TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egypt + Okolí

3 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Egypt + Okolí Empty Egypt + Okolí

Příspěvek pro Admin Wed Dec 03, 2014 3:39 pm

Egypt + Okolí Private-tour-giza-pyramids-sphinx-egyptian-museum-khan-el-khalili-in-cairo-124898
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 03, 2014 10:19 pm

Chudák moje malá ťuťu... *Udělá jakože smutný obličej. Ušklíbá se nad tím tuhým masem a tukem.* No dobře asi by jsi přežil bez jediného odhryznutí. *Zasměje se. když ohlásí že už jsou namístě tak se jí rozzáří oči. Přikývne na to že už jdou. Vyjde s ním za ruku ven z letadla je natěšená jako malá. Už když cítí to teplo tak by skákala radostí. Když se dopracují až do hotelu tak odhodí bundu na postel.* Bude to tady legendární. *Zasměje se radostně.* Kam půjdeme prvně ? Pro malou ťuťu nebo na pláž ? *Zeptá se ho s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 03, 2014 10:23 pm

*Zazubí se a hned při cestě na hotel se začne odsvlékat.* JE tu vedro jako sviňa. Viděl bych to na pláž.... Na ťutu bude času dost. *Zazubí se vesele a převlékne se do černých bermud a bílého tílka.* Tak pospěěěěš, ať se vyválíme v moři. *Má obrovskou radost, že jsou tu.* Pak to vybalíme.Chci už cítít ten písek pod nohama. *Vezme si na nohy žabky a přehodí si ručník přes rameno.* Jdeš?? *Popohání jí se smíchem.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 03, 2014 10:46 pm

Jo je tu mega vedro.... Jo taky bych dala pláž. *Přikývne a zasměje se.* Jooo, však makám jak to jde. *Zasměje se a zavrtí hlavou. Najde si rychle v kufru oblečení - Egypt + Okolí L, oblékne se. Vlasy si sváže a brýle si dá na hlavu. Na vybalení jen přikývne souhlasně,teď se jí do toho vážně nechce.* Však já taky a chci to moře už... *Vlítne do žabek. Mobil nechá ležet na posteli.* Jdu... Dělej valíme... *Zasměje se tomu jak jí pořád popohání. Vypadne s ním z hotelového pokoje a z celého hotelu. Zamíří si to k pláži.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 03, 2014 10:59 pm

Hééééj já mám popohánět tebe!! *Zasměje se, mobil taky odhodí a bezstarostně se s ní s úlevou vydá z hotelu na pláž. Když už jsou kousek od ní, vezme si jí přes rameno a rozeběhne se s ní do vln.Postaví jí kousek před nimi, aby tam mohla skočit sama a vyskočí za žabek. Hned jak tak udělá, serve ze sebe tílko a skočí do vody.* Wooooohooooooooooooooou!!!!!!!!!!!!!!!! *Zařve přes celou pláž, když se vynoří nad hladinu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 03, 2014 11:24 pm

No tak strany se trochu otočili, takže makej... *Zasměje se na něj. Lekne se, když jí vezme na rameno. Trochu vypískne, když se s ní rozeběhne.* Neříkal jsi že neběháš ? *Zeptá se se smíchem. Je ráda že jí tam nevhodil. Zavrtí hlavou s úsměvem, když tam ze sebe rve tílko. Sundá ze sebe "šaty". Vyklouzne z žabek a sundá si brýle ty pohodí na oblečení. Směje se jak Enzo zařve. Schválně dělá jakože k němu nepatří. Rozejde se do vody a pak se odrazí od země a skočí tam šipku. Chvíli plave pod vodou, nakonec se vynoří a vidí že je dál od pláže takže může pokřikovat taky.* Ta voda je luxusní... *Řekne tak, aby jí Enzo slyšel.* Miluju to tady. *Dodá s úsměvem. Poté pokračuje dál v plavání.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 03, 2014 11:33 pm

*Zasměje se, když se tváří, jako že k němu nepatří a s úsměvem jí zálibně sleduje, když skočí šipku do vody.Hledá, kde se vynoří a zazubí se na ní.* Je úžasná....A taky to tady miluju.... A tebe miluju. *Pošle jí vzdušnou pusu a plave za ní.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 03, 2014 11:53 pm

Už odtud nikdy neodjedeme, zůstaneme tu na pořád, zlato. *Zavolá na něj. Zasměje se radostně a zároveň i spokojeně že z toho má stejné pocity.* Taky tě miluju... *Pošle mu hned dvě vzdušné pusy. Vidí že plave k ní neví sice co má za lubem, ale obává se toho aby neskončila za chvíli pod vodou. Plave normálním tempem a nesnaží se mu ani zmizet raději.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 04, 2014 12:03 am

Souhlasím... Pošleme jim časem selfiečko, že se máme dobře a jsme černý jako čokoláda a už se nikdy nevrátíme. *Rozchechtá se a doplave k ní. Obejme jí a nežně jí v těch vlnách políbí.* Ať žije Egypt. *Usměje se spokojeně a když jí pustí mrkne k pobřeží.* Tak schválně, kdo bude první na pláži. Dal bych si koktejl od toho divnýho týpka v tom stánku. *Ukáže na pláž.* 3.....2..... *Jedna už neřekne a se smíchem se pustí kraulem k pláži.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 04, 2014 12:22 am

Jo souhlasím se selfíčkem. Všichni puknou určitě závistí. *Zachechtá se tomu jak všchni puknou. Pak, když k ní doplave, tak ho též obejme a polibek mu něžně opětuje.* Egypt forevaaa... *Zaculí se. Koukne směrem kam ukazuje.* Já tam budu první mám lepší kondičku přece... *Zasměje se. Počká až to odpočítá, když jedna neřekne s rozplave se tak se zamračí.* Heeeej! Toto není fér, frajere... *Křikne po něm ve srandě. Začne taky plavat ke břehu. Plave jako profesionální závodník. Rychle přeplave Enza a pak tolik nemalá, aby nevypotřebovala všechnu sílu na začátku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 04, 2014 12:32 am

Musel jsem mít náskok, když máš lepší kondičku!!! *Zachechtá se a když ho přeplave, se smíchem jí sleduje, když povolí, opře se do toho on a předběhne jí, vyběhne na pláž a kopne písek do vzduchu.* Víííítězstvííííí!!! *Zaječí a zasměje se.Počká, až vyleze Lexi a zatočí s ní ve vzduchu.* Mořskej vzduch ti svědčí. Vypadáš šťastně. *Usměje se, postaví jí na zem a chytne jí za ruku.* Jdem na koketjly. *Zazubí se a táhne jí ke stánku s koktejly.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 04, 2014 1:10 am

Pff, není to fér já měla mít náskok... *Zahlásí a zasměje se. Když jí přeplave tak ho chce dohnat, ale už to nedá, ví že si neměla dávat pauzičku. Vyleze z vody pár vteřin po něm.* No jsi nejlepší.... *Zasměje se, když s ní zatočí ve vzduchu.* Já tak nevypadám, já jsem šťastná. *Mrkne na něj a uculí se.*Dobře dobře... *Přikývne s úsměvem a dojde s ním ke stánku s drinky. U stánku jim ten podivnej týpek řekne Salam aleykom. Zůstane na něj koukat jak na debila a snaží se udržet smích.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 04, 2014 1:48 am

Ty jsi nejlepší. *Zazubí se a kývne.* Taky jsem šťastnej. Byl dobrej nápad vypadnout. *Pousměje se a když dojdou ke stánku a ten chápek promluví, má stejný výraz jako Lexi.* Jakej salám? Chtěl bych dva drinky. Tady ty barevný. *Ukáže na obrázek drinků, co vypadají nejlíp a nechápavě se podívá na LEx.* Proč mi u stánku s koktejlama cpe salám? TO musí bejt hnusný pití.... BRrr... *Oklepe se s odporem.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 04, 2014 2:07 am

Budeme oba nejlepší... *Zasměje se, protože se s ním nechce nijak handrkovat.* to jsem ráda. *Usměje se na něj.*Jo byl... *Přikývne souhlasně. Směje se nad tím salámem, snaží se co nejvíce krotit, aby nevybouchla smíchy.* Netuším, buď je fakt divnej a nebo je to jejich specialita. Já fakt nevím... *Pokrčí rameny a nepřestává se usmívat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 04, 2014 9:47 am

*Kouká na toho týpka nedůvěřivě,když jim míchá ty koktejly a mrkne na Lexi.* Jestli mi tam přimíchá salám,tak ho kousnu. *Zabručí a vezme i od něj dva nachystané koktejly.* Dík....Bez salámu doufám! *Pronese s přimhouřenýma očima a přičichne si k tomu.Jeden koktejl podá Lexi a napije se.* Hele....Vysočinu necejtím tak asi dobrý *Zachechtá se a přiťukne si s ní.* Na dovolenou.... *Usměje se a napije se s chutí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 04, 2014 12:08 pm

*Usměje se nad slovy Enza.*Já ho kousnu hnedka z druhé strany. *Moc toho týpka raději nesleduje, aby se mu nesmála a tak si "hraje" nohou v písku. Zvedne hlavu od noh, když Enzo mu děkuje. Vezme si jednu skleničku, střelí pohledem na toho tejpka když jim řekne svým jazykem prosím - min fadhlek.* Vážně by mě zajímalo co nám říká...*Zasměje se nad tím že vysočinu necítí.* Na dovolenou. *Zopakuje po něm a přiťukne si sním. Pak se trochu napije salám tam vážně nebyl.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 04, 2014 3:51 pm

*Koukne na toho týpka a zamračí se.* Cože?!!?! Jakej faldík?! To jsou svaly!!!! *Urazí se smrtelně a zařekne se,že se na toho magora už ani nepodívá.Napije se po přípitku s Lexi a rozejde se pryč od stánku.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 04, 2014 5:32 pm

*Koukne na Enza, když na toho týpka začne mluvit vážně a i naštvaně. Sleduje jak jde pryč, otočí se na toho tejpka poměří si ho pohledem a porozhlédne se kolem sebe. Když tam u stánku nikdo není tak mu dá facku že mu tam zůstane obtisknutá její ruka. Probodne ho pohledem a odejde za Enzem. Když ho dojde tak ho vezme za ruku a jemně mu jí stiskne.* Zlato, kašli na něj já už to s ním vyřídila.... *Koukne na něj s roztomilým pohledem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 04, 2014 8:24 pm

*Koukne na Lexi, když za ním přijde a usměje se.* Ten hajzl mi řekl, že jsem tlustej. *Přejede si po vypracovaném břichu a zašklebí se.* Bych chtěl vidět jeho.... Cvalíka... Já mu dám FALDÍK!!! *Zakření se a napije se z koktejlu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 04, 2014 9:32 pm

*Zasměje se a zavrtí hlavou.* Já vím že nejsi a neboj se on už ti to neřekne, vlastně asi nic ti neřekne. *Mrkne na něj s úsměvem.* Počkat, co když to řekl ale mě... *Pootevře pusu zhrozením a chytne si na břiše trochu kůže.* Ten hajzl... *Odfrkne si s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 04, 2014 10:07 pm

Jsi praštěná. *Zasměje se.* Nejdřív nám cpe salám do koktejlů a pak upozorňuje na faldíky... Tam už si koktejl nedám *Uchechtne se a hodí prdel do písku.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Dec 04, 2014 10:53 pm

Já? *Ukáže na sebe.* Nejsem... *Zavrtí hlavou s úsměvem.* Přesně, já už tam ani kolem nepůjdu, protože bych ho musela plesknout znovu... *Zasměje se. Když dojdou k věcem které tam předtím rychlostně odházeli tak si sedne do toho teplého písku. Zavře oči a otočí se na sluníčko.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 05, 2014 10:17 pm

Nebudeme se tam ani koukat, souhlas? *Zazubí se zvesela a natáhne se na záda.Nechá se líbat slunečními paprsky a usmívá se.* Ááááááách, tohle je nádhera. *Vydechne slastně a zamžourá do sluníčka.* Hodily by se mi brejle proti sluníčku. Jaksi jsem na ně zapomněl. Ale to vyřeší návštěva města. *Mrkne na Lexi a ucucne si ze ''salámového'' koktejlu.* Sbohem Mystic Falls.... Navždy.... *Zasměje se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Dec 06, 2014 11:38 am

Souhlas. *Přikývne s úsměvem na tváři. Natáhne se pro sluneční brýle, které tam předtím odhodila a nasadí si je. Dá ruce dozadu za sebe , opře se o ně a hlavu zakloní, nechá si do kůže vsakovat vitamín D.*Nepopsatelná nádhera... *Zamumlá spokojeně. Když zmíní brýle tak na něj s úsměvem koukne.* Podělila bych se s tebou o ně, ale promiň chyběli by mi... *Zasměje se na něj roztomile.* Nikdo mě tam už nikdy nazpět nedostane... *Zavrtí mírně hlavou a usměje se. Chvíli pak přemýšlí.* Něco mě napadlo... Mohli by jsme se naučit mluvit jako oni... To by byla prdel... *Koukne na Enza a rozesměje se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 06, 2014 3:02 pm

Nech si je... To je jedno... *Mávne rukou a nechává oči zavřené.* Ani mě ne... Mrzí mě, že prošvihnu svatbu svýho nejlepšího kámoše, ale snad mi pošlou fotku. A fotky mimča, až se narodí.Hlavně, ať jsou v pohodě a zdravý. Všichni... *Shrne to a mrkne na Lexi pooevřeným okem.* Mluvit jako oni? však oni ta divně chrčej a salámujoou..... *Zvedne obočí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru