TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Lockwood

+11
Vicki Donovan
Damon Salvatore
Lexi Branson
Enzo
Rose Salvatore
Carol Lockwood
Elena Gilbert
Stefan Salvatore
Mason Lockwood
Tyler Lockwood
Admin
15 posters

Strana 21 z 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Nov 30, 2014 9:47 pm

*Zasměje se krátce nad tím, jak Enzo řekne, že nemění a podívá se na Damona.* Zamyslel ses.... *Povzdychne si a pousměje se. Když si jí přitáhne blíž k sobě, obejme ho rukou kolem pasu a taky se napije. Vrtá jí hlavou,nad čím se mohl při tom pohledu na Lexi zamyslet. Usměje se, když řekne, že je lepší a zavrtá pohled pro jistotu do země. Pak se přes rameno ohlédne k těm třem a usměje se na ně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Nov 30, 2014 9:52 pm

No,já jí ještě popřát nebyl*pokrčí rameny*Takže..proč ne*usměje se na obě*Popřát bych jí měl..*kývne a koukne se jejich směrem.Když ale uvidí jak na ně Rose kouká,zadívá se hned zase na Elenu a Lexi.Napije se ze skleničky*Tak jdeme...
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 30, 2014 9:54 pm

Ty ses zamyslel při pohledu na mojí ženskou?? *Zvedne pobaveně obočí a zavrtí hlavou.* Když myslíš... Tvůj názor ti brát nebudu. *Zvedne ruce. Pro něj je Lexi nejlepší ze všech. Ale to asi pro každého chlapa, jeho přítelkyně. Odloží prázdnou skleničku na tác číšníkovi, co prochází a šmátne po nový. Napije se a koukne na tu svatou trojici.* Hele, vy tři!!! Co zajít taky za náma??!?! *Houkne na ně se smíchem.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Nov 30, 2014 10:04 pm

Jop,už to tak vypadá,ale pro mojí obranu....Nebylo to nic z čeho by jste jeden nebo druhý měli dělat něco víc.Byla to náhoda,že jsem koukal zrovna na ní.Vážně..*řekne hned něco,co ho napadne,aby nemusel přiznat pravdu.Není to sice nic z čeho by měl mít problémy,ale své představy si chce nechat raději pro sebe*Všechno v pohodě*koukne taky na ty tři a pousměje se,když na  ně Enzo zařve,aby se přidali*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Nov 30, 2014 10:09 pm

*Když se setká se Stefanovým pohledem, uhne očima a zase se koukne před sebe do země.Pousměje se nad Damonovými slovy a dopije svůj koktejl. Odloží skleničku někam vedle sebe, položí tam i kytku, co dostala a koukne na Damona.* Však v pořádku... Nemusíš se bránit... *Usměje se na něj a koukne na oba.Když Enzo zahuláká na ty tři, znovu se pousměje, ale už tam nekouká.Odloží korunku a šerpu a rozhodne se, dojít si pro mobil do ''šatny''.* Omluvte mě na chvilku. *Koukne na ně a odejde do domu najít místo, kde se převlékala.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 30, 2014 10:19 pm

Když to rozjedete se mnou tak určitě jo.*Zasměje se na oba. Koukne na Stefa, když mu Elena položí otázku a čeká na jeho rozhodnutí.* Tak to musíš rychle napravit. *Zasměje se. Pak na ně křikne Enzo.* Joo, už jdeme. *Zavrtí hlavou a zasměje se. Rozejde se s těmi dvěma za Rose, Damonem a Enzem. Stoupne si k Enzovi.* Kam jste vyhnali Rose? *Zeptá se s pozvednutým obočím a úsměvem na tváři.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 30, 2014 10:25 pm

*Zavrtí hlavou, nad tím, jak se Damon brání a usměje se.Na Rose se podívá s pozvednutým obočím, když si všechno sundá a odloží na stolek a mlčky jí sleduje, jak odchází do domu. Významně koukne na Damona a když ty tři dojdou k nim, usměje se na Lexi.* Hele.... V tomhle nejedu. *Zvedne ruce v obranném gestu a zasměje se.* Támhle donchuán tě upřeně sledoval, jako bych já koukal na pořádnou flákotu a pak odešla. *Kývne hlavou k věcem, které odložila na stůl.* Kde se jako flákáte? *Zazubí se pak.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Elena Gilbert Sun Nov 30, 2014 10:28 pm

Přesně měl by jsi to napravit. *Přikývne s úsměvem.* Jdeme.*Kývne hlavou a chytne ho za volnou ruku. Dojde s ním až těm dvěma už. Taky by jí zajímalo kde je Rose. Když to Enzo řekne tak střelí pohledem na Damona a pak hned na Lexi. Nijak se k tomu nevyjadřuje a jen mlčky pozoruje situaci.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Tyler Lockwood Sun Nov 30, 2014 10:34 pm

*Celou dobu poslouchá rozhovor těch jeho nepřátel. Jen nad tím protáčí oči. když je tam zmíněná flákota tak jde zrovna za zády Enza a Lexi.* Tak si rychle do té flákoty kousněte, protože až si kousnu já tak už to nebude tak chutná flákota. *Zavrčí za jejími zády že ho všichni slyší až na Elenu. Pak se na ně ušklíbne a odkráčí pryč. Schová se mezi lidmi, aby je mohl dál odposlouchávat.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Nov 30, 2014 10:45 pm

*Koukne na Rose,jak pokládá ty věci a pak odejde.Otočí hlavu a sleduje jak odchází.Vydechne a vrátí hlavu.Koukne na Lexi,Stefana,Elenu a Enza.Nadechne se,že Lexi odpoví,ale Enzo byl rychlejší.Polkne,když Enzo řekne o tom,že jí pozoroval*Nekoukal jsem na ní jako ty na flákotu*zavrtí hlavou*Říkal jsem,že to byla náhoda,když jsem koukal zrovna na ní.Jen jsem se zamyslel*zopakuje a vydechne.Neví,kam šla Rose a proč odložila ty věci a to ho štve.Bojí se,že je na něho naštvaná a tím se zkazil celý den,který tak hezky začal.Koukne na Tylera a pozvedne obočí.Koukne zmateně na Enza,Lexi a Stefana.Nechápe,jak se dostal pryč ze sklepení.Tohle se mu nelíbí.Vypije na ex obsah skleničky,kterou držel v ruce.Nepřijde mu moc dobré,že je momentálně Rose někde sama*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Nov 30, 2014 10:57 pm

*Když konečně najde šatnu, přejde ke kabelce a vytáhne z ní mobil. Zkontroluje se v zrcadle a koukne, jestli jí nikdo nepsal. Pak zastrčí mobil za výstřih do korzetu a rozejde se pomalu zase dolů ze schodů.Je ráda, že všichni lidi jsou venku. Sedne si na chvilku na schody a užívá si klidu a ticha. Když kolem projde číšník s panáky whiskey na tácku, zvedne se, kopne do sebe panáka a skleničku nechá na schodech. Vyjde z domu a koukne, že se skupinka kolem Damona a Enza rozrostla. Nejradši by šla domů. Zahlédne Tylera za Lexinými a Enzovými zády a přimhouří oči. Na tu dálku díky lidem okolo nic neslyší a sleduje,kam Tyler jde. Pomalu se proplétá mezi lidmi až k němu. Postaví se před něj a přimhouří oči.* Opovaž se něco zkusit, Tylere... *Zasyčí na něj nenávistně. Nechápe, jak se mohl on i Mason po tom, co se stali hybridy takhle změnit. Otočí se na podpatku a rozejde se ke ''svým''.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Nov 30, 2014 10:58 pm

Jo,to bych měl*kývne na souhlas s úsměvem a koukne na Enza,když na ně zařve.Rozejde se společně s Elenou a Lexi za Damonem a Enzem,protože Rose někam odešla.Přijdou tam,zůstane stát kousek od Eleny a tak jako ona zatím jen poslouchá.Polkne,když uslyší Tylera.Měl za to,že Tylera nechali zavřeného ve sklepení.I když neví,co přesně Damon Tylerovi udělal.Proto na něho koukne,jako kdyby za to mohl on.Neví sice proč by to dělal,ale jiný způsob nevidí.Neměl se jak dostat ven (Možná ho Damon jen špatně zavřel) začne nad tím přemýšlet*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Tyler Lockwood Sun Nov 30, 2014 11:12 pm

*Zamračí se na Rose, když se u něj objeví.* Zkusím a ty budeš hned tou další po které půjdu až blondýna zdechne. *Zašklebí se. Otočí do sebe skleničku šampaňského a odejde se schovat jinam, ale jde jen tak daleko, aby je slyšel.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Nov 30, 2014 11:15 pm

*Ještě se na něj otočí a zašklebí se.Zvedne ze země nějaký klacík a zavolá na něj.* Hej hej.... Tylere!!! *Počká až jí bude věnovat pozornost.* Přines!!! *Hodí klacek mimo lidi a s úšklebkem se otočí zase směrem k ostatním. V duchu se směje.* (Pitomec.)
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 30, 2014 11:21 pm

Mě ? *Ukáže na sebe, zvedne jedno obočí a mírně se usměje. Koukne na Damona a pak zase na Enza.* Flákotu? *Rozesměje se.*Damone, když už koukáš tak musíš nenápadně. Ještě na víc když u tebe stojí tvoje stará a můj starej. *Zavrtí na něj pohoršeně hlavou a zasměje se tomu. Úsměv jí zmizí ve chvíli, kdy uslyší za svými zády Tylerův hlas, neodpovídá mu jen po všech střelí pohledem.* Zamyslel se, když jsi koukal na mě? *Nakrčí čelo.* Pěkný... *Dodá s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Enzo Sun Nov 30, 2014 11:24 pm

*Podívá se na Damona a odfrkne si.* Visela ti slina z koutku, kámo. Viděl jsem to. *Uchechtne se a mrkne na Lexi.* Hele.... *Uklidní konverzaci.* Začínám mít pocit, že se tu děje něco, co by se mě ani letošní Miss Mystic Falls zrovna dvakrát nelíbilo. *Střelí pohledem z Damona na Lexi a když uslyší Tylera, zmrzne v pohybu. Otočí se za ním, ale už je pryč.* Toho hajzla si podám. *Zavrčí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Tyler Lockwood Sun Nov 30, 2014 11:32 pm

*Probodne Rose pohledem, když na něho zavolá a chce donést klacek jako od čokla.* Mrcho... *Procedí skrz zatnuté zuby. Exne do sebe další skleničku šáňa.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Nov 30, 2014 11:37 pm

Čokle... *Zasyčí mu nazpátek. Ví, že jí slyší. Dojde za ostatními a stoupne si k nim s úsměvem.* Tak jsem zpátky, zlatíčka. *Pousměje se na všechny a vezme ze stolku korunku.* Mám jí díky tobě... *Usměje se na Lexi a nasadí jí korunku na hlavu.* Takže dík, žes mě přihlásila. *Usměje se na ní.* Potkala jsem se se štěnětem.... Nechtěl aportovat. *Zamračí se.* Nebyl náhodou ještě ráno pryč? *Podívá se na Damona.Nechce před Elenou mluvit o zamčeným Tylerovi v Penzionu.* Ne, ne ..... Víte, jak zmizela starostka, když ohlásila jeho jméno a on se nedostavil pro Caroline??? *Podívá se po všech.Určitě jim to sepne, nejsou blbý.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Nov 30, 2014 11:43 pm

To bych o tom musel něco vědět*zavrtí hlavou a koukne na Lexi*Jop,zamyslel jsem se,když sem se na tebe díval.Byla to náhoda a protože jsem přemýšlel nad něčím,nemohl jsem přemýšlet nad tím,kam koukám*pokrčí rameny.Když tam za nimi přijde Rose a začne znovu o Tylerovi,vydechne.Jakmile jim pomůže s tím,že to nejspíše byla starostka,už je toho na něj moc.To,že rozebírají jeho zamyšlení ještě bere,ale téma o Tylerovi už je moc*maminka zachránila synáčka,jak jinak*polkne a bez dalších slov se otočí.Odejde ke stolu s pitím a nalije si další skleničku Bourbonu.Tohle musí spláchnout*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Stefan Salvatore Mon Dec 01, 2014 12:00 am

*Stojí tam s nimi a jen poslouchá,o čem se tam baví,protože k tomu tématu nemá vůbec co říct.Koukne na Rose,když se tam za nimi vrátí.Usměje se na Lexi,když jí Rose nasadí tu korunku*sluší ti*pochválí Lexi a koukne na Rose*málem bych zapomněl*natáhne k ní ruku*gratuluji k vítězství*usměje se*Zasloužila sis to...*pogratuluje jí.Damona si nevšímá.Tyhle jeho nálady zná,takže se nesnaží o to,najít ho a uklidnit.Ví,že tohle nebude mít smysl*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Dec 01, 2014 12:01 am

*Koukne na Tylera, když tam prochází. Sice neví co říká, ale usměje se na něj. Kouká jak dořeší to o tom koukání Damona na Lexi. Usměje se na Rose, když přijde. Natiskne se ke Stefanovi.* Já už bych raději šla, ale ty tu klidně zůstaň. *Šeptne Stefanovi. Na všechny se pak mile usměje.*Taky ti ještě jednou gratuluji. *Řekne směrem k Rose.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Dec 01, 2014 12:16 am

*Zasměje se nad tou slintou.* Ale no tak... Nic se tu neděje. *Koukne na Enza s úsměvem.* Kašli na něj jen provokuje, kdyby chtěl něco udělat už by to udělal. *Pohladí Enza po rameni na uklidněnou. Usměje se na Rose, když se konečně vrátí.* Ale no tak, máš jí svojí zásluhou... *Koukne na Rose když jí nasadí korunku.* Není vůbec za co. *Mrkne na ni. Sundá si tu korunku nerada by s ní omylem odešla nebo jí ju nějak poškodila. Rozesměje se nad tím že nechtěl pes aportovat.* No je to možný že pro něj si přišla. *Pokrčí rameny, protože neví jak se to stalo.* Jo v pohodě Damone, buď v klidu chápu tě. *Zasměje se a zavrtí hlavou.* Ouu, díky Stefe. *Mrkne na něj s úsměvem a korunku předá nazpět Rose. Slyšela co řekla Elena Stefovi, ale nijak to neřešila raději.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Enzo Mon Dec 01, 2014 12:21 am

*Koukne na Rose, když se za nimi vrátí a hned jak nasadí Lexi korunku se usměje.* Vidíš? Sluší ti. *Líbne jí do vlasů a zakření se na Rose.* Tys upadla na hlavu? Provokuješ ho? *Zamračí se na ní hned a zaťuká si na čelo.Občas by fakt řekl, že je větší šílenec než on a Lexi.Pak se zamyslí nad tím, co řekla a přikývne souhlasně Damonovi.* Štěně mamánek.... *Zamračí se.Podívá se na Stefana a Elenu a pak sleduje, jak Lexi předává korunku zpátky Rose.Nasadí jí tu korunku na hlavu a zašklebí se.* Ale jo, taky to ujde. *Usměje se hned a dívá se na Damonova záda. Pohled přesune na svojí partičku.* Nerozprchnem se všichni?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 01, 2014 12:31 am

*Podívá se na Damona a pokrčí rameny. Neví, co by mu měla říct. Těžko může za to, že Tylera pustila jeho matinka.Usměje se na Stefana, když jí pogratuluje a stiskne mu jemně ruku.* Děkuju... I tobě Eleno... Všem vám děkuju.... *Usměje se na všechny a koukne na Damona.Otočí se za ním, když odejde a povzdychne si.Střelí očima po Stefanovi,který ho zná nejlíp a z jeho pohledu je mu jasné, že za Damonem teď chodit nemá. POdívá se na Lexi a zasměje se.* Kdybys mě nepřihlásila, neměla bych jí.... *Pokrčí rameny a upraví si jí na hlavě, když jí Enzo tu korunku nasadí.* Neprovokovala jsem ho, jen jsem se s ním potkala a zakopla o klacík. *Usměje se zeširoka a pokrčí rameny.* No já se jdu každopádně rozprchnout támhle za bručounem a zkusím ho dostat zpátky do nějaké nálady. *Usměje se na všechny a rozejde se za Damonem. Když ho ''najde'' u stolku s pitím, stoupne si co nejtiššeji k jeho zádům a dá mu ruce na oči.* Hádej kdo? *Řekne měkce a potichu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Stefan Salvatore Mon Dec 01, 2014 12:39 am

*Koukne na Elenu*Ty už chceš jít?*šeptne a pozvedne obočí*Já tě doprovodím,abys nešla sama.Pomůžu ti s věcma*pousměje se*Dobře...??*Koukne na Rose,když řekne,že jde za bručounem.Doufá,že se jí povede mu náladu zlepšit.Musel by pak být u sebe v pokoji,protože s jeho náladou by nevydržel ani deset minut*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 21 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru