TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice, cesty a silnice

+24
Kol Mikaelson
Klaus Mikaelson
Sage Cohen
Enzo
Jessica Bradley
Caroline Forbes
Damon Salvatore
Erik Dixon
Bonnie Bennett
Katie Dellaney
Felix Gray
Alex Lahey
Nela Townson
Julie Cuvier
Hayley Marshall
Stefan Salvatore
Matt Donovan
Elena Gilbert
Tyler Lockwood
Vicki Donovan
Oliver Green
Lexi Branson
Mason Lockwood
Admin
28 posters

Strana 1 z 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Admin Tue Aug 05, 2014 12:34 am

Všechny v MF
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Mason Lockwood Thu Aug 07, 2014 5:49 pm

*Chodí ulicemi, kde potká pár lidí ty mu o Eleně řeknou jen kde bydlí a že chodí do místní školy.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Aug 07, 2014 10:34 pm

*Jede taxíkem k penzionu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Mason Lockwood Sat Aug 09, 2014 10:57 am

*Rozhodne se jít do Grillu a zjistit tam další informace o Eleně.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Anonymní Sun Aug 10, 2014 11:30 pm

*Zasmála se mu. Chvilku byla zticha, jen otevřela mírně okýnko, aby byl v autě čerstvý vzduch. Přemýšlela o smečce, o vlcích, které brala za svou rodinu. Když jí na mysli vybublalo slovo rodina, vzpomněla si na tu její; vlastní. Vzpomněla si na svého bratra, na svou matku a otce, od kterých utekla ihned po tom, co srazila tu ženu. Zavrtěla hlavou, o tomhle už nechtěla přemýšlet, proto se zadívala na řídícího Olivera. Chvilku koukala, jak s viditelnou láskou drží volant a pousmála se.* Ty jsi na to auto hodně pyšný, že ano? *Usmála se znovu a zadívala se dopředu na cestu. Náhle, skoro nevědomky se na něj zase podívala a vyslovila druhou otázku, aniž by čekala na jeho  první odpověď* Ollie? Jak se ti vlastně aktivovala kletba? *Řekla klidně a tiše. Přitom se na něj stále dívala.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Oliver Green Sun Aug 10, 2014 11:45 pm

*Usměje se na ní a láskyplně pohladí přístrojovku.* Je to moje láska na celej život. *Zazubí se na ní vesele a dál se věnuje řízení, její druhá otázka ho ale zaskočí. Vzpomene si na nehodu při výletě na motorkách. Od té doby na ní nesedl. Taková to pro něj kdysi byla vášeň. Sevře volant o něco pevněji a zachmuří se. Odkašle si a podívá se na Gill.* Byla to nehoda... Jel jsem na motorce, nezvládl jsem řízení. *Pronese po chvíli do ticha v autě a oči se mu zamlží.* Vyletěl jsem ze silnice a srazil u toho dva mladý kluky, mohli být stejně staří jako já. *Povzdychne si a rychle zamrká. * Ten jeden přežil, toho druhýho jsme se snažili oživovat než přijela sanitka... Nebylo mu pomoci. *Smutně sleduje vozovku a dojede na náměstí. Tam zaparkuje a opře se do sedadla.* Bylo to to nejhorší, co se mi mohlo stát. *Svěsí ramena a rozhlédne se okolo.* Tady bych nechal auto, támhle vidím bar. *Ukáže prstem ke Grillu a vážně se na Gillian podívá.* A ty? Nikdy o tom nemluvíš.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 12:10 am

*Nejprve se pousměje.* Láska na celý život? Tak to abych odmontovala výfuk. *Zvedne oba koutky, ale pak zvážní a poslouchá Olivera. Když jí to celé vypoví, jednou rukou ho povzbudivě pohladila po ruce, protože si všimla, jak křečovitě drží volant. Chvilku byla mimo, a ani se nepodívala na Grill. Věděla, jaké to je někoho připravit o život. Sundala dlaň z jeho paže a podívala se konečně před sebe z auta. Náhle jí vyrušila jeho otázka. Chvilku byla zticha, a poté k Oliverovi zvedla pohled.* Nehoda... Máme toho hodně společného... *Jenom na něj koukala a ve vteřině se její modré oči zalily slzami. Odvrátila pohled a podívala se někam k brzdám vozu.* Pršelo... Já dostala smyk a ... *Zajíkla se a rychle se začala odpoutávat.* ... A utekla jsem. Už nikdy na místo řidiče nesednu. *Poslední větu procedila mezi zuby a konečně se jí povedlo se odpoutat.* Promiň, Ollie. *Otevřela dveře a vystoupila. Dveře Jeepu za sebou hned zavřela a vyhrabala z batohu cigarety. Ihned si jednu dala do úst a zapálila. Nechtěla před Oliverem plakat. Nikdy jí ještě takhle neviděl, celou dobu to dusila v sobě.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 11, 2014 12:27 am

*Když ho pohladila po ruce, pousmál se na ní, pak jí bedlivě naslouchal, zvedl překvapeně obočí, že Gillian zavinila nehodu ho nenapadlo.* No to zírám, Gillian. Nezlob se, nechtěl jsem jitřit rány. *Když si všimne slz v jejích očích, posmutní a krátce jí sevře rameno. Poté, co vyskočí z auta a zapálí si, odpoutá se a vyleze taky, stoupne si vedle ní a opře se o auto.* Vím, jak se cítíš. Jednou to prostě musí ven. *Mrkne na ní a obejme jí kolem ramen.* Půjdeme to spláchnout nějakým alkoholem, co říkáš?
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 11, 2014 12:40 am

*Nadechla se z cigarety, chvilku to v sobě držela, a potom s úlevou vydechla. Pomalu, takže od jejích úst šel dým jako odpařující se pára. Když jí dal ruku kolem ramen, pousmála se a znovu si popotáhla. V tuhle chvíli by nejradši zabořila hlavu do Oliverovi hrudi a vzlykala mu do trička, ale jen na něj vzhlédla  a pokusila se o úsměv. Tohle přiznání brala jako ponížení, styděla se za to, co udělala, a jak se pak zachovala. Teď se nechtěla shodit ještě více, i když věděla, že by to Oliver pochopil.* Po alkoholu neumím udržet.... jazyk za zuby. *Přiznala, ale kývla, naposledy si popotáhla a nedokouřenou cigaretu hodila na zem. Tu pak zašlápla a setřela si poslední slzy.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 11, 2014 12:45 pm

*Pohladil jí prstem po tváři a usmál se.* Taky mi alkohol rozvazuje jazyk. Ale nebudeme pít do němoty.... *Loupnul po ní očima.* ...možná. *Dodal a krátce se zasmál. Vzal Gillian kolem ramen a vydal se s ní směrem ke Grillu. Rozhlížel se přitom po okolí. Zdálo se mu to tady takové pohádkové. Pousmál se a kouknul na ní.* Už se netrap, hm?
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Vicki Donovan Mon Aug 11, 2014 7:38 pm

*Konečne se s Tylerem dostanou docela daleko od školy. Cestou občas neco plácne, jinak si zachovává svuj normální odstup. Ne, že by jí byl Tyler nesympaticky, ale porád je to kámoš jejího bráchy. Sem tam se na nej koukne a prohlídne si ho a v hlave ji vyvstane myšlenka, že by prece jen stál za hrích. Tomu nápadu se musí zasmát, takže v tu chvíli to vypadá trochu vtipne.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Tyler Lockwood Mon Aug 11, 2014 10:29 pm

*Když vyjdou ze škole, tak se směje tomu co říká Vicki. Když je pak ticho tak se Vicki začne smát.* Je tu něco snad vtipného? *Zeptá se s úsměvem na rtech.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Vicki Donovan Mon Aug 11, 2014 10:40 pm

*Přestane se smát a omluvně se na něj zaculí.* Promiň, jen zbloudilá myšlenka. Neřeš mě, jsem blázen. *Prohodí rukama a jemně do Tylera přátelsky drcne.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Tyler Lockwood Mon Aug 11, 2014 11:12 pm

A řekneš mi jaká myšlenka, když tě takto rozesmála? *Zeptá se zájmem a s úsměvem na rtech. Přistoupí blíž k ní když do něj drcne.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Vicki Donovan Mon Aug 11, 2014 11:20 pm

*Trochu se zarazí, když je u ní Tyler tak blízko. Ale nedává znát své mírné rozpaky.* To raději ne. Ještě by sis o mě začal myslet divné věci. *Zaculí se a zadívá se na něj.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Tyler Lockwood Mon Aug 11, 2014 11:46 pm

Já bych řekl, že bych si je nezačal myslet. Pochlub se. *Pobídne ji. Zajímá ho na co myslela.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Vicki Donovan Mon Aug 11, 2014 11:50 pm

*Zavrtí hlavou.* Neřeknu. A nemysli si, že to ze mě dostaneš. *Zatváří se, jako že je rozhodnutá mlčet jako hrob. Ale tajuplně se uculuje.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Tyler Lockwood Mon Aug 11, 2014 11:54 pm

Dobře, půjdeme na párty k vodopádům já tě tam opiji a pak mi to určitě řekneš. *Zaculí se na ni.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Aug 12, 2014 12:04 am

*Zatváří se na oko šokovaně.* Tylere Lockwoode, ty jsi normálně sprostý. Ty mě, nebohou holku chceš opíjet? No počkej. *Přitiskne se na něj hodně blízko, provokativně se na něj zaculí a pak se odtáhne. Prostě provokuje.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Tyler Lockwood Tue Aug 12, 2014 12:11 am

Ano to přesně chci udělat, Vicki Donovan. *Zasměje se též provokativně. Pak si jí k sobě pevně přitiskne, aby mu neutekla.* To jen aby jsi mi neutekla. *Vysvětlí držení a jde s ní na párty k vodopádům.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Aug 12, 2014 2:53 pm

*Koukne se na něj překvapeně.* Ale ale, troufáš si. To se mi líbí. *Mrkne na něj a nechá se vést na párty.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Vicki Donovan Wed Aug 13, 2014 10:56 pm

*Vede se s Tylerem za ruku směrem domů.* Doprovázíš mě až domu? To je milé od tebe. *Zaculí se.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Tyler Lockwood Wed Aug 13, 2014 10:59 pm

Ano, doprovodím tě až domů. *Zaculí se lišácky.* Já vím. *Zasměje se.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Vicki Donovan Wed Aug 13, 2014 11:10 pm

*Zasměje se tomu.* Tak fajn. Ale ve vší slušnosti. Ano? *Zaculí se nad tím, co řekla.* Nezdržuju tě vlastně? *Vzpomene si, že se ho vlastně ani nezeptala, jestli s ní chce jít.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Aug 14, 2014 9:49 pm

*Ide cestou do školy.Zastrčí si vlasy za ucho a usmeje sa.Obzerá sa po ulici a ide pomalou chôdzou.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Ulice, cesty a silnice Empty Re: Ulice, cesty a silnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru