TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Mystic Falls

+9
Vicki Donovan
Tyler Lockwood
Bonnie Bennett
Mason Lockwood
Rose Salvatore
Oliver Green
Elena Gilbert
Enzo
Admin
13 posters

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Admin Tue Aug 05, 2014 12:59 am

Okolí Mystic Falls
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Mon Aug 11, 2014 2:48 pm

*Po bloumání městem narazil na plakát zvoucí na párty u vodopádů, rozhodl se tedy se opít zadarmo a vyrazil tam. Když dorazil, rozhlížel se po všech možných lidech, moc jich tu zatím nebylo, dal si pivo v kelímku a sednul si na jednu z provizorních laviček. Pozoroval -náctileté a chechtal se pokusům o balení holek nějakých kluků. Po dlouhé době se bavil, líbilo se mu zurčení vodopádů a tak se s nikým nebavil.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Aug 11, 2014 3:10 pm

*Síce sľúbila Car nákupy ale nemala na to.Dnes sa ešte tak fajn ako hovorila necíti.Nakoniec ale vyrazí k vodopádom a s miernym úsmevom zdraví ľudí ktorých pozná.Vezme si kelímok s nejakou kofolou.Dnes nemá v pláne sa opiť.Obzerá sa okolo seba a sem tam si odpije.Dúfa že tu bude aj Stefan.Nakoniec ju nohy zavedú tam kde má predsa len väčší kľud a to dalej od ostatných aspon na kúsok k vode.Chvíľku sledovala vodu no potom sa otočí a vydá sa naspäť.Cestou sa pousmeje na Enza sediaceho na lavičke a prejde len kúsok dalej od neho a obzerá sa.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Mon Aug 11, 2014 3:21 pm

*Přestal vnímat okolí, vyruší ho až pohledná brunetka, která se na něj usměje a postaví se kus od něj. Opětuje jí úsměv a zakloní trochu hlavu aby na ní viděl.* Taky hledáš klid? *Pronese hlubokým, klidným hlasem a pousměje se. Neměl sice v plánu se s nikým moc vybavovat, ale tahle holka vypadá neškodně.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Aug 11, 2014 3:28 pm

*Obzerá sa či neuvidí Caroline,Bonnie alebo Stefana.Vzdá to a napokom ju aj ten muž oslovil tak sa otočí k nemu.*Tak celkom.Dnes nemám chuť na zábavu.*Pozrie do svojho kelímku a potom na toho muža.*Ako vidím ani tebe sa zabávať nechce..*Pousmrje sa a pristúpi bližšie.*Som Elena..*Vystrie k nemu ruku a jemne sa pousmeje.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Mon Aug 11, 2014 3:37 pm

*Usměje se na ní a vstane.* Jsem Lorenzo. *Podá jí ruku a lehce stiskne.* Ale všichni mi říkají Enzo. *Mrkne na ní a rozhlédne se.* Ne, mám radši klid a vodu. Tak jsem to zapíchnul tady. *Zakření se.* Je docela divný jít na párty, když se ani jeden z nás nemá náladu bavit, co? *Zasměje se a zase si sedne na lavičku.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Aug 11, 2014 3:46 pm

*S úsmevom mu potrasie rukou a prikývne.*Teší ma.*Pustí jeho ruku a nechá ju padnúť voľne k telu.*Ahá tak..ôja som sa tu zatiaľ prešla ale nič nové.*Usmeje sa a prikivne.:Je to divné..*Musí sa zasmiať a obzrie sa.*Ani moji kamaráti neprišli..*Pokrúti hlavou a Enza si prezrie.*Mimochodom si nový v MF?Ešte som ťa tu nevidela.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Mon Aug 11, 2014 4:39 pm

Taky mě těší, kamarádi určitě dorazí, však to teprve začalo. *Mrkne na ní vesele.* Ano, přistěhoval jsem se nedávno, ty jsi odtud? Zaujalo mě povídání o MF. *Usměje se a napije se piva.* Mám docela hlad, nedáš si nějaké maso? *Vstane z lavičky a otočí se směrem k srdci párty, kde se griluje maso.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 4:43 pm

*Její tvář dostane mírný karmínový nádech, když řekne, že občas myslí i na ni. Aby to zakryla, jen protočila oči a pousmála se.* Maso. *Zopakovala po něm se smíchem a koukala, jak jim ubíhá cesta. Netrvalo to dlouho a dojeli na místo. Poznala to podle většího počtu lidí a podívala se na Olivera.* Mám pocit, že jsme tady. *Řekla s podtónem a zakručelo jí v břiše.* Nesmíme se moc opít, jinak se nedostaneme domů a mám zase takový divný pocit, že záchytku pro agresivní vlky ještě nezaložili. *V duchu si připomněla své chování, když je opilá a zapřísáhla se, že bude pít jen málo.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 11, 2014 5:17 pm

*Když dojedou na místo,zaparkuje svůj Jeep a podívá se na Gill.* No jo, jsme v cíli. *Uchechtne se a odpoutá se.* Slyším kručení v břiše, hurá na maso!!! *Poslední slova zahuláká a vyskočí z auta. Rozhlédne se, vypadá to tady moc pěkně. Hned dojde pro dva kelímky s pivem. Jeden podá Gillian.* Pivo ještě níkomu neublížilo. A teď si pojď vybrat nějakou flákotu. Už se mi sbíhají sliny. *Pohladí si břicho a mlsně zamlaská.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Aug 11, 2014 7:08 pm

To dúfam.Ale budem ti veriť..*Usmeje sa a prikývne.Napije sa z kelímku a obzrie sa.Potom sa pozrie na Enza a prikývne.*Áno som odtiaľto a rozprávanie o MF?*Nadvihne obočie.Potom sa obzrie tam kde Enzo a usmeje sa.*No mäso by išlo..*Otočí sa a pomaly tam vykročí.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Mon Aug 11, 2014 7:48 pm

*Následuje jí k masu, už má na něj pořádnou chuť, usměje se na Elenu a zařadí se po jejím boku.* No jasně, nevíš, co se povídá? Nejtajemnější a nejklidnější město. Chtěl jsem si užít venkova. *Zasměje se a rozhlédne se po lidech.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Aug 11, 2014 7:59 pm

*S úsmevom kráča k mäsu.Trochu spomalý a zamyslí sa.*Najkľudnejšie to súhlasím ale najtajomnejšie?Tak to zrejme nie..*Pokrúti hlavou.*Áno je tu nádherne...*Uškrnie sa a ide dalej.Ked dojdu na miesto pozrie sa na to čo všetko tu je.*Tak čo si dáš?*Otočí sa na neho a usmeje sa.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 8:43 pm

*Zasmála se mu.* (Šašek) *Vzala si od Olivera pivo a pomalým krokem šla směrem, kde urostlý chlap v bílé zástěře obracel maso.* Mám hlad jako vlk! *Vyprskla smíchy, i když to možná tak vtipné nebylo, ale vodka a jedno pivo před tím již vykonaly trochu své práce. Cestou prošla kolem Enza a náhle jí do nosu udeřil ten smrad z upírů. Jen se na Enza mírně usmála, aby nepostřehl její náhlé zaražení, a obrátila oči k Oliverovi.* To není možné. *Povzdychla.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 11, 2014 8:58 pm

*Následoval Gill k chlápkovi s masem,stoupl si vedle ní a když přirovnala svůj hlad k vlčímu a viděl, jak vyprskla smíchy, kousl se do rtu, aby se nezačal řehtat nahlas.* Ty jsi ale ''zvíře''. *Uchechtnul se a v tu ránu ho praštil přes nos další upíří závan, ve stejnou chvíli jako Gilllian se podíval na Enza a zpátky na Gill.* To se mi snad zdá. *Protočil oči a ukázal tomu ''opékači'' že chtějí s Gill dvě největší flákoty jaké tam najde.* Nacpeme se k prasknutí. *Mrknul na Gill a mnul si ruce, cítil, jak se mu v puse sbíhají sliny a žaludek mu začal neúprosně volat o kousek masa.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Mon Aug 11, 2014 9:01 pm

*Snaha bavit se s dívkami u něj vždy velké úspěchy nevyvolávala, byl prostě samotář, usmál se na Elenu a když došli k masu, vybral si obrovský steak a dvě klobásy k tomu.* Co si dáš ty? *Pousmál se na Elenu a pak si všimnul Gillian a Olivera, kteří se nějak ošklíbali, neměl náladu tak jen zlostně přimhouřil oči a sledoval je.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Aug 11, 2014 9:10 pm

*Usmeje sa aprezrie si čo si vybral a zasmeje sa.*Ty toho zješ..*Uškrnie sa a pozrie čo tam majú.*Ja si dám klobásu.*Vezme si kúsok klobási a dva chleby.Nechápavo pozrie na tých dvoch čo pozerali na Enza a nadvihne obočie.*Deje sa niečo?*Nechápavo sa spýta a pousmeje sa.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 9:14 pm

*Posmutněle se na Olivera podívala a jen si usrkla z piva. Obličej se jí ale rozzářil, když dostala na papírový tácek maso větší než  její hlava. S jiskrami v očích ho podala Oliverovi a sama si vzala druhý tácek - maso na něm bylo skoro stejně velké. Položila si opodál kelímek s pivem na zem, dřepla si, vzala bezostyšně flákotu do ruky a zakousla se. Polkla velké sousto a ne jejím obličeji se roztáhl spokojený výraz.* Víš, že vypadáme jako turisti, kteří se přišli jenom nažrat? *Vzhlédla k Oliverovi.* Ale vůbec mi to ale nevadí. *Usmála se a zakousla se znovu.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 11, 2014 9:43 pm

*Zachechtá se Gillianinu stolování a sedne si hned vedle ní a po jejím způsobu se zakousne do masa.* Ty bláho, je to božský. *Zahuhlá s plnou pusou.* No a co? Já rád budu vypadat jako turista, co se přijel nažrat, když mám takovou flákotu masa jen pro sebe. *Uchechtne se když spolkne kus masa a zakousne se znova. Zazubí se na Gillian.* Aspoň nějaký potěšení dneska v Mystic Falls. *Zakření se a koukne na Elenu a Enza. Zajímalo by ho, jestli ona ví, že si povídá se smradlavým upírem, s blýsknutím v očích se podívá na Gill.´* Per to tam, je to zadarmo, můžeme si nabrat kolik chceme. *Zachechtá se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Mon Aug 11, 2014 9:45 pm

*Usměje se na Elenu.* Všechno v pohodě. *Otočí líně hlavu k Gillian a Oliverovi a nad jejich počínání protočí oči. Pak se otočí zpátky k Eleně.* Dobrou chuť. *Usměje se a zakousne se do klobásy.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Aug 11, 2014 9:52 pm

Jasné..*Usmeje sa a prikývne.Ešte sa pozrie na tých dvoch a pousmeje sa.Vezme si nožík a usmeje sa.*Aj tebe..*Prikývne a usmeje sa.Snaží sa prekrojiť klobásu ale márne a nožík sa šmykne a poreže sa na dlani.Sykne a trochu sa zamračí nod bolesti.*Au..som ja ale nešikovná.*Uškrnie sa a z rany jej začne kvapkať krv na zem.Obzrie sa po nejakom kapesníku alebo tak.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 10:02 pm

*Nakonec se opřela i s masem o blízký strom a zachytila Enzův pohled. Když protočil oči, její pohled zjihl a chvilku se na něj koukala; s odporem. Potom se obrátila zpět na Olivera.* Kolik chceme? Co takhle roztrhat jednu pijavici, která se na mě mračí? *Mluví s plnou pusu, takže jí není moc rozumět, ale hlavní smysl v tom slyšet je.* To maso je úžasný. *Sebrala z trávy svůj kelímek s pivem a usrkla, poté podala kelímek Oliverovi, jestli se chce taky napít, jelikož jeho pivo už bylo na lepších místech. Poočku sledovala Elenu a Enza, protože na ně měla docela dobrý výhled a docela se chmuřila. Z myšlenek jí vyrušil až neznámý hlas. Koukla vedle sebe a kousek od ní stál nějaký kluk.* Nechceš si zatancovat, krásko? *Řekl a zněl už mírně přiopile. Docela se jí líbil, ale jen pohlédla na Olivera.* No... já... ale přoč ne, jestli ti to tedy nevadí, Ollie. *Hodila pohled na Enza, ale i hned se odvrátila zpět na Olivera.* Pohlídáš mi zatím jídlo?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Mon Aug 11, 2014 10:04 pm

*Pousměje se na Elenu, ve chvíli, kdy se řízne se mu ale zjančí všechny smysly a kolem očí mu proběhne žilkování. Otočí obličej a snaží se to rozdýchat, sáhne rychle na stůl pro ubrousek a podá ho Eleně.* Na, promiň. Omluv mě. *Omluví se jí, odloží maso na tácku a vytratí se z dohledu. Pak se u.r. přemístí na mýtinku a snaží se ovládat chuť na krev.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 11, 2014 10:09 pm

*Usmívá se spokojeně na Gillian a po očku sleduje toho upíra. Když slyší Gillianin návrh, jen se potutelně usměje.* Počkej si na úplněk. *Tajemně se ušklíbne a pak se vrhne po jejím kelímku s pivem a zhluboka se napije. Překvapeně se podívá na jejího nápadníka a trochu se zakucká pivem, které měl v ústech.* Pro mě za mě. *Pokrčí rameny a podívá se na toho týpka.* Ale bacha, vole. Sleduju každej tvůj pohyb. *Dodá drsným tónem a mrkne na Gill.* Jooo neboj všechno pohlídám. *Nahne se pro její talířek s masem a ukousne si. Vesele se zazubí a pak si všimne jak se jejich ''kamarád'' vytratí. Spokojeně se opře o kmen, o který se opírala Gill.* Tady mě pak najdeš.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Aug 11, 2014 10:11 pm

*Snažila sa nájsť kapesník alebo tak nejak.No márne.Prezrela si Enza či mu nič nie je ale vyzeral čudne.*Ďakujem..jasné.Pohľad na krv nie je ľahký.*Zasmeje sa a obzrie sa.Priloží si kapesník na ranu a zamyslí sa.Pomaly začne dojedať klobásu.Obzrie sa ale nikoho nevidí.Zaujíma ju kam zmizol Enzo a snaží sa ho v dave ľudí nájsť.Dojde si pre kelímok s pivom a dá sa do reči so spolužiačkou zo školy.S úsmevom sa vrári tam kde bola a napije sa.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Okolí Mystic Falls  Empty Re: Okolí Mystic Falls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru