TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egypt + Okolí

3 posters

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Egypt + Okolí - Stránka 7 Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 12, 2014 10:59 pm

*Procitne trochu, když jí Enzo pohladí po zádech, ale ne tak že by ho úplně vnímala. Když však na ní pak promluví tak se probudí a ospale otevře oči.* Nevím, ale jsem jedno velké ucho, abych ti to mohla splnit.... *Pousměje se a promne si oči. Zvedne pak pohled k němu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí - Stránka 7 Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 12, 2014 11:02 pm

Chtěl bych je moc moc moc moc moc oslavit s rodinkou v Mystic Falls. *Koukne na ní smutně a zamrká.* Už jsem zařídil taxík i letadlo.Za hodinku jedeme na letiště a za dvě hodinky bychom letěli. Mně je fakt smutno.... *Zadívá se na ní a hodí na ní štěněčí pohled.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí - Stránka 7 Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 12, 2014 11:12 pm

*Koukne na něj s trochu udiveně, protože podle toho co říkal před tím tak domů nechvátal.* No dobře, tak se tam pak vrátíme... *Přikývne mu na to. Nechce mu kazit narozeniny a když je to jeho přání tak mu ho chce splnit. Koukne na něj s pootevřenou pusou že už to všechno zařídil.* Však jsme mohli letět později, vždyť narozeniny máš až zítra... *Nechce tak narychlo zase vypadnout. Když na ni udělá ten pohled tak prostě by mu nedokázala říci ne. Pousměje se na něj nakonec.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí - Stránka 7 Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 12, 2014 11:29 pm

Já vím, ale.... Já už bych fakt rád. *Znovu smutně zamrká.* Volal mi Damon.... *Přizná se pak k dalšímu důvodu.* Dostal ho ten doktor z Whitmoru. Má v sobě ten jed, po kterým se místo na lidech krmí na upírech. Všichni v Mystic Falls jsou v ohrožení. Stefan, Rose... Damon se Rose vyhýbá a Rose prý shání pomoc.Ale znáš Rose. *Vydechne.* Každýmu naletí a nakonec bude pohřešovaná ona, bude nezvěstnej Damon a Stefan zase na prášky. *Pohladí jí po tváři.* Je mi to líto, ale musíme se vrátit co nejdřív.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí - Stránka 7 Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 12, 2014 11:39 pm

No dobře tak pojedeme. *Mrkne na něj s úsměvem. Nechce, aby byl smutnej.* Neee... *Řekne tišeji a o něco smutněji. Poslouchá co se stalo Damonovi.* Ten doktor? Co k sakru dělal ve Whitmore? *Zeptá se ho a nakrčí čelo.* Takže si v podstatě jedeme nechat urvat hlavy od tvého kámoše, jak sladký... *Zavrtí hlavou.* Jo právě že je znám. *Ohrne ret a zaboří hlavu do polštáře.* Neomlouvej se nemůžeš za to... *Řekne do polštáře.* Nakopu mu zadek. *Zamručí svoji myšlenku do polštáře.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí - Stránka 7 Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 12, 2014 11:43 pm

Někoho tam hledal. Víš,jak to tam chodí.Někdo někoho unesl, další ho šel hledat. Prásk! *Tleskne do dlaní.* Nebude nám trhat hlavy.Něco vymyslíme.Jsme tým... *Pohladí jí po zádech když zaboří hlavu do polštáře.Zacukají mu koutky.* Beztak se tam zas dostala ta jeho princezna a Maxfield dostal jeho. *Zavrtí hlavou.* Něco takovýho mi naznačoval.Jenže on se vyhýbá Rose a zrušil kvůli tomu svatbu. *Zaklepe si na čelo.* Mám ho rád.... Musím mu pomoct. *Ohrne spodní ret a zatváří se hrozně smutně.* Proooosííííííím..... *Zamrká a spojí ruce.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí - Stránka 7 Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 12, 2014 11:58 pm

Jo postup pořád stejný.. *Zavrtí hlavou.* Jo něco vymyslíme, třeba výlet do Whitmore. *Řekne neurčitým tónem. Zvedne hlavu z polštáře a koukne na Enza.* Bože já nevím proč nemůžou jednou hnít třeba celej den v penzionu, aby se nedostali do problému... *Protočí oči.* On kvůli tomuto zrušil svatbu ? To je hajzl... *Zavrtí nad tím hlavou. (Rose je z toho určitě v háji.) Pomyslí si.* Já vím.... Pomůžu mu taky, kvůli tobě a Stefanovi... *Vidí jak se tváří smutně.* Netvař se tak smutně... On bude v pohodě, neboj se... *Mrkne na něj a pohladí ho jemně po tváři.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí - Stránka 7 Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 13, 2014 7:37 am

Uvidíme,co vymyslíme.Ale nechat ho v tom nemůžeme...Nechci se se svým kámošem bavit jen po telefonu proto,že kdybych s ním zašel na skleničku,vysál by mě jak koktejl. *Ušklíbne se.* Jo...Nabídl jsem mu dvojitou a on mi řekl,že svatba nebude.Tak jasně,že si nestoupne k oltáři s někým,do koho by se s chutí zakousl a nemyslím to v tom pěkným slova smyslu. *Usměje se.* Taky nechápu,proč furt někde lítaj...Jak jeden,tak druhej.Normálně je v tom Penzionu zamknu a nepustím je ven.....Víš,jak musí bejt Rose,když se jí musí vyhýbat,aby jí neutrhnul hlavu?Propleskám je oba..... *Uchechtne se a pohladí jí po tváři..* Díky,krásko....Já věděl,že jsem si vybral tu nejlepší ženu.... *Políbí jí a zvedne se z postele.* Vím,že bude v pohodě....ale je to na hovno......
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí - Stránka 7 Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Dec 13, 2014 2:17 pm

Jo já tě chápu, nenecháme ho v tom. *Mrkne na něj s úsměvem. Sama by taky nechtěla toto u Stefana.*To je takovej debil, však si jí nemusí vzít hned... Až bude v pohodě a zase "normální" tak to může udělat...  *Zavrtí hlavou.* Jo to bude nejlepší, držet je pod zámkem... *Přikývne.* Jo musí jí být děsně. Určitě je zavřená doma a má deprese... *Povzdychne si.* Spleskám je taky.. *Pousměje se.* No to nevím jestli nejlepší...  *Usměje se a polibek mu opětuje.* Jo to je.. *Přikývne souhlasně. Vyhrabe se taky z postele. Zajde do koupelny a vyčistí si zuby a opláchne obličej. Pak se vrátí do pokoje a pohledá v kufru nějaké oblečení. Oblékne si / Egypt + Okolí - Stránka 7 L /. Pak do kufru nahází zbytek věcí co měla vytažené.*Já jsem asi připravená... *Pousměje se. Mobil hodí taky do kufru a opět se na něj nekoukne. Má chuť jejich mobile vzít a vyhodit z okna, aby je nikdo už neotravoval.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí - Stránka 7 Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 13, 2014 2:34 pm

Jako bys ho neznala....Jednou se rozhodne a konec. *Protočí oči.* Jo,buď sedí doma a má depky nebo se ožrala a běhá zas Klausovi před ksichtem.... *Zamračí se.Nedokáže si představit,jak to teď v MF vypadá.* Prostě je zamknem do jedný místnosti a nikam nepůjdou.Aspoň jeden den v klidu proboha. *Odfrkne si.* Ale jo....nejlepší *Usměje se pak a sjede jí pohledem když se převleče.* Super....Já asi taky.Sluší ti to. *Políbí jí,zapne kufry,vezme je do rukou a rozejde se z pokoje počkat na taxík.Mobil si hodí do kapsy u kraťas.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí - Stránka 7 Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Dec 13, 2014 5:33 pm

To jeho rozhodování... *Protočí oči.* I když se mi nelíbí ani jedna věc, tak doufám že má ty depky. *Nechce zase řešit problémy s Klausem.*Věřím tomu, že oni zvládnou mít problém i když budou zavřeni.... *Zavrtí hlavou.* Fajn takže můžeme jít... *Pousměje se trochu smutněji.* Děkuju... *Mrkne na něj a odejde s ním z pokoje. Taxíkem dojedou až na letiště. Vůbec se jí zpátky do MF nechce.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Egypt + Okolí - Stránka 7 Empty Re: Egypt + Okolí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru