TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice L.A.

+4
Enzo
Rose Salvatore
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 14 z 19 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next

Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Mar 06, 2015 12:04 am

Asi se do mě zakoukal a nelíbí se mu,když se mě dotýkáš... *Pokrčí se smíchem rameny a před jeho koulí nestihne uhnout.Hned se rozesměje a zatřese hlavou.* Myslím,že jsi moc suchý.... *Potvrdí mu se smíchem a kývne.Rozšíří se jí oči po té výhrůžné větě a koukne na koně.* Zdá se ti ten kůň moc horkokrevný? *Zvedne pobaveně obočí a kousne se do rtu.* Anebo jsi myslel sebe? *Ohne se pro další sníh k nohám.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Mar 06, 2015 12:25 am

Ach....že by poznal,kdo jsem i když mě viděl poprvé?*Pozvedne obočí a zasměje se.Koukne na toho koně,když Rose zmíní horkokrevnost*Nepoznám to ...a je mi to jedno*Usměje se a zavrtí hlavou,když se zeptá na něho*Sebe jsem taky nemyslel*Zavrtí hlavou s úsměvem a když uvidí,že se sklání pro sníh,aby udělala další kouli.Rozeběhne se proti ní a shodí jí na zem,aby ležel na zádech*Ty jsi moc suchá....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Mar 06, 2015 12:32 am

*Sleduje ho pobaveně s nakrčeným nosem a vrtí hlavou nad jeho slovy.Musí se smát.Už se zase dobře baví.V okamžiku,kdy leží na zádech a Damon je nad ní opožděně vypískne a zasměje se.* Řekla bych,že teď už tak suchá nejsem.... *Sebere trochu sněhu vedle hlavy a pleskne ho Damonovi na vršek hlavy.Zacukají jí pobaveně koutky a vyzývavě si zkousne spodní ret.* Sladkej.... *Zakření se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Mar 06, 2015 12:42 am

To přesně jsem chtěl...*Usměje se*Abys nebyla suchá*Uchechtne se.Když mu skončí sníh na hlavě,zatřese s ní,by ten sníh střásl na Rose*Tobě sluší víc....Jsi jak.....sněhová královna*Zasměje se*Jenom ti ještě chybí sníh....To by se mělo hned napravit.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Mar 06, 2015 12:43 am

*Jen kývne na jeho první slova a už to nijak nekomentuje.*On neuteče, já ho když tak zastavím..*Zasměje se nad tím kdyby koně naháněli všude možně.*Tak dobře...*Usměje se zeširoka a koně zastaví. Potom co chce slést, tak se kůň najednou svižnější chůzí rozejde zpát ky odkud přijeli.Snaží se ho zastavit, ale kůň na nic nereaguje, jako kdyby ho řídil někdo jiný.Nechápavě koukne na krátce na Enza a pokrčí rameny. Vážně netuší co se děje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Mar 06, 2015 12:47 am

*Zatřese se smíchem hlavou,když na ní skončí sníh z jeho vlasů a nakrčí nos.* Sněhová královna....Tak to ale potřebuju sněhového krále... *Zazubí se a nadechne se.* Neeeeee,já myslím,že je tady kolem sněhu dost....To neudělaš !! *Zasměje se a zakroutí se pod ním.* Vrátím ti to. *Zaprská se smíchem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Mar 06, 2015 12:52 am

*Sleduje s úsměvem Lexi,když už chce slézt z koně a přenechat na něm proběhnutí se v sedle,když zničehonic tomu koni začne migat a dost rychle se otočí po směru,kterým přijeli.Zmateně koukne na Lexi.* Počkej,ty to neřídíš??? *Zajíkne se vyděšeně.Pokusí se toho koně zastavit tím,že přitáhne otěže,ale nereaguje.* Co je s tou bestií? *Podrbe se na hlavě a drží se Lexi,aby se nesklátil.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Mar 06, 2015 1:04 am

Toho ti může dělat ten kůň.Ber to jako,že je zakletej*Zasměje se*Myslíš,že to neudělám?*Pozvedne s úsměvem obočí a vezme do ruky sníh.V tom zahlédne utíkat jejich koně*Kůň!!!*Pustí ten sníh,ani neví kam a okamžitě se dostane na nohy.U.r se pokusí dohnat toho koně a když se mu to povede,chytne ho za otěže a pokusí se ho zastavit tím,že se o otěže opře plnou vahou a nohama bere sníh*Prrrr!!!*Zavolá na něho,ale kůň na to vůbec nereaguje*Ten kůň,se zbláznil!!*Zařve a dál nabírá nohama sníh*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Mar 06, 2015 1:18 am

Ne neřídím toho koně...Nějak mu asi káplo v hlavě...*Pokrčí rameny s úsměvem.Nezastavuje se u toho jak Enzo nazval tohk koně bestií.* Netuším, ale určitě to bude v pohodě.Buď v klidu..*Snaží se byt klidná i když toto chování koně je moc divné.Najednou je kůň nese alejí, kterou taky projížděli.Pokusí se koně ještě jednou zastavit, ale opět bez výsledku a kůň si mete dál podle sebe.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Mar 06, 2015 1:19 am

Zakletej no.. *Vyprskne smíchy a zavrtí hlavou na to,že to neudělá.Přivře oči,když čeká sníh v obličeji a škubne sebou po tom,co Dam zařve.Zvedne se na loktech a sleduje ho,jak "krotí" on koně.I když to vypadá,že kůň krotí Damona.Zvedne se na nohy,oklepe se a u.r.je dohoní.Vážně se snaží tvářit ne tak pobaveně,což se jí podaří v momentě,kdy ani ona koně nezastaví.* Musíme do sedla!!! *Houkne na Dama,po chvilce co s ním surfuje za koněm a přesune se k němu na bok,vyhoupne se zkušeně do sedla a natáhne ruku k Damonovi,aby se vyšvihl za ní.Pevně drží otěže,aby se kůň nevzepjal na zadní a nepohřbil je oba pod sníh.* Hop!
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Mar 06, 2015 1:22 am

Asi káplo??? *Zopakuje po ní o oktávu vyšším hlasem a nevěřícně na ní zírá.* Jak mám bejt v klidu,když se nás to zvíře právě rozhodlo unést bůh ví kam??? *Znovu ten pisklavý hlas.Těžce polkne a zamračí se.* Seskočíme!!!!!
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Mar 06, 2015 1:33 am

*Ani nevnímá,že se k němu Rose přidala až do doby,než se začne taky pokoušet o zastavení*Ten kůň se zbláznil!*Křikne na Rose znovu a natáhne k ní ruku,když mu jí podá.Chytne se jí a vyšvihne se nahoru za ní*Já neměl mít divokýho koně!To v plánu nebylo....*Vydechne a drží se Rose za boky.Netuší,co se tomu koni nelíbí,ale jemu samotnému se nelíbí jeho chování*To je horší,než auto,když mu přestanou fungovat brzdy.Můžeš to s ním nabourat do něčeho měkkého a přežiješ.Ten kůň to přeskočí*Zavrtí hlavou*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Mar 06, 2015 1:46 am

Pokus se nevyšilovat,toho koně to jen víc znervózní!!! *Křikne na Damona přes rameno a táhne silně za otěže,ale kůň je jako očarovaný a mastí si to dál stejně rychle.* Co je s ním???Musel se něčeho polekat,nedá se zastavit.... *Řekne spíš pro sebe a chytne Damona za ruku,kterou má na jejím boku.Otočí na něj hlavu a pokrčí zmateně rameny.Netuší,co by s ním mohla dělat jiného.* Hlavně se drž a jakmile by se začal zvedat,rychle seskoč! *Houkne na něj přes vítr a zamračí se.Zkusí ho alespoň zpomalit,ale bez výsledků.Během chvilky jsou zpátky ve městě a blíží se k hotelu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Mar 06, 2015 1:49 am

Asi jo...Já netuším co se mu stalo...*Pokrčí rameny jen u těch slov.*Normálně, prostě mysli na něco jinýho než na to co se tu děje..*Pootočí se po něm, jak na ni pořád píská. Poklepe si pak na čelo.*Jsi magor? Nikam se skákat nebude..*Zatrhne to hned a pak se pousměje.Dokud ten kůň jde tak nějak středně rychle tak je v klidu, ale jestli přidá tak skončí oba někde ve zmole.Koukne na cestu a vidí že se zase blíží nazpět k městu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Mar 06, 2015 1:55 am

Mám myslet na něco jinýho...Jako třeba na to,že právě vyjíždíme do města... *Pleskne se do čela a zavrtí hlavou.*To jsem zvědavej,co mu jeblo... *Zamračí se a vydechne.* Chci dolů,tohle se mi nelíbí!
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Mar 06, 2015 1:57 am

Řekl bych,že já už mu nijak neublížím*Kouká na cestu,kam s nimi jede*Čeho by se asi lekl?Já jsem nic kolem neslyšel a po zemi se v tom sněhu nic pohybovat nemohlo*Snaží se být v klidu a myslet,jak by toho koně mohli zastavit a uklidnit*Fajn,skočím,ale doufám,že to nebude nutný.....Ten kůň se musí nechat nějak zastavit nebo aspoň zpomalit....Tohle nejde jen tak*Koukne na blížící se město*Doufám,že máš dobrý plíce,aby jsem popřípadě na ty lidi mohli řvát.Tohle nedopadne dobře.....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Mar 06, 2015 2:05 am

Já nevím,Damone,ale ten kůň se nezbláznil jenom tak,to není možný,chápeš? *Vtáhne vzduch do plic a znovu zatáhne za otěže.* No tak!!Prrrrrr!! *Zkusí znovu,ale nic se nestane.* Snažím se,ale ani to s ním nehne....Je jako omámený... *Zavrtí hlavou a polkne.* Já mám plíce v pořádku,ale nemůžeme se bát.Říkám,že to ten kůň cítí,takhle se neuklidní....Bude to ok....Jednou se musí zastavit. *Přimhouří oči a když pořád klusem projíždějí městem až k hotelu,občas křikem upozorní lidi na to,aby uhnuli.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Mar 06, 2015 10:47 am

Já nevím mysli prostě na něco jinýho co tě nebude stresovat...*Pokrčí rukama.*Netuším, ale je to docela divný...Nejdeš dolů, to zvládneš... *Uvidí kus před nimi křičící Rose po lidech a jejich kůň letí taky jako splašenej.*Aha, tamhle je Damon a Rose... *Kývne hlavou směrem k těm dvěma.*Řekla bych že jejich kůň taky není v pořádku... *Podotkne.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Mar 06, 2015 11:41 am

To mi došlo,že to není jen tak,ale ani jeden z nás nezná příčinu.Neměl se čeho leknout,byl tam klid..*Vydechne a koukne po lidech,jak je sledují*Já to vidím Rose...*Polkne*On ani nevypadá na to,že by se chtěl uklidnit...I když my budeme v klidu*Nechává křik na Rose,když jí to tak jde a sám zkouší přemýšlet,jak toho koně zastavit.Otočí hlavu,aby viděl jaký kus už jsou od lesa a zahlédne Lexi a Enza.Hned hlavu vrátí a koukne před sebe*Tohle se mi přestává líbit...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Mar 06, 2015 2:09 pm

Buď v klidu... Hlavně...musíme být v klidu. *Uklidňuje současně sebe i Damona.Omluvně se rozhlíží po lidech a usilovně táhne otěžě k sobě.* Prokrista já vůbec nechápu,co se mu mohlo stát. *Zaúpí a prohrábne si vlasy.Otočí se na Damona,když má tu poznámku a uvidí taky Lexi a Enza.Podívá se na Damona a stáhne obočí.* Tohle nebude dobrý..... *Zašeptá a najednou se ocitají před hotelema kůň zastavuje.Znovu se otočí na Damona a zalape po dechu.Tohle vůbec nechápe.V momentě se ale začne kůň napínat a stavět na zadní.* Seskoč!!!
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Mar 06, 2015 2:22 pm

*Kýve na její slova a polkne,když vidí Damona a Rose před sebou ve stejné situaci.* Hele tohle není moc normální.... proč nás vezou k hotelu? *Zamračí se a stáhne obočí.Vidí,jak Damonův a Rosein kůň zpomaluje,zastavuje a vzpíná se na zadní.* Do prdele... *Uleví si potom,co slyší Rose a nejradši by seskočil sám,jenže během chvilky jsou u hotelu i on a Lexi a jejich kůň se chová úplně stejně.V rychlosti seskakuje.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Mar 06, 2015 2:31 pm

Netuším..Je to celý divný..*Uvidí jak se kůň Damona a Rose zvedá na zadní, pootevře pusu.Toto nedopadne dobře.Jak zastavuje jejich kůň u hotela tak se ji uleví, ale když najednou se začíná taky zvedat tak se zamračí.Hned po Enzovi seskočí taky dolu.Koukne ještě na toho jejich koně, který pomateně kluše pryč.Zamračí se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Mar 06, 2015 2:38 pm

Já jsem klidnej dost....zatím*Zašklebí se*Já to taky nechápu...a docela rád bych to zjistil*Polkne*Tohle vůbec není dobrý...*Zavrtí hlavou.Vydechne,když ten kůň konečně zastaví.Pozvedne obočí,když se začne zvedat.Jakmile Rose zařve ať skočí.Pokusí se z toho koně včas skočit a na poslední chvíli se mu to povede.Koukne na koně,který klušou někam pryč a zavrtí nad tím hlavou.Tohle už mu přijde docela zvrácený.Někdo ty koně prostě musí ovládat*Jestli zjistím,že v tomhle má prsty Klaus,tak se neznám*Otočí se a rozejde se do hotelu,jako by se nic nedělo.Nikdo jiný ho totiž nenapadá.Ne nikdo,kdo by jim nepřál chvíli štěstí a tak*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Mar 06, 2015 4:07 pm

*Jako jediná z těch čtyř zapomene nohu v třmenu a když se kůň vzepne na zadní tak sletí na dlažbu.Šokovaně zírá na koně,kteří je všechny vyklopíli před hotelem a splašeně uhánějí někam do pryč.Otevře pusu dokořán a podívá se na ostatní.Otočí se na Damona a zamračí se.Nechápe,jak by Klaus mohl splašit jejich koně takhle na dálku.Leda by byl tady.Ztěžka polkne a dostane se do sedu.Bolí jí naražená kostrč a jelikož na ní čumí lidi okolo,nemůže vyskočit na nohy,jako by padla do peřinek.Zamračí se a zahraje divadýlko,kdy se jakože hrozně bolestivě pokouší dostat na nohy.* Jak by mohl Klaus tohle udělat? *Zaúpí směrem k Damonovi a sleduje ho,jak odchází do hotelu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Mar 06, 2015 4:15 pm

*Chytne si Lexi,když seskočí po něm, kolem pasu a pohledem střelí po Rose na zemi,jestli je ok.Pak hlav zvedne a kouká za jejich koňmi.Zamračí se a zavrtí hlavou.* Tak tohle mi hlava nebere.Co to je za koně? *Nakrčí čelo a nechápavě se podívá na Lexi.Otočí se k Damonovi a semkne rty do přímky.* Klaus... *Vydechne jeho jméno a zakaboní se ještě víc.Pohled přesune na Rose.* Jsi v pohodě? *Mrkne k ní,když předvádí svůj herecký výkon a rozhlédne se po lidech.* Měli bychom dovnitř.... *Přitáhne si Lexi k sobě,Rose nechá svému osudu a vyrazí po schodech do hotelu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. - Stránka 14 Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 19 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru