TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj Damona a Rose

+2
Rose Salvatore
Admin
6 posters

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 40 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 30, 2015 10:45 pm

*Překvapeně zamrká na Rose, jak ji řekne co mají s Damonem všechno v plánu. Chce namítat něco proti té svatbě, ale nechce ničit tento večer. Méli kolem toho všeho určitě lítání. Není si však jista toho jestli si ji Enzo bude chtít tak brzy a narychlo vzít. Má docela obavy z té svatby celkově.Je ale ráda že se Enzo setká s Damonem.* Jste šilenci...*Promluví po chvíli a zasměje se.Koukne zase na Davida, který ji bere za ruku.Protočí se mu pod jeho rukou. Je z toho celá nesvá. Koukne na jeho odhalenou hruď a div ji z toho neukápne slina. Koukne za Rose, když ji zmizí ze zorného pole Nechce tu s tím chlápkem zůstat sama.* Na tebe, za to jak jsi skvělá...*Usměje se a ťukne si s ní. Koukne na toho chlápka, když si sundává džíny a pak raději do sebe otočí celý obsah skleničky. Vydechne znervózněně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 40 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 30, 2015 10:53 pm

Záleží nám na vás... *Pokrčí se širokým úsměvem rameny a zavlní se v bocích.* Dneska párty zítra obřad... Těš se,krásko moje.Ráno nás chystají přípravy. *Zasměje se a zavrtí hlavou nad tím přípitkem.* Jsem stejně skvělá,jako ty... *Mrkne na ní a otočí do sebe panáka.Znovu v myšlenkách uteče za Damonem.Opravdu má radost,že do toho šel a usmíří se s Enzou.Prohrábne si vlasy a zasměje se tomu,jak Lexi vydýchává.* David neudělá nic,co nechceš... *Špitne jí do ucha.* A jestli chceš z tohohle krasavce upít,tak je ovlivněný,takže si klidně dej. *Pokračuje šeptem do jejího ucha.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 40 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 30, 2015 11:13 pm

*Zakašle z toho, když ji oznámí že zítra je obřad a zalape pak po dechu.*Cože? Zítra se mám v dát? To nejde...*Zavrtí lehce hlavou se šokem.*Ani z daleka nejsem skvělá jako ty..*Řekne nesouhlasně na její slova a zasměje se.Usměje se nad tím co šeptne ji Rose.*Dáš si se mnou?*Pozvedne obočí lehce a usměje se na Rose. Koukne na Davida, možná že by si z něj mohla dát, protože si dnes zapomněla dát svoji dávku krve.Chtělo by to možná i více, alkoholu, aby se trochu odvázala, protože takhle nedokáže svoje zodpovědné myšlenky zahnat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 40 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 30, 2015 11:21 pm

Ale jde... A bez nějakých řečí okolo.Všechno je domluvené a zařízené.Je to jen o tom,abyste tam šli.Damon to řekne Enzovi. *Usměje se na ní zeširoka.* Jsem úplně normální... Zlato. *Pohladí jí po zádech a zasměje se.* Ne,já si nedám... Víš,že si nedám... Je jen tvůj. *Mrkne na ní a donese jim celou lahev.Nalije jí novou skleničku a zvedne svou doplněnou s úsměvem.* Na kuráž,krásko. *Zasměje se znovu a dá jí nezbednou pusu na tvář.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 40 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 30, 2015 11:55 pm

Já ti nevím Rose..*Dá hlavu mírně na stranu. Trochu se usměje.* Neřekla bych, jsi nejúžasnější...*Usměje se na ni zeširoka.Koukne na toho chlápka spíše jako na jídlo. Ví proč si Rose nedá a respektuje to.*Na kuráž..*Zasměje se a otočí do sebe najednou ten obsah skleničky. Skleničku pak podá Rose a mrkne na ni. Otočí se na toho chlápka, který se u ni stále svíjí. Nebere ji toto už tak jako dřív, když žila jen pro pobavení a tak podobně. Chvíli se na něj dívá a pak se ji změní obličej. Zakousne se mu do krku a začne z něj pít.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 40 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 30, 2015 11:59 pm

Ale víš,všichni to víme... *Zasměje se a nekompromisně se na ní podívá,aby neměla žádné námitky.* Jste dneska všichni samá lichotka... *Nakrčí se smíchem nos a zadívá se na ní,jak exuje další skleničku.Vezme si od ní prázdnou a mrkne na Davida,který je už jen v trenýrkách a překvapeně zamžiká po tom kousanci.Přiloží si prst na rty,aby byl potišku a dojde jim přeladit songy na nějaké živější.Pustí jim jednu pro ně jako stvořenou a dolije jim skleničky.Zavlní boky a zatímco Lex pije,ona si tančí po pokoji a přemítá nad obřadem a myslí na Damona.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 40 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Mar 31, 2015 12:19 am

*Další slova Rose už nijak nekomentuje.Jak pak Rose pustí další pecku tak se trochu uvolní a pousměje se. Přestane pít z toho chlápka v momentě kdy ucítí na svém těle jeho ruce. Odtáhne se hned od něj. Lehce zavrtí hlavou v náznaku nesouhlasu. Setře si krev ze rtů.Koukne na Rose. Možná by bylo lepší kdyby si užila s Rose v nějakém klubu tak jako vždycky. Drží toho chlápka na délku paže od sebe, nechce aby ji byl tak blízko.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 40 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 31, 2015 12:27 am

*Koukne na Lexi,když se zrovna odtahuje od Davida.Povzdychne si nad tím,že ho od sebe odhání.Asi měla vybrat někoho jiného.Znovu si prohrábne vlasy,protože se jí při vlnění znovu rozhodily všude možně a podá Lexi panáka.* Chceš,aby odešel? *Zvedne na Lexi obočí a pousměje se na Davida,aby jim nechal soukromí.Ten se nechápavě sebere,pokrčí rameny a obleče si džíny.* Můžeme jít klidně někam do klubu.Měla jsem to sice v plánu na později,ale je to na tobě.Je to tvoje rozlučka. *Pokrčí rameny.Ne,že by nebyla zklamaná,ale nic jí vyčítat nebude.Vytáhne peníze z psaníčka a zaplatí Davidovi víc,než by měla.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 40 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Mar 31, 2015 12:46 am

Koukne na Rose, když ji podává panáka. Vezme si od ni skleničku a dékovně se zatváří.*Rose promiň určitě ti toto všechno dalo spoustu práce to nachystat a domluvit. Vím že je toto jen prostě rozlučka a je jedno co se na ni bude dít, ale já prostě nesnesu na sobě dotyky někoho cizího... Omlouvám se ti... Vážně mě to mrzí..*Povzdychne si.koukne na ni omluvným pohledem. Podělala to celé s čím se Rose tak dělala.* Klub by byl fajn....*Kývne. Mohla by se na ni Rose naštvat a vykašlat za to jak ty její plány zkazila.*Vážně se omlouvám Rosie....*Vypije tu skleničku. Doufá ješté tak nějak že ji Rose pochopí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 40 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 31, 2015 12:51 am

*Mávne rukou nad jejími omluvami a na poslední chvíli zarazí protočení očí.Lexi by si mohla myslet,že je naštvaná.* V poho Lex... Neřeš to.Já bych na sobě taky cizího chlapa nenechala sáhnout.Šlo jen o tanec,David na tebe nesahal s úmyslem znásilnit tě. *Koukne na ní a pousměje se.Odejde se domluvit s Davidem,že může jít domů a poděkuje mu za čas.Omluví se za to,že tu byl zbytečně a doprovodí ho ke dveřím.* Dobrý,už se neomlouvej a koukej nasadit úsměv... Jde se do klubu. *Usměje se a otevře dveře od pokoje,kudy před chvílí odešel David.Vyfotí si ještě to doupě,které připravila,aby se pochlubila Damonovi a pošle mu MMSku s vysmátým smajlíkem.Pak koukne na Lex a znovu se usměje.* Metropolitan? *Kývne ke dveřím.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 40 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Mar 31, 2015 1:00 am

Já vím že to nedělal s tím to úmyslem, ale fakt na to nemám... Dřív bych si to užila teď jsem jak nějaká stará babča. Nudná, nezáživná a tak dále...*Pousměe se trochu a zavrtí zlehka hlavou. Koukne za ni, když jde ještě za tím chlápkem.* Musím se omlouvat...*Když řekne, aby nasadila úsměv tak hned tak učiní.* Třeba..*Přikývne s úsměvem a pak opustí pokoj, jak Rose kývne ke dveřím.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 40 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru