TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice L.A.

+4
Enzo
Rose Salvatore
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 17 z 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 25, 2015 11:56 pm

*Snaží se alespoň nohama šlapat na místa,kde není sníh.Obejme si paže rukama a rozejde se do nějaké ulice.* DAMONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *Zakřičí zoufale na celé kolo.Je jí hrozná zima.* NENECHÁVEJ MĚ TU PROSÍM!!! *Vzlykne.* JÁ ZŮSTANU!!!!
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Mar 26, 2015 12:03 am

Rejpavý jsou nejlepší.Je s nimi sranda,ne? *Usměje se zeširoka.* Od toho mám vždycky když spím osobního strážce a ten ty noční můry zažene. *Zasměje se a obejme ho kolem pasu.Zastaví se,když mu zapípá zpráva a tázavě se na něj zadívá.* Co se stalo? *Vykulí oči,když řekne,že se Damon asi zbláznil.* Je to dobrý,nebo špatný? *Zeptá se s obavami.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Mar 26, 2015 12:11 am

Jo,když to moc nepřehání,tak je s nimi sranda*Usměje se a vydechne*No dobře,když to říkáš.....Věřím ti*Kývne.Ještě několikrát si přečte zprávu a pak koukne na Elenu*To je Damon.......A dává mi sbohem*Polkne a vytočí jeho číslo.Když to nezvedá,vydechne mobil uklidí*Musíme ho najít dřív,než udělá nějakou blbost.Nikdy si neodpustím jestli vypne a bude zase ten starej Damon.Měl jsem mu napsat hned.Možná bych tomu dokázal nějak zabránit,já...*Rozhlédne se kolem sebe.Nemá vůbec tušení,kudy by měl jít*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Mar 26, 2015 12:16 am

sbohem?, *Zalape po dechu a zatřese hlavou.* bože,Stefane a ty myslíš? Ne fajn.. musíme se uklidnit.Určitě není pozdě....Musíme...Jdeme tudy,ano? *Stiskne mu ruku a políbí ho na hřbet dlaně.* Hlavně klid...Tudy... *Ukáže do ulice a rozejde se s ním hned rychlejším krokem.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Mar 26, 2015 12:21 am

*Dostane se do nějaké tmavé uličky a zhroutí se tam na zem v slzách.Nemůže o něj takhle přijít.Obejme si kolena a rozpláče se.Radši tady umrzne.* Damone prosím.... *Zavzlyká si do klína a už si ani nesnaží otírat tvář.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Mar 26, 2015 12:23 am

Já nevím,Eleno....Byl s ní fakt šťastný a jestli ho opustila,tak.....Netroufám si říct,jestli to udělal nebo neudělal*Vydechne a kývne na to,že jdou tudy*Dobře,jdeme tudy..*Zopakuje po ní ta slova a rozejde se s ní tím směrem,který udala.Vážně doufá,že Damon nevypl a je v pořádku a jen třeba vtipkuje.Nemůže o něho zase přijít.Najde ho a jestli vypne,napraví to a donutí ho zase zapnout.Nenechá ho už,aby si zkazil znovu život a byl sám*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Mar 26, 2015 12:28 am

Já tomu nevěřím Stefane... Však byli na té párty tak sladcí... Nevěřím,že je konec.... *Zatřese hlavou a stiskne jeho ruku o něco víc.Chce,aby věděl,že je s ním.* Najdeme ho... Bude to dobrý.Uvidíš...Všechno bude fajn. *Uklidňuje ho,i samu sebe a pokračuje dál tou ulicí rychlým krokem.Vážně doufá,že se všechno vysvětlí a budou zase v pohodě všichni.Nedokáže si představit jejich partu bez Damona a Rose.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Mar 26, 2015 12:39 am

*Nakonec se z té země celá promrzlá zvedne a rozejde se ho hledat na místa,kde spolu něco zažili.Jako první jí napadne chatrč v lese.Rychle se zorientuje,kudy by měla jít a protože jí je opravdu zima a mrznou jí nohy i všechno ostatní,skoro běží.Přemisťuje se u.r. kdykoliv může a pak se přemístí od konce města až k chatrči.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Mar 26, 2015 12:41 am

Proč by mi jinak psal sbohem.....Něco se mezi nimi stát musela a co jinýho.Kdyby se jenom nepohodli,nepsal by mi...*Zavrtí hlavou*Snad ano*Kývne a následuje Elenu rychlím krokem uličkou.Kouká přitom kolem sebe,jestli někde nezahlédne Damona,jak si to kráčí nebo prostě bez emocí zabíjí kolemjdoucí*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Mar 26, 2015 12:46 am

Třeba se jen nepochopili,nebo já nevím... To je jedno,to ví jen oni dva. *Pokrčí smutně rameny a dál s ním pochoduje ulicemi.Tak tohle nevypadá na Šťastný Nový rok.* Stefane... Bude to v pořádku. *Uklidní ho znovu a vlastně ani neví,proč to opakuje pořád dokola.Prostě se tím uklidňuje sama.Zahlédne nějakého tmavovlasého týpka,co řve na nějakou paní,tak se zarazí,ale vzápětí zjistí,že to Damon není,tak zabočí do další uličky.* Zkoušel jsi mu volat? *Podívá se na Stefana.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Mar 26, 2015 1:10 am

Jen oni dva*Kývne*Což není dobrý pro nás,protože nevíme co přesně se děje*Polkne a pořád v ulicích hledá Damona.Má o něho vážně strach*Jo,zkoušel jsem to,ale má vypnuto..*Vydechne*Takže už může být klidně pryč a já se to ani nedovím,protože netuším kde je...Ani,co se mezi ním a Rose stalo,že mi najednou dává sbohem,když ještě před pár hodinama byl v klubu a bavil se.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Mar 26, 2015 1:14 am

Stefane uklidni se prosím... Určitě to bude dobré... Najdeme ho.Nebo ho najde někdo jiný.Určitě ho hledají všichni,jestli zmizel z klubu.Musíš se uklidnit a nenervovat se,jinak to bude mnohem těžší.... *Povzdychne si potom,co řekne,že má vypnutý mobil.* Fajn a máš číslo na Rose,že bychom jí zavolali a zeptali se jí? *Zeptá se ho paka ukáže na jeho kapsu,když mu pípne zpráva.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Mar 26, 2015 1:30 am

Promiň..*Sklopí hlavu*asi máš pravdu*Vydechne*Možná už ho někdo našel,jen neví,že psal i mě*Koukne na ní*na Rose?*pozvedne obočí*Ne,,*Zavrtí hlavou a vytáhne z kapsy mobil,když mu zapípá zpráva.Přečte si jí a s úlevou vydechne.Neubrání se mírnému pousmání*Je v pořádku,našli ho...*Oznámí Eleně tu radostnou zprávu a hned klikne na zprávy.Napíše Lexi*
kód:
Damon se našel a prý je v pořádku.Mám ti napsat.Pokud jsi s Enzem,řekni mu to taky.Děkuju.S
*Odešle zprávu a uklidí mobil do kapsy*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Mar 26, 2015 1:35 am

Stefane neomlouvej se,máš o něj strach,to je logický... Jen se tomu nepoddávej,jsem tu s tebou. *Podívá se na něj a konejšivě se usměje.Povzdychne si,když řekne že nemá číslo na Rose a přešlápne si nervózně,když otvírá zprávu.Nad tím,jak se pousmál jí škubne automaticky koutek do úsměvu taky.* No vidíííš!! *Zatleská s radostí a poskočí si na těch podpatkách.Zeširoka se usměje,počká až uklidí mobil do kapsy potom,co nadatluje zprávu a pak ho prudce obejme a s úsměvem stiskne.Je za něj tak šťastná.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Mar 26, 2015 1:45 am

*Prolejzá všechny možný uličky a když mu pípne zpráva,přečte se jí s obavami.Uleví se mu potom,co si přečte a chvilku zůstane opřený o zeď.Tohle bude muset žehlit dlouho a u všech.Prohrábne si vlasy a hned se u.r. přemístí do hotelu.Bolej ho nohy.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Mar 26, 2015 1:46 am

Já vím,že jsi tu se mnou...*Kývne.Kdyby tu s ním nebyla,asi už by z toho zešílel.Ví moc dobře,jaký Damon je a někdy dokáže být.Usměje se a taky jí obejme.Zavře přitom spokojeně na vteřinu oči a hned je zase otevře.Ulevilo se mu,že je Damon v pořádku a neudělal tu největší blbost,kterou vůbec mohl udělat*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Mar 26, 2015 1:51 am

*Odtáhne se od něj s úsměvem,nechá mu dlaně položené na tvářích a pohladí ho palci.* Říkala jsem,že to bude dobrý. *Usměje se na něj zeširoka a pak ho šťastně políbí.Má radost za něj.Dokáže si představit ten strach o to,že se něco stane s bráchou.Kdyby něco hrozilo Jerovi,tak se zblázní.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Mar 26, 2015 2:05 am

*Koukne na ní s úsměvem,když se od něho odtáhne*Já vím..A já ti věřil*Kývne*Oprávněně*Dodá a opětuje jí polibek.Na vteřinu se odtáhne a pak jí políbí on sám*Chceš se ještě procházet?Nebo už půjdeme do hotelu..?*On sám by šel raději do hotelu,než začnou všude lítat rachejtle a všichni kolem chvízdat a křičet.To chvízdání v klubu,skoro u ucha mu stačilo*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Mar 26, 2015 4:44 am

*Zeširoka se na něj usměje po jeho slovech a chytne ho za lokty při tom,kdy jí políbí on sám.S úsměvem mu polibek oplatí a pak se na něj zadívá.* Pojďme do hotelu,jestli ti to nevadí.Je docela chladno a na dlouhé procházení nemám vhodnou obuv. *Koukne na svoje boty a usměje se.Chytne ho za ruku a rozejde se s ním do hotelu.Je ráda,že vše dopadlo dobře.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Mar 26, 2015 12:51 pm

Dobře,tak jdeme do hotelu*Usměje se*Nevadí,chápu to....Já taky raději půjdu na hotel*Stiskne její ruku a rozejde se s ní do hotelu.Nakonec ten večer dopadl dobře.Jako vždy s problémy,jako vždy vyřešeno a konec roku proběhne snad normálně.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Mar 26, 2015 1:03 pm

Je škoda,že jsme nemohli oslavit Nový rok všichni společně....Ale tahle parta se stejně jen tak neroztrhne.... *Usměje se zeširoka a mrkne na Stefana.* Radši dostanu novoroční polibek a půjdu spát....Jsem hrozná,co?*Zasměje se.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Mar 26, 2015 2:40 pm

Jo..škoda to je.Ze začátku se to všechno zdálo jako  dobrý nápad a skvělé zakončení roku*Usměje se a zavrtí hlavou*Vůbec ne....Spánek je důležitý.Zvláště pro tebe*Trochu sebou škubne,když se ozvou první rány ohňostroje.Pak se tomu zasměje*A je to tady..*Zakloní hlavu,aby se podíval na nebe a pak hned koukne na Elenu*Šťastný Nový rok...*Popřeje jí kousek od hotelu a políbí jí*Do hotelu jsme to nestihli,ale aspoň můžeš vidět ohňostroj...*Usměje se*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Mar 26, 2015 3:11 pm

I tak to bylo fajn...Naučila jsem se vrtět boky... *Zasměje se a schválně do Stefana lehce šťouchne bokem.Mrkne na něj hravě a zatváří se jako neviňátko.* No je pravda,že jako vy ostatní nevydržím nocovat...ale držím se. *Zamrká pyšně a zasměje se tomu,jak sebou Stefan škubl při prvních ranách Pohladí ho po zádech a užívá si spokojeně ten jeho smích.Zakloní hlavu stejně jako on a zadívá se na světla nad hlavou.Zasvítí jí nadšeně v očích a zeširoka se usměje.Šťastný Nový i tobě,Stefane... *Opětuje mu polibek a sladce se usměje.* Nevadí,je to nádhera.... *Vydechne k nebi a mrkne na Stefana.* Tak pojď...Než mi ohluchneš.... *Zasměje se,chytne ho za ruku a rozběhne se s ním do hotelu.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Mar 26, 2015 3:31 pm

*Sleduje jí s úsměvem,když pozoruje ten ohňostroj na nebi.Rád jí vidí šťastnou*Já,ale..*Stiskne její ruku a se smíchem se s ní rozeběhne do hotelu.Zastaví se s ní až před hotelem*Neohluchnu...Jen jsem se lekl*Pokrčí rameny*Zapomněli jsme hlídat hodiny a já to nečekal..*Dořekne to,co chtěl říct těsně předtím,než se s ním Elena rozeběhla do hotelu a usměje se*Tak jdeme..*Vydechne s úsměvem a vejde s ní do hotelu*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 30, 2015 5:28 pm

*Když dojde k hotelu,už tam na ní čeká usměvavý David Ulice L.A. - Stránka 17 5a27b1be033f9c635427dfd647d72683 .Hned k němu dojde a přeměří si jeho postavu v orvaných džínách a bílém nátělníku.Ano,tohle je přesně ten pravý pro Lexi.Zasměje se,když jí místo potřesení ruky sevře v medvědím objetí.Je obrovský.Vysvětlí mu situaci a domluví se s ním na podrobnostech.Současně ho ovlivní pro to,aby si nic z jejich jízdy nepamatoval,protože tuší,že se tu bude kousat.Vejde s ním do hotelu a na recepci se domluví s recepčním,že ho pošle do jejich starého pokoje.Sama si pak stoupne před hotel a vytáhne mobil.*
kód:
Krásko,stojím před hotelem.Sejdeme se v salónku na drinku.Rose
*Odešle jí zprávu a počká si na odpověď.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 17 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru