TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chatrč v lese

4 posters

Strana 14 z 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 01, 2015 6:58 pm

*Když jí položí ruce na ramena,podívá se do jeho očí a přikývne na to,že se uklidní.Na poslední chvíli si rozmyslí zasalutování a když pindá proti vajíčkům a slanině,založí si ruce na prsou.* Věř mi,Damí...Že mi nechceš dnes odporovat.Koukej to sníst. *Přimhouří oči a pousměje se,když jí všechno odsouhlasí a řekne,že Stefanovi napíše.Zvedne se ještě z lavice a odejde pro krev.Nalije mu jí do sklenice a pak se za ním vrátí.* Až se najíš,vypij to... Prosím. *Usměje se na něj sladce a vyndá mobil.Zavolá na pár míst,protože už je čas na to,aby všechny vyburcovala k práci.Zavolá i svému speciálnímu oddávajícímu a domluví se s ním na 11tou v síni.Pak položí mobil vedle sebe a dopije zbytek svojí kávy,která už je beztak studená.* A jdem se chystat. *Povzdychne si a zvedne se,aby se šla obléct a učesat.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 01, 2015 7:15 pm

*Koukne na to jídlo a pomalu dopije svojí kávu.Když pak přinese i krev,polkne a sleduje jí,jak sama dopíjí svou kávu*Jsi nervózní,fajn..Špatně ses vyspala,OK...Chceš,aby všechno bylo dokonalí,chápu,ale nemusíš do mě cpát jídlo i krev.Což mě přivádí k otázce.Ty jsi krev měla??*Pozvedne obočí*A jídlo??*Pokládá jí otázku za otázkou.Ví,že se to sice moc nehodí,ale chce to vědět.Začíná si trochu připadat jako malý kluk,co ho matka nutí k tomu,aby všechno snědl a vypil svůj každodenní vitamínek.Vzdychne nad těma přípravama*Jop,já budu hned....Takže mám ještě chvíli čas.Zatím napíšu tomu Stefanovi.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 01, 2015 7:29 pm

Damone.... *Vzdychne,když na ní začne mluvit.Promne si unavené oči a zvedne ruce před sebe.* Měla jsem krev a jedla jsem.Zatímco jsi spal.Takže tě prosím... Vážně mi udělá radost,když sníš snídani a dáš si krev. *Koukne na něj zase prosebně a nakloní se přes stůl.* Prosím,prosím.... *Políbí ho něžně a pohladí po tváři.* Kvůli mně... *Špitne mu do rtů,ještě jednou ho políbí a usměje se.* Fajn,jdu se učesat a obléct... *Odejde do chatrče a obleče si šaty -> Chatrč v lese - Stránka 14 2n907r Hned potom si nalíčí jen oči -> Chatrč v lese - Stránka 14 5uivyh a vlasy si sčeše na jednu stranu a zaplete je,aby jí nevlály kolem obličeje a těla jako víle z močálu -> Chatrč v lese - Stránka 14 Scgqoh .Eleniny šaty dá do krabice,kterou vezmou sebou a do psaníčka si hodí mobil a peněženku.Povzdychne si a zadívá se na sebe do zrcadla.Je nervózní a má stažený žaludek jako na svojí svatbě.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 01, 2015 8:03 pm

Fajn,věřím ti...*Vydechne a opětuje jí polibek*Dobře*Kývne a opětuje jí i druhý polibek.Sleduje jí,jak mizí do chatrče a když se mu vytratí z očí,začne jíst ty vajíčka.Vzdychne,když je dojí a zalije to skleničkou krve.Všechno to potom odnese a umyje,aby to nezaschlo.Prohlédne si Rose a usměje se na ní*Sluší ti to..*Pochválí jí a odejde ke skříni,aby se mohl taky převléci.Sundá ze sebe kalhoty a oblékne se do obleku Chatrč v lese - Stránka 14 Ian-somerhalder05 tak,aby trochu ladil s Rose.Potom přejde k zrcadlu a jen tak prsty si prohrábne vlasy,aby trochu vypadal a nebyl moc rozcuchaný.Následovně vezme do ruky mobila a napíše Stefanovi zprávu*
kód:
Za chvíli se u vás s Rose stavíme,tak nás čekejte.Jedná se o tu dnešní svatbu.Zatím
*Odešle to a mobil uklidí do kapsy od kalhot*Stefan už o nás ví...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 01, 2015 8:11 pm

*Otočí se na Damona,když vejde za ní a usměje se,když vidí,že to snědl a vypil.S červenajícími tvářemi přijme jeho lichotku.* Děkuju... *Špitne a sleduje ho,jak se obléká do obleku.Než se doupraví,zafixuje si vlasy ještě pírkami a přelízne rty balzámem.Podívá se na Damona,když se obleče a zeširoka se usměje.* Wow... *Vydechne a koukne na něj,jak se strojí u zrcadla.Nakloní hlavu k rameni.* Vypadáš božsky,Damí.... *Zabrouká spokojeně a nedokáže od něj odtrhnout oči.Kývne na to,že o nich Stefan ví a srovná mu košili do kalhot.Samozřejmě,že to dělá schválně.Pak mu srovná límeček a pohladí ho po pažích.* Jdeme... *Usmějese.Úplně zapomněla ne veškerý stres okolo obřadu,když ho viděla.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Apr 01, 2015 8:20 pm

*Usměje se*Já vím..*Mrkne na ní v zrcadle.Vydechne nosem,když ho začne upravovat a pozoruje to celé v zrcadle.Kývne,když rozkáže,že jdou.Naposledy sáhne prsty do vlasů a pak už se otočí.Vezme tu krabici ve které jsou ty šaty,aby nešel s prázdnou,zatím co Rose ponese všechno.A vyjde z chatrče ven.Kdyby nemusel mít ten oblek,šel by si ještě pro sluneční brýle.Počká,až vyleze i Rose a pak se společně s ní rozejde z lesa ven do hotelu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Apr 01, 2015 8:43 pm

*Zakření se pobaveně nad tím,že ví a protočí oči schválně,aby to viděl.* Ach ti narcisové. *Zavrtí hlavou se smíchem a sleduje ho,jak bere krabici se šaty pro Elenu.Rozejde se za ním a u dveří se pleskne do čela.* Boty!! *Zvolá a rychle doběhne do skříně.Vytáhne si boty a vyběhne ze dveří nasadí si botky -> Chatrč v lese - Stránka 14 Ankena a spiklenecky se na Damona zazubí.Přiloží si ukazováček na rty a chytne ho za ruku.Pak se s ním vydá do hotelu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Apr 02, 2015 11:45 pm

*Když se konečně dostane do chatrče,shodí ze sebe boty a šaty.Převleče se hned do Damonovy košile,ve které se prostě cítí ze všeho nejlépe a dá ovoce do lednice.Čokoládu nechá vyndanou,aby nezatuhla a dalo se v ní ovoce namáčet a pak vyjde před chatrč.Kus od ní udělá sobě a Damovi ležení -> Chatrč v lese - Stránka 14 2wlzj2q .Lehne si tam i s mobilem do klubka a znovu si užívá ten klid a ticho přírody.Zvládla to a je na sebe pyšná.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 03, 2015 4:21 pm

*Zastaví auto před lesem,vystoupí z něho a klíče zase hodí do kapsy.Bude mu líto,až to auto bude muset vrátit.Vydechne,pohladí ho po střeše a pak už zamíří do chatrče.Zastaví se,když si všimne peřin,polštářů a Rose venku.Zavrtí nad tím lehce hlavou a odejde do chatrče.Vysvlékne se z toho obleku a hodí na sebe to,co nosí obvykle.Kalhoty a košili.Potom odejde z chatrče ven a odejde za Rose*Vyhodily nás z chatrče nebo co?*Optá se jí s úsměvem a posadí se vedle ní na tu peřinu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Apr 03, 2015 4:54 pm

*Podívá se na Damona,když se k ní posadí a protáhne se.* Mmmmm... Už to tak bude.Přišel medvěd a říkal "Ty Růženko musíš pryč." .Tak jsem šla. *Zvedne se do sedu,vedle něj a usměje se na něj.* Jak to šlo?*Nahne se k němu a políbí ho jemně.* Omlouvám se,za ten jeho telefonát,ale než jsem stihla zareagovat,už tě vytáčel a čapl mě.*Zatváří se omluvně.*A v lednici máš ovoce a na stolku čokoládu...Abys z toho taky něco měl.Dorty jsem nechala těm dvěma a nějaký jsem dala Stefanovi a Eleně.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 03, 2015 7:02 pm

Aha,vyhodil tě medvěd*Přikývne a usměje se*Dobře..*Opětuje jí polibek.To už mu vážně scházelo*Neomlouvej se za něho,to měl udělat on...*Vydechne*Nepochopil to a byl šílený..*Pokrčí rameny*Místo toho dělal,jako bych s ní měl kdoví co v úmyslu*Pousměje se*Dobře,později si dám.Teď ale chuť nemám...Jak se tady leží?*Změní téma a položí se na záda*Ach...múžeme koukat na hvězdičky*Usměje se a koukne na ní*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Apr 03, 2015 8:54 pm

Vyhodil...Ale říkal,že prej ty klidně můžeš dovnitř,když budeš chtít. *Zasměje se.Úsměv jí spadne v momentě,kdy jí řekne,že to Enzo nepochopil a byl šílený.Pokrčí s povzdychem rameny.* Mrzí mě,že jsem tě do toho uvrtala.Mohlo to být dokonalý a takhle se to pokazilo v tom nejlepším... *Pohladí ho po zádech a pousměje se na něj.Koukne na to,jak si lehá na záda s tou řečnickou otázkou a úsměv se jí rozšíří.Lehne si vedle něj a dá si ruce pod hlavu.* Přesně...Je to tady moc hezký...Asi tady zůstanu... *Nakrčí pobaveně nos a pootočí hlavu na něj.Mrkne a zeširoka se usměje.* Tady to mám nejradši. *Zavrtí se spokojeně a znovu se podívá na oblohu,která se zbarvuje do temně fialova.* Myslíš,že se to dnes povedlo? *Zvedne zamyšleně obočí,aniž by spouštěla oči z nebe.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 03, 2015 9:05 pm

Mám tam být bez tebe?*Pozvedne obočí*To zůstanu raději tady...*Usměje se*Ty za to nemůžeš,nikdo nemohl tušit,jak se zachová a že to prostě nepochopí*Pokrčí rameny a vydechne.Trochu ho mrzí,že to tak dopadlo,ale znát to na sobě nedává*To chceš začít spát venku??*Uchechtne se a zavrtí hlavou*Ta svatba?Řekl bych,že jo....Všechno to bylo skvělý.Enzo tě chtěl olíbat kvůli autu a Lexi se líbilo moje hraní.Jen nechápu,proč to nikdo neřekl tobě do očí.Jop a....mám ti od Enza vyřídit poděkování.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Apr 03, 2015 9:21 pm

Tak já budu ráda za tvojí společnost. *Usměje se a vzdychne.Enzo jí mrzí.Promne si oči a zavrtí nad tím hlavou.Všechno to mohlo být o dost lepší.Pohladí ho jemně po ruce,aby z toho nebyl špatný,i když to na sobě nedává znát a pousměje se.* To auto bylo hlavně pro tebe. *Zasměje se.* Ale je fajn,že se mu líbilo.A tvoje hraní bylo super...Říkala jsem,že budeš nejlepší. *Pokrčí rameny.* Asi na to nebyl čas...Nikdo mi nic říkat nemusí.Elena se vyjádřila. *Usměje se trošku smutně.Alespoň někdo si to pořádně užil a dal jí to najevo.Prohrábne si vlasy a položí ruce vedle sebe.* Děkuju za vyřízení.... *Kývne lehce a sjede na něj pohledem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 03, 2015 9:41 pm

Taky jsem ho řídil já....ale dostat do toho auta Lexi.To bylo něco...*Zavrtí hlavou s úsměvem*Jop,taky jsem se snažil,ale nestihl jsem zpozorovat reakce*Vydechne a polkne*Času bylo dost,aby se každý vyjádřil.Hlavně Enzo měl šanci,když s tebou tancoval...*Pokrčí trochu rameny.Neměl se s Enzou dávat dohromady.Lexi ho úplně změnila*Jsou věci,který si pro sebe nenechávám..*Usměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Apr 03, 2015 9:51 pm

Nevím,jestli jsi mě pochopil...To auto je tvoje. *Koukne na něj a pak zase k nebi.Zasměje se.* Tys Lexi vezl ve sporťáku??Tak to věřím,že byla legrace narvat tam tu sukni. *Zavrtí se smíchem hlavou a mrkne po něm očkem.* Všem se to moc líbilo...Jsi prostě nejlepší. *Zvedne se na loktech a nakloní se k němu.Políbí ho a pošimrá nosem po tváři.Nechce,aby byl zklamaný z Enza.Trošku stáhne obočí a povzdychne si.Znovu se položí na záda.* Mně nevadí,že to nikdo nekomentoval. *Pokrčí lhostejně rameny a nedává na sobě znát rozladěnost.Nechce už obřad řešit.Sice za ní přišla opravdu jen Elena a vysekla jí poklonu,ale ona z toho všeho má dobrý pocit.Všechno jí vyšlo tak,jak chtěla.Otočí na něj hlavu a znovu se usměje.* Mohl poděkovat osobně a trochu v jiném stylu,než chytat mě do kravaty. *Trhne rameny.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 03, 2015 10:14 pm

Počkej...*Zvedne se do sedu*To nemůžeš myslet vážně,vždyť....Já myslel,že to bylo jen určené k té svatbě*Koukne na ní*Nic jiného jsem při sobě neměl a tohle byla jistota,že zmizíme brzo..*Vydechne a kývne*Nepřeháněj to s tou chválou...*Usměje se*Nevadí ti  to?Ani trochu??*Pozvedne obočí*Jop,to mohl,ale neudělal to..*Pokrčí rameny*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Apr 03, 2015 10:25 pm

*Koukne na něj,když se zvedne do sedu a usměje se na něj andělíčkovsky.* Srandu si nedělám.To auto....JE TVOJE. *Zdůrazní a mrkne na něj pobaveně.Z jeho reakce sice neví,jestli je rád,nebo není,ale pobavilo jí,že ho to nadzvedlo do sedu.* Však nic neříkám.Je dobře,že sis ho odvezl.Jen musela být fuška tam ty šaty narvat a mohla to být psina. *Usměje se zeširoka.* Nepřeháním.Mluvím vážně.Skoro jsem to ani neodzpívala,abych nekazila dojem z kvalitní muziky. *Zasměje se.Zvedne obočí nad jeho otázkou a pak se trošku zamračí.Kousne se do rtu a zadívá se do nebe.Je vidět,jak z jedné strany přichází tma a prosvítají hvězdy.* Možná mě to trošku mrzí. *Koukne na něj očkem a hned se zase zadívá do nebe.Nad tím,že to neudělal jen pokrčí rameny,stejně jako on.Nemá k tomu co říct a ani to komentovat nechce.U ní si to Enzo podělal,když jí skoro sebral Damona.To mu prostě neodpustí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 03, 2015 10:45 pm

Já....To nejde.Mám auto doma*Zavrtí hlavou a usměje se.Vůbec nerozumí tomu,co jí to napadlo*Jop,jednoduchý to nebylo....Už nikdy víc*Usměje se*To tvoje hudba je dokonalá.Já jsem jen zahrál...Co je to proti zpívání.*Uchechtne se*No prosím.Já to věděl..*Kývne a zase se položí na záda.Dá si ruku pod hlavu a zadívá se na nebe.Vydechne a přivře trochu oči *
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Apr 03, 2015 10:52 pm

Damone...Já to auto klidně nechám nějakýmu bezdomovci,jestli ho nechceš... *Koukne na něj vážně.* Vím,že máš svou modrou,milovanou krásku doma,ale mohl jsi mít ještě modrého,vymazleného fešáka. *Pokrčí rameny.* Dělej s ním co chceš.Je tvoje. *Začne znovu sledovat nebe a nad jeho dalšími slovy se musí zasmát.* Nebudeme se tady přetahovat,kdo je lepší,že ne? *Zvedne pobaveně obočí a po očku na něj koukne.Znovu pohled zapíchne nad sebe.* Hele... *Koukne na něj nesouhlasně,když jí oznámí,že to věděl.* ...prostě nebyl čas.Bylo to všechno ve spěchu a tak.Nikdo neměl čas na to,aby něco chválil a chodil za mnou. *Pokrčí rameny.To,že si je jistá,že na to čas měli nedodává.Nechá si svoje ublížení pro sebe.Vážně nad tím nechce přemýšlet.Otočí se na bok,když přivírá oči a podepře si hlavu.* Unavený?Chceš spát?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Apr 03, 2015 11:30 pm

Toho by byla škoda.Prodal by ho...Nechám si ho*Usměje se*Máš pravdu...Budu mít auta dvě.Jedno nebo dvě.Pro každou příležitost jiný*Pokrčí rameny*Nope,přetahovat se fakt nebudeme*Zavrtí hlavou*To si jenom namlouváš.Všichni měli dost času,aby ti to někdo řekl*Usměje se*Mě Lexi stihla vychválit tu hudbu,proč by tobě nikdo nemohl pochválit to všechno...*Polkne.Koukne na ní*Nope,nechci spát.Jen přemýšlím proč jsou ty hvězdy tak blízko..*Uchechtne se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 04, 2015 4:33 am

No vidíš....Není zač. *Usměje se a pokrčí rameny.Je ráda,že to auto neskončí někde v háji.* Emmmm,fajn zlato.Děkuju,hned se cítím lépe,když jsi to všechno uvedl takhle ba pravou míru. *Polkne a stáhne obočí.Tenhle fakt,takhle natvrdo jí celkem zabolel,ale pokusí se to zahrát do vtipu a dokonce se i hraně zasmát.Prohrábne si vlasy a zadívá se na ty hvězdy.Pak koukne na Damona a zase na nebe.* Možná proto,že tady svítí jen pro nás.....*Špitne zamyšleně s očima na nebe.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 04, 2015 8:50 am

Promiň,neměl jsem to říkat....Já vidím,že tě to štve*Vydechne a zavrtí lehce hlavou,když se tomu zkouší smát.Zná tyhle hry,kdy nechce,aby někdo viděl bolest a tak se usmívá a směje,i když mu to nejde od srdce*To není důvod,ale fajn..Beru to jako důvod a souhlasím s tebou*Usměje se na ní a pak se zadívá zase na nebe.Jednou rukou vyhledá tu její a proplete s ní prsty.Když tak udělá taky,stiskne jí tu ruku a usměje se na nebe.Byl vážně dobrý nápad,že budou spát venku a ne v chatrči*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 04, 2015 9:14 am

Nemusíš se omlouvat.Není proč....A neštve mě to. *Koukne na něj krátce a přemýšlivě našpulí rty,když se očima vrátí na oblohu.* Je mi to možná trochu líto....Ale tak co už. *Teď už se opravdu snaží,aby zněla llhostejně,ačkoliv ve snaze selhává a trochu jí přeskočí hlas.Podívá se na něj,když jí věnuje úsměv a hned mu ho oplatí.Ten už hraný není.Je ráda,že jsou zase spolu v klidu.Znovu koukne na ty hvězdy nad hlavou.* Řekla bych,že to je dobrý důvod.. Nebo myslíš,že na nás padá nebe? *Stále sleduje nebe i během mluvení a nakloní hlavu na stranu.Vlastně by to bylo hezký.Ucítí jeho ruku,taky si a ním proplete prsty a po jeho stisku se jí rozbuší srdce.Stačí takový nepatrný kontakt a hned jí zaplaví vlna něhy a úlevy.Přesně tady je její místo.Navždy vedle něj.Šťastně vydechne a zavře oči.Pohladí ho palcem po hřbetu ruky a s úsměvem na něj pootočí hlavu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 04, 2015 9:52 am

Možná trochu?*Pozvedne obočí*Já vím,že tě to štve.Na mě to hrát nemusíš.*Koukne krátce na ní a pak zase na nebe*Ne,to si nemyslím...ale trochu to tak vypadá..*Vydechne a pousměje se,když ho pohladí po hřbetu ruky.Pootočí na ní hlavu a usměje se.Konečně je s ní zase sám.Ten den,kdy si jí užíval jen pět minut,protože furt někde něco zařizovala,byl pro něho těžký.Vlastně si ani moc neužil Lexiin únos,protože musel od ní pryč.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 14 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru