TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cely Whithmore

+2
Dr. Wes Maxfield
Lexi Branson
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Jessica Bradley Mon Dec 01, 2014 10:32 pm

*Sleduje Rose.* Ani se nesnažíš dostat pryč, tak s tebou to je špatný... *Řekne po chvíli tišeji a zavrtí nad tím hlavou a zadívá se před sebe do prázdna. Pobrukuje si klidnou písničku, aby se zase nějak zabavila.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 01, 2014 11:02 pm

*Podívá se na Jessicu,když promluví a vysíleně se podepře na rukách.Dostane se na kolena a vydechne.* A k čemu?Myslíš,že to má cenu? *Rozhodne se jí taky tykat.Otočí se do kabelky pro mobil,ale nemůže nic najít.* Hej....Kde mám svoje věci??? *Zachraptí naštvaně.Tak to ne.Podívá se znovu na Jessicu,když si začne pobrukovat a zvedne obočí.Asi už jí tu hráblo.* Někdo mě přece musí hledat.... *Zašeptá.Možná Damona rozčílila natolik,že na ní kašle.Sedne si ke zdi a opře se o ní zády.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Jessica Bradley Mon Dec 01, 2014 11:28 pm

*Přestane si pobrukovat, když Rose promluví.*Nemá to cenu, ale co tu byli před tebou tak se o to snažili. Ty jsi výjimka. *Koukne na ni neurčitým pohledem.* Ty si nechal doktůrek, ke svým potřebám. *Řekne jen tak.*Věř mi že tady tě nikdo nenajde, tak jako mě... *Sklopí pohled, nemá ani kdo pro ni přijít. Ví že byla chyba, že se nastěhovala do MF. Vybaví si zase tu blondýnu s tím tmavovlasým klukem a zamračí se.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 01, 2014 11:52 pm

*Poslouchá její první větu.Slovo vyjímka se jí rozezní v hlavě.Vyjímka byla i pro Damona,když se poznali.Podívá se na ní a pokrčí rameny.* Nemyslím si,že bych venku byla něco platnější. *Zachraptí a odkašle si.Když nasbírá trochu síly roztřeseně se postaví na nohy.Stáhne si tílko se svetrem,které se jí vyhrnuly během válení se.Mimoděk si pohladí bříško a pousměje se.Den začal hezky.Povzdychne si a podívá se na stěny.* Hele....tady si někdo něco čmáral.... *Ukáže na zeď.Pak se podívá na Jessicu.* A ty.....tam venku...někoho máš? *Zeptá se opatrně a sedne si mřížím,které je rozdělují..* Jsem Rose..... *Pousměje se na ní a prostrčí ruku a natáhne ji k ní.* Jak ses sem dostala?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Jessica Bradley Tue Dec 02, 2014 12:23 am

*Poslouchá ji co říká.* Tady před tebou i před mnou bylo spoustu upírů. Můžeš to začít luštit co tam je a třeba se něco dozvíš a zabiješ tím aspoň ten dlouhý čas tady. *Pokrčí rameny. Sleduje ji jak si sedá k mřížím.* Ne nemám, zrovna jsem začínala nový život v Mystic Falls. *Koukne na chvíli do země a pak na ni zase. nechce od ní hlavně žádnou lítost nebo tka něco.* Já jsem Jessica. *Pozvedne koutek v úsměvu a podá jí taky ruku a jemně jí ju stiskne, poté jí pustí.* No dostal mě sem nějakej černovlasej chlápek. Byl docela hezkej a vlastně mě i oblbnul, aby mě sem dostal a vyměnil mě za jeho blonďatou přítelkyni... *Zavrčí, když si zase vzpomene na ty dva.* A co ty? Kdo tě sem dostal nebo jsi snad přišla dobrovolně? *Pozvedne mírně obočí a hledí na Rose.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Dec 02, 2014 12:47 am

*Koukne zase na ty čmáranice na zdi.* No jestli tu mám shnít navěky,proč to nezkusit. *Pousměje se a koukne na ní překvapeně.* Jsi taky z Mystic Falls?Nikdy jsem tě tam nepotkala.... *Zavrtí hlavou a když se vzájemně představí a potřesou si rukama,zase ruku vrátí k sobě.* Tak mě těší,Jess... *Unaveně si opře hlavu o kolena a poslouchá jí.Týpek s černýma vlasama,jeho blondatá přítelkyně,upíři a Mystic Falls.* Enzo a Lexi.... *Vydechne.* No to je hezký.....Máš z toho asi radost.... *Pronese ironicky.Enzovi by to bylo podobné.* Dobrovolně jsem sem nepřišla.Ve městě mě odchytl nějaký chlápek a dovezl mě sem se zlomeným vazem. *Povzdychne si a položí se na záda.Ruku si položí na břicho a zavře oči.Je vyčerpaná.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Jessica Bradley Tue Dec 02, 2014 1:58 am

Jo je dobrý, když si najdeš nějakou zábavu, já tu jsem teprve dva měsíce a dlouhodobou zábavu jsem nenašla. *Pokrčí rameny. Sleduje ji přes ty mříže.* No já tam byla asi dva dny od té doby jsem tady zavřená, takže žádná šance na potkání nebyla. *Mluví klidně. Je ráda že má s kým pokecat.* Jo mě taky těší, Rose. *Usměje se.* No obrovskou radost... *Usměje se ironicky.* Však až se odtud jednou dostanu tak si je podám oba. *Řekne s trochou zloby.* Pěkný, taky jsem sem přišla se zlomeným vazem. *Podotkne. Všimne si jak si hladí bříško, které k ní moc nesedí na to jak je drobounká, svraští čelo nad tím co jí napadne.* Ehm, nic mi do toho není, ale ty jsi těhotná? *Pozvedne obočí a čeká co jí na to odpoví.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Dec 02, 2014 2:38 am

Dva měsíce??Wow....Asi by mi tu z toho miglo.... *Usměje se.* No tak to se nedivím,že jsme se nepotkali.Ale ono Mystic Falls průsery přitahuje.... *Povzdychne si.Když řekne,že si ty dva podá,zavře oči.* Vlastně se ti nedivím....Nechali tě tu hnít..... *Zamumlá.Ona se svojí povahou by je nechala být,ale je jí jasné,že málokdo je jako ona.Otevře oči.* Taky ti zlomili vaz...??? *Zvedne obočí a zavrtí hlavou.Na její poslední otázku nerada odpovídá.* Jen falešně......stříleli jsme si s...... *Polkne.Neví,co má ted říct.* ....jen taková legrácka pro přátele..... *Upraví větu a znovu zavře oči.Chce se jí hrozně spát.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Jessica Bradley Tue Dec 02, 2014 3:00 am

*Přikývne na ty dva měsíce.* No mě už trochu začíná migat. *Směšně se tomu zasměje.* Vážně? *Pozvedne obočí. A já si myslela že je to klidné městečko. *Odfrkne si.* No on mě za ni prohodil, měla tu hnít ona ne já. *Koukne před sebe a na chvíli se odmlčí.* přesně řečeno ten Enzo mi ho zlomil. *Povzdychne si. Plně jí vnímá, když jí odpovídá na to ohledně těhotenství musí se nad tím zasmát.* Tak to je skvělej žertík. Jak se ti povedlo to břicho ? *Nepřijde jí to jako kdyby tam měla nastrčený polštářek.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Dec 02, 2014 3:10 am

Ani se nedivím....Ale vypadáš dobře na to,že ti začíná migat. *Zasměje se tomu lehce.* Ach.....No tak Enzo tě oblbnul a zlomil ti vaz,aby dostal zpátky Lexi....Tak tu budeme hnít spolu.... *Mrkne na ní.* Pomstili jsme se jim oběma za tebe....To Enza a Lexi jsme napálili......Ještě mě můj přítel,kterého by sis v životě nedokázala představit jako tatínka ani manžela před nimi požádal o ruku.... *Zasměje se a podívá se na ruku,kde má prstýnek od Damona.* Mám kamarádku,dobrou kamarádku,čarodějku.....Ta mi přičarovala falešné bříško a dokonce i fotku z ultrazvuku.Oba odpadli na zem. *Zasměje se znovu a vybaví si dnešní dopoledne a oběd.* A pak se všechno posralo.....v tom klidném městečku.... *Povzdychne si.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Jessica Bradley Tue Dec 02, 2014 3:33 am

No děkuji, ale už určitě nevypadám tak dobře jako než jsem se dostala sem do tohoto pajzlu. *Ušklíbne se nad tím.* Jo, přesně tak. No jsem ráda že mám zase společnost, ale raději bych odtud vypadla. *Pousměje se a pokýve hlavou.* No tak to musela být sranda, ráda bych se na to taky koukla i když já se jím jednoho dne pomstím hůř, že pro ně to zábava určitě nebude. *Zasměje se tajemně.* Aha, tak aspoň nějak jsou užitečné ty čarodějky. Koukám že ta tvá je šikovná. *Koukne na Rose.* Klidné městečko možná tak na pohled. *Přikývne jen. Dá hlavu na stranu a nespouští pohled z Rose.* Měla by sis odpočinout, jsi určitě vysílená od doktůrka. *Přimhouří pohled, kdyby jen tak Rose věděla co jí ještě čeká za bolesti, kvůli pokusům toho magora.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Dec 02, 2014 3:52 am

Vypadáš dobře....Vážně.... *Usměje se na ní povzbudivě.* Tak budeme doufat,že se odtud dostanem..... *Povzdychne si.Taky nechce zůstat hnít v nějaký cele.* Věř mi,byl to pohled k nezaplacení.Brečeli jsme s Damonem smíchy..... *Usměje se zeširoka.Chtěla by za ním.Přestane se usmívat a posmutní.Nechce si představit,že ho už neuvidí..* Katie je skvělá....Někdy vás představím...Má taky pifku ne Enza,tak si padnete do noty. *Usměje se.* Jsem trošku unavená.... *Zamumle a stočí se do klubíčka.Je jí zima a má hlad.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Dec 02, 2014 4:05 am

*Když se dostane a otevře dveře do kterých když vejde,zdá se mu to tam trochu tmavší.Ty barvy zdí mu něco připomínají.Nadechne se,když mu dojde,kam se dostal*Rose!*vykřikne její jméno a rozejde se k celám,kde je Rose s Jessicou zavřená.Když dojde k těm celám,zadívá se na Rose přes ty mříže.Jessicy si nevšímá,protože jí nezná.Jde mu hlavně o Rose.Polkne,když jí tam uvidí.Přejde k zámku a pokusí se ten zámek rozbít,aby jí mohl odtamtud dostat pryč dřív,než se Wes vzbudí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Dec 02, 2014 4:15 am

*Trhne sebou,když uslyší někoho vejít.Když vzápětí uslyší svoje jméno a hlavně Damona,má pocit,že se jí rozskočí srdce.* Damone!!! *Zavolá na něj chraplavě nazpátek a pokusí se co nejrychleji dostat na nohy,když ho uvidí u mříží.* Tys mě našel..... *Zašeptá dojatě.V životě nikoho neviděla tak ráda,jako právě ted jeho.* Nerozbiješ ho jen tak.... *Opře si čelo o mříž.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Dec 02, 2014 4:21 am

Jop,našel jsem tě*pousměje se a dál se o to pokouší.I když sám dobře ví,že je to marný*Já vím*šeptne*vydrž*oddálí se od cely a rozeběhne se pryč.Zmizí za Wesem,vezme mu klíče a s nimi se vrátí zpět k celám.Začne zkoušet klíč za klíčem,dokud nenajde ten správný.Když se mu povede zámek odemknout,otevře mříže a vejde dovnitř.Ihned Rose obejme.Je tak rád,že jí našel a že je v pořádku*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Dec 02, 2014 4:29 am

*Podívá se na něj,když řekne,aby vydržela a kývne.Počká,než se vrátí a opře se ramenem o mříže mezi celami.Cítí slabé nohy.Když se Damon vrátí s klíčky,musí se usmát nad jeho chytrostí.Jakmile jí obejme,pevně se k němu přitiskne a zavře oči.* Zlato....... *Zašeptá mu štastně do ramene.Zvedne k němu hlavu a pohladí ho po tváři.* Jsi můj hrdina.... *Usměje se sladce a podlomí se jí jedna noha.* Ještě ona....Musíme jí odtud dostat. *Kývne hlavou k Jessice.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Dec 02, 2014 4:43 am

*Usměje se na ní,když ho pohladí po tváři*Nemohl bych tě tady nechat*Chytne,i když se jí podlomí jen jedna noha.Koukne na Jessicu a kývne*Fajn*pomalu jí pustí a oddálí se od ní.Vyjde z její cely a cestou se zadívá na místo,kde on vytesal své iniciály a číslo.Vydechne,při vzpomínce na ty roky,které tam strávil.Přejde k cele,kde je zavřená Jessica a začne znovu zkoušet klíče.Jelikož už tak nějak věděl,jak by měl ten klíč vypadat,netrvalo dlouho a i zámek Jessici byl odemknut.Vejde pro ní do cely a postaví jí na nohy.Vyvede jí ven z té cely a společně s Jessicou zajde do cely pro Rose*Tak pojď*Přejde k ní a nabídne jí své druhé rameno.Podepře jí a s oběma se rozejde pryč.Cestou odhodí ty klíče na zem,aby se nemusel vracet do laboratoře a mohl s holkama rovnou ven*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Dec 02, 2014 4:57 am

Jak jsi mě tu našel? *Podívá se na něj,když jí chytne,aby neupadla.Sleduje homjak vychází z cely a podívá se na místo,kam koukal.Zaměří na něj,i když má trochu šmouhlé vidění a všimne si písmen D.S.a čísla.Koukne na Damona,když se pro ní s Jessicou vrátí a opře se o něj jen zlehka.* Zvládnu to.... *Stiskne mu ruku.* Má moje věci..... *Podívá se na něj a zamyslí se,jak se tam dostat.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Dec 02, 2014 5:06 am

To teď není důležitý*Vyjde s oběma ven z těch cel*Já vím,dojdu pro ně.Jen vás nejdříve odvedu k autu,aby jste byli v bezpečí*Jde s nimi po chodbě,až dokud nevyjdou ven.Venku s nimi zamíří rovnou k autu a když tam dojdou,vytáhne k kapsy klíčky.Odemkne ho a otevře*Tak nasedat*klíčky zase uklidí,aby mu s ním neodjeli*Já jsem za chvíli zpátky*oznámí jim a rozeběhne se zpět do Areálu.Jde rychlým krokem po chodbě až do laboratoře Wese.Vejde dovnitř a sebere Roseiny věci.U.r odtamtud zmizí až skoro ke konci chodby a tam teprve změní rychlost na normální chůzi.Vyjde ven a vrátí se za holkama k autu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Dec 02, 2014 5:22 am

Bud opatrný prosím.... *Zašeptá a když je dovede k autu,které odemkne,nasedne s Jessicou do něj.Usadí jí dozadu a sama si sedne na místo spolujezdce.Počká,než se Damon vrátí a oddychne si,když se objeví.* Děkuju.... *Usměje se na něj vděčně.* My bychom ti neujeli..... *Přimhouří unaveně oči a opře se do sedadla.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Dec 11, 2014 3:49 am

*Cely najde celkem rychle,schody vezme skoro všechny jedním seskokem a když se objeví před mřížemi a uvidí cely,které jsou od jejich poslední návštěvy netknuté, podlomí se jí obě kolena a klesne na ně.* Damone...... *Zašeptá a pustí tašku z ruky. Přikryje si tvář dlaněmi. Vůbec neví, kde ho teď bude hledat. Rozpláče se. Po tom,jak dnešní den začal se proměnil v nejhorší noční můru. Ucítí palčivou bolest v hrudíku a předkloní se,takže se lokty opře o stehna.* Není tu..... *Vzlykne do dlaní.Snaží se rychle vzpamatovat a přijít na způsob, jak ho najít.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Jessica Bradley Thu Dec 11, 2014 3:54 am

*Sleduje ji co dělá nahoře v laboratoři. Nejraději by mu jí podpálila. Seběhne za Rose do těch cel, když řekne že tam není tak tomu nechce ani věřit. Koukne do všech cel a Damona vážně nenajde. Přejde k Rose a sehne se k ní, hladí ji po zádech, aby se trochu uklidnila. Taky z toho není šťastná. Přemýšlí kde by Damon mohl jinde být.* Najdeme ho, někde tu musí přeci být...*Promluví po chvíli.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Dec 11, 2014 3:59 am

*Zvedne hlavu, když jí Jessica hladí po zádech a otře si oči.* Musíme ho najít. *Hlesne a vyškrába se na nohy.Vezme do ruky tu tašku a vyjde nahoru z cel. Na chodbě univerzity si odchytne nějakého týpka a zeptá se ho rovnou na dům doktora Maxfielda. Díkybohu má štěstí, že zrovna ví, kde doktůrek bydlí. Pak ho ovlivní, aby zapomněl, že je tady někdy viděl a upozornil na požár. Najde v jedné z učeben sirky a koukne na Jessicu.* Táborák??? *Usměje se na ní zlověstně a škrtne rovnou pěti sirkami. Podpálí nějaké nástěnky a prchne s Jessicou ven.Zase se zahalí a u.r. se přemístí k domu, který jí popsal ten kluk. Je jí jedno, jak to tam bude vypadat.Zabuší na dveře domu*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Cely Whithmore - Stránka 2 Empty Re: Cely Whithmore

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru