TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chatrč v lese

4 posters

Strana 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 04, 2015 10:41 am

Neštve...není to o tom,že jsem naštvaná.Mrzí mě to,je mi to líto a jsem zklamaná.Protože..... *Pokrčí rameny a vzdychne do prázdna.* ..dalo mi to dost práce.Myslím,že jsem se dost snažila. *Zašeptá spíš pro sebe a semkne rty.Nechtěla o tom nluvit,aby si to sama nepřipouštěla.* Vždyť je to jedno...Zítra už nikdo nebude vědět,že nějaký obřad byl. *Koukne na něj,když znovu promluví a usměje se nad jeho slovy.Otočí se k němu čelem na bok a pokrčí jejich spojené ruce v loktech.Zamyšleně přejede po kloubech na jeho ruce svými rty a pak se na něj podívá a znovu se usměje.* Stýskalo se mi.... *Špitne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 04, 2015 11:01 am

Možná ses na to všechno měla vykašlat a nechat je,ať si to  zařídí nějak sami.Jen ses kvůli tomu stresovala a o,i ti ani do očí nemohli poděkovat*Zavrtí hlavou*Já bych jim to vyčetl...*Vydechne*To říkáš ty,ale všichni si to budou dlouho pamatovat.Byl to skvělý obřad.Na ten nemůže každý jen tak zapomenout..*Zavrtí hlavou.Otočí na ní hlavu a usměje se*Mě taky..*Kývne s úsměvem.Byl bez ní jen jeden den a i to mu stačilo*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 04, 2015 11:15 am

Já jim nic vyčítat nebudu.Sama bych se tím jen trápila. *Zamračí se.* Jsem ráda,že se tobě i Eleně líbil.Jste moje zlata. *Usměje se hned a mrkne na něj.Opravdu je ráda,že jí ho Damon chválí,protože jeho názoru si prostě cení nejvíc.Ví,že je upřímný.Zvedne se na lokti,ale nepouští jeho ruku.Jako by se bála,že když ho pustí,tak jí někam odejde.* Tak budou dělat,že nebyl no.... *Povzdychne si a potřese hlavou.* Jsem ráda,že je po všem.A jsem zase s tebou.Tady.Sama. *Usměje se a pak ho dlouze políbí.Po tomhle se jí opravdu stýskalo.Jako by byl pryč věčnost.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 04, 2015 11:46 am

Jop,máš pravdu.Promluvím o tom s nimi já....Minimálně s Enzou.To od něho vůbec nebylo fér.Šanci měl...*Vydechne.Mrzí ho,že to takhle dopadlo a nikdo krom Eleny neřekl ani slovo,o tom,jak hezký to bylo*Líbil se určitě všem.Jen ti to nikdo neřekl..*Pokrčí rameny.Neví co by jí ještě měl říct,aby byla klidnější a měla z toho radost a ne další trápení*Víš,že si tímhle akorát ubližuješ?*Pozvedne obočí*Jop,za to já jsem taky rád.Konečně zase můžu být s tebou a nemusím čekat,až si najdeš trochu času,abys za mnou přišla.Bylo to na nic...*Vzdychne a polibek jí s radostí opětuje.To mu chybělo po tom dni*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 04, 2015 12:17 pm

Já nechci,abys o tom s někým mluvil,Damí...Bylo by to pak divný,páč by všichni poděkovali a pochválili obřad jen kvůli tomu,žes jim o tom řekl.To snad mělo přijít samo.Enzo svojí šanci při tanci měl a místo toho chtěl řešit náš rozchod před dvěma měsíci.Kašlu na něj,Damone,vážně.A už o tom nemluvme prosím.... *Posmutní jí pohled.Vážně to nechce rozebírat.* Čím si ubližuju?*Zvedne obočí,stejně jako on.* To máš pravdu...Bylo to úplně na nic... *Odtáhne se od něj,pustí jeho ruku a pohladí ho po tváři.Zadívá se mu do očí a usměje se.* Takže zase dva měsíce pohov od všech,jo?? *Zasměje se a dá mu sladkou eskymáckou.Pak si na něj položí hlavu a otočí tvář znovu k nebi.Hvězdy,jeho vůně a tlukot jeho srdce.Nedokáže si představit lepší chvíli.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 04, 2015 12:39 pm

Fajn,jak chceš...Nebudeme se o tom dál bavit a zapomeneme na to,co bylo a být mělo*Pousměje se*Tím,že si nalháváš,jak všichni budou dělat,že žádný obřad nebyl a zapomenou na to...*Vydechne*Ty přitom víš,že na to se zapomenout nedá..*Zavrtí lehce hlavou*Aspoň,že si to užily ty dva.Teda,dokud jsem neunesl Lexi.To už se pak Enzo moc nebavil,ale to je fuk..*Pousměje se*Jop...Mohli bychom se jet podívat do Mystic Falls.Stejně jsme tam oba chtěli.Ty dva si teď budou užívat jeden druhého,takže na nás ani nepomyslí...*Usměje se nad tou pusou a zadívá se na nebe,když tak učiní i ona*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 04, 2015 1:45 pm

*Jen mu přikývne na to,že už to nebudou řešit a koukne na něj,když začne vysvětlovat,proč si ubližuje.Povzdychne si a zvedne mírně obočí.* Opravila jsem se na to,že každý bude předstírat,že ten obřad nebyl,aby nebylo trapný,že se nikdo nevyjádřil....A pst...už.Ani slovo. *Znovu ho umlčí polibkem,aby nemohl reagovat.Na Enza pro změnu nijak nereaguje ona.Nemá to zapotřebí.Když pak navrhne návštěvu MF,rozzáří se.* Super!!A máme plán...Budeme mít Penzion jen sami pro sebe... *Usměje se rošťácky a zkousne si ret.* Co tam jen budeme dělat?*Zvedne pobaveně jedno obočí a přesně tuší,že řekne nějakou hroznou ptákovinu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 04, 2015 3:03 pm

Ale to není tra...*Vydechne a opětuje jí polibek,který mu věnuje.Je mu v tu chvíli jedno,že ho dostal proto,aby ho umlčela*Jop,budeme ho mít sami pro sebe a nebudeme se muset bát,že nás tam někdo navštíví..*Usměje se a zamyslí se nad její otázkou,co tam budou dělat.Nad tím ani on sám moc nepřemýšlel*Nevím.Mohli bychom si napustit vanu a nechat jí schválně přetéct.A než se k ní potom jeden z nás dostane,aby jí vypl.Budeme oba na zemi,protože podlaha klouže..*Uchechtne se*Dobře fajn.Dáme si sprchu a pak můžeme udělat párty ve dvou.Nikdo s náma,nikdo kolem nás..*Pokrčí lehce rameny*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 04, 2015 4:00 pm

Ten první nápad s tou vanou zněl líp... A pak bychom někoho ovlivnili,aby to za nás uklidil ... *Zasměje se a hned si to představí.Do MF by vážně ráda.* Kdy jedeme?Hned?Dojdu nám sbalit.... *Zvedne se nejdřív do sedu,zapne si knoflík od košile,co se jí rozepl při tom válení a upraví si vlasy.Pak se zvedne na kolena a koukne na Damona.* Budeme se sem ještě vracet,nebo nám sbalím všechno?*Zvedne tázavě obočí a nakloní hlavu na stranu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 04, 2015 4:15 pm

To zní fajn....Jen nevím jestli by to bylo dobrý nápad.Možná by schválně zdržovala a my bychom neměli moc velké soukromí*Usměje se*Páni,ty tam hodně spěcháš,co??*Pozvedne pobaveně obočí a sedne si*Já nevím,jak chceš.Nechám to na tobě,můžeme v Mystic Falls zůstat a sem už se nevracet.Přeci jen už jsme tady dlouho,na to,že to měl být jen výlet..*Uchechtne se*A ani nemusíme sedět v tom nepohodlném letadle.Odvezu nás tam v autě.Jezdí vážně rychle..*Pokrčí rameny s úsměvem na tváři*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 04, 2015 4:33 pm

Fajn,takže až budu ovlivňovat k úklidu,zdůrazním slova "a fofrem"...*Zasměje se a rozhodí rukama.*Jistěže spěchám....Stýská se mi.A nechali jsme tam Drákulu.Víš,jak musí sám v té tvé velké posteli plakat?*Nakloní hlavu k rameni a zatváří se smutně.*Fajn,zůstaneme tam.Sice se mi bude trošku stýskat po tomhle tady... *Rozhlédne se kolem sebe s úsměvem a vzdychne.*Ale doma je doma.*Promne si oči unaveně a postaví se na nohy.*Super....povezeš nás sporťáčkem od svojí ženušky,kterej si zprvu nechtěl.*Mrkne na něj a koukne na to ležení,co jim udělala.Tohle bude muset v MF zopakovat někde kus od svého domu *
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 04, 2015 4:47 pm

Jop,to bude důležitý...*Zasměje se*Aha,takže tam jedeme kvůli Drákulovi?*Pozvedne pobaveně obočí*Chudák..*Uchechtne se*Odvykneš si...V Mystic Falls jsou taky dobrý místa,kde se dá udělat něco takového....Možná*Usměje se*Jop,bude fajn se tam zase vrátit*Kývne s úsměvem*ale...nechceš se nejdřív prospat?*Pozvedne obočí*Nešlo o to,že jsem ho nechtěl.Jen jsem tomu nemohl uvěřit.Je to drahý dárek,však víš....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 04, 2015 5:00 pm

Ne...Jedeme tam,protože jsme tam doma.Ale Drakula na nás už určitě čeká.*Usměje se zeširoka.*Já vím,že jsou...Už jsem si jich v hlavě pár vybavila..*Mrkne na něj.*Já ??Ne nechci...Ty chceš spát?*Zvedne obočí a zkousne si tvář zevnitř.Nikomu neřekla,že téměř nespala,takže v tom hodlá pokračovat,aby neprasklo,že Damonovi kecala ohledně jídla a krve.*Jdu balit....*Usměje se.*uhmmmmm...ne to nevím.A vážně....nevím co mi tím chceš říct.Chtěla jsem ti ho dát,aby sis.mohl zablbnout,tak jsem ti ho dala.Jestli se ti líbí a máš z něj radost,mám ji dvojnásobnou. *Rozhodí znovu rukama a pokrčí rameny.Drahý dárek pro ní byl ostrov,ne auto.*Tak....jdu.*Rozhýbe se konečně a vejde do chatrče.Rozdělá na zem kufry a začne do nich skládat oblečení a všechno,co si tu nakoupili nebo dostali k Vánocům.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 04, 2015 5:17 pm

Jop,ten na nás čeká už pěkně dlouho.Myslím,že už ani nebude poznat,jaký měl barvy*Uchechtne se*Ach,už sis je vybavila.To bylo rychlí*Usměje se a vydechne*Já?Nope.Já celý den nelítal a nezařizoval všechny ty věci kolem svatby.*Koukne na ní vážně,ale hned se zase usměje*Nemůžeš mi pořád dávat tak drahý dárky,vždyť si je ani nezasloužím*Zavrtí hlavou*Fajn..*Kývne a sleduje jí,jak mizí do chatrče.Po chvíli se zvedne a posbírá ty deky a polštáře z té země.Rozejde se s tím za Rose do chatrče.Odhodí to na postel a koukne na ní*Nechceš pomoct??
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 04, 2015 6:14 pm

Takže místo černého pláště má bílý.Ouuuuuuu...*Udělá smutný ksichtík a hned se zasměje .*Tak to je fakt chudák.A jsem v pohodě,vážně....Vypadám snad,že nejsem?*Prohlédne se,schválně se zatočí a zamotá se jí hlava.takže škobrtne.Rychle to zahraje,že to bylo schválně a zakření se na Damona.*Zvládám to.A kdyby sis ty dárky nezasloužil,nedostáváš je.Takže si je zasloužíš....A nechci nic slyšet.*Mrkne na něj a pak už skládá věci do kufrů.Podívá se na něj,když za ní přijde a zavrtí hlavou.*Dej si tu čokoládu s ovocem,ať to nemusím vyhazovat .. *Usměje se.Po chvilce sklánění se a vstávání se jí udělá trochu nevolno,tak si sedne ke kufrům a hraje,že to tam všechno rovná.Prohrábne si vlasy a rychle zamrká,aby rozehnala mžitky před očima.*To jsem zvědavá,jak to všechno nacpeme do toho mini auta.*Zasměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 04, 2015 6:34 pm

Nevypadáš..Já se jenom ptám*Pokrčí s úsměvem rameny.Jakmile škobrtne,pohotově se na ní podívá a už byl připraven jí chytit.Když to pak uhraje,že to bylo schválně,jen vydechne a protočí s úsměvem oči.Na ty dárky už nic neříká*ale budeš mi s tím muset pomoct,protože to sám nesním..*Zavrtí hlavou a přejde k tý čokoládě.Vezme si jahodu a namočí jí do té čokolády*Nějak to tam určitě dostaneme...*Kousne si jahody*A když ne,necháme si to poslat*pokrčí rameny*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 04, 2015 6:54 pm

Ale sníš,jen si dej. .. .*Usměje se na něj,když si kousne jahody a zadívá se na něj jen jedním okem.*Mmmm...Nevím,kam dám svatební šaty.Jsou dost neskladný...Ale je mi je líto vyhodit...Chtěla jsem v nich chodit jako bílá paní po městě....*Hodí je přes sebe,zavře oči,natáhne ruce před sebe a udělá pár kroků,jako že je duch.Hned se zasměje a s povzdychem vezme ty šaty do rukou a zadívá se na ně.*Tak já nevím.*Mrkne na Damona a pokrčí nešťastně rameny.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 04, 2015 7:03 pm

Nepleteš si mě trochu s Enzou?Nejsem jako on.Nezvládnu to všechno sníst*Zavrtí hlavou a sleduje jí,co dělá s těmi šaty*Bílá paní po městě??To si můžeš vzít nějaký prostěradlo nebo si koupit bílý šaty obyčejný.Co nejsou svatební..*Uchechtne se.Zasměje se tomu,co tam začne předvádět*Nějak to tam dostaneme,neboj..Když tak tam budeme namáčknutý všichni..My i to oblečení*Pokrčí rameny a dojí tu jahodu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 04, 2015 7:24 pm

Ale sníš...Já ti pomůžu....Koukej....*Vezme jednu jahodu,namočí ji do čokolády a přiloží mu jí ku rtům.*Ham...*Usměje se sladce a počká,až otevře pusu.Když tak udělá,vloží mu do ní jahodu a políbí ho.Tohle by mohla dělat pořád.Pohladí ho po tváři a zasměje se.*Tak stejně si je chci nechat...Jsou krásný.*Koukne na ty šaty,které teď už leží na křesle.*To pojedeme pěkně namačkaní.*Zasměje se a všechno zabalí.Zavře kufry a založí ruce na bocích.*Ou....*Pleskne se do čela.*Jak na mě budou koukat lidi,když vystoupím naboso a v tvé košili a kalhotkách?*Zvedne obočí a zasměje se.Zapomněla se převléct .*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 04, 2015 9:59 pm

*Otevře s úsměvem pusu a když mu tam dá jahodu,zavře pusu a sní jí*Jop a vážně ti slušeli,ale neručím za to,jak dopadnou až přijedeme zpátky..*Usměje se*Když je toho tolik..Na to malý auto*Pokrčí rameny*Zastavíme kousek od domu a to přeběhneš.Přeci to nechceš znovu vybalovat a zase pak balit.Zvládneme to.Navíc,kdoví kdy tam přijedeme.třeba bude večer..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 04, 2015 10:09 pm

Tak je necháme doma chvíli viset a ony budou zase v pohodě...Doufám.Nebo v nich budu muset pár dní chodit.Aby se srovnaly. *Usměje se.* Fajn...Nezapomeň,že na pumpě jdu platit.Takhle... *Zvedne ruce co nejvíc nad hlavu,aby jí byly vidět kalhotky a zasměje se.* Jen abys s tím byl smířenej...A až budu platit,tak se nakloním k pokladní a řeknu :"Volejte policii" a budu se tvářit hrozně vyděšeně. *Dodá se smíchem a pak pokrčí rameny a nahodí naprosto nevinný kukuč.* Tak já to jdu odnosit. *Ohne se pro dva kufry,že je odnese k autu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 04, 2015 10:46 pm

Jop,něco už se s nimi udělá.Kdyby náhodou dopadli špatně..*Uchechtne se*Tak budu platit já.Vždyť je to jedno...*Pokrčí rameny s úsměvem*A pak skočíš za mnou do auta a odjedeme...To bude hrozně nenápadný*Zasměje se*Neponeseš to,já to odnesu..Vezmi si ty šaty,to stačí..*Přejde k těm kufrům a vezme je*Jdeme..*Usměje se a rozejde se z chatrče rovnou ven z lesa,kde parkuje auto,aby to tam mohl všechno nějak naskládat*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 04, 2015 10:52 pm

A v tom je přece ten vtip...Že zahraju,jak mě unášíš jen ve své košili a pak k tobě naskočím a frrrrr.... *Zasměje se a zavrtí hlavou.* Občas jsi děsnej. *Znovu se zasměje,ale hned ho líbne alespoň na tvář,aby věděl,že si dělá srandu.* Fajn...Půjdu jak princezna a ponesu jen šaty...Třeba se mi udři... *Potřese hlavou a mávne nad tím rukou.Vezme si do náruče svoje šaty.* Rozkaz,pane.Jsem ti v patách. *Zahihňá se a rozejde se za ním.Ohlédne se přes rameno,když opouští chatrč a píchne jí z toho u srdce.Strávili tady spolu neskutečně krásný čas,když zmizeli od všech a byli tady spolu v klidu takovou dobu.Smutně si povzdychne a na chvilku se zastaví a otočí čelem k chatrči.Nahrnou se jí slzy do očí a ztěžka polkne.To,že jí Damon mizí k autu teď nijak neřeší.Ví,že by bez ní neodjel.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Apr 04, 2015 11:50 pm

A budeš mít na svědomí něčí infarkt a já možná problémy s policií.Jestli jim popíše moje auto..*Usměje se*Já vím*Mrkne na ní a uchechtne se*Přeci tě nenechám nosit tak těžký kufry*Vydechne s úsměvem*Fajn...*Kývne a odchází lesem k auto.U auta se zastaví a koukne před sebe jestli jde Rose za ním.Když jí nikde nevidí,otevře auto a začne tam skládat ty kufry s dojmem,že asi něco zapomněla.Naskládá to do auta a opře se o střechu auto.Zadívá se k lesu a čeká,kdy přijde Rose,aby mohli odjet*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Apr 04, 2015 11:59 pm

Tvoje auto... *Přikývne a zasměje se.Usměje se nad tím,jak se uchechtne a zavrtí hlavou.* Jsi gentleman... *Usměje se zeširoka a nechá ho nést ty kufry,když tak moc chtěl.Chvilku se pak dívá na tu chatrč a když jí skápne slza po tváři,rychle zatřese hlavou,setře si jí a rozejde se rychle za Damonem.Doběhne k autu a usměje se.* Promiň... *Špitne a žmoulá v rukách ty šaty.* Loučila jsem se. *Zvedne k němu oči a natáhne ruce,ve kterých drží šaty před sebe,aby je nějak uskladnil.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese - Stránka 15 Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru