TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Letiště/Airport

+6
Maddox
Rose Salvatore
Elena Gilbert
Lexi Branson
Enzo
Admin
10 posters

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Feb 04, 2015 12:22 am

*Vystoupí s Enzem, když je tágo doveze na letiště.*Vážně ? Já nechci být hodná jako Rose...Já ani tak hodná bejt neumím... *Zasměje se a zatváří se tak že by o ní nikdo nemohl říci nic zlého.*No to teda... Tak to je samozřejmost... *Mrkne na něj s úsměvem. Stojí s ním ve frontě. po chvíli se dostanou až do letadla.Usadí se s ním na jejich sedadla.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 04, 2015 12:30 am

Neříkám bejt tak hodnej.Ale hledat občas ve věcech a v lidech i to dobrý... *Pousměje se a nad tím jejím výrazem pobaveně zavrtí hlavou.* Moje bláznivá.... *Zasměje se a nastoupí s ní do letadla.* Doufám,že to není žádnej pajzl... Těším se na odvaz. *Mrkne na ní a usadí se do sedaček.Připásá se a za pár minut jsou ve vzduchu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Feb 04, 2015 12:38 am

No to hledám, ale jen když chci. Dívej ve Stefanovi jsem to taky našla.. *Zavrtí hlavou s úsměvem, když dá za příklad Stefana.*Jak jinak.. *Zasměje se. Připoutá se ve svém sedadle.*Myslíš jako že by jsme s Rose šli do nějakého pajzlu ? *Pozvedne obočí a tváří se trochu jako dementík co má jitrnici na čele a pak se zasměje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 04, 2015 12:45 am

*Protočí oči při jejím příkladu a přikývne jí.* Jasný,jasný.... Přestaneme to řešit. *Usměje se a koukne na ní,jak na něj zírá.* No to ne,ale mohly jste tam bejt vtažený násilím a opít sel,takže vám to tak nemuselo přijít. *Zazubí se na vysvětlenou a odpoutá se,když jsou ve vzduchu. Sleduje cestu z okýnka a hodiny.Doufá,že budou úspěšní v hledání.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Feb 04, 2015 12:52 am

No dobře, fajn... *Usměje se nad tím že to uzavřou a nebudou to řešit.*My a vtažený tam násilím, tak to určitě jsme nebyli a nalité jsme taky nebyli, možná jen malinko... *Zasměje se roztomile.* Bude se ti tam líbit. To mi věř... *Dodá s úsměvem. Koukne kolem sebe po lidech a pak koukne k okýnku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 04, 2015 1:03 am

Možná jen malinko.. Je mi to jasný.Zpráskali jste se tam,viď? *Zazubí se a chvilku relaxuje v sedačce.* To doufám....Ale mně by se s váma líbilo všude... i v tom pajzlu. *Usměje se na ní a chvíli projíždí všechny fotky ze svatby,co mu přišly na meil a on si je stáhl do mobilu.Usměje se nad tím,jak to těm dvěma slušelo a ukáže pár fotek Lexi.Po nějaké době je upozorní hlas,aby se připoutali,že budou přistávat.* To bylo rychlý....
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Feb 04, 2015 1:46 am

*Bylo jí jasný že mu to dojde jak to bylo až moc jí na to už zná.*No malinko...  Bože to byla noc.. *Zasměje se zeširoka.* Nedoufej.. Věř mi..*Mrkne na něj.Koukne s ním na pár fotek co jí Enzo ukáže, slušelo to tam oboum novomanželům.* To není možný.. Já se nestihla ani odpoutat...*Rozesměje se, zatím co letadlo přistává. Jak přistanou tak se konečně odepne a vystoupí z letadla. Koukne kolem sebe a hledá východ z letiště.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 04, 2015 1:54 am

Ráno jste byly obě kouzelný... *Uchechtne se nad tím,jak je vyhmátl na chodbě.Zazubí se na ní.* Věřím ti,lásko... *Políbí jí něžně a zasměje se.* Kdyby to takhle rychlý bylo vždycky,nezlobil bych se. *Vystoupí s ní z letadla a na letišti jí čapne za ruku.* Tudy miláčku.... *Vede si jí ruku v ruce k východu.Před letištěm stopne tágo a nechá znovu mluvit Lexi,aby je dovezl kam potřebují.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Feb 04, 2015 2:09 am

No hlavně jak si nás vyhmátl, to jsme museli být přímo k poňufnání....*Zaculí se na něj.* Tak to je dobře. Usměje se a polibek mu něžně opětuje.*Ani já bych se nezlobila...*Usměje se a souhlasně kývne.* Och, jasně zlato..*Vděčně se na něj koukne, když jí vezme za ruku a vede jí k východu. Cestou se usmívá. Řidiči tága řekne ať je hodí na hřbitov.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 04, 2015 2:24 am

No právě v tu chvíli bych vás obě pořádně poňufal,byly jste fakt nyny. *Usměje se na ní zeširoka a pohladí jí po vlasech.Nasedne s ní do taxíku a nechá se odvézt na místní hřbitov,aby tam našli taťku Mikaelsona.Sleduje ubíhající cestu z okýnka a tiskne Lexi ruku s úsměvem.Po chvilce je tágo vykopne u hřbitova.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Feb 06, 2015 11:13 am

Ale jo je to v pohodě, vážně... Jako debil ne.. *Zavrtí hlavou a pohladí ho po ruce, kterou jí pohladil po koleni.* No je, ale já nevím jestli mu můžeme věřit... Jsou rodina ani bych se nedivila kdyby oba šmelili... *Pokrčí rameny. Na letišti vystoupí s Enzem. Počká než jim zamluví letenky. Pak když zavolají jejich let, tak společně s Enzem nastoupí do letadla.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 06, 2015 11:29 am

Zdalipak existuje u Mikaelsonů někdo normální.... *Zamyslí se nahlas a nasedne s Lexi do letadla.* Budeme něco říkat ostatním?Víš.... jestli je na to připravíme....Já totiž nemám tušení,co by nás teď mohlo čekat.... *Povzdychne si a připoutá se,když se vznesou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Feb 06, 2015 2:57 pm

*Koukne na Enza.* Řekla bych že neexistuje... *Zavrtí hlavou.* Asi jim nic neřekneme ani nevím co by jsme jim měli říci... *Pokrčí rameny. Připoutá se také, když jim to nařídí.*Až přistaneme tak se zkusím spojit s Katie, třeba o tom Mikaelovi ještě něco ví co mi neřekla...Hm? *Koukne na něj a vezme ho za ruku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 06, 2015 4:48 pm

Dobře....asi máš pravdu...nemáme jim co říct... *Povzdychne si a pousměje se na ní.* Zkusit to můžeme...Za to už asi nic nedáme.. *Stiskne její ruku a pohladí jí palcem po hřbetu.Nakloní se k ní a jemně jí políbí.Zbytek letu se dívá z okýnka a přemýšlí nad vším možným.Zaregistruje jen další pokyn k zapnutí pásů,že se bude přistávat.Koukne na Lexi a usměje se na ní.* Jsi moje kráska.... *Zavrní a pohladí jí po tváři.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Feb 06, 2015 6:23 pm

Zbytečně by jsme je znepokojili... *Koukne na něj.*No nedáme.. Uvidíš bude to dobrý.. *Mrkne na něj. Polibek mu jemně opětuje. Potom se přemýšlí o tom všem. Z přemýšlení jí vytrhne až to když oznamují že budou přistávat. Připoutá se a usměje se na Enza.*Ty jsi láska.. *Zaculí se na něj. Potom co přistanou tak se odpoutá a vystoupí společně s Enzem z letadla. Na letišti je zase spoustu lidí že neví kudy vylézt ven.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 06, 2015 6:40 pm

*Zasměje se,když vystoupí z letadla a Lexi neví kudy kam.* Povedu tě,lásko.... *Mrkne na ní a vymota se z haly.Stopne taxík a nasměruje ho do hotelu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Feb 06, 2015 7:56 pm

*Dovalí taxíkem na letiště,zaplatí mu za jízdu vzorně a naběhne do haly.Rychle se zorientuje a vydupe si expresní let na poslední chvíli.Vletí do letadla a připásá se.Třesou se jí ruce,nohy i vnitřní orgány.Svírá v ruce mobil a pro jistotu ho během letu vypne.Zaboří se do sedadla.Neklidně poklepává během letu nohou,dokud pilot neoznámí,že jsou "doma".Když tam po nějaké době přiletí,znovu se pohybuje po letišti jako střela.Vymotá se z haly a stopne tágo do MF.Zapne mobil.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Sat Feb 07, 2015 10:52 am

Chtěla jsi mu tam naběhnout taky,Lex...Teď už je to jedno.Udělal bych to taky,kdyby šlo o kohokoliv z vás.Vlastně to děláme....TAkže jí nic vyčítat nemůžeme.... *Promne si oči,když vystoupí na letišti a stejně jako Rose tam řve tak dlouho,dokud mu nezajistí okamžitý let.Koukne na Lexi zničeně a zavrtí hlavou.* Lex prosím....Vůbec to neříkej.... *Sevře se mu z té představy hrdlo a ztěžka polkne.Na pokrevní linii Rose a dalších pokrčí rameny a nastoupí s ní do letadla.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Feb 07, 2015 5:29 pm

Jo to chtěla, ale s dohodou... Když smlouváš tak ti neublíží... Já ji nic vyčítat ani nechci.. Vím proč tam jela a chápu ji.. *Pokrčí rameny. Potom co začne řvát na pracovnici na letišti tak mu stiskne ruku.*Promiň, ale třeba by pak neměl takovou choutku nás všechny zabít, alespoň ne nějakou dobu... *Koukne na něj. Nastoupí pak s ním do letadla a připásá se, když vzlítnou. *
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Sat Feb 07, 2015 6:07 pm

*Omluvně se na ní podívá,když mu stiskne ruku a polkne.Nasedne s ní do letadla.* Omlouvám se...mám strach...Ne z něj....Ale o ní. *Podívá se na ní s úzkostí v očích.Chytne se jí i když sedí vedle ní v letadle a v duchu se modlí,aby Klaus Rose neublížil víc,než doteď.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Feb 07, 2015 7:37 pm

*Vidí tu jeho úzkost v očích, pevně ho obejme.* Neomlouvej se, já mám strach taky... Ale bude to dobrý uvidíš... *Řekne v pevném objetí. Pak se od něj odtáhne a koukne na něj. Chytne ho za ruku a po celou dobu letu se ho drží. Doufá že Rose od Klause co nejdříve dostanou.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Sat Feb 07, 2015 9:21 pm

Musí být....Já.... *Zavrtí hlavoh a semkne rty.Nedokáže to říct.Nedokáže říct,že by Rose umřela.* Bude to dobrý.... *Prohrabne si vlasy a koukne z okýnka.* Nevím,co bude....Vůbec....to nevím.... *Vydechne.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Feb 07, 2015 9:41 pm

*Zarazí se nad tím, když nedopoví větu, ale neptá se ho co chtěl říci.* Bude.. *Přikývne souhlasně.* To neví nikdo... *Lehce zavrtí hlavou. Potom se opět připoutá, když oznámí přistání. Po přistání vystoupí s Enzem a tady už se jako na jediným letišti orientuje.* Jedeme hned k němu, ne ? *Koukne na Enza.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Sat Feb 07, 2015 10:11 pm

*Těžce polkne a pokýve souhlasně hlavou.Neví to nikdo.Když přistanou a vejdou do haly,chytne jí za ruku a vyjde s ní před halu.Koukne na ní a přikývne.* Jo... Jedeme rovnou za ním.... *Vydechne a stiskne Lexi ruku.Zastaví jí a vážně se jí podívá do očí.* Teď bychom jim měli napsat do L.A. *Přivře oči.* Musíme dát vědět Damonovi,že je Rose tam.Teď už jsme tady.... Napíšeš někomu z nich? *Zvedne tázavě jedno obočí a zavolá taxík.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Feb 07, 2015 10:24 pm

*Přikývne na to že jdou rovnou za Klausem. Potom co ji zastaví tak na něj koukne a zadívá se mu do očí.*Chceš jim psát ? Myslíš že je to dobrej nápad? *Pozvedne obočí.* Však se tam zcvokne Damon a určitě poletí hned se... A bude si to chtít s Klausem vyřídit.... Nikomu z nich bych nepsala, raději... *Nakrčí čelo. Nemusí Klaus dostat všechny z nich.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 2 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru