TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice L.A.

+4
Enzo
Rose Salvatore
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 18 z 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Mon Mar 30, 2015 9:26 pm

Jo..překvapení*Kývne a taky se usměje*To bych taky nechtěl*Vydechne.Nejraději by mu hned všechno řekl,aby se nemusel dívat na to,jak je Enzo nešťastný z toho,že nemá Damona.S Rose mu nijak nepomůže,ale ten pocit,že ví o tom překvapení.Zadívá se chvíli před sebe a když Enzo zmíní vlasy Rose,koukne zase na něho*Jo,všiml jsem si toho....Divím se,že jí to ještě neláká k nůžkám..*Usměje se znovu.Takovýhle situace vážně nesnáší*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 30, 2015 9:39 pm

Mám rád překvapení... *Usměje se na Stefana a poplácá ho po rameni.Vážně je mu vděčný,že ho vytáhl.* Má to pěkný... Mně se to líbí. *Zasměje se.Ale nechtěl by se o to starat.Strčí si ruce do kapes a zadívá se před sebe.* Tak kam zaplujem?Už máš něco vybranýho? *Mrkne po Stefanovi.Vážně nechce být nešťastnej a kazit jim tak jejich vycházku do baru.Nechce Stefana otravovat tím,že on je debil co všechno zpackal a teď za to pyká.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Mon Mar 30, 2015 9:46 pm

To jsem rád,protože kdybys je rád neměl.Bylo by to špatný...Hlavně pro mě*Usměje se,když ho poplácá po rameni*Mě se to taky líbí*Kývne a koukne před sebe,když se ho zeptá,kam půjdou.Vidí před sebou ten klub a vydechne.Tohle bude ještě zajímavý*Jo,jdeme táhme do toho klubu..*Ukáže mu na ten stryp klub,ale to první slovo nevysloví.*Doufám,že nemáš nic proti..
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 30, 2015 9:52 pm

Fakt by mě mrzelo,kdybych ti zkazil radost. *Zakření se a vzdychne spíš už tak ze zvyku.Kývne na to,že se mu to taky líbí.* Je to prostě krásná ženská... Proto jí má Damon a ne někdo jinej. *Zasměje se.Myslí to ale vážně.Koukne,když mu ukáže nějaký klub,ale vidí před sebou jen strip klub.Zarazí se a koukne na Stefana.* He?? *Vyrazí ze sebe a kouká bedlivě před sebe,aby mu něco neuniklo.* Bereš mě do strip klubu?A ty jako.... Mně to nevadí,ale myslel jsem,že ty jsi ten slušňáček,co si zakrývá oči,když kolem takovýho klubu prochází.Já se zajdu rozptýlit rád... I když by mě Lexi asi zabila,kdyby to věděla. *Zasměje se a poškrábe se ve vlasech.Koukne na Stefana,jestli si z něj dělá srandu a znovu se zasměje.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Mon Mar 30, 2015 10:06 pm

Nemusí.Ne každý má rád překvapení.Pochopil bych to*Usměje se zeširoka.Je rád,že už se Enzo usmívá,i když je to z poloviny jen hraný*Jo..to je pravda*Kývne mu na to.Neví,co jiného by mu na tohle měl říct.Koukne na ten klub a chvíli přemýšlí,co by mu zrovna teď měl odpovědět*Občas to dokážu přehlédnout a vejít tam.Prostě na chvíli vypnu tu svou stránku dobráka a...*Pokrčí rameny*Tak pojď*Usměje se na něho.Tohle Damon bude mít drahý.Nutí ho vejít někam,čemu se vždycky vyhýbal obloukem.Vejde do toho klubu a koukne na Enza,jestli jde taky*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 30, 2015 10:15 pm

Nemusíš nic chápat... Zbožňuju překvapení... Fakt. *Kývne s úsměvem a mrkne na něj.* Taky se o ní Damon odmítá dělit... Teď už se s ní ani neukazuje,aby mu jí nikdo nevyčuměl... Víme proč. *Zasměje se.Vůbec neví,proč sám sebe trápí a ty dva řeší.* Mmmm to je od tebe hezký,Stefe,že se kvůli mně chceš přemoct a jít tam,ale nemusíš to dělat.Fakt... Nechci nikoho měnit. *Polkne a poškrábe se na zátylku ve vlasech.Teď už opravdu nikoho měnit nechce.Uchechtne se nad tím,jak tam vchází a vejde hned po něm.Mrkne na něj s úsměvem a nejradši by ho za to,že je na něj tak hodnej objal.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 31, 2015 11:57 am

Fajn,oukej....Mrzí mě to....Nechtěla jsem,aby ses cítila špatně,byl to jenom hloupý nápad.Však na tebe nijak špatně nesáhl,ne??? *Zvedne obočí a provleče ruce rukávy.Strčí mobil do kapsy a povzdychne si.Tohle fakt nechtěla a jestli bude Lexi pořád říkat,jak "prostě takový věci nemůže ",nejen,že si bude připadat jako zvrhlík,ale asi se rozbrečí.Pousměje se na tu luxusní titulku a přehodí si vlasy přes rameno.Zatočí přímo k Metropolitanu,aby už tam byli,mohli dát pár tequill a tancovat.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Mar 31, 2015 1:44 pm

Nemusí tě to mrzet... Necítila jsem se špatně a byl to skvělej nápad, Rose...Ne asi ne.. To už je jedno...*Zamyslí se na chvíli nad tím a pak zavrtí hlavou. Nakonec se pousměje. U klubu koukne na Rose a pak tam s ní nalítne dovnitř. Koukne se po lidech, kterých tam je zase plno.*Nejdříve drink nebo hned parket?*Zeptá se ji a usměje na ni. Už se cítí zase úplně normálně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Apr 02, 2015 10:06 pm

*Zavrtí hlavou a pousměje se.* No děkuju, ne nemohla, ale větší mohla být...*Protočí oči s úsměvem. Potom co ty šaty tam za jeho pomoci narve tak si oddychne. Na cestu skoro ani nevidí přes tu obrovskou sukni.*Nevadí mi rychlá jízda, ale jestli mě zabiješ tak ti říkám hned že tě budu chodit strašit... *Pokrčí rameny a pousměje se. Koukne k okýnku co je vedle Damona, aby aspoň trochu věděla kam jedou, jelikož kolem sebe vidí jen šaty.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Apr 02, 2015 10:16 pm

Toho se nebojím.Tebe by se nelekl nikdo*Uchechtne se a opět si užívá jízdu v tom luxusním autě.Zaparkuje ho někde u velkýho stromu a vydechne*Fajn....Máš na výběr*Koukne na ní*Jsme poblíž kavárny nebo můžeme jít do zoo.Takže kam by nevěsta raději?*Vyndá klíčky ze zapalování a sevře je v dlani*Neboj se,přijde na to kde jsme.A když ne sám,určitě mi zavolá a dáme mu nějakou menší nápovědu,aby se tolik nestresoval těsně po svatbě..*Usměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Apr 02, 2015 10:30 pm

Vymyslím teda něco lepšího... *Pousměje se. Koukne z okýnka a nakrčí čelo, vůbec netuší kde to jsou.*No, raději to zoo, protože tam je snad větší pravděpodobnost že mě najde i když... No nevím...*Všude na ni tak jako tak budou čumět divně. Pokrčí rameny.*No doufám že jo...Je pěkný od tebe, že nechceš stresovat svého kámoše... *S úšklebkem se usměje.* Takže vystupujeme?*Zeptá se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Apr 02, 2015 10:38 pm

Dej mi vědět,až něco vymyslíš*Pousměje se a koukne z okna*Fajn,tak jdeme do zoo....*Kývne s úsměvem*Snažím se*Mrkne na ní a otevře dveře*Jop,vystupujeme..*Vystoupí z auta,zavře za sebou a obejde to auto.Otevře dveře Lexi a už jí chce pomoct s šatama,když mu zvoní mobil*Že by už tvůj manžel?*Pozvedne pobaveně obočí a vyndá ho z kapsy a přijme Enzovi hovor*Damon Salvatore,jak Vám mohu pomoci?*Optá se s pobaveným výrazem*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Apr 02, 2015 10:52 pm

*Kývne na to že mu vědět dá až na něco přijde. Pousměje se. Vystrčí část šatů z auta, když ji Damon otevře dveře. Zvedne k němu pohled, když mu začne zvonit mobil.* Tak to mě rychle začal postrádat.. *Zasměje se. Pak už mlčí, když Damon hovor přijme. Zasměje se nad tím jak se Damon představí.Začne vystrkovat zatím sukni ven z auta.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Apr 02, 2015 11:02 pm

*Zmrzne mu úsměv,když mu přizná,že drží Rose pod krkem*Ty ses úplně zbláznil.Šlo to i bez toho všeho kolem...Vždycky musíš všechno zkazit*Zavrtí hlavou a vydechne*Emm...Tvoje žena to má ráda,ale najde se tam i něco,co ráda nemá.Já teda taky ne,ale o mě tu moc nejde*Pousměje se a když se Lexi dostane z auta,zavře za ní dveře a obejde to auto.Zamkne ho a klíčky hodí do kapsy*Tohle ti musí stačit.Už tak jsem ti poradil dost...Tak zatím.A pusť Rose!*Křikne ještě do telefonu a pak hovor ukončí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Apr 02, 2015 11:21 pm

*Poslouchá co se děje a když slyší co Enzo udělal tak se zamračí, to se jí nelíbí. Když pak uslyší v mobilu i Rose tak si oddychne. Potom jak se dostane z auta, tak počká na Damona.* Myslím že Rose ho dokáže zpacifikovat.. *Vydechne.Pak se s Damonem rozejde k tomu zoo.* Tak co nemáš rád v zoo?*Zeptá se ho hlavně proto, aby nenastalo to trapné ticho.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Apr 02, 2015 11:31 pm

To já kdyby náhodou...*Pousměje se*Ten je zase náladovej.Dělá,jako bych s tebou měl kdoví co v plánu*Zavrtí hlavou a rozejde se s ní do zoo*Já??*Pozvedne obočí*Vlky....*Usměje se*Jak zvláštní,že nemám rád zrovna je,co?*Uchechtne se*Sice většinou nejsou vidět,ale to je fuk.*Pokrčí rameny a u pokladny zaplatí za oba vstup*Tak schválně...Za jak dlouho tě najde.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Apr 02, 2015 11:36 pm

*Dorazí do ulic a hned se začne vyptávat na zoo nebo jiné zvířecí rezervace.Docela dlouho ho všichni odbývají,že neví a podobně,ale konečně narazí na někoho,kdo mu popíše cestu k zoo s tím,že to je jediná zvířecí rezervace ve městě.Jen doufá,že je tam najde,protože to je jediné,co by ho napadlo.Prohrábne si vlasy a vyrazí tam,kam ho odkázal ten chlapík.Asi Damona roztrhne na dvacet kousků.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Apr 02, 2015 11:41 pm

Rozumím...*Přikývne s úsměvem.* Asi se bojí.. Třeba si myslí že mě někam za kopeš...*Pokrčí rameny s úsměvem. Kývne jen na jeho udivenou otázku.* Vlastně tě chápu a nedivím se že je nemáš rád taky nepatří mezi top desítku...*Usměje se.*Za úplňku by jsi jich mohl potkat dost si myslím..*Pousměje se.* Dávám mu tak hodinu. Zasměe se.V zoo narazí nejdříve na žirafy.Vzhlédne k nim.*Nemám ráda žirafy, protože jsou větší a když tomu neviím do očí tak se s tím nekámoším...*Usměje se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Apr 02, 2015 11:49 pm

Jsem hajzl,ale ne takový*Zavrtí hlavou*To by mohl vědět..*Usměje se*Aach,souhlasíš se mnou a je něco,co máme společné.Too......nikomu neříkej*Přimhouří oči a usměje se.Zastaví se u žiraf a koukne na ně*Takhle odsuzovat žirafy jenom proto,že jsou tak vysoký..*Zavrtí pobaveně hlavou*Nechci nějak rozkazovat,ale mohli bychom jít někam dál.Takhle nás najde hodně rychle a bez práce.Já mu dal dost velkou nápovědu,řekl bych...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Apr 02, 2015 11:57 pm

No mohl by to vědět, ale kdo ví co ho napadá...*Pokrčí rameny s úsměvem.*Ano o tom pomlčíme, že máme něco stejného..*Přikývne souhlasně a pousměje se.* Neodsuzuju je úplně, když jsem daleko od nich tak se mi líbí...*Zasměje se.* Pravda... Jdeme někam do středu ať to má aspoň trochu těžké..*Kývne a usměje se. Rozejde se někam do středu zoo. Cestou vidí slony a dokonce i želvy. Hned si vzpomene na svojí Ťuťu, kterou už neviděla hodně dlouho. Koukne na lední medvědy na které narazí uprostřed zoo. Je to jeden z největších pavilonů z celého zoo.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 03, 2015 12:05 am

To je fakt,někdy ho napadají věci,že se ani nestačím divit*Zašklebí se*Super*Usměje se na ní a vydechne*Pak bychom měli doufat,že se za náma nepodívají*Uchechtne se*Jop..Jdeme do středu.Jen doufám,že neprojde celou zoo,než nás najde*Zasměje se nad tou představou a rozejde se s ní někam do středu.Je mu úplně jedno kam.Sleduje přitom lidi,kteří je dva sledují divnými pohledy*Co?Nikdy jste neviděli nevěstu?*Pozvedne obočí a zavrtí hlavou.Koukne na lední medvědy,u kterých se zastaví*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 03, 2015 12:23 am

No právě, ani já se ještě nepřestala divit...*Usměje se. Rozesměje se nad dalšími slovy Damona. Není až takovej magor jako dřív, ale to jen díky Rose. Nebýt ji tak tu s ní teď není a rozhodně se spolu nebaví.* No jestli ji projde celou, tak jsem si jista že bude naštvanej..*Usměje se. Koukne po těch lidech, když k nim Damon promluví.Zasměje se tomu.* Myslíš, že sem nevěsty nechodí často a ještě navíc ty v saku vypadá to divně....*Ušklíbne se a dál o tom nemluví raději. Ty pohledy těch lidí nejsou zrovna dvakrát příjemné. Chvíli sleduje ty medvědy a pak koukne na Damona.*Co ty a Rose? Nevrátíte se do hotelu?
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 03, 2015 12:34 am

Možná ani nepřestaneš...*Uchechtne se a pokrčí rameny*Tak tím jsem si taky jistý.On byl naštvaný už v tom telefonu,ale ty můžeš být v klidu...To jen já bych měl zmizet hned,jak se objeví.Protože to dopadne špatně....To víš,takový únos*Usměje se.Musí se pořád usmívat,i když mu hrozí od Enza určitě bolesti*Dokud na nás nevolají,že gratulují novomanželům,jsem v klidu...*Uchechtne se znovu a zadívá se opět na ty medvědy*My dva?Nope,nemáme to v plánu....Je nám líp tam,kde jsme.*Koukne na ní*Třeba dneska ráno,jsme snídali při východu slunce...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 03, 2015 12:48 am

I ta možnost tu je...*Přikývne s úsměvem.* Jo viděla bych to stejně. Takže jak ho uvidíš tak prostě zmiz ať je to dneska v klidu... No sis asi dovolil moc, že jsi mě tak sprostě unesl...*Zasměje se pobaveně.* Asi tak nějak, ale čekám z které strany ta gratulace jako první přiletí...*S úšklebkem se zasměje. Tu gratulaci by asi jen tak nerozdýchala.* Tak hlavně že vám tam je dobře... *Usměje se.*Páni.. Romatika...*Zasměje se zešíroka. Vážně to oboum přeje a je ráda že jsou spokojeni tam kde právě spolu jsou.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 03, 2015 4:46 am

*Dostane se po nějaké době až do té ZOO a hned při vstupu remcá,že musí platit,i když si jde pro ženu.Zaplatí,vejde dovnitř a všech se ptá,kudy šla nevěsta a NE-JEJÍ-MANŽEL.Což zdůrazňuje,aby nedošlo k oomylu.Jelikož nevěsta v zoo se nevidí každý den,každý ho směruje po jejich stopách.Dostane se do prostředky zoo a už je vidí.Doběhne k nim a čapne Lex za pas.* Hahaaaaa!!!!MOJE!!!!Našel jsem a bylo to fakt dost snadný. *Zvedne Lex do vzduchu a políbí ji.* Nespletl sis ženy,kámo??? *Zeptá se Dama s přimhouřenýma očima a postaví Lex na zem.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 18 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru