TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Gilbert

+7
Lexi Branson
Enzo
Damon Salvatore
Klaus Mikaelson
Elijah Mikaelson
Matt Donovan
Admin
11 posters

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Oct 15, 2014 7:45 pm

Ne*vydechne a zavrtí hlavou*nedovolím ti,abys jí ublížil.Ona za nim nemůže,nedovolím ti,aby jí odnesl a ublížil jí.Vezmi si mě,když chceš někoho zabít...
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Oct 15, 2014 7:46 pm

*Usměje se*To je velice lákavá nabídka,ale já potřebuju jí a když neustoupíš,vezmu si ji sám..Nemám čas se vybavovat*řekne a u.r se přemístí za Stefana,popadne Elenu a zmizí s ní do lesa*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Oct 15, 2014 7:49 pm

*Polkne a než stihne něco říct,nebo cokoliv udělat,je Klaus s Elenou pryč.Odmítá to nechat jen tak.Proto se okamžitě vydá za nimi*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Oct 15, 2014 10:33 pm

*Odnese Elenu domu.Protože nemá klíče,vyskočí s ní do okna od jejího pokoje.Položí jí na postel,sám si na postel jen sedne a pozoruje jí.*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Oct 16, 2014 1:25 am

*Seděl tam u ní do rána.Když se probudila,chvíli si povídali a pak si šla Elena ještě chvíli lehnout.Zvedl se z té postele,vyšel z jejího pokoje,sešel schody dolů a odešel domu*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Elena Gilbert Wed Oct 22, 2014 7:15 pm

*Probudí se a necítí se nějak dobře. Promne si krk a vzpomene si jak jí někdo kousl do krku. Zamračí se vůbec netuší co se to dělo. Vstane z postele, ale zamotá se jí hlava a tak si zase lehne nazpět. Začne o té noci přemýšlet co se to dělo.*


Naposledy upravil Elena Gilbert dne Wed Oct 22, 2014 7:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Oct 22, 2014 7:21 pm

*Přijde k Eleny domu a chvíli ho jen pozoruje.Potom se o něho opře a dívá se před sebe.Doufá,že tam nebude čekat příliš dlouho.I když by byl schopný,stát tam třeba celý den,jen,aby Klause dostal*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Enzo Wed Oct 22, 2014 7:34 pm

*Jde ulicí k Eleninu domu. Když tam uvidí stát Damona, polkne hořkost z toho, co udělal Rose a nasadí škleb.* Tak jsem se rozhodl stát ti po boku, kámo. *Dojde k němu a opře se vedle něj.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Oct 22, 2014 7:38 pm

*Koukne na Enza,když se tam objeví*Proč si myslíš,že potřebuju pomoct?pozvedne obočí*zvládl bych to sám...*řekne a zadívá se znovu před sebe.Nechce být hnusný,ale nemůže si pomoct*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Enzo Wed Oct 22, 2014 7:39 pm

Já vím, že zvládl... Ale nemohl jsem si pomoct. Navíc bych opravdu rád potkal Lexi co nejdřív. *Ušklíbne se a podívá se na Damona.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Oct 22, 2014 7:41 pm

*Když se dostala k Eleně před dům tak uviděla Enza a Damona. Zůstala stát kousek před nimi, ztěžka polkla. Nevěděla co jim říci a oni nevypadali moc v pohodě. *


Naposledy upravil Lexi Branson dne Wed Oct 22, 2014 7:47 pm, celkově upraveno 2 krát
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Oct 22, 2014 7:43 pm

Fajn...tvoje je Lexi,můj je Klaus...*oznámí mu a založí ruce na hrudi.Dívá se pořád před sebe,takže moc nevnímá svět kolem.Když zahlédne Lexi,nadechne se,ale nakonec si to rozmyslí a rozhodne se i mluvení nechat Enzovi.Přemýšlí zatím,jak Klausovi vezme Stefana*


Naposledy upravil Damon Salvatore dne Wed Oct 22, 2014 7:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Enzo Wed Oct 22, 2014 7:46 pm

Jak chceš. Doufám, že máte ten žalářík ve sklepě dobře zajištěnej. *Podotkne. Při pomyšlení, že by se odtud Rose dostala ho moc netěší. Když se před nimi objeví Lexi a nic neříká, sleduje jí chvíli přimhouřenýma očima a napřímí se.* Tak jak bylo u Eleny? *Koukne na dveře od domu a zpátky na Lexi.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Oct 22, 2014 8:08 pm

*Sklopí na chvíli pohled, když na ní Enzo promluví, pak se na něj znovu podívá.* Promiň, ale nevěděla jsem jak říci Eleně že jejího kluka si vzal původní hybrid a že je z něj rozparovač. Raději jsem si místo tohoto vybrala to že ho najdu. *Řekne tišeji. Ví že je naštvaný a ani se mu nediví.Koukne na moment na Damona.*Klaus si jede pro Elenu, musím jí odtud dostat pryč.. *Řekne na konec a rozejde se k domu. Nechce se tam hádat, když jí je Klaus v patách.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Oct 22, 2014 8:12 pm

*Koukne na Lexi*Fajn,odveď jí odsud...A doufám,že jsi šťastná,protože si Rose zkazila ples..a mě celý zbytek dne,který sice nebyl růžovej,ale pořád trochu šel...
*otočí hlavu a zadívá se znovu před sebe.Nejradši by jí dal aspoň facku,ale šetří síly na Klause*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Enzo Wed Oct 22, 2014 8:19 pm

*Po Lexině výmluvě jen zavrtí hlavou.Koukne na Damona,když na ní mluví a vrátí pohled zpátky na Lexi, když vyrazí ke dveřím. U.r. se před ní přemístí a podívá se jí do očí. Polkne.* Co ty kecy Lexi? O tom, že tlacháte. Že si něco vymyslíš. Mohla jsi mi to říct, ne udělat takovej podraz. Myslel jsem,že si věříme. *Vydechne, snaží se nekřičet. V očích ho začnou pálit slzy. Semkne rty a zadívá se jí do očí.* Uvědom si, Lexi, že tvoje horká hlava plodí jenom problémy. *Rozmáchne se směrem k Damonovi a snaží se rozmrkat slzy v očích.* Nezapomeň odvést Elenu do Penzionu, protože je tam zavřená Rose. *Sykne na ní naštvaně a znovu polkne slzy.* Nepoznávám tě. *Sklopí hlavu a sedne si před dům.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Oct 22, 2014 8:45 pm

*Koukne na Damona a zamračí se.*No promiň já se tebe ani Rose a vlastně ani Enza o pomoc neprosila. *Řekne naštvaně.* Ty by sis klidně tancoval i s myšlenkou že tvůj brácha někde platí za to že ty žiješ ? *Zeptá se ho a nevěřícně pokroutí hlavou. Když se před ní objeví Koukne mu do očí.* Neměla jsem sílu na to se jí podívat do očí a říci jí nějaké lži, když její milovaný se možná ani za její lidský život nevrátí. Nemohla jsem ti to říci, protože by jsi mi to zakázal nebo by jsi chtěl jít se mnou. *Sklopí pohled a pak se mu znovu podívá do očí.* Mohli jste ty problémy ignorovat. Nechtěla jsem, aby jsi něco hledal. *Zavře na chvíli oči a zatlačí tím tak slzy.* Nedovedu Elenu někam kde jí Klaus bude hned hledat, to se neboj... *Pokývne hlavou. Na poslední slova mu neodpoví. Ví že ho zklamala, nechtěla to udělat ale... Obejde Enza a rozejde se znovu ke dveřím.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Oct 22, 2014 8:54 pm

*Koukne na ní,když na něho začne mluvit.*Jop,já tady stojím jen tak a čekám,kdy tudy projde někdo,z koho se napiju,abych měl sílu na tanečky.Jo,máš pravdu,stojím tu jenom tak!*zavrtí hlavou*Někdy bys měla nejdřív přemýšlet,než něco řekneš!*Kdyby stále předním,nebo kousek od něho,dal by jí facku,nebo by jí rovnou odhodil na silnici*A víš co?Odveď odsud tu Elenu,než naděláš větší zlo..A Enza můžeš vzít sebou!*oddálí se od zdi a rozejde se na kraj chodníku.Rozhlédne se,jestli jede nějaké podezřelé auto*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Enzo Wed Oct 22, 2014 8:59 pm

*Nevěřícně poslouchá, co Lexi říká, stoupne si a otočí se na ní. Nemůže pochopit, jak tohle dokáže ze sebe dostat.* Děláš si srandu Lexi?! *Doběhne za ní a chytne jí za ramena,zatřese s ní.* Prober se, ksakru!!! Nikdo z nás by tě umřít nenechal!!! *Zakřičí na ní a neudrží se, jednu jí vlepí a odfrkne si.* Nikam mě odvádět nemusí! *Koukne naštvaně na Damona a rozejde se od domu někam opodál.Musí se uklidnit.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Oct 22, 2014 9:23 pm

*Zastaví kousek od Eleny domu,aby měli kde zaparkovat.Vystoupí z auta a když si všimne,že před Eleny domem je zase Lexi a Damon,usměje se.Koukne na Stefana*Zajímalo by mě,kdy už jim konečně dojde,že je marný pronásledovat mě a snažit se o tebe*zavrtí hlavou a rozejde se k Eleny domu*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Oct 22, 2014 9:25 pm

*Vystoupí z auta a koukne k Eleny domu.Polkne.Zvládal být s Klausem a zabíjet lidi,ale jít pro Elenu a být proti Damonovi a Lexi se mu nechce.Nejradši by zůstal u auta a nikam nechodil.Chvíli tam jen tak stojí,ale nakonec se rozejde za Klausem*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Oct 22, 2014 9:28 pm

*Zadívá se na blížícího se Klause a Stefana.Nadechne se a rozejde se mu naproti.Odmítá tam jen tak stát.Zastaví se před Klausem*Vrátil ses....*přimhouří či*Elenu,ale nedostaneš...Dám ti na výběr.Elena nebo Stefan.Kdo je pro tebe důležitější?*nakloní hlavu do strany*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Wed Oct 22, 2014 9:32 pm

Zastaví se a koukne na Damona,když mu přijde naproti a zastaví se až předním*Opravdu mi dáváš na výběr mezi Stefanem a Elenou?*otočí se na Stefana*on si dělá srandu,že jo?*otočí se a koukne zpět na Damona*víš,já bych tě mohl jedním pohybem zabít.I když se opravdu bavím tím,jak se všichni pokoušíte o to,aby jste dostali Stefana.Byla by vážně škoda,kdybych tě musel zabít...Takže se mi kliď z cesty.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Oct 22, 2014 9:33 pm

*Damonovi už nic neřekne, protože s ní Enzo zatřese. Koukne na Enza.* Ale nemuseli jste.. *Nedořekne ani celou větu a chytne od Enza facku. Otočí k němu zpět obličej a jen se na něj beze slov podívá. Ví že si jí zasloužila. Chce už pak zaklepat na dveře, ale uslyší Klasův hlas. Zamračí se a otočí se. Sleduje Klause a Damona.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Oct 22, 2014 9:35 pm

*Koukne na Damona a zavrtí hlavou,na znamení,aby to nedělal.Když se na něho Klaus otočí,zavrtí hlavou znovu*ne,bohužel..*Za ta léta už pozná,kdy si Damon dělá jen srandu a kdy to všechno myslí vážně*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Gilbert  - Stránka 3 Empty Re: Dům Gilbert

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru