TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice L.A.

+4
Enzo
Rose Salvatore
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 03, 2015 6:32 am

To nebylo sprostý...*Uchechtne se*I když chápu,že Stefana místo mě,by vzal líp..*Pokrčí rameny*To nejsi jediná...Taky to čekám,ale i doufám,že si to nechají pro sebe*Otočí se a koukne kolem dokola,jestli někde neuvidí Enza*Jop,nestěžujeme si.Vlastně nechápu,proč tam nejsme už od začátku pobytu,je to tam....fajn*Prohlédne si Enza,když je konečně najde a přemýšlí,jestli má utíkat jako zbabělec nebo zůstat a nést následky*Já?Nope...*Zavrtí hlavou*Mám tu správnou...*Usměje se*Hezky jsme si povídali...*Pokrčí rameny*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 03, 2015 10:50 am

*Zasměje se.* To si piš že Stefana by vzal líp..Možná by mě ani nehledal...*Usměje se.*Tak nějak..*Koukne po lidech kolem, kteří nepřestávají pořád po nich čumět.Trhne sebou, když ji čapne Enzo za pas.*Haa!*Zasměje se zeširoka.*Neměl jsi mu dávat tak velkou nápovědu...*Koukne krátce na Damona s úsměvem.Potom co je zvednuta do vzduchu tak koukne na Enza. Polibek mu opětuje. Střelí pohledem po Damonovi, když řekne že si hezky povídali.Nijak to raději nekomentuje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 03, 2015 12:21 pm

Řekl bych,že tvoje žena má o pár odstínů tmavší vlasy a právě na tebe čeká.... *Ušklíbne se na Damona,když řekne,že má správnou.Nechce si kazit svatební den,když to Rose udělala tak luxusní.Pousměje se na Lexi a její pas nepouští.Přimhouří na Dama oči,po jeho slovech,že si pěkně povídali a sevře ruku v pěst.Střelí očima na Lexi,která se nevyjadřuje a prudce vydechne nosem,aby mu nevrazil.* Rose byla taky při tanci přítulná... *Procedí skrz zuby a nakloní hlavu k rameni.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 03, 2015 2:18 pm

To si nemyslím.Zmizela mu žena...Hledal by tě i kdyby tě unesl Stefan*Pokrčí s úsměvem rameny*Aspoň vidíš,že ví,co máš a nemáš ráda*Pousměje se a koukne na Enza*Já vím,jaké má vlasy,to mi nemusíš říkat*Zavrtí hlavou a vydechne,když ho začne provokovat tím,že s Rose tancoval*Měla tě zabavovat,jinak bys Lexi nedal.Takže já se nebojím toho,že by měla jiný úmysly*Pokrčí rameny*Jen nevím,proč musíš všechno zkazit a vyhrožovat mi..*Vydechne*Já se loučím...*Otočí se a rozejde se pryč ze zoo*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 03, 2015 2:37 pm

*Přikývne na Damonovi slova s úsměvem. Pak sleduje střídavě oba a úsměv si udržuje na tváři. Koukne na Enza, když řekne o Rose že byla přítulná. Zavrtí lehce hlavou a nic neříká. Koukne na Damona, když řekne že se loučí. Je ráda že do sebe nebudou rýt dopadlo by to špatně, tak jako většinou.* Měj se..*Řekne Damonovi na jeho odchod. Pousměje se a pak koukne na Enza.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 03, 2015 2:57 pm

Tvoje chyba,že se nebojíš.. *Pokrčí rameny a zamračí se.* Nijak ti nevyhrožuju a nevím,co jsem zkazil. Lexi jsem našel,takovej byl úkol....*Přimhouří oči a zavrtí hlavou.Protočí oči,když se rozloučí a odchází.* Že Rose děkujeme!!!!*Křikne za ním a koukne na Lexi,jak se na něj dívá.* No co??Unesl mi tě hned po obřadu.To se nedělá a mně se to nelíbilo...Měl jsem strach.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 03, 2015 4:11 pm

*Nic už mu na to neřekne,jinak by mu už vážně musel vrazit a to nechce.Ne v den jeho svatby.Jen zvedne ruku,když na něho Enzo křičí a trochu s ní pohne,jako,že jim mává.Pak dá obě ruce do kapes a zmizí z té zoo pryč.Najde to modrý auto,nasedne do něho a odjede s ním velkou rychlostí k lesu,aby mohl zpátky za Rose do chatrče.Tohle se jim trochu nepovedlo,ale už to víc neřeší a nepřemýšlí nad tím*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 03, 2015 4:32 pm

*Zavrtí hlavou jen a nic raději nekomentuje. Je ráda že Damon si jde po svých a nedohadují se tady. Lidi kolem sebe ignoruje, protože za ty jejich pohledy jsou tak na ránu.* Nic neříkám... *Zvedne lehce ruce v obranném gestu a pak se zasměje.* Strach? Ale no tak... *S roztomilým úsměvem ho jemně pohladí po tváři.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 03, 2015 5:14 pm

Heleee,nesměj se mi... *Nakrčí čelo.Nemůže za to,že mu nepřijde normální,aby bývalí milenci trávili čas o samotě. Zakření se na Lexi a povzdychne si.*Chceš se tady ještě projít,když už to vstupné bylo tak drahý?*Zasměje se a líbne jí na čelo.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 03, 2015 6:10 pm

Já se ti nesměju, to bych si nedovolila... *Usměje se.*Klidně bych už šla...Ti lidi na mě strašně divně koukají a navíc s Damonem jsme toho tady stihli docela dost projít... *Pousměje se. Přivře oči, když ji líbne na čelo a pak koukne po těch lidech, kteří koukají jako by nikdy v životě neviděli nevěstu a ženicha.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 03, 2015 6:20 pm

Fajn....super,že jste toho tolik stihli... *Zašklebí se a protočí oči.Vezme jí za ruku a rozejde se s ní pryč ze zoo.Než vyjdou ven,vezme jí do náruče.* Teď tě budu nosit na rukách. *Usměje se zeširoka a rozejde se k hotelu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Apr 03, 2015 6:50 pm

*Vidí to jak protočil oči.* Měl jsi strach, protože jsem byla úplně sama s Damonem, že jo? *Poměří si ho pohledem a hlavu dá pak trochu na bok. Potom se s ním rozejde ruku v ruce ze zoo. Jak ji vezme do náruče tak se ho chytne jednou rukou kolem krku.* Nenos mě, je to daleko a já nejsem lehká jak pírko...*Usměje se na něj. Jemně ho políbí na rty.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Apr 03, 2015 6:58 pm

Jo....Měl.Prostě to není normální. *Trhne rameny a koukne před sebe zamračeně.* Jsi lehoučká,ale ty šaty váží skoro metrák. *Uchechtne se a oplatí ji polibek.Pak se rozhlédne a do hotelu se přemístí u.r.Před hotelem se na ní usměje a vejde dovnitř.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Apr 05, 2015 12:50 am

Vždyť se koukám.Já stíhám obojí*Usměje se a věnuje se podle jejich pokynů jen silnici a autům okolo.Jede vážně rychle a tu jízdu si neskutečně užívá.Už v něm jede po třetí,po každé s někým jiným a ten pocit z té jízdy je pořád skvělý.Připadá si,jako by dostal hračku,kterou si přál celý dětství a nakonec jí opravdu dostal.*Je to úžasný,viď*Promluví na ní,ale tentokrát se na ní nekoukne,aby na něho zase nemusela řvát*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Apr 05, 2015 12:56 am

Jojo to známe... Jen se koukej před sebe. *Zasměje se a je celá jakoby vpasovaná do sedadla.Sleduje Damona,jak si užívá jízdu a prožívá tu radost s ním.Na tváři jí zůstal viset připitomělý úsměv a když jí překvapí otázkou,zvedne pobaveně obočí.* Je to skvělý...Jedeš na max? *Nahne se trošku k němu a podívá se na tachometr.Políbí ho přitom letmo na rameno,aby se nelekl její hlavy,kdyby koukl k její straně a usměje se.Vážně je ráda,že se mu to auto líbí.Taky je ráda,že spolu odjíždějí a navíc míří domů.Doopravdy domů.Znovu se srovná v sedadle a vydechne.* Asi mě budeš muset z toho auta pak vyndat. *Zasměje se a hned potom zničehonic zívne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Apr 05, 2015 1:06 am

Vždyť se koukám....už ani očkem se na tebe nepodívám,abych nenaboural*Zasměje se a vydechne*Na max?Nope na max nejedu.To si nechávám na dálnici.Tady by nám opravdu něco hrozilo a to nechceme*Usměje se a sleduje spíše cestu,než tachometr,rychlost kterou jede a tak podobně*Proč?Odmítáš už ho opustit?*Zvedne pobaveně obočí.Sám měl co dělat,aby auto opustil,když ještě nevěděl,že je jeho a myslel si,že to auto bude muset vrátit*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Apr 05, 2015 1:13 am

Už nikdy se na mě nepodíváš?? To vydržíš? *Zasměje se pobaveně.* Dobře...Už se těším,až pojedeš na max.... Už abychom byli na dálnici. *Zašustí natěšeně dlaněmi o sebe a zívne o něco víc.* Přesně ... Už odtud nikdy nevylezu... A možná ti ho zabavím a budu v něm jezdit sám.Aby tvoje modrá láska,co más v Mystic Falls nežárlila. *Zasměje se znovu a spokojeně zabrouká.Pustí jim rádio,aby se jim lépe jelo,ale nezesiluje ho,aby slyšeli luxusní zvuk motoru.Pootočí na Damona hlavu,aby ho mohla sledovat,zatímco on nemůže,protože sleduje cestu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Apr 05, 2015 1:33 am

Nevím,jestli to vydržím,ale rozhodně se o to pokusím.Aby ses nemusela bát,že někde nabouráme..*Usměje se*Jop a tam budeme za chvíli...*Vydechne*Oou,takže budeme brát ohledy na moje auto v Mystic Falls.To je dobrý vědět.Takže já budu mít holku a ty nadupanýho kluka....Skvělý*Uchechtne se*Hele,jsi si jistá,že si nechceš lehnout,zavřít chvíli oči a spát.Zíváš tady....a nudou to nebude.Teda doufám,protože kdybych tě nudil,bylo by to vážně hodně zlý..*Už má to nutkání podívat se na ní,ale udrží hlavu rovnou a oči na silnici*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Apr 05, 2015 1:56 am

A podíváš se na mě,když zastavíme? *Zvedne pobaveně obočí a usměje se.* Tak je to správný..Přece bys svojí holku neodsunul na vedlejší kolej kvůli tomuhle fešákovi. *Pohladí se smíchem auto po palubce.* I když jsi ho dostal od svojí dokonalý,milovaný ženušky. *Zasměje se.* Jsem si jistá.Nechci tu jízdu prošvihnout... *Usměje se trošku unaveně a sleduje,jak mu dělá problém,že ona na něj civí a on nemůže.Pobaveně se uchichtne do dlaně.* Nenudíš mě...Jen... *Promne si pramínek vlasů mezi prsty a na něj se radši nepodívá,kdyby po ní zrovna metal nějaký pohled.* ...spala jsem asi půl hodiny a... *Začne si pohrávat s knoflíčkem na jeho košili,co má na sobě.Když mu přizná,že neměla krev a lhala mu,bude naštvaný,že lhala.* ...a nic.Jsem jen trošku vyšťavená. *Řekne nakonec jen to.Nechce se s ním dostat do konfliktu.Chvilku sleduje rychle ubíhající cestu před sebou,ale jelikož je to slité do jedné šmouhy,začnou se jí zavírat oči,stejně jako když přišla ze síně a ležela na dece,čekajíc na Damův příchod.Už nemá ani sílu zívat.Párkrát se jí podaří oči otevřít,ale pak se automaticky schoulí do klubíčka v sedadle a neplánovaně usne.Opravdu toho na ní bylo moc a byla unavená.Navíc v tomhle autíčku a téhle sedačce se tak pohodlně choulí,že jí to samotné ukolíbává.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Apr 05, 2015 12:01 pm

Když zastavíme,tak jo...*Kývne s úsměvem*Oouu,nope to bych si nedovolil...*Uchechtne se*Můžeme ho jet provětrat kdykoliv,teď klidně můžeš spát..*Vydechne a pozoruje,jak už se blíží ke konci města  a směrují na dálnici*Spala jsi jen půl hodiny??*Pozvedne obočí,ale nepodívá se na ní.Vydrží to,nesledovat jí při tak rychlé jízdě.*Tak proto si byla tak brzo venku z postele a seděla na terase?*Položí jí další otázku.Když na ní nereaguje,ujistí se,že se teď nic opravdu nestane a koukne krátce na Rose.Usměje se nad tím,jak spí a pohled vrátí zpátky na cestu.Je rád,že usnula,když spala jen takovou chvíli*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 19 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru