TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice L.A.

+4
Enzo
Rose Salvatore
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 1 z 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Goto down

Ulice L.A. Empty Ulice L.A.

Příspěvek pro Admin Fri Jan 02, 2015 8:23 pm

Ulice L.A. Losangeles003
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 02, 2015 8:30 pm

Nemám, ale tak už se těším do ulic L.A. *Zasměje se na ni. Prohlédne si jí od hlavy až k patě.* Vypadáš krásně i na to že ses tam s nimi rvala. *Mrkne na ni s úsměvem. Vyjde s ní z hotelu přímo do ulic. Zastaví se tam a kabelku si dá na předloktí.* Tak kam by jsi chtěla jít ? *Zeptá se Rose s úsměvem na rtech.* Já bych teda určitě zdlábla nějaký čokoládový muffin... *Přejede si rukou po břiše a zasměje se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Jan 02, 2015 8:35 pm

*Zasměje se tomu,jak jí táhne z hotelu a zvedne jedno obočí, když si jí prohlédne.* No to jsem ráda... *Zaculí se a zamyslí se, kam by chtěla jít.* Mmmm, pojďme hřešit... Využijeme toho, že nemůžeme přibrat a já si dám čokoládový dortík a budu si užívat závistivý ksichty ostatních, že oni si nemůžou dopřát. *Pohladí si taky bříško a rozesměje se.* Takže bych to viděla na nějakou kavárnu a dala bych si k tomu horkou čokoládu s táááááákovým kopcem šlehačky. *Roztáhne ruce na celou délku a vezme Lexi za loket.Hodí si kabelku přes rameno a pohodí vlasy.* Razíme na sladký.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 02, 2015 8:59 pm

Jooo jdeme hřešit a zároveň užívat... *Rozplyne se nad tou představou jak se láduje už těma muffinama. Zasměje se na Rose.* Jooo, šlehačka mňam.. *Zasměje se a radostně trochu poskočí.* Já už se těším, nacpeme se sladkým jako nikdy... *Zaculí se.* Razíme, slečínko.... *Mrkne na ni s úsměvem. Rozejde se s ní ke kavárně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Jan 02, 2015 9:02 pm

Fuuuhaaa... Už cítím tu sladkou chuť na jazyku... Mňam mňam.. *Olízne si se smíchem rty a pomlaskne si.* Jsem tak ráda, že jsme všichni vypadli... Co vás to vůbec napadlo?? *Mrkne na Lexi s úsměvem a rozejde se s ní ke kavárně.* Koukej, koukej... Ta vypadá skvostně... *Ukáže na jednu v ulici a prohlédne si dezerty na obrázcích.* Ach, Damon si mě odtud bude muset odnést... *Položí si dlan na břicho a zasměje se.Otevře dveře od kavárny a pokyne Lexi rukou.* Krásnější mají přednost.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 03, 2015 3:12 am

Dobře no teda.. *Pošle jí vzdušnou pusu a zasměje se na ni.* No doufám že ho nebudeme muset oživovat, ale tak ty mu dáš když tak umělé dýchání z úst do úst. *Mávne nad tím rukou a zasměje se tomu.* Ale prosím tě... To ty jsi tu princezna z tebe se posadí a nedebatuj o tom se mnou. *Koukne na ní na oko vážně a pak se usměje.* To mi povídej. Asi umrzneme než tam dojdeme. *Trochu se zasměje a lehce se ošije zimou. Přidá do kroku stejně jako Rose.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 03, 2015 3:16 am

Jsem zvědavá, jestli by dýchání z úst do úst pomohlo. *Zasměje se a zavrtí hlavou.* Tak jsme princezny obě a tečka... *Koukne na ní vážně, ale hned se zářivě usměje.* Noo budou nás muset odsekat... Popoběhnem, pojď. *Zvedne si se smíchem trošku sukni a pokusí se jít co nejrychleji až skoro během.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Jan 11, 2015 5:58 pm

*Usměje se, když jí políbí na hřbet ruky.* Dobře, zlato.. *Uculí se. Vyjde s ním z hotelu zamíří s ním přes silnici do ulice co je naproti. Zasměje se nad jeho dalšími slovy.* Myslím že ne, ale řekla bych že ty ženský tam tě umlátí... *Zasměje se ze široka. projde s ním jednu ulici a pak přejde do další kde už je ta kavárna.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Sun Jan 11, 2015 6:25 pm

Umlátí??? *Zvedne obočí a ušklíbne se.* Proč by mě měly mlátit?? Jim to vrátím a bude... *Prohrábne si vlasy volnou rukou a mrkne s úsměvem na Lexi.* Taky jsem přemýšlel, co by se dalo dělat večer... Ale na to potřebujeme i zbytek bandy... Dáme si snídani a pokusíme se všechny sehnat, abychom se někde sešli... Taky je možný,že budou chtít všichni trávit večer sami... Chce to se prostě sejít třeba na společnej oběd a něco vymyslet... Co s tebou vůbec chtěla probírat ta Elena? *Nakloní hlavu zvědavě ke straně.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Jan 11, 2015 6:57 pm

No umlátí, protože tam jsou závistivé dámy. *Zasměje se ze široka. Poslouchá jeho další slova a přikyvuje na ně.* Jo na něčem by jsme se mohli domluvit. Viděla bych to na menší mejdlo někde v klubu... Žádný takový že budou sami všichni. Je to společnej vejlet takže společné plány. *Ušklíbne se a zasměje se. Když zmíní Elenu tak si projede vlasy rukou.*No nesmíš to nikomu říci, ale Elena se se mnou chce sejít protože se chce stát upírkou... *Poslední slovo šeptne.* A já tam jdu, abych jí řekla všechny špatné věci okolo toho a ona si to rozmyslela.. *Vydechne a koukne před sebe.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Sun Jan 11, 2015 8:16 pm

Já bych taky byl rád,kdybychom podnikli společný mejdlo.... Tak sehnat nějakej klub... Já si myslím, že ostatní nebudou proti... Prostě půjdeme zapařit a kdo bude chtít,tak pak zmizí... ALE... Musíme dohlídnout na Rose a Damona, aby se nakrmili... Protože jim nevěřím. *Zvedne pobaveně obočí a přitáhne si k sobě Lexi kolem ramen.Jeho oči pobaveně zajiskří při té představě,jak se všichni společně baví.Úsměv mu vzápětí zmizí a semkne rty do pevné linky.Zastaví se a přemeří si Lexi nevěřícným pohledem.* Děláš si ze mě srandu? To snad nemyslí vážně. A Stefan o tom ví? Co jí přeskočilo? *Přimhouří oči a zavrtí nechápavě hlavou.Povolí rty a vezme Lex za ruku.Znovu se s ní pomalu rozejde k té kavárně a podmračeně sleduje cestu před sebou.Nedokáže si Elenu jako upírku představit a možná by to byla prča,páč by jich bylo šest,ale taky by to mohl bejt mega průser,protože Klaus by je jistojistě všechny sejmul.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Jan 11, 2015 8:41 pm

Najít nějaký klub, to nebude žádný problém tady.. Nebudou proti určitě ne možná tak Stefan, ale ten se zmákne když tak. *Mrkne na něj s úsměvem.* Jo, pravda já jim taky nevěřím. Naliju to do nich klidně pod tlakem, když to bude třeba. *Zasměje se. Dá mu ruce kolem pasu, když jí vezme kolem ramen. Když se pak zastaví tak ho pustí a koukne na něj. Vidí ten pohled a ani se mu nediví.*Bohužel nedělám.Myslí to vážně, chce být se Stefanem navždy. Jo ví to, ale Stefan neví že to víme už my dva. Takže o tom nemluv a dělej jako by jsi to nevěděl. Vypadá to tak. Já ji řeknu všechny špatné věci co jí u toho čekají a vymluvím jí to, nejsem magor, abych z ní udělala upírku. Ještě navíc by nás pak čekal vyšinutej původní hybrid, který by nám udělal ze života peklo a chtěl by naší smrt. *Zavrtí nad tím hlavou. Pak se s ním znovu rozejde ke kavárně. Koukne na něj poočku. Přejede mu druhou rukou po ruce a lehce mu stiskne paži.* Nemysli na to, zlato..Bude to v pohodě.. *Zvedne k němu oči a lehce zvedne i koutky nahoru.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Sun Jan 11, 2015 8:56 pm

Jo se Stefem to umíš... Jsem zvědavej, jak bude Elena se Stefanem pařit s náma... Jako myslím nás čtyři. Rose je pařmenka, ty jsi pařmenka a my jsme s Damonem myslím taky povedená dvojka. *Uchechtne se.Když si to v duchu představí,zakření se pobaveně a rychle to zažene.Budou muset Stefana a Elenu ožrat.Když pak Lex začne o Eleně,znovu mu jakoby potemní pohled a přikyvuje na její slova.Hlavně na to, co říká o Klausovi.* Klaus by nás sejmul.Všechny a vychutnal by si to.A já jsem si jisej, že utíkání by nám nepomohlo.Nechci nikoho teď vystavovat tomu nebezpečí.Jinak... řekl jsem Damonovi o tom,že jsme zabili Tylera, ale myslím, že Rose to pravděpodobně neví.Damon má určitě v paměti,jak reagovala, když jsme zabili toho pitomce.... *Zapátrá v paměti a skrčí přitom čelo.* Masona... Možná bys to Rose mohla říct ty,až budete v nějaký chvilce povídací.Znáš to... Jste ženský a asi i kámošky... Vzala by to od tebe líp než ode mě nebo od Damona. *Koukne na ní prosebně a pohladí jí po zádech.* A Eleně je třeba to vymluvit.Nebo to alespoň oddálit, dokud nebudeme mít zbraň proti Klausovi.I když... ani potom si nedokážu Elenu jako upírku představit.Bude to divný. *Povzdychne si a s úsměvem si jí k sobě přitiskne,když ho povzbudí.* Jo, bude to v pohodě... A tady je to super.... *Vydechne úlevně a políbí jí krátce.Zadívá se před sebe,aby nehodili masku a dál s ní pokračuje ke kavárně.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Jan 11, 2015 9:36 pm

*Usměje se, když řekne že to se Stefanem umí.* No nevím jak Elena, ale vím že Stefan umí taky slušně pařit a vydržet dlouho. Jen nám to asi ve společnosti Eleny neukáže.. *Pokrčí rameny s úsměvem.* Pravda jste povedená dvojka..*Dodá ještě s úsměvem.*Pravda vychutnal by si nás všechny a hezky postupně. Bylo by to zbytečný utíkat.. *Povzdychne si. Zůstane na něj koukat, když jí informuje o tom že už stačil říci Damonovi o Tylerovi, vůbec neví kdy to zvládl, ale neptá se. Přikyvuje na další jeho slova.* Já ji to mám říci ? *Pozvedne obočí a pootevře pusu.* No dobře, když bude k tomu nějaká příležitost tak jí to řeknu. *Pokýve hlavou.* My nejsme kámošky, ale milenky zlato... *Zasměje se ze široka na něj.*Žádný oddalování, prostě jí to na trvalo vymluvím a jestli stále bude pro proměnu tak jí prostě ovlivním. *Pokrčí lehce rameny.* Taky si jí neumím představit jako upírku. *Ušklíbne se nad tou představou a zasměje se.*Tady je to přímo skvělý a nebudeme si to tady nijak kazit.. *Mrkne na něj a polibek mu opětuje. Vezme ho zase za ruku a míří s ním do kavárny.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Sun Jan 11, 2015 9:48 pm

Já ti nechápu,proč se ten kluk neodváže... *Zavrtí se smíchem hlavou a zvedne obočí s pobaveným úsměvem na rtech.* Tak milenky?? A víš, že je vdaná?? *Uchechtne se a pleskne se do čela.* Rosemary Salvatorová.... *Řekne drsným, hlubokým hlasem a mrkne po Lexi.* Zní to úchvatně, nemůžu se dočkat Damona. Jestli na nás bude pindat kvůli obřadu, asi mu zavřu hubu tím, že Rose je tvoje milenka. *Zasměje se nad tím uvolněně a přimhouří oči,když navrhne ovlivnění Eleny.* Já doufám, že je rozumná a nechá si to vymluvit.A taky doufám, že Stefan není tak prdlej, aby jí přeměnil bez toho, aby nám to řekl... A jak říkáš... Nebudeme si tím kazit tenhle legendární výlet... *Zazubí se zeširoka a vtiskne jí pusu do vlasů.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Jan 11, 2015 10:53 pm

Já ti řeknu hned proč. *Zvedne ukazovák se smíchem.* Neodváže se protože je tu Elena a taky hlavně kvůli tomu že on kalí jen na Bon Joviho.*Rozesměje se.* Si piš, že milenky...Vím že je vdaná a je to o to ještě více vzrušující... *Mrkne na něj se smíchem. Když řekne Roseino celé jméno tak si dá ruku na pusu, aby se nesmála ještě víc nahlas, ale je to hlavně kvůli tomu jakým hlasem to Enzo řekne.* tak to si buď jistej že po nás za ten obřad pindat bude možná ne teď a tady, ale přijde to... Jsi upadl ? To mu neříkej, mě za to pak sežere... *Zasměje se a zavrtí nad tím hlavou.* Stefan by jí neproměnil ani kdyby sebevíce prosila. Tomu věřím. No budu doufat že je rozumná. *Přikývne na to, že si to nebudou kazit s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Sun Jan 11, 2015 11:17 pm

Já chtěl ale zapařit na pořádný párty, tam asi Bon Jovi nebude.... *Uchechtne se a mrkne na ní.* Vzdávám to, ožereme oba a bude to... *Zasměje se vesele nad tím, jak mluví o Rose.Pak zavrtí pobaveně hlavou a zvedne lehce jedno obočí.* Myslím,že je šťastnej... Maximálně nás sjezdí za to, že jsme to udělali tak, že to ani jeden z nich nečekal a mohli jsme mu to říct.Ale pak by to zas nebylo ono... Však ho nějak zmáknem, nebo si na pomoc zavoláme zelenoočku.... Ta nás ochrání před jeho hněvem. *Opět se uchechtne.* Dobřeee, dobřeee... Neřeknu Damonovi, že mu tajně chodíš za manželkou a provádíte spolu erotický hrátky.. Ale mně byste to ukázat mohly, ne? *Koukne na ní a v očích mu pobaveně a zároveň hříšně zajiskří.* Okay... Takže to Eleně rozmluv a bude to v pohodě... *Pousměje se pak.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 12:35 am

Bude to pořádná párty... *Přikývne na to.* Ale to o Bon Jovim raději před Stefem neříkej. *Řekne se smíchem.* Jooo, ožereme je... Wohouuuu... *Poslední slovo řekne o něco hlasitěji se smíchem a zvedne volnou ruku nahoru, strhne na ně trochu pozornost, ale to jí je jedno.* Kdo by taky nebyl ve společnosti Rose šťastnej... Jooo, zelenoočko to jistí ta nás z toho vytáhne a nebo taky možná bude stát na straně svého manžela a sjedou nás společně.... *Zavrtí hlavou nad tím manželem a ze široka se usměje.* Ty jsi zlato, že to neřekneš. *Zaculí se na něj. Vidí jak mu pak hříšně v očích zajiskřilo musí se nad tím usmát.* Ne nemohly.... *Přimhouří lehce oči a provokativně se usměje.* Jasně jasně, bude... *Usměje se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 12:41 am

Neboj, nic mu neřeknu, jinak by si postavil hlavu, že nikam nejde a já bych ho musel kousnout do zadku. *Zachechtá se a když na ně strhne pozornost, vyzývavě zvedne obočí na těch pár lidí, co se po nich otočilo.Nikdo z nich nic nekomentuje a jdou si po svým.Zazubí se na Lex a přikývne na její slova.* Troufám si říct, že zelenoočko dokáže modroočka uklidnit jediním dotykem a pohledem, takže zas tak sjezdíno nedostanem.Manželé.... *Zavrtí s úsměvem hlavou.* Nemohly??? Ale.... Ale no tááák... *Udělá psí oči a ohrne zklamaně spodní ret.* Já se ti tady teď díky tomu normálně rozbrečím... *zatřese schválně plačtivě bradou a vzápětí se uculí a přitáhne si jí k sobě.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 1:22 am

*Rozesměje se, když řekne že by musel Stefana kousnout do zadku.* Pravda postavil by si jí. *Přikývne souhlasně se smíchem. Ty lidi kolem nich neřeší.*Fuu, tak to jsem ve stoprocentním klidu.. *Jakože si úlevně položí ruku na hruď, pak se jen zasměje a zavrtí hlavou.* Manželé.. *Zopakuje po něm to slovo a drží se aby se nezačala chlámat.* Vážně by jsme nemohly. My máme rády soukromí a ještě navíc se nerady předvádíme.*Zasměje se na něj. tu poslední větu by jí nesežral ani slepej. Když uvidí jeho psí oči tak dá hlavu mírně na stranu.* Psí oči ti nepomůžou... Rozbrečíš? Ale no tak zlato.. *Zasměje se a přejede mu rukou po zádech. Když vidí tu klepající se bradu a následovné uculení tak nad tím zavrtí hlavou.* Pff..Ty jsi hotová herečka.. *Zasměje se a zvedne k němu pohled.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 1:27 am

Netlem se tomu, krásko... Je to hezký...tyhle dva... *Uchechtne se spokojeně a samolibě se poplácá po rameni.* Cože jsi to řekla??? Ty jsi.... *Rozesměje se a vyzvedne jí do náručí.Jemně jí naplácá na zadek a pustí jí na nohy.* Taková kecka!!!! *Dopoví větu a zasměje se nad tím, jak vzdoruje.* Nainstaluju si kamery všude, kde půjdou a kouknu se na vás tajně... *Zašeptá jí do ucha a zakření se nad tím.Koukne jí do očí a nevinně pokrčí rameny.* Odjakživa..... *Zasměje se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 2:14 am

Promiň no... *Dá si ruku na pusu mezitím co se směje.* Nádherný.. *Dodá pak jen a zkrotí svůj smích. Pozvedne obočí, když nedokončí větu a najednou je u něj v náruči, když jí jemně naplácá, tak schválně vykřikne.* Není pravda.. *Zasměje se ze široka, když už stojí zpátky na svých nohách. Rozesměje se nad tím co jí šeptá do ucha a otočí na něj svůj pohled.* Jo dej si všude kamery a až se budeš chtít koukat tak nezapomeň na kapesník, protože ti potečou slinty... *Vyplázne na něj trochu jazyk a pak se rozesměje.* No koukám..*Usměje se na něj a přikývne lehce hlavou.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 2:22 am

Proč mám pocit, že se jim chceš za to, že se vzali vysmívat? *Zvedne tázavě obočí a nakloní hlavu mírně na stranu.Přitom po jeho rtech přeběhne náznak úsměvu.* A ano, je to pravda...Protože zrovna vy dvě opravdu stydlivé nejste, co se exhibicionismu týče... *Teď už se zeširoka usměje a srovná hlavu.Rozesměje se pak i nad těmi slinty a promne si kořen nosu mezi ukazováčkem a palcem.* Neboj, přistavím si pod ksicht vědro na zachytávání slintů.... *Slíbí jí se smíchem.Vystartuje jí po tom jazyku a secvakne zuby kousek od něj.Zazubí se a promne jí pramínek vlasů,co jí visí podél obličeje.* To je na mě to super ne? *Trhne jedním obočím pobaveně.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Jan 12, 2015 2:47 am

Ne nechci, to máš špatnej pocit... *Zvedne ruce v obraném gestu s úsměvem.*Já jim to ze srdce přeju.. *Řekne s milým úsměvem.* Ne není to pravda.. Jsme stydlivé moc ve všech směrech, akorát to na sobě nedáváme znát. *Zasměje se zeširoka. Rozesměje se, když řekne že si dá vědro pod ksicht.*Doufej že ti bude stačit..*Dodá se smíchem. Dá si ruku na pusu za ten jeho start po jejím jazyku.* Nezkoušej, to je můj jazýček... *Uculí se na něj. Zadívá se na něj, když jí vezme pramínek vlasů a promne si ho mezi prsty.* Nejen to... *Uculí se na něj sladce.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Jan 12, 2015 3:09 am

Myslím,že jste taky pěkný herečky... Obě dvě... *Uchechtne se a v očích mu znovu pobaveně zajiskří.Cukne mu obočí a zazubí se.* Když nebude stačit, vyměníme... *Pokrčí rameny a pobaveně zamžíká očima.* Lex já bych tě samou láskou snědl!! *Zvolá a sevře jí obličej v dlaních.Něžně jí políbí a usměje se zeširoka.* Je i můj... To mi neodepřeš... *Špitne a je mu úplně jedno, že jsou na ulici.Vklouzne svým jazykem do jejích rtů a vyhledá ten její.Něžně ho poškádlí svým a pak jí ještě krátce políbí.* A co ještě? Třeba? *Znovu nakloní hlavu zvědavě ke ramenu a uculí se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice L.A. Empty Re: Ulice L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru