TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Grill

+34
Carter Hemmings
Andie Star
Finn Mikaelson
Emmalyn Cohan
Admin
April Young
Tatia Petrova
Katherine Pierce
Luke Parker
Tyler Lockwood
Jessica Bradley
Elijah Mikaelson
Caroline Forbes
Matt Donovan
Elie
Tom Avery
Katie Dellaney
Damon Salvatore
Nela Townson
Rebekah Mikaelson
Jeremy Gilbert
Stefan Salvatore
Elena Gilbert
Bonnie Bennett
Enzo
Mason Lockwood
Klaus Mikaelson
Lexi Branson
Nadia Petrova
Chloe Gerard
Kol Mikaelson
Rose Salvatore
Oliver Green
Hayley Marshall
38 posters

Strana 21 z 43 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 43  Next

Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Enzo Sun Dec 21, 2014 10:30 pm

Příšerný... Počkej, ta ti dá. *Uchechtne se a protočí oči.* Náhodou.... *Pohladí si milouše po čumáku a objedná jim další rundu.* Vedle hrocha je zvyklá spát. Už nějakej pátek sdílíme společnou postel, kámo. *Zasměje se a pozvedne obočí.* To já jí taky myšlenky nečtu a nechci se jí ptát, páč by jí to přišlo divný a mě teď sere, jak jsem na ní ráno řval a byl hnusnej, když mi dala tohle. *Mávne rukou k těm dárkům.* Ty vole, moje maso!!!!! *Rozeběhne se k nějakýmu týpkovi, co si krade steak z jeho steakového dortu a odežene ho od toho masa.Pak se vrátí k Damonovi pro jistotu i s tím ''dortem'' a koukne na něj, když řekne, že se mu musí s něčím pochlubit.Vezme do ruky jeho nový telefon a zazubí se.* Chlubíš se mi s tou kočkou na tapetě, nebo mobilem??? *Zvedne se smíchem obočí a prohlídne si ten mobil.* Je parádní.... Se divím, že sis ho sehnal tak rychle. *Zakření se pobaveně.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Dec 21, 2014 10:35 pm

Spoléháš na správnou osobu. Damon rozhodně není pro svatbu a už vůbec ne pro dvojitou. *Zasměje se a koukne na ní.* Řekla bych, že budete první. Klidně vsadím celý šatník. *Rozesměje se.Ví, že tohle by vyhrála.* Mmmm tequilla zní skvěle. *Mávne na holky, aby před ně postavily láhev tequilly a poručí si i sůl s citrony.Kdyby náhodou.Mrkne na Lexi a nalije jim panáky tequilly.* Takže na čertoviny! *Zvedne panáka tequilly a ťukne si s ní.Zaslechne, co říká Dam o tričku s hrochem a se smíchem zavrtí hlavou.* Ten syčák. *Zašeptá a koukne na Lexi.* Už jsi někdy tancovala na baru v podprsence? *Zvedne obočí a kopne do sebe panáka.Seskočí z barovky a chytne si lem mikiny, pod kterou nic nemá.Ďábelsky na Lexi mrkne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Dec 21, 2014 10:47 pm

Jako Rose?*Pozvedne obočí*Myslíš,že mě přes tu hudbu slyšela?*Vydechne a usměje se nad Lexi*Jop,sorry já zapomněl.Pokaždé říkáš něco jiného tak jsem tohle vymazal*zavrtí hlavou*No,ale když se jí nezeptáš,tak se nedozvíš odpověď....A ty to evidentně vědět chceš,když se mě na to ptáš,nebo nechceš?*Pozvedne obočí.Zasměje se nad tím,jak běží pro to svoje maso*Samozřejmě tím mobilem.Proč bych ti ukazoval jen tak Rose*zavrtí hlavou a pokrčí rameny*Byli jsme s Rose v obchodě,tak jsme rovnou zašli pro mobil,aby mi mohl kdokoliv psát a volat.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Dec 21, 2014 10:50 pm

Však si tě chce vzít tak pro svatbu normální asi bude ne ? *Pozvedne obočí a usměje se.* Ty nemáš ráda svůj šatník ? *Rozesměje se.* Taky bych řekla. *Přikývne souhlasně.* Na čertoviny... *Zachechtá se otočí do sebe panáka tequily a za tím pošle citron. Slyšela co řekl Damon. Zasmála se nad slovy Rose.* Jo tancovala, ale to už je moooc mooc dlouho.. *Usměje se na ni, když vidí že si chytla lem mikiny tak se na ní podívá.* Ty chceš tak tancovat tady.... **Koukne po baru, kde to bylo už docela rozjetý a každej druhej byl na močky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Enzo Sun Dec 21, 2014 10:55 pm

Nevím, jestli tě slyšela, ale jestli jo, tak ti dá. *Zasměje se.* Já říkám pokaždý něco jinýho? Ale prosímtě... *Zavrtí hlavou taky a pokrčí rameny.* Já se tě ptám, jestli něco víš, ale ptát se jí nebudu, páč je to blbý. Možná až budu mít v žíle. *Zachechtá se a ohrne ret.* Přece aby ses chlubil. *Znovu se uchechtne a otočí do sebe dalšího panáka.* Ještě, že tu Rose máš, páč kdo ví, kdy by ses sám vydal do obchodu aby sis koupil novej mobil. *Vezme si maso z ''dortu'' a zakousne se do něj.* Mmmmmm to je lahoda. *Zamlaská a utře si hubu do ubrousku.* Chceš kouda? *Nabídne Damonovi.* To je tak dobrý. *Olízne se a pohladí si spokojeně pupek.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Dec 21, 2014 11:04 pm

Miluju svůj šatník.A kdybych si nebyla jistá, že budete první, nesázím ho. *Zasměje se a mrkne na ní.* Špatnej čas, nejsem na to dost rozjetá. *Prohlásí se smíchem a podrbe se ve vlasech.Koukne stejně jako Lexi po lidech, kteří jsou povětšině kantáre a zvedne ukazováček.* Sleduj.... Pat, dones všechny sklenky na panáky, co máš. *Zaúkoluje kolegyni a když je přistaví, rozestaví ty panáky do řady tak, aby měly s Lexi každá stejně. Do každého nalije tequillu a dokonce musí načít druhou lahev.Nakrájí společně s Patricií citrony a ka každému panáku dá srpek citronu posypaný solí.Mrkne na Lexi a nechá si k tomu zahrát od kluků z 30STM Do or Die, ale v remixu s DJem (k poslechu -> ) *Odpočítá si s Lexi začátek a jakmile se rozjede song.Pustí se do panákování a před každým panákem olízne sůl a se zašklebením zakape panáka citronem.Po asi čtvrtém začne poskakovat do songu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Dec 21, 2014 11:20 pm

Uvidíme,ale myslím si,že kdyby mě slyšela,už by byla tady*Usměje se*Fajn,tvoje volba.Já tě nutit nebudu,abys šel hned* vydechne*Čím??Že mám hezčí holku jak ty??*Pozvedne obočí a hned se usměje,aby to Enzo nebral moc vážně*Někdy bych se určitě přemluvil k tomu,abych si ho šel koupit..*Usměje se*Nope,děkuju,ale nechci.Můžeš si to nechat pro sebe,aspoň toho budeš mít víc..*Pokrčí rameny*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Dec 21, 2014 11:29 pm

No tak to nevím jestli to bude o šatník tak ti říkám že první nebudeme... *Zasměje se.* No chtělo by to něco na rozjezd... *Zasměje se.* Sleduju... *Zasměje se, když řekne všechny panáky aby podala tak koukne na Rose jestli není šílená krapet víc. Jen se směje, když to před ně nachystají tak se nadechne a promne ruce se smíchem. Jak začne písnička tak jí je to celkem už fuk. stoupne si a začne do sebe společně s Rose mlátit svojí řadu panáku. Když to dopije tak povyskočí a ušklíbne se...*Wohouuu... *Zahlásí se smíchem.* Tak teď jsme jasný. *Pohodí na Rose obočím a zasměje se ďábelsky.* Trička dolů... *Řekne už v náladičce opilecký.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Enzo Sun Dec 21, 2014 11:31 pm

Nebo spřádá pomstu... Ženský jsou nevypočitatelný. *Uchechtne se a švihne očima k holkám.Nerad by, aby dostal világoš od Lexi.Musí se nad tím, ale zasmát.* Já si jí pak odchytnu. *Mrkne na Damona a vzápětí vyprskne smíchy.* Hele, hele... Tak se uklidníme. *Zvedne ruce se smíchem.* Máme kočky.... *Opře se loktem o bar a zvedne obočí, když vidí Rose rozestavovat panáky po baru.Zacukají mu koutky při představě, že z nich budou holky pít a pokrčí rameny, když Damon nechce maso.* Já budu tlustej klidně sám. *Zachechtá se a začne si podupávat do rytmu, když spustí písnička, co si objednala Rose.* Tohle můžu. *Pokyvuje do rytmu hlavou a objedná jim láhev bourbonu, aby si o každýho panáka nemuseli říkat.Nalije oboum do skleniček a podá jednu Damonovi do ruky.Pohledem se zastaví na holkách, který do rytmu songu do sebe hážou panáky a usměje se nad tím. Miluje párty.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Dec 21, 2014 11:33 pm

*Když dopije posledního panáka, práskne se skleničkou o bar a povyskočí nad zem.* Yes!!!!! *Zajásá a zasměje se na Lexi.* My jsme jasný už od začátku... *Rozesměje se a přikývne s čertíkovským úsměvem.* Trička dolů, holky nahoru. *Zasměje se,sundá si mikinu a odhodí jí na bar, počká, až to samé udělá Lexi a nějakým zázrakem se docela hbitě dostane na bar, kde začne tančit a skákat a hopsat.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Dec 21, 2014 11:38 pm

Joooo, to jsem... *Zasměje se zeširoka na Rose.* Yeeeah... *Zvedne ruku. Pak si shodí bundu a tričko položí si to na barovou židli. Dostane se za rose též podezřele hbitě nahoru a začne tam s ní trsat a poskakovat. Lidí kolem si raději nevšímá a užívá si ten skvělej song.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Oliver Green Sun Dec 21, 2014 11:40 pm

*Dojde s Jessicou před Grill a nad jejími slovy protočí oči.* Miláčku, neznáš Rose tak dobře, jako já... *Ušklíbne se. Už ho ta její naivita nebaví.* Pojď se přesvědčit, jak ho nemusí a bude jen ''naoko'' špatná. *Protočí oči znovu a když zaslechne muziku, škodolibě se usměje.Vejde do Grillu a na její kecy ohledně toho, že se Rose snažila Gill zachránit nereaguje.Když vejde dovnitř, je tam narváno a plno lidí už je pod obraz.Odstrčí od sebe nějakýho týpka a zamračí se.Pohledem vyhledá ty, za kterýma hlavně přišel.Když uvidí Rose a Lexi na baru, ušklíbne se.Pohledem najde i Enza s Damonem.Vyhovuje mu,že je Rose odřízlá.Sedne si do jednoho z boxů a vezme si od nějakýho procházejícího kluka půllitr nově načepovaného piva.Zatím jen sedí a pozoruje.Jestli se Jessica přidá už neřeší.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Dec 21, 2014 11:47 pm

Jo,uvidíme co bude*Usměje se.Jelikož k holkám stojí zády,tak je nemůže sledovat tolik,jako Enzo*Já jsem naprosto v klidu*Pokrčí rameny*Vždyť teď jíš za dva.Nebude to s tebou tak hrozný*naráží znovu na jeho tričko s hrochem.Vezme si od něho skleničku a napije se.Když pak kolem dost lidí začne hvízdat a pohledy jim směrují na bar,otočí hlavu a pozvedne obočí nad holkama*Jo..*Koukne na Enza*Chyť si jí,jestli máš odvahu jít za nimi nahoru*Usměje se a vyexuje zbytek Bourbonu ve skleničce*


Naposledy upravil Damon Salvatore dne Mon Dec 22, 2014 12:41 am, celkově upraveno 2 krát
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Dec 21, 2014 11:51 pm

*Paří na písničku jako o život a prožívá každý tón a každé slovo toho songu.Zasměje se na Lexi a když skončí Do or Die a hned za tím následuje Outside, koukne na Lexi a zvedne ruku nahoru.* Nezastavujem!!! *Houkne přes hudbu a pokračuje v tancování na baru.Vezme do ruky citron a mrkne po Lexi, co říká na body shot.Koukne na její pupík a zacuká s obočím, aby pochopila, na co myslí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Jessica Bradley Sun Dec 21, 2014 11:53 pm

Znám jí sice krátce a myslím že i docela dobře. Přijde mi že mluvíš o jiné osobě spíše... *Zavrtí nad tím hlavou. Vleze za Oliverem do Grillu uvidí Rose blbnout na baru s tou Lexi. Říkala že je fajn tak jen pokrčí rameny. Zmerčí i Damona s Enzem a to už se zamračí. Nechce dělat humbuk v Grillu a tak zapluje do boxu za Oliverem. Nechá si donést skleničku whiskey.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Enzo Sun Dec 21, 2014 11:57 pm

Hele, narážky na moje faldíky jsem zažil Egyptě... *Uchechtne se a koukne na hrocha na tričku.Zazubí se nad tím a stejně jako Damon se koukne po zdroji toho všeobecného zrušení.Zacukají mu koutky, když vidí holky na baru a mrkne na Damona.* Tu nechytim... A proč to kazit. *Zasměje se a dolije jim panáky.* Dá se pít na něco jinýho, než na ty dvě? *Uchechtne se a zadívá se na pařící dvojici Lexi a Rose.Zaslechne rozhovor nějakejch mladíčků, kde si jeden zabírá blondýnu a druhej brunetku.Zvedne pobaveně obočí a zavrtí hlavou.* Tak to těžko..... *Kopne do sebe panáka.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Oliver Green Mon Dec 22, 2014 12:01 am

Achjo.... podívej.... *Protočí oči a ukáže na bar, kde paří ty dvě.* Myslíš, že to hraje? Pochybuju... Vím, že má všechny svoje přátele ráda.... Tak mě přestaň obtěžovat s tím, že budeš tvrdit opak. *Zavrtí otráveně hlavou a ovlivní si nějakýho kluka, aby mu donesl lahev whiskey.* Předpokládám, že jeden panák ti stačit nebude. *Zvedne obočí a zadívá se zase k baru.Přemýšlí, co a jak udělat.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Dec 22, 2014 12:01 am

*Po skončení písničky koukne na Rose se smíchem.* Nikdy...!! *Rozesměje se. Roztančí se i na další písničku. Když však Rose vezme do ruky citron a koukne na její pupík tak se na ni podívá jako "really" ale nakonec pokrčí jen rameny a přikývne. Jelikož je u baru docela narváno tak je ani ti jejich vidět nemůžou. Lehne si na bar. Vytáhne tequilu co stála za barem a přihraje ju Rose. Nepřestává se smát.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Jessica Bradley Mon Dec 22, 2014 12:06 am

Mě Rose říkala že ta blondýna je docela v pohodě.... I když to byla právě ona co mě tam spoutala, ale vím teď proč to udělala. Měla jsem čas o tom přemýšlet... *Pokrčí rameny.*No dobře, už ti nic neříkám... *Protočí oči a napije se ze skleničky. Koukne na něj, když ovlivňuje nějakého kluka k tomu aby donesl celou láhev.* Nebude, to máš pravdu.. *Přikývne. Koukne na bar a sleduje jak se ty dvě baví musí se nad tím usmát.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 22, 2014 12:09 am

*Se smíchem přikývne, že nikdy a počká, až si Lexi lehne na bar.Po jejím ''really'' pohledu jí zacukají koutky a když se položí na bar, předvede stejnou tequilla show jako předchozí večer.Dá jí k uchu sůl, do pusy citron a přelije jí pupík tequillou.Když vypije tequillu z pupíku a zakousne se do citronu, vyskočí na nohy a zvedne ruce nad hlavu.* I'm on the OOUTSIIIIDEEEE!!!!!!! *Zakřičí na Grill melodicky a zasměje se.Pak se skloní k Patricii s nápadem, zchladit rozvášněný návštěvníky sprškou.Patricie hned napojí hadici na vodovod a začne po všech, včetě Lexi, Rose, Damona, Enza a Stefana stříkat vodu. Ne ledovou, aby z toho opilci neměli šoky, ale s příjemnou teplotou. Voda stříká jen kolem baru, takže na dárky dopadnout nemůže, aby se nepoškodily.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 22, 2014 12:25 am

*Zasměje se nad jeho faldíkama a zavrtí hlavou*A kdo říkal,že to budeme kazit*Usměje se*Proč bys chtěl pít na někoho jiného?*Pozvedne obočí a koukne na barmanku,která začne stříkat vodu*A já už se nemusím sprchovat*Zasměje se a zvedne se ze židle*Tohle kazit nebudeme..*Vyleze na židli a z ní vleze na bar.Rozepne si košili a se svůdným pohledem začne s pohyby těla kráčet k Rose a Lexi.Samozřejmě míří za Rose*


Naposledy upravil Damon Salvatore dne Mon Dec 22, 2014 12:41 am, celkově upraveno 1 krát
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Enzo Mon Dec 22, 2014 12:30 am

Na nikoho jinýho se pít nedá. *Zavrtí hlavou se smíchem a zvedne ruce nad hlavu, když dostane zásah proudem vody.Rozchechtá se Damově poznámce a přikývne.* Ani já ne... Ušetřenej čas. *Zvedne obočí, když řekne, že to kazit nebude a sleduje ho.Musí se smát tomu, co dělá, ale musí uznat, že to je ten nejlepší nápad.Sundá ze sebe tričko s hrochem a vyskočí na bar.Rozejde se k holkám po vzoru Damona a chytne si Lexi kolem pasu.Zakloní jí a dlouze jí políbí.Hned co jí narovná s ní začne tancovat na baru těsně nalepený na ní.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Dec 22, 2014 12:35 am

*Počká až to z ní Rose slízne a vypije. Odhodí slupku od citronu do koše za barem. Zvedne se na nohy. Když začne ta barmanka stříkat tu vodu po lidech a po nich tak se rozesměje. Zvedne ruce nahoru a tancuje. Pak se u ní objeví Enzo a než se stihne jakkoliv vzpamatovat tak jí zakloní. Polibek mu dlouze opětuje.Zasměje se na něj roztomile a tancuje s ním též nalepená u něj.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Dec 22, 2014 12:43 am

*Jakmile ucítí vodu na sobě, zvedne ruce nad hlavu a užívá si tu spršku.Poskakuje a pohazuje mokrými vlasy se smíchem. Jakmile DJ naladí sonf Super Psycho Love, chce pohledem najít Damona, což jí nedá ani moc práce, když jde zrovna naproti ní po baru. Provokativně se na něj zaculí a začne se vlnit, než k ní dojde.* Saaaay that you want me every daaay,that you want me every way,that you need me... *Zazpívá se svůdným úsměvem to, co mu notovala v autě na cestě do SF.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Dec 22, 2014 1:10 am

*Dojde k Rose a koukne na Enza s úsměvem,když uvidí,že se k němu přidal.Stoupne si před ní a začne se hýbat ( http://3.bp.blogspot.com/-j6v4g92asIg/UJUAcv07RCI/AAAAAAAAIcU/o0h6-Jtr-C0/s640/ian5.gif ) Přitom se na ní dívá svůdným pohledem a náramně si to užívá.Hlavně,když do toho barmanka pouští vodu a jejich těla jsou čím dál víc mokřejší.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 21 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 43 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 43  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru