Džus mi vyhovuje *Odpoví Enzovi na otázku a společně s ním se ohlédne k těm třem opodál. Zachytí Damonův pohled na Lexi a zvedne pohoršeně obočí.* Eh-ehm.... *Významně si odkašle a přihlásí se jako ve škole, že stojí přímo u něj.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 30, 2014 9:27 pm

Ale no tak... nebuďte směšní... *Uchechtne se.* Blondýny ovládaj svět a fešáci jako já jakbysmet. *Zavrtí hlavou a napije se šampáňa.* No.... myslím, že džus nechám mladším a tobě a zůstanu u něčeho, co má pár procent. *Uchechtne se a taky se koukne na Damona, jak kouká na Lexi.* Hele... Čumíš mi na ženskou.... Neměnim. *Zašklebí se a hned se zasměje Roseinému odkašlání.Kývne k ní se smíchem hlavou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Nov 30, 2014 9:40 pm

*Koukne na Enza a pak na Rose*Co?*napije se Bourbonu*Jen jsem se zamyslel,sorry*omluví se oběma a koukne na Enza*A neboj,taky měnit nebudu.To by byla velká chyba.Ne,že bych proti Lexi něco měl,ale...*dá ruku Rose na ramena a přitáhne si jí blíž k sobě*Rose je daleko lepší*usměje se a znovu napije.Nedokáže si vysvětli,proč nad tím začal přemýšlet.Takže to ani nevytahuje do detailů.Doufá,že to ty dva nebudou dál rozebírat a Lexi o tom nic neřeknou.Vysvětlovat by to asi nechtěl*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Elena Gilbert Sun Nov 30, 2014 9:42 pm

Necháme se tedy překvapit.. *Mrkne na Stefana s milým úsměvem na rtech. Upije trochu ze skleničky.*Ty to vážně rozjedeš ? *Zeptá se s úsměvem.* uff, ještě že tak. *Položí si jednu ruku na hruď jakože úlevně.* No mohli bychom tam zajít. co říkáš Stefane ? *Koukne na Stefana krátce.* I když já už jí gratulovala, ale klidně tam půjdu. *Dodá po chvíli.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 20 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru