TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

San Francisco

2 posters

Strana 21 z 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 08, 2014 6:04 pm

*Koukne na Rose,když sleze ze střechy a začne si dělat fotky,pousměje se nad tím a koukne zpět na město.Nadechne se,že začne protestovat proti té fotce a uhne,ale než něco z toho stihne udělat,vyfotí je.Vydechne a ani se na tu fotku nepodívá,pousměje se na ní a koukne na ní,jak si lehá na záda*proč mám pocit,že bys tu nejraději zůstala?*zeptá se jí a usměje se na ní*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Nov 08, 2014 6:12 pm

*Sjede na něj očima, když vysloví to, na co myslela a usměje se.* Máš správný pocit.... *Zašeptá a zase se vrátí očima na oblohu.* Nechci si ani představovat, jak to bude vypadat v Mystic Falls... *Dodá a zvedne se z té země. Opře se lokty o zábradlí a zadívá se před sebe na město.* Mám tam z toho strach. *Stáhne obočí a konečně nahlas přizná to, co je hlavní důvod její nechuti vracet se do MF.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 08, 2014 6:19 pm

Co jak bude vypadat v Mystic Falls*koukne na ní.Když se přizná proč tam nechce,vydechne.Vlastně jí úplně chápe,sám by tam nejraději už nešel,ale musí.Musí odjet kvůli Stefanovi*chápu*kývne a koukne se taky před sebe*A chceš tady zůstat?*otočí hlavu a koukne na ní*odjel bych do Mystic Falls a zase se vrátil.Aspoň bych měl důvod,proč se sem vrátit...*pousměje se na ní*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Nov 08, 2014 6:26 pm

*Usměje se,když řekne, že jí chápe a přitiskne se k němu bokem. Pořád sleduje město před nimi.* Že bych tu zůstala sama? *Pousměje se a podívá se na něj s pozvednutým obočím.* To ne, pojedu s tebou. Co kdyby sis to náhodou rozmyslel a nechal mě tu. *Podívá se dolů pod rozhlednu a zase přemýšlí nad seskokem.Zvedne oči a pohladí ho po tváři, když řekne, že by měl důvod se sem vrátit.* Můžeme se sem vrátit společně. Nebo odjet zase někam jinam. *Zašeptá a koukne mu s úsměvem do očí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 08, 2014 6:38 pm

Jop,zůstala bys tady pár hodin sama*kývne*tohle je bezpečné město,až na to,že se tady můžeš ztratit,ale ty se nebojíš se zeptat,takže z toho bych strach taky neměl*pousměje se na ní,když ho pohladí po tváři*Kdybychom spolu odjeli a hned druhý den se vrátily,museli bychom si najít jiný hotel a..já nevím jak tobě,ale mě se tady ten hotel docela líbí...takže.*pokrčí rameny*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Nov 08, 2014 6:53 pm

Počkej... Ty to myslíš vážně? Že bych tu zůstala? *Koukne na něj překvapeně.* Domluvím se s tím chlápkem na recepci... Můžeme si vyměnit telefonní čísla a když se budeme chtít vrátit sem, dal by nám náš pokoj. Určitě by to nějak šlo... *Povzdychne si. Jasně, že by tu zůstala, ale nechce nechat Damona jet samotného a bylo by hloupé, kdyby jeho bratrovi nepopřála k narozeninám.* Bylo by mi po tobě smutno a přece se chystá ta párty. *Usměje se na něj a chytne ho za ruku.* Odjedeme spolu.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 08, 2014 8:49 pm

Jop*kývne*když vidím,jak se ti tam nechce..*pokrčí rameny*zdálo se mi to jako dobrý nápad,že bys tady na mě počkala*pousměje se a vydechne*ale přemlouvat tě nebudu.Je to tvoje rozhodnutí.*polkne.Usměje se a zavrtí hlavou*tohle jsou jenom výmluvy...Přiznej,že se jen bojíš,abych neudělal nějakou blbost*koukne na ní a tiskne jí tu ruku*Já to pochopím.Nebyla by jsi první,kdo se toho bál a bojí..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Nov 08, 2014 8:59 pm

Tak to není, Damone.... *Povzdychne si.* Jediné, čeho se bojím je, že se nevrátíš.... *Koukne mu se smutným úsměvem do očí.Je to tak. Nebojí se, že by provedl šílenost. Naprosto jí vyhovuje jaký je, ale toho, že by se prostě rozmyslel a nechal jí v San Franciscu se bojí. Pohladí ho palcem po hřbetu ruky.Sklopí pohled a podívá se zase pryč, do města a do dálky.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 08, 2014 9:30 pm

Myslíš,že bych se nevrátil??*pozvedne obočí*Odjel jsem z Mystic Falls proto,že jsem chtěl být s tebou někde,kde je klid.Kdyby Stefan neměl narozeniny,tak ani nikam nejedu.Neměl bych žádný důvod,proto,abych tě tu nechával...*usměje se na ní a koukne se zase na město plné světel.Chce si ještě užít ten výhled,protože v Mystic Falls tohle jen tak neuvidí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Nov 08, 2014 9:43 pm

Já nevím... Co kdyby sis to tam rozmyslel. Zbavil by ses mě snadno, kdybys mě tu nechal. *Zasměje se té představě, i když já to moc vtipný nepřijde.* Třeba tam bude nějaká jiná...Lepší. *Pokrčí rameny a obejme ho zezadu kolem pasu.Podívá se na město přes jeho rameno.* Pojedeme popřát tvýmu bráškovi a kdykoliv můžeme zase vypadnout. Nikde nás nic nedrží... Ne? *Zašeptá mu do ucha a natáhne se na špičky, takže mu dá pusu na spánek.Pak si vezme kabát ze zábradlí a obleče se do něj.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 08, 2014 9:55 pm

Promiň,ale kdybych se tě chtěl zbavit,tak bych to udělal už dávno,nemyslíš??*pozvedne obočí a zavrtí hlavou nad jejími dalšími slovy*tak o žádné takové nevím*zadívá se před sebe a chytne jí ty ruce,když ho zezadu obejme*Jop,popřejeme mu a hned zase vypadneme.To zní jako dobrý plán*kývne uznale.Pousměje se,když mu dá pusu a zadívá se na ní,když se začne oblékat*zima??*pozvedne obočí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Nov 08, 2014 10:03 pm

Zatím o ní nevíš... *Pousměje se a přikývne.* Taky si myslím, že je to dobrý nápad... A příště i s krví do zásoby. *Zasměje se. Nerada pije z lidí, ale vlastně jí to s Damonem bavilo.* Je mi trochu chladno. *Koukne na něj a když se obleče do kabátu, zase ho jednou rukou obejme kolem pasu.Položí si hlavu na jeho rameno a přimhouří oči do dálky.* Los Angeles nebo San Diego? *Zvedne k němu hlavu s úsměvem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 08, 2014 10:19 pm

Jop,příště nesmíme zapomenout na krev.Bez toho je to tady hrozný.Takový malí dávky,aby nikdo nic nepoznal...*zavrtí hlavou a přikývne,když řekne,že je jí chladno*tak můžeme jít do auta,jestli je ti hodně chladno*nabídne jí a pousměje se.Zamyslí se krátce nad její nabídkou*LA??*pozvedne obočí*pokud se budu muset rozhodnout mezi těma dvěma,jsem pro San Diego...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Nov 08, 2014 10:22 pm

Máš se napít víc. Ty ťunťo. *Cvrnkne ho lehce do nosu a zasměje se.* Tak chladno mi zas není abychom museli do auta, ale měli bychom vyrazit... *Povzdychne si, když se podívá na mobil. Ukáže mu fotku na tapetě a zakření se.* Nemusíš si vybrat jen z těch dvou... Byl to jen návrh. *Pokrčí zlehka rameny.* Seskočím to. Chceš to vidět? *Koukne na něj pobaveně. Přeleze zábradlí a koukne se dolů.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 08, 2014 10:29 pm

Jsem rád i za kapku*pokrčí rameny a zasměje se,když ho cvrnkne do nosu*fajn,jak chceš*kývne a vydechne,když řekne to,co slyšet nechtěl.Koukne na tu tapetu a polkne nad jejími slovy,že to skočí*Ty to chceš opravdu seskočit??*pozvedne obočí a opře se rukami o to zábradlí,koukne taky dolu*tohle bez zranění neskončí....Přinejmenším si něco zlomíš*koukne na ní*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Nov 08, 2014 10:33 pm

Tak sleduj... *Mrkne na něj. Udělala ze sebe dnes sraba v podzemí, tak se chce vytáhnout. Sundá si kabát, ve kterémmá mobil, kdyby náhodou dopadla na něj a sundá si i boty.Podá to přes zábradlí Damonovi a zase se na něj usměje.* Uvidíme se dole. *Natáhne se k němu a dlouze ho políbí. Začne jí tlouct srdce z té šílenosti, kterou chce provést,ale když už jsou tady naposledy, proč ne. Odrazí se od zábradlí a zavřa oči při seskoku. Sjede po nějaké stříšce po cestě dolů a když bez zranění dopadne na zem, otevře oči.* Já žiju!!!! *Zavolá směrem k Damonovi a prohlídne se. Sama tomu jen těžko dokáže uvěřit.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 08, 2014 10:39 pm

Rose..*řekne jen její jméno,neví co by jí na to řekl.Vezme její kabát a boty,když mu to podá,není zrovna nadšení z toho,co chce udělat,i když by nejspíš sám rád skočil.Opře se o zábradlí a sleduje jí,jak skáče dolů,na chvíli přestane dýchat a čeká,jak to dopadne.Vydechne,když přistane na zemi a zařve,že jí nic není.Usměje se a otočí se.Seběhne schody dolu,protože má její telefon a svůj telefon.On už by to těžko někomu podal,aby to podržel a pak přinesl dolů.Sejde dolů a rozejde se rovnou za ní*Ty jsi blázen*zavrtí s úsměvem hlavou a podá jí její věci,aby se mohla obléct.Když si to vezme,otočí se a odejde ty dveře zavřít,aby to aspoň vypadalo,že je to zamčený.Potom co je zavře se k ní vrátí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Nov 08, 2014 10:43 pm

*Vezme si od něj s úsměvem kabát a přikývne.* Jsem...do tebe. *Sleduje ho, jak zavírá ty dveře a líbne ho krátce na rty.* Tak jdeme tedy... *Povzdychne si a vezme ho pevně za ruku.* Ještě musíme zabalit a než tam dojedeme je ráno. Opravdu si nebudeš chtít alespoň na chvilku schrupnout,než vyjedeme.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 08, 2014 10:48 pm

*Oplatí jí polibek a kývne na to,že jdou.Tiskne jí ruku*Já vím,že musíme zabalit,ale to máme za chvíli.Všechno to budeme stíhat*usměje se*A nope,nechci si lehnout,není to nutný.Zvládnu to odřídit i bez spánku...Jsem upír,spánek pro mě není tak důležitý..*řekne a ruku v ruce s ní dojde ten kousek k autu,kde jí zase pustí a odejde odemknout auto*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Nov 08, 2014 10:57 pm

Stejně dorazíme až kolem poledne do Mystic Falls... *Koukne na něj a podívá se na jejich ruce.Na to, že je upír a spánek není pro něj tak důležitý jen protočí očima a zasměje se.* Jak myslíš. Můžeme se zase vystřídat. *Pokrčí rameny a když odemkne auto, nasedne do něj. Opře se do sedačky a po očku se na něj podívá, počká než nasedne i on a mlčky sleduje ubíhající cestu z okýnka. Bude mít na San Francisco krásné vzpomínky. Když dojedou k hotelu, vyskočí z auta a počká, než Damon zaparkuje, počká na něj před hotelem a přitiskne se k Damonovi, když se k ní vrátí.* Pojedeme výtahem? Prosíííííím... *Usměje se na něj nevinně a koukne mu do očí s prosebným zamrkáním, jaké předvedla jejich první den, když si dyndala náhradní klíčky od jejich pokoje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 08, 2014 11:06 pm

A to vadí??*pozvedne obočí a když nastoupí do auta dřív,než jí stihne otevřít on sám,vydechne.Nastoupí taky do auta a klíčky dá do zapalování*To myslím nebude nutný*zavrtí hlavou a rozjede se k hotelu.Vysadí jí před hotelem a když vystoupí,odjede s autem na parkoviště,kde ho zaparkuje.Vystoupí,zamkne ho a rozejde se za Rose,usměje se na ní,když se k němu přitiskne*Už máš dneska těch schodů dost??*pozvedne pobaveně obočí a nakonec kývne*fajn,tak pojedeme výtahem*řekne a rozejde se s k výtahu.Celou cestu jí jednou rukou tiskne k sobě*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Nov 08, 2014 11:16 pm

*Přidržuje se ho jednou rukou kolem pasu a usměje se na něj.* To ani ne, jen mám na ten výtah fajn vzpomínky. *Zamrká na něj a když dojdou k výtahu, zmáčkne přivolávací tlačítko. Hned do něj nastoupí a zmáčkne tlačítko jejich patra. Opře se o stěnu a zadívá se s úsměvem na Damona.V duchu se modlí, aby se ten výtah porouchal sám od sebe a přivře při tom oči.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 08, 2014 11:22 pm

Aha*přikývne,když přizná,že tam chce kvůli vzpomínkám*A já myslel,že už máš dost těch schodů.Přeci jen jich dneska nebylo málo*usměje se a počká s ní,než přijede výtah.Když přijede,nastoupí s ní do výtahu a koukne na ní s úsměvem,když se na něho podívá a výtah se rozjede.Potom se zadívá na dveře a vydechne.Taky si vzpomíná na to,co se tam stalo,ale taky v tom má vzpomínku na to,jak se tím chlubil Enzovi a vznikla z toho hádka*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Nov 08, 2014 11:31 pm

*Sleduje ho, jak se dívá na dveře a kouše se do rtu. Občas by mu chtěla vidět do hlavy. Když výtah cinkne v jejich patře, podívá se na Damona a odlepí se od stěny. Společně s ním vystoupí z výtahu a dojde ke dveřím pokoje.* Tak....Jsme tu. *Opře se o futra a počká, než Damon odemkne dveře. Potom do pokoje vstoupí a sundá si kabát. Rozhlédne se po stěnách a zase si tišše povzdychne. Začne pomalu balit zbytek jejich věcí do tašek. Přemýšlí, že by se na cestu domů ještě převlékla. Přecejenom šestnáct hodin v těhle šatech nebude moc příjemný. Zkousne si přemýšlivě ret a zadívá se na ty tašky.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 08, 2014 11:36 pm

*Vystoupí v jejich patře a odejde ke dveřím,koukne na rose,když se tam dostane dřív.Usměje se na ní a otevře dveře od jejich pokoje.Vejde hned po ní a zavře za nimi dveře.Sundá si bundu a odloží jí na postel,koukne na ní jak hned začne balit*Chceš pomoct??*nabídne se a pozvedne obočí.I když v duchu doufá,že pomoct chtít nebude protože do balení se mu zrovna moc nechce,ale nechce na ní jen tak koukat a brát jako samozřejmost,že to udělá za něho*Nad čím přemýšlíš?*zeptá se,když si všimne,jak se skousla ret a sleduje tu tašku*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

San Francisco - Stránka 21 Empty Re: San Francisco

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru