TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj Damona a Rose

+2
Rose Salvatore
Admin
6 posters

Strana 11 z 40 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 03, 2015 3:12 pm

*Seskočí z postele s výskokem do vzduchu a zpívá si slova písničky.Podá Damonovi lahev a zatočí se párkrát dokola v poletujícím peří.Lahev jí trošku omezovala v pohybu.* Takže kdyby se mi něco stalo..... *zavolá přes muziku a podívá se na něj.* Prostě by sis našel náhradu,jo? *Zvedne jedno obočí zvědavě a přestane se vlnit.Vydýchá to hopsání a tancování po pokoji a nakopne hromádku peří na zemi.Sleduje přitom jak letí do vzduchu a snáší se k zemi.Znovu se podívá na Damona.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 03, 2015 3:55 pm

Moment,moment....nic takového jsem neřekl*Začne se hned bránit.Vezme si od ní tu flašku a napije se z ní.Potom se na ní podívá a vydechne.Jestli řekl něco takového tak by se měl propadnout do země.Napije se z flašky ještě jednou*Já řekl,že kdybych neměl tebe...Ale kdyby se ti něco stalo,rozhodně bych si hned nešel hledat náhradu.*Zavrtí hlavou*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 03, 2015 4:02 pm

*Podívá se na něj tázavě,když začne s tím,že nic takového neřekl.Přimhouří oči a potom,co to vysvětlí se usměje.* A jo tááák... Takže ne,že bys mě jen tak nechal být,protože bych tě nebavila a šel si hledat jinde,jo? *Založí ruce v bok a přeměří si ho znovu.Tentokrát už celkem pobaveně.Znovu neodpostatněný strach z toho,že by jí opustil.Nakopala by si zadek.Povzdychne si a skočí po zádech do postele.Sleduje padající peří a odfukuje si ho od obličeje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 03, 2015 4:37 pm

Nope,takhle by to rozhodně nebylo.Už jsem ti řekl,že mě se jen tak někdo nezbaví.Navíc ty se bavit umíš,tak nevím,co tady řešíš,že bych tě vyměnil,kdybych se nebavil*Pousměje se a znovu se napije z flašky.Je mu jedno,že je brzo na to,aby už se trochu opil.Má písničky,má Rose a to je důvod pro pití,i když nemá moc co oslavovat.Protože až přijedou do MF bude to pro všechny zlý a i po Enzovo slovech na to nedokáže přestat myslet,ale snaží se být v klidu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 03, 2015 4:47 pm

Jenže to by bylo něco jinýho... Nezbavovala bych se já tebe ale ty mě... *Zvedne obočí a nadzvedne se na loktech.* Já se bavit umím,ale kdo ví,jestli je to podle tvého gusta a nechtěl bys třeba... něco víc?Já nevím... *Pokrčí rameny a odfoukne si peří z odhaleného břicha.* Občas přemýšlím,jestli nehledáš někoho jako jsi ty.... Nechci tě nijak omezovat,nebo brzdit,nebo já nevím... *Vzpomene si na video,které jí poslal Enzo z jejich pánské jízdy a ten popisek se jí rozbliká v hlavě "O tohle díky tobě přichází..." . Zamračí se a sleduje chvilku svůj knoflík od kraťas,jako by to bylo něco,co nikdy v životě neviděla.Pak zvedne oči k Damonovi a čeká,co jí na to řekne..*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 03, 2015 5:00 pm

*Pozvedne nechápavě obočí a znovu si lokne*Prosím tě přestaň*Řekne trochu otráveně a odloží flašku na stůl*Skoro mi přijde,jako bys sama chtěla,abych šel za někým jiným*Zavrtí hlavou a vejde na balkón.Tohle od Rose vážně nečekal.Doufal,že všechno bude dobrý,ale asi se mýlil.Opře se o zábradlí a zadívá se dolu na lidi chodící kolem hotelu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 03, 2015 5:08 pm

*Zvedne obočí a zamrká překvapeně po tom jeho otráveném tónu.Zavrtí hlavou nad tím,jak odešel na balkón a nad jeho slovy.Protočí oči a seskočí z postele.Chvilku přemýšlí,jestli za ním jít,nebo ho nechat.Povzdychne si a opře se mezi futry na balkón.* Jen jsem se ptala,Damone.... Občas to tak totiž vypadá. *Pokrčí rameny a koukne na něj.Vážně se s ním nechtěla rafnout.Promne si oči a znovu povzdychne.* Tak promiň. *Řekne potichu a stoupne si k němu.Pohladí ho po zádech mezi lopatkama a obejme ho kolem pasu jednou rukou.Podívá se taky dolů z balkónu a pak očkem na Damona.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 03, 2015 5:32 pm

Občas to vypadá tak,že bych byl raději s někým jiným?*Pozvedne obočí*Nemyslíš,že kdybych s někým jiným chtěl být,že bych nešel??Já bych šel Rose.Kdybych to tak cítil tak bych šel.Na to mě většina už moc dobře zná*Koukne na ní,když k němu přijde a obejme ho*Nevím,proč to pořád vytahuješ...*Vydechne*Vždyť je to naprostá blbost..*Zavrtí hlavou*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 03, 2015 5:41 pm

*Přkývne mu na všechno a zakousne se do rtu,až si ho prokousne.Sykne a zamračí se.* Já vím,já vím,já vím....Nezlob se... *Protočí oči.* Mám prostě strach. *Hlesne a už se na něj radši ani nepodívá.Nechce mu to přiznávat,že se bojí samoty a toho,že jí opustí a ona zase bude bloudit a bude nešťastná.Pokrčí s povzdechem rameny a odejde zpátky do pokoje.Teď ví,že tu atmosféru podělala ona a neví,jak to spravit.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 03, 2015 5:50 pm

Nemáš důvod mít strach*Tuší z čeho má strach.Enzo sám mi to řekl při jejich dlouhém rozhovoru o všem.Pootočí trochu hlavu,když Rose odejde zpátky do pokoje.Potom hlavu vrátí zpátky a znovu se zadívá ven z balkónu.Myslel si,že jenom on dokáže pokazit náladu,ale že to zvládne i Rose pouhým pěti slovy,to nečekal.Vydechne a zamyslí se,jestli by neměl jít za ní a něco říct.Tak hezky se zase bavily a znovu se to podělalo*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 03, 2015 5:56 pm

Vím,že ho nemám... Tedy,tuším,cítím to,ale... je tam... *Povzdychne si a prohrábne si vlasy.Sedne si na postel a složí si hlavu do dlaní.* Já se omlouvám,Damone,mrzí mě to,že jsem zas plácala hlouposti... *Promluví na něj přes dveře na balkón a promne si spánky.Vážně nechtěla aby to mezi nimi bylo naprd.* Vždyť tě miluju,nejradši bych byla pořád jen v pohodě.... *Dodá.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 03, 2015 7:07 pm

Já mám taky strach Rose.Každý má z něčeho strach,ale to neznamená,že to hned musíš opakovat a stokrát se ujišťovat jako bys mi už vůbec nevěřila.Jako by ses rozhodla,že všechno co řeknu je lež a ty ze mě tu pravdu dostaneš*Vydechne a otočí se na ní.Odejde z balkónu a založí si ruce na hrudi*Já tě taky miluju Rose,to mi můžeš věřit...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 03, 2015 7:21 pm

Dobře,už jsem se omluvila... Tak to nech být... Promiň. *Zvedne ruce v obraně a zamračí se.* Každý máme svůj styl jak se s tím strachem vyrovnávat... Já o něm mluvím a ty ho v sobě držíš a pak bouchneš jako nášlapná mina.Viz dnešek... Tak to neřešme prosím... Dojdu pro tu peřinu a pro lux,uklidím to tu. *Zvedne se z postele a povzdychne si.* Je mi to líto....ok? *Podívá se na něj omluvně a pohladí ho po paži.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 03, 2015 7:36 pm

Říkal jsem,že to máš nechat na úklidový službě,od toho jsou tady placený.Já chápu,že jsi naštvaná,že ti neříkám svý problémy a obavy,ale tentokrát to...*vydechne*nedokážu*Polkne*Nedokážu se ti podívat do očí a říct ti,co mě trápí.Nedokázal bych pak spát s tou myšlenkou,že jsem ti řekl pravdu a zkazil ti tím výlet.Ještě pred chvílí ses tak hezky bavila a já bul za to rád,
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 03, 2015 7:50 pm

*Svěsí ramena a odkýve mu,že to nechá na úklidové službě.Zvedne jedno obočí,když řekne,že jí to nemůže říct a než se stačí zeptat proč,pokračuje.Nesouhlasně sevře rty mezi zuby a zavrtí hlavou.* Máš noční můry a máš obavu z toho,že bys nemohl spát s myšlenkou na to,že mi zkazíš výlet... *Vydechne smutně a obejme si paže rukama.* Chtěla bych,abys se mnou mluvil Damone...Co kdybych už dávno věděla,čeho se bojíš? *Zeptá se ho.Možná měl Enzo přecejenom ve všem,co řekl pravdu.Zkoumavě se na Damona podívá a přimhouří oči.Kdyby moc vyváděl,neřekne mu ani prd.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 03, 2015 8:02 pm

Kdybys věděla,čeho já se bojím,možná bys vynechala ty slova ohledně toho,o čem si mluvila před chvílí,neboť by si věděla,že se nic z toho nestane*Vydechne*Možná ti to řekl Enzo,co já vím.Moc bych se tomu nedivil,on někdy nedokáže některý věci držet v sobě.Vsadím se,že už to ví i Lexi*Polkne.Možná neměl Enzovi říkat všechno,jestli to o něm ví i Rose*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 03, 2015 8:09 pm

Řekl mi to... A já mu nevěřila... Myslela jsem,že se nás jen snaží dát znovu dohromady,abychom na sebe nebyli naštvaní. *Sklopí pohled k bosým nohám.* Je mi líto,že se o mě bojíš... *Vydechne smutně.* A Lexi to neví,protože odešla k nim na pokoj,když se mnou Enzo chtěl mluvit.... *Vezme ho za ruce a stiskne mu je.* Necháme starosti a negativní věci stranou.Jsme tady,daleko od všeho.Jsme spolu a .... *Zvedne ruku se snubním prstýnkem a zatančí mu prsty před obličejem.* Jsme novomanželé... *Pousměje se.* Co si to užít?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 03, 2015 8:31 pm

Říkáš to skoro stejně jako Enzo...Jsme daleko od všeho a tak si to užívej*Zavrtí hlavou*Jak si to mám užívat,když pořád musím myslet jen na to,jak si nás Klais všechny podá*Vydechne*Těch nočních můr se taky nezbavím jen tak máchnutím ruky,bohužel*Polkne*ale fajn,máš pravdu...Jsme novomanželé a to by se mělo nějak oslavit a měli bychom si to užívat,dokud to jde...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 03, 2015 8:48 pm

*Polkne,když začne o Klausovi.Je jí jasné,že to tak bude,ale nechtěla na to myslet.Ne teď a tady.Prohrábne si vlasy a přešlápne.* Nechci mluvit jako Enzo,ale ráda bych ti nějak pomohla na to nemyslet.Jen nevím jak. *Povzdychne si a zaštípou jí slzy v očích,když nahlas přizná i ty noční můry.* Víš,že bych pro tebe udělala cokoliv,ale nedokážu tě zbavit těch myšlenek,nejsem čarodějka... *Protivné slzy se jí vtlačí do očí a vrazí si ruce do kapes.Popotáhne a vydechne.* Nevím co mám dělat...Snad jen můžeme odjet zpátky do Mystic Falls a postavit se tomu čelem. *Dostane ze sebe s přiškrceným hlasem,protože jen ta myšlenka na to jí sebere veškerý vzduch z plic.Pousměje se nad tím,že by měli oslavit,že jsou novomanželé.Ví,že to zase dělá jen kvůli ní.Vezme ho za ruku a přejede mu palcem ho hřbetu ruky.* Co bys chtěl dělat ty? *Podívá se mu do očí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 03, 2015 9:10 pm

*Sleduje jí,poslouchá a všimne si těch slz*Vidíš a div se mi,že ti nechci nic říkat.Nemám rád,když to paak takhle prožíváš.Jí ti rozumím,chceš mi pomoct,ale není to tak snadný.Nejvíc mi pomůžeš,když to přestaneš řešit,přestaneš vymýšlet blbosti,jako,že pojedeme zpátky do Mystic Falls a budeš dělat,že jsem ti neřekl o těch nočních můrách.Jako by bylo právě ještě před patnácti minutama,kdy jsme nezačali tohle téma a normálně se bavily,bereš??*Pozvedne obočí.Vážně jí nechtěl zkazit den ani nic tomu všemu podobné.Měl raději mlčet.Bylo to všechno pro něho snažší*Já nevím,cokoliv....Můžeme se jít někam bavit a zapomenout.Nebo se prostě budeme bavit tady a nemyslet na nic
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 03, 2015 9:18 pm

Myslela jsem,že sis už dávno zvykl na to,že všechno prožívám... Jsem taková a kdybys mi řekl,že jsi viděl venku,jak někdo baští štěňátko,obrečím to taky. *Pokrčí rameny a zamrká rychle.Vlastně je to docela hrozná představa.* Fajn,jak přikážeš... Budu dělat,jako že nic.Nikdy jsi mi nic neřekl a já nic nevím.Ani Enzo mi nic neřekl.Jsem úplně mimo. *Zvedne ruce a zavrtí nad tím hlavou.* No chtěli jsme jít večer s Lexi do klubu zase,tam určitě na nic takového myslet nebudeš.Připomíná mi to klub v San Franciscu.Taky se tam noříš po schodech dolů.Ale tady je mnohem větší a jsou tam super lidi.Takžeee... Buď můžeme jít napřed tam,nebo počkat až na večer až se k nám připojí Enzo s Lexi a jít se bavit společně.Je to na tobě,já bych chtěla dělat to,co řekneš.... *Rozhodí zlehka rukama a koukne na něj s poloúsměvem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 03, 2015 9:42 pm

Zvykl,a právě proto ti moc takovýhle věci neříkám,víš*koukne se jí do očí*Ach,klub zní dobře.Jsem pro,počkat na Enza s Lexi a zatím se zabavit tady na pokoji.Nechat si přivést nějaké šampaňské,pustit si písničky a žít tady mezi tím peřím kolem na zemi*Usměje se*Bereš? Nebo mám vymyslet něco jiného,jako že bychom šli třeba někam ven a jako v San Franciscu zabloudily..*Usměje se nad tou vzpomínkou*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 03, 2015 9:47 pm

Vím,chápu to...Jsem hysterka. *Pousměje se a opětuje mu pohled do očí.* Okay,jsem taky pro to,abychom počkali na ty dva.A šampaňské s blbnutím v peří je lepší nápad,než jít ven a zabloudit jako v San Franciscu. *Zasměje se taky,když si vzpomene na jejich nocování na lavičkách.* Ne,že by to nebylo fajn,ale jednou stačilo. *Usměje se zeširoka a obejme ho.* Takže šampáňo a písničky.... *Usměje se a podívá se mu do očí zblízka.* Aspoň se roztancujeme a v klubu to roztočíme... *Zasměje se lehce.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 03, 2015 10:01 pm

Jop,pak lidi nebudou stačit zírat,co v nás je *Zasměje se a políbí jí*Jdu objednat to šampaňské*šeptne a rozejde se k telefonu.Vytočí recepci,objedná šampaňské.Nezapomene na jahody a led a potom sluchátko zaklapne*A máme objednáno,za chvíli to prý přivezou*Usměje se*Takže teď jen počkáme až to dovezou a pak se můžeme,začít bavit...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 03, 2015 10:09 pm

*Opětuje mu s úsměvem polibek a přikývne.* To nebudou... Vytřeme jim zraky,jako v San Franciscu... *Usměje se zeširoka a sleduje ho,jak objednává šampaňské včetně jahod a ledu.* Super... Taky bychom měli splnit jeden z našich plánů,co jsme si dali doma.Víš... návštěva knihovny... v kavárně už jsme byli...ale ta masáž nám nějak stále nevyšla... A myslím,že po té bychom se oba uvolnili. *Usměje se slaďounce a pohladí ho po tváři.Stoupne si za něj a jemně mu krátce promasíruje ramena a krk.Natáhne se na špičky a políbí ho na ucho.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 11 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 40 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru