TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Grill

+34
Carter Hemmings
Andie Star
Finn Mikaelson
Emmalyn Cohan
Admin
April Young
Tatia Petrova
Katherine Pierce
Luke Parker
Tyler Lockwood
Jessica Bradley
Elijah Mikaelson
Caroline Forbes
Matt Donovan
Elie
Tom Avery
Katie Dellaney
Damon Salvatore
Nela Townson
Rebekah Mikaelson
Jeremy Gilbert
Stefan Salvatore
Elena Gilbert
Bonnie Bennett
Enzo
Mason Lockwood
Klaus Mikaelson
Lexi Branson
Nadia Petrova
Chloe Gerard
Kol Mikaelson
Rose Salvatore
Oliver Green
Hayley Marshall
38 posters

Strana 42 z 43 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Next

Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 09, 2015 10:35 am

Ale ano stárnu, ale asi pomalu.*Pokrčí nevinně rameny.*No, ale v dobrém ses změnila.Další tetování? Slušný.*Usměje se na trochu.*Jo chápu ten spínač.Je to skvělý nápad,An.*Řekne uznale a pokýve hlavou.Potom už ji poslouchá jak mluví o tom těhotenství.*A náhodou neoznámila jsi jí že je těhotná?*Zeptá se a pohled na chvíli přesune k baru na Emmalyn.*My ji zvládneme ochránit a hlavně kdo musí přežít je to dítě.To dítě bude takovej dar pro Klause a on si ho zaslouží.*Nechá si od obsluhy přinést kávu.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 09, 2015 11:24 am

*Usměje se na něj zeširoka poté,co uzná její další tetování a hned mu ukáže ptáky na předloktí.Pak si sáčko znovu shrne a potěšeně se usměje,když jí pochválí za ten spínač.* Měla jsem nejlepší učitele.Kolem Klausova domu je ochranná bublina,terá zabraňuje amatérům sesílat kouzla na dům,takže už se to nebude opakovat.Mimo to když jsem za ním přišla,byl uvězněný znovu nějakým primitivem. *Ušklíbne se a zavrtí hlavou.Přimhouří oči po jeho otázce a pootočí hlavu k baru,když se dívá na nějakou blondýnku na baru.Nevšimla si,že by byl Maddox na blondýnky.Se zdviženým obočím otočí hlavu zpátky na Maddoxe a pokrčí rameny.* Klaus řekl,že čekáte až na to přijde sama.Ještě jsem jí ani neviděla. *Vysvětlí mu a kývne hlavou na to,že jí zvládnou ochránit.Pak se ale hned zamračí a založí si ruce na prsou.* Chceš mi říct,že ta dívka,která čeká jeho dítě,je jen schránka na jeho dítě a je vám jedno co s ní bude? *Ztiší hlas,takže spíš jen hrozivě šeptá.* Maddoxi co ti říká chrana nevinných?Nemůžeš si zahrávat jen tak s lidskými životy.Navíc pochybuji,že pan Mikaelson by byl nadšený,kdyby během těhotenství nebo při porodu zemřela.Nějak se na to netvářil.Každopádně shodli jsme se na tom,že je třeba jí co nejdřív dostat k němu,protože pak bude snažší jí chránit. *Vydechne nakonec a opře lokty o stůl s pronikavým pohledem upřeným na Maddoxe.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 09, 2015 11:57 am

*Mávne rukou nad tím učitelem.*Takže se tam zase určitě zastavil ten primitiv, kterého jsem tam potkal minule.Je dobře že jsi udělala tu ochranou bublinu.*Odtrhne pohled od Emmalyn.*Myslím že by jsme ji to měli říci, protože bych řekl že tamhle právě popíjí a to pro to dítě dobré nebude.*Kývne k baru kde sedí Emmalyn s nějakým klukem.*Mě to tak úplně jedno není, ale je to Klausovo rozhodnutí, když jí nechce tak jí prostě nechce.*Pokrčí rameny.Nemůže se proti Klausovi stavět ať se děje co se děje.*Tak ji tam dostaneme hned.Bude to tak lepší si myslím, když tam bude hned.když tam nebude teď chtít jít tak jí tam přinutíme jít kouzlem prostě.*Pokrčí znovu rameny.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Trevis Malarkey Mon Mar 09, 2015 12:03 pm

V pohodě nemusíš mi to vysvětlovat.Je to tvoje věc Emmalyn.*Zavrtí hlavou a pousměje se.Kopne do sebe dalšího panáka.* Nezkouším se tě tak nabrnknout.Myslíš že bych šel na tebe tak lehce jako na každou?*Pozvedne obočí.Vidí to jak si skousává ret a nad tím se křivě usměje.následně uvidí jak má zásek a začíná se červenat.Je v rozpacích.*Copak?*Pozvedne jakože překvapeně obočí.Ušklíbne se nad její reakcí.* Fajn...*Pořád vidí jak na něho kouká.Uvnitř ho to hřeje a je tím pobaven.*
Trevis Malarkey
Trevis Malarkey

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 09, 2015 12:03 pm

*Znovu se otočí k Emmalyn,když na ní upozorní a kývne k němu.Takže proto tu blondýnku tak pozoroval.Přimhouří oči.* Je moc hezká... *Špitne spíš pro sebe než pro Maddoxe a povzdychne si.* Přijde mi to vůči ní hrozně sprosté,ale jak myslíš,Maddoxi.Každopádně za ní nemůžeme jen tak přijít a říct jí : Ahoj,já jsem Ana,tohle je Maddox,teď musíš okamžitě za Klausem.Rozuměno?! Ale pošleme jí vnuknutí. *Mrkne na Maddoxe a zadívá se na Emmu soustředěně.Přimhouří oči a pošle jí do mozku vnuknutí,aby se okamžitě vydala za Klausem.Když Emma sahá po bundě,otočí se na Maddoxe s vítězným úsměvem.* Ráda bych tě upozornila,že jakmile jí bude ubližováno a zacházeno s ní,jako s nějakým kusem hadru,udělám všechno proto,abych jí zachránila.
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 09, 2015 12:08 pm

Já nevím,každopádně to zkoušíš víš,že na mě to neplatí. *Zasměje se a zavrtí hlavou.Vydýchává ten pohled na jeho tělo,když si všimne,že se na ní někdo pořád kouká.Je na to docela zvyklá díky tomu,jaké má tetování,ale stejně znervózní.V ten samý moment dostane nutkavou potřebu jít za Klausem.Nejdřív si myslí,že to překoná,ale nohy jako by jí samy ovládaly.* Ummm...Trevisi musím teď někam odejít,ale ozvu se ti hned jak to bude možné..Omlouvám se,já... Musím.Pa *Pohladí ho po rameni,hodí na sebe bundu a rozejde se rychlejším krokem ke Klausovi.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 09, 2015 12:11 pm

No nic pro mě.*Mávne rukou a pokrčí rameny.Emmalyn není škaredá, ale jemu se nelíbí.*Dobře máš pravdu, bylo by to asi blbé.Udělej ji to vnuknutí.To bude nejlepší řešení.*Přikývne souhlasně a sleduje Anu jak čaruje.*Taky by se mi to nelíbilo, ale Anastasie Klausovi se nesmíš postavit.Vážně to nedělej.*Koukne na ni se starostí v očích.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Trevis Malarkey Mon Mar 09, 2015 12:13 pm

Jo vím to moc dobře.*Přikývne o něco smutněji.Nakrčí čelo, když se s ním najednou Emm loučí.Neví co to do ní vjelo asi to prostě už přehnal.*V pohodě Emmalyn.Zatím se měj hezky.Někdy se zase uvidíme.*Vzdychne, když opustí Grill.Otočí se na barmanku a začne jí nabalovat.*
Trevis Malarkey
Trevis Malarkey

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 09, 2015 12:18 pm

*Sice vidí jeho starost v očích,ale přesto zavrtí odmítavě hlavou.* Maddoxi... Můj úkol je,chránit nevinné.A je mi úplně jedno,proti komu bych se měla stavět. *Otočí se na Emmalyn,když vychází z Grillu.* Nedovolím,aby jí bylo ubližováno. *Přimhouří oči a pak zase napětí v obličeji povolí a opře se do sedadla.* Nemusíš se o mě bát,Maddoxi.Nebo o to,že by jsi byl s Niklausem za zle.Nikdy bych nepodrazila tebe ani nikoho,kdo by si to nezasloužil.
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 09, 2015 12:49 pm

Anastasie, proti Klausovi se postavit nemůžeš.Věř mi.*Musel by proti Aně pak bojovat, kdyby se otočila proti Klausovi a to opravdu nechce.Koukne po Emmalyn jak opouští bar.*Taky nechci, aby ji bylo ubližováno, ale.. No to je jedno. *Mávne nad tím rukou.*No bojím se o tebe protože vážně by nebylo dobré se stavět jemu.Taky nechci, aby my jsme se my dva postavili proti sobě.
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 09, 2015 12:56 pm

Ach...Maddoxi.Jak ti mám říct,že když budu chtít,postavím se komukoliv? *Zvedne mírně jedno obočí a tázavě nakloní hlavu k rameni po jeho dalších slovech.* Ne,ne počkej... Co ale?Jaké ale? *Zastaví ho,když nedokončí větu a mávne nad tím rukou.Zapře se lokty o stůl a sleduje ho.Skrývá sympatie k němu už dlouho,bojí se,co by na to někdo jako je Maddox řekl.Ví,že on by nepochopil,kdyby mu řekla,co viděla u Emmy v hlavě.* Mm...My dva proti sobě by mohl být dobrý duel.Ale obávám se,že by skončil mojí smrtí a to se mi moc nelíbí. *Usměje se nakonec mírně,aby odlehčila situaci.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 09, 2015 1:00 pm

Anasatasie jemu se vážně, ale nemůžeš postavit.*Zavrtí hlavou.* Nic žádný, ale zapomeň na to prostě.*Odmlčí se na chvíli a sleduje ji jen.*No ani mě se to nelíbí takže nikdy takový "duel" nebude.*Zavrtí nesouhlasně hlavou.*Měla by ses od Klause už držet dál.*Dodá ještě.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 09, 2015 1:17 pm

*Povzdychne si a prohrábne si vlasy s tím,že sebou hodí o opěradlo židle.Našpulí uraženě pusu a chvilku Maddoxovi neodpovídá.Nebude mu pořád dokola říkat,že je jí jedno,komu se postaví.Zamračí se a s nádechem si strčí pramen vlasů za ucho,přičemž se znovu opře lokty o stůl.* Chtěla bych vědět,co bylo to "ale". *Přimhouří oči a zadívá se na něj.* Dělala jsem si legraci s tím duelem,Madde,nikdy bych proti tobě nešla. *Zavrtí hlavou a začne si hrát s prstýnkem na ruce.* Ppočkej...Cože? *Zakoktá a vykulí na něj oči.*  To doufám nemyslíš vážně.Maddoxi beze mě tu dívku s dítetěm nemáš šanci ochránit. *Zasyčí potichu a stáhne obočí.* Minimálně po dobu těhotenství budu jí i dítěti nablízku.Pak se klidně zase odstěhuju,abych vám náhodou nehatila plány. *Přimhouří jedno oko a znovu se s pronikavým pohledem upřeným na Maddoxe opře.Vezme do ruky skleničku s vodou a hraje si ve sklence na vlnobití.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 09, 2015 1:27 pm

*Povzdychne si.*Ale když Klaus prostě jí nebude chtít chránit a tak podobně tak to tak bude.*Pokrčí rameny a pohled zaboří na chvíli do stolu.*Já vím že dělala, ale raději jsem ti řekl to co jsem ti řekl, kdyby jsi to náhodou někdy vzala vážně.*Mrkne na ni.* Tu dívku a dítě o ty se spolu postaráme, ale o Klause samotného se zajímat už nemusíš.*Upřesní to jak to myslel.*Nemusíš se nikam stěhovat.Nikdo to po tobě nechce ani teď a ani pak nebude chtít.Budu rád, když tu zůstaneš.*Koukne na ni a uvidí to vlnobití.Pousměje se a pouhým pohledem ji vodu zastaví tak že se už ani malinko nepomele.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 09, 2015 1:34 pm

Já jí ochráním!! *Sykne a zamračí se nad tím.Neměla u Klause pocit,že by mu byla Emma lhostejná.A na to má lépe vyvinuté schopnosti spíš ona než Maddox.Vlastně v tomhle byla vždycky jedna z nejlepších.* Pan Mikaelson jí nenechá ubližovat a nenechá jí trápit.Byl by radši zabil to dítě původně,než aby byla Emma vystavena riziku úmrtí.To mi řekl u sebe doma. *Kývne na to,že se nebude starat o Klause a pokrčí rameny.* Budeš rád? *Vykulí na něj oči a pootevře rty.Pak oči vrátí zpátky na skleničku,kde jí zastavil to vlnobití.Blýskne jí v očích a zeširoka se usměje.* Vážně? *Zvedne jedno obočí,teď už rošťácky a několik kapek vody mu stříkne do obličeje,načež se zakření.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 09, 2015 4:20 pm

Já ji ochráním s tebou pokud to bude vyžadovat situace.*Koukne na Anu a na chvíli se odmlčí.*To dítě je dar já mu to říkal.Není už mu to jedno.To dítě může spojit zase jeho rodinu nazpět.Musí se narodit za každou cenu.*Vysvětlí ji a koukne na ni.*Jo budu rád.*Diví se že je z toho tak Ana překvapena.*Všechno co říkám myslím vážně.*Zasměje se a zároveň i zašklebí, jak mu cákne pár kapek do obličeje.Otře si obličej rukou.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 09, 2015 4:32 pm

Maddoxi,jemu ale není ukradený osud té dívky .... *Znovu trochu zvážní,ale hned se usměje.Na Maddoxe se nikdy nevydrží zlobit.Zavrtí hlavou nad jeho smíchem a taky se zeširoka zasměje.* Myslela jsem to,jak jsi na mě použil schopnosti.... Víš,že jsem schopná. *Usměje se zákeřně a zvedne obočí.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 09, 2015 4:37 pm

Když není tak není.Tak se prostě nějak zachrání i ta holka.*Pokrčí rameny.Klausovo rozhodnutí bude prostě respektovat.*To vím, ale víš že i já jsem schopnej..*Usměje se na ni pobaveně.Ana mu docela chyběla.Je rád že je zase zpět.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 09, 2015 4:44 pm

Maddoxi,mně půjde hlavně o tu dívku.Takže ty se budeš soustředit na dítě a já na Emmu.Společně to zvládneme.Věřím tomu,že to bude v pořádku. *Natáhne k němu ruku a krátce sevře jeho dlaň.Usměje se na něj povzbudivě a ruku znovu stáhne k sobě.* Tady jsou ty moje poznámky. *Podá mu fialové desky,kam vložila popsané papíry s poznámkami o těhotenství a různými kouzly a lektvary.Vždycky byla svědomitá.Zasměje se pak od srdce nad tím jeho pobavením.* Chceš snad souboj? *Zvedne pobaveně obočí a zamrká na něj.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 09, 2015 5:38 pm

Dobře, jsme domluveni. Takhle si to rozdělíme a zvládneme to.*Přikývne souhlasně.Koukne na její ruku, kterou se ho dotýká.Zvedne k ní hned zase pohled.*Kouknu se na ně.*Kývne a vezme si od ní ty desky s papíry.*Souboj? Vážně?*Zeptá se pobaveně a pozvedne obočí na Anu.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 09, 2015 5:42 pm

Ano,vážně... *Kývne na něj se smíchem a založí si ruce na prsou.Odstřelí mu pohledem horní knoflík z košile a zvedne vyzývavě obočí.Možná,že takhle mezi lidmi,kdy nemůže jen tak levitovat nábytek a podobně to bude mnohem větší sranda.* Právě začíná pořádná zábava,Madde.... *Mrkne na něj rozverně a vyplázne pobaveně špičku jazyka mezi zuby.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 09, 2015 7:05 pm

*Pozvedne obočí ještě více než před tím.Koukne na svoji košili, když mu z ní odletí knoflík.Pohoršeně koukne na Anastasii. Kouzlem Aně rozcuchá vlasy a zasměje se na ni.*Jsme na ni připravený,Ano.*Usměje se.Jak na něj vyplázne jazyk tak přimhouří lehce oči a sleduje ji.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 09, 2015 7:20 pm

*Zasměje se a zatřese hlavou,když jí rozcuchá vlasy.Ledabyle se opře loktem o stůl a s pohledem upřeným na Maddoxe mu odstřelí další knoflík z košile.Vesele se zazubí a pohodí obočím laškovně.Tahle zábava se jí moc líbí.Navíc jí neskutečně baví to,jak se baví Maddox.Přinutí pak vodu ze skleničky přeletět nad Maddoxovu hlavu a tam se spustit,takže na něj dopadne.* A co teď,Madde? *Zeptá se ho s provokativním úsměvem.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Maddox Tue Mar 10, 2015 1:53 am

*Koukne na další letící knoflík od košile a pohoršeně zavrtí hlavou.Potom co mu na hlavu nateče voda tak se naoko schválně zamračí, ale hned mu zacukají pobaveně koutky.Projede si rukou vlasy.Chce ji už odpovědět, ale v tom mu začne zvonit mobil.Zjistí že je to Klaus a tak přijme hovor.Na Anu se koukne omluvně.* Klausi.Děje se něco?*Zeptá se hned, ale nikdo mu neodpovídá a on slyší jeho slova ohledně Emmalyn a ubližování.Musí tam s ním někdo být.Ihned hovor ukončí.Mobil hodí do kapsy a zvedne se od stolu.Na stůl pohodí peníze.*Musím nutně za Klausem něco se u něj děje.Někdo ubližuje asi Emmalyn. *Oznámí ji hned.*Možná by jsi mohla jít se mnou.*Dodá ještě.Čeká jestli s ním Ana půjde, ale nemůže čekat zase dlouho.Netrpělivě na ni kouká a má chuť ji vzít za ruku a prostě ji táhnout za sebou.Nakonec to i udělá.Vezme ji za ruku a prostě ji vytáhne z baru ven a rychlým krokem se rozejde k domu Klause.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Anastasia Clark Tue Mar 10, 2015 4:37 am

*Usměje se chápavě na Maddoxe,když přijme hovor pd Klause a sleduje ho.Jeho výraz se ji ale ani trochu nelíbí.Hned si upraví sako,když jí řekne,že někdo ubližuje Emmalyn.Když si uvědomí,že to ona jí za ním poslala,silně polkne.Nevěřícně na něj kouká a když jí vezme za ruku a táhne rychle z Grillu,tím spíš má pocit,že se jí to jen zdá.V tom začne i jí zvonit mobil.* Poplašné tlačítko u Klause..... Musíme rychleji. *Chytne Maddoxe i druhou rukou a kouzlem je přenese až na práh Klausova domu,kde okamžitě rozrazí dveře.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 42 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 42 z 43 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru