TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrobka Mystic Falls

+4
Lexi Branson
Erik Dixon
Tyler Lockwood
Admin
8 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Hrobka Mystic Falls - Stránka 4 Empty Re: Hrobka Mystic Falls

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Mar 17, 2015 7:33 pm

*Neposlouchá jí,když říká jeho jméno.Zastaví se až ve chvíli,kdy ho chytí z loket.Otočí se k ní a koukne na ní*Já nevím.Možná to nevylo vymyšlený.Možná sem to tak cítil,ale už necítím.Je mi líto...*Pokrčí rameny*Smiř se s tím Eleno.Měj svůj život a mě nech ten můj...*Vyškubne se jí a vystoupá schody nahoru ven z hrobky.nechá jí,ať si dělá s mobilem co chce*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hrobka Mystic Falls - Stránka 4 Empty Re: Hrobka Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Mar 17, 2015 7:36 pm

Stefane!!! *Vykřikne za ním,když se jí vyškubne a klesne na kolena.* Prosím,Stefane!!!! *Položí si hlavu do dlaní a chvíli jí jen otřásají vzlyky.Vůbec jí ještě nedochází,co se to tady stalo.Proč jí Stefan tak opustil.Musí se vzchopit.Musí ho dostat zpátky.Musí... Co má vlastně dělat?Zhluboka se prodýchá.Stefana už honit nebude.Má se zeptat Hayley?Podívá se na ní a klekne si k ní.* Co... Co můžu udělat,aby ... Nebyl takový,víš to? Prosím,jestli ano,řekni mi to. *Otře si uslzené oči a nasadí svůj hrdinský výraz.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hrobka Mystic Falls - Stránka 4 Empty Re: Hrobka Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Mar 17, 2015 8:11 pm

To bylo pěkně hnusný...*Řekne za Stefanem a podívá se na Elenu,jak se hroutí,povzdychne si a sleduje jí.Zvedne jí na nohy,nechce aby před ní klečela.*Klaus ho nejspíše donutil vypnout emoce.Pokud je zase nezapne,tak normální nebude.Bude se chovat takhle a všechno mu bude jedno...ale bude těžký donutit ho,aby je zapnul....*řekne a promne si kořen nosu ukazováčkem a palcem.*Ty sama to,jako člověk nezvládneš...*Řekne jí vážne.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hrobka Mystic Falls - Stránka 4 Empty Re: Hrobka Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Mar 17, 2015 8:18 pm

*Zvedne se na nohy,když jí Hayley postaví a povzdychne si.Prohrábne si zoufale vlasy a poslouchá jí.Přikyvuje na její slova a nakonec polkne.* Já.. Já vím kdo mi pomůže.Já... Musím teď zavolat jeho kamarádce.Ta bude vědět,co dělat.Určitě.Hayley.Vrátím se pro tebe,slibuju,nenechám tě tady. *Posteskne si a utře si oči.Musí zavolat Lexi.* Vrátím se,slibuju. *Stiskne jí rameno a s těžkým srdcem a smutným pohledem na ní zmizí z hrobky nahoru.Jakmile zachytí signál,vytočí Lexino číslo.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hrobka Mystic Falls - Stránka 4 Empty Re: Hrobka Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Tue Mar 17, 2015 8:41 pm

To je dobrý já to tady přežiju...*Řekne jí.*Jdi a zavolej jí...se mnou si nelam hlavu...*Řekne Eleně a když odejde z hrobky tak se posadí na zem a opře se o zeď.Stále slyší nějaký zvuky z hrobky,převrátí nad tim očima.Zvedne se a jde dál do hrobky,posadí se tam kde seděla s Elenou.natáhne před sebe nohy,skříží kotníky,ruce si spojí a dá si je na stehna.Zavře oči a povzdychne si.Nasucho polkne,dlouho nemněla krev a ještě trochu jí tu cítí po Eleně.Nakonec si ty nohy skrčí,obejme si je a položí si na ně hlavu,stále má zavřený oči,stejně je tam stále tma.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hrobka Mystic Falls - Stránka 4 Empty Re: Hrobka Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Thu Mar 19, 2015 10:32 pm

*Pootevře oči a rozhlédne se,vidí všude jen přítmí až na východ z hrobky od kterého jde trochu světla.Cítí ,že má pomalejší oběh krve a suché rty,její pokožka je o odstín barvy světlejší,těžce vydechne.Nijak nelituje,že sem vstoupila,ale ani není ráda,že uvízla.Kdyby jí Elena poslouchala,tak by se tohle stát nemuselo,ale co.Klaus by jí za to nejspíš vynadal,kdyby ji nechala napospas těm upírům co jsou v hrobce,takže teď kolem ní.Pomalu narovná nohy se šoupavým zvukem a hlavu si opře o výklenek hned vedle ní,takže hlavu má skoro položenou na pravém rameni.Zase zavře oči,ten pach Eleniny krve jí přivádí trochu k šílenství,jelikož krev nemněla od své přeměny.Kus od sebe zaslyší tiché zasténání upíra.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hrobka Mystic Falls - Stránka 4 Empty Re: Hrobka Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Sun Apr 05, 2015 1:43 am

*Je na tom čim dál tim hůř.Už jen sedí,nehýbe se,jen párkrát zatěká očima po jeskyni.Její rty jsou stále suché a pleť možná ještě bledší.Je to pro ní něco hrozného.Má zpomalené reflexy i funkce těla. Za ty měsíce,ani dny se nijak výrazně nepohnula.Teplota jejího těla se dá skoro srovnat s teplotou hrobky.Zajímalo by jí jestli si Klaus vzpoměl,že nějakého toho hybrida měl...pomalu a těžce vydechne,chce ven,je to pro ní utrpení.Už chápe ty upíry tady,jak se sápaly po jediné kapce Eleniny krve,také by zabíjela pro pár kapek lidský krve.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hrobka Mystic Falls - Stránka 4 Empty Re: Hrobka Mystic Falls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru